Ranking obiektów w Trójmieście

Prezentowany ranking ma za zadanie przedstawić zestawienie obiektów najlepiej ocenianych w poszczególnych kategoriach. Dotychczas nasi czytelnicy przesłali 37234 oceny oraz 37549 opinii.

Możliwość głosowania i oceny obiektów jest dostępna przez cały czas, a zestawienie jest automatycznie uaktualniane.

Chcąc uniknąć nieprawdziwych, wielokrotnie dodawanych skrajnych ocen wprowadziliśmy
obowiązek podawania przez oceniającego poprawnego adresu e-mail!

kategoria:

Kultura, Muzyka i Sztuka

Dom i Budownictwo

Produkcja i Przemysł

Zdrowie i Medycyna

Kulinaria

Najświeższe opinie

5 smaków pełnia życia pokaż na mapie 3.0

kategoria:
Restauracje

W lokalu łącznie 4 osoby a czekanie na zwykłą jajecznice 40 min! Do tego sfochowana kelnerka, dająca zły napój. Jakaś pomyłka a nie knajpa!

Dekret M. Zakrzewska pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Biura rachunkowe i księgowi

Moja współpraca z Panią Moniką układa się bardzo dobrze. Usługi są świadczone na wysokim poziomie.

I.Faluta fotografia i grafika pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Fotografowanie

Bardzo miła atmosfera i profesjonalne podejście do klienta. Świetne zdjęcia.

Perfect Smile Clinic Garnizon pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Stomatolodzy

Zdecydowanie polecam. Super podejście. Wszystko bezboleśnie. Sprzęt światowej klasy. Zrobili mi hollywoodzki nowy uśmiech i jestem mega zadowolony. Podejście bardzo profesjonalne.

Rent a BikeTourist Point Gdańs 5.4

kategoria:
Wypożyczalnie rowerów i sprzętu sportowego

Easy and cheap way to rent a public City bike. The office did not charge any additional costs from us. We received the map and lock helmets for free. Recommend

Bałtyckie Centrum Nieruchomości pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Zarządzanie i administracja nieruchomościami

Bardzo polecam BCN jako zarządcę nieruchomości. Nie ma żadnego problemu z kontaktem, odpowiedzi są szybkie i rzeczowe. Opłaty czytelne, jasne, a księgowość i rozliczenia bez zarzutu. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić, a ja jestem z tych czepialskich ;) Zarządzanie nieruchomością level master.

Kobo Burger pokaż na mapie 2.0

kategoria:
Burgery

Burgery są duże, jednak całość jest naprawdę bardzo sucha, burger kociewski boyfrend to totalna klapa, sosu chrzanowego w ogóle nie czuć, do bułki jest wsadzona CAŁA kiełbasa przekrojona wzdłuż na trzy części - dramat. Jak można podać coś takiego za 25zl? Inne burgery są poprawne, zawsze jest zbyt mało sosu. Frytki smaczne.

dr Andrzej Dubaniewicz 6.0

kategoria:
Gastrolodzy

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Strach przed badniem ogromny! Tyle opinii w necie i zadnej nie nalezalo brac do siebie. Badanie krempujące, chwilami dosc nieprzyjemne ale bezbolesne. Fortrans schlodzony i z cytryną był znosny. Badanie szybko wykonane. Nalezy się tylko zastosowac do wytycznych. Po badaniu dokuczaly skurcze jelit do momentu wydalenia wszystkich gazow. Ja polecam wizyte w tym gabinecie jak najbardziej. Doktor wciąż tłumaczył co robi, co zaraz będzie, w jakiej części się znaduje głowica, poprostu super podejscie. Jedyne co jest uciazliwe to samo przygotowanie i głodówka przed badaniem. Ale bynajmniej badanie poszło sprawnie.

Norauto pokaż na mapie 1.0

kategoria:
Akcesoria i wyposażenie

Przyjechałem na wymianę kół z oponami letnimi wraz z regulacją czujników ciśnienia opon. Zaznaczałem kilkukrotnie, że czujniki będą do wyregulowania. Po wymianie kół i jeździe testowej kontrolki na desce rozdzielczej nie zapaliły się. Zapłaciłem za usługę. Czujniki zapaliły się po opuszczeniu przeze mnie warsztatu i przejechaniu około 10 km. Wróciłem do warsztatu zgłaszając usterkę. Panowie zaczęli szukać przyczyny rozregulowanego czujnika. Znaleźli ją, ale nie potrafili jej usunąć. Całość operacji trwała od godziny 9:00 do godziny 12:30. Nikt w warsztacie, a zwłaszcza mechanicy, nie zaproponowali mi w tej sytuacji żadnego sensownego rozwiązania. Nie wezwali kierownika salonu, nie zaproponowali obniżenia kosztów usługi, która okazała się niepełna i wykonana nieprofesjonalnie. Zostałem tylko z wiedzą, ze przyjechałem do Norauto z prawidłowo działającymi czujnikami, a wyjechałem z tego warsztatu z zapalonymi kontrolkami na desce rozdzielczej. Moim zdaniem zabrakło rozmowy, obniżenia ceny za usługę i zaproponowania przekonywującego rozwiązania problemu. Jedna gwiazdka w opiniach to zdecydowanie za dużo!

Sosnowski pokaż na mapie 5.7

kategoria:
Warsztaty, mechanika, elektryka

Jeżeli chodzi o obsługę i serwis skrzyń to lepszych nie znam. Protokół przyjęcia,telefon z diagnozą i kosztem naprawy, diagnoza perfekcyjna wszystkie objawy usunięte. Jeep grand cherokee Śmiga. Polecam

Nowootwarte w mieście

Słony Spichlerz

Póki nie został otwarty właściwy budynek, mamy otwarty namiot-pawilon.

True Restaurant

TRUE to restauracja łącząca na jednym talerzu dwa całkowicie odmienne, lecz równie smakowite...

Menya Musashi

Nazwa restauracji Menya Musashi pochodzi od imienia niezwyciężonego samuraja Miyamoto Musashi,...

Promocje

Usuwanie tkanki tłuszczowej i redukcja cellulitu - 4 zabieg gratis!

Czas trwania promocji: od 2018-10-18 do 2019-09-30

dodatkowe informacje

Laguna Estetica prezentuje urządzenie...