Ranking obiektów w Trójmieście

Prezentowany ranking ma za zadanie przedstawić zestawienie obiektów najlepiej ocenianych w poszczególnych kategoriach. Dotychczas nasi czytelnicy przesłali 37262 oceny oraz 37593 opinie.

Możliwość głosowania i oceny obiektów jest dostępna przez cały czas, a zestawienie jest automatycznie uaktualniane.

Chcąc uniknąć nieprawdziwych, wielokrotnie dodawanych skrajnych ocen wprowadziliśmy
obowiązek podawania przez oceniającego poprawnego adresu e-mail!

kategoria:

Kultura, Muzyka i Sztuka

Dom i Budownictwo

Produkcja i Przemysł

Kulinaria

Najświeższe opinie

Ba-Car pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Warsztaty, mechanika, elektryka

Miałam do naprawy elektronikę - pilnie. Zajechałem do zakładu bez umawiania się. Po szybkiej diagnozie dowiedziałam się, ze samochód będzie gotowy na popołudnie (była sobota). Cud! Cana za usługę zaskoczyla mnie pozytywnie. Życzliwość,, fachowość, szybkość! Polecam serdecznie.

Zmasowane Dobro pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Masażyści

Pan Tadeusz jest profesjonalistą. Polecamy . Wizyta była z dojazdem. Co bardzo cenimy razem z mężem. Pan Tadeusz wie co robi i widać że to jego pasja

Affidea Sp. z o.o. pokaż na mapie 4.5

kategoria:
Prywatne kliniki i spółdzielnie

Prawie, bo samo badanie, włącznie z rejestracją poszło bardzo szybko i sprawnie. Gorzej było z odbiorem wyników. Affidea chyba oszczędza na personelu, bo w recepcji była tylko jedna osoba. Czekając na wynik (30 minut) można było posłuchać sobie nie tylko na temat chorób wieku dorosłego, które przeszła osoba rejestrująca się, ale także poznać imię, nazwisko, datę urodzenia i schorzenia na które cierpią inni pacjenci. Trochę nie halo, gdzie tu ochrona danych?

Property Scout pokaż na mapie

kategoria:
Wynajem mieszkań

Facet nieprzyjemny. Pozytywne komentarze to chyba pisane przez kolesi tego cwaniaczka. Mieszkanie pod wynajem zniszczone. Zero odpowiedzialności i poczucia przyzwoitości.

Eurodent pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Stomatolodzy

Bardzo profesjonalna obsługa zarówno od administratorów jak i zespołów stomatologicznych.

Akademia Prawa Jazdy pokaż na mapie 5.7

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Bardzo polecam Akademię Prawa Jazdy! Wszystkie egzaminy zarówno wewnętrzne jak i państwowe zdane za pierwszym razem! Zajęcia teoretyczne były przeprowadzone w przystępny sposób. Moim instruktorem był pan Krzysztof Grądalski, bardzo cierpliwy, wyrozumiały i miły, ale także umiał świetnie przygotować do egzaminu praktycznego. Bardzo dobrze tłumaczył i zwracał uwagę na każdy szczegół, zawsze umiał wyjaśnić wszelkie wątpliwości i pomóc. Serdecznie dziękuję i polecam!

Cartridge Centre pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Sprzęt komputerowy

Często korzystam z zakupów tonerów. Jakościowo bardzo dobre zamienniki. Szybka realizacja zamówień i dostawa. Polecam zdecydowanie

Pepper House pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Doskonały team-up, dzięki któremu udało mi się dokonać zakupu nieruchomości. Szczególne podziękowania Pani Renacie - osobie, która rozumie czym jest architektura, komfort zamieszkiwania i posiada niezbędną wiedzę techniczną. Obie Panie zapewniły mi błyskawiczny kontakt, wsparcie merytoryczne i poczucie bezpieczeństwa. Szczerze polecam

INApartments Properties pokaż na mapie 1.0

kategoria:
Apartamenty - pośrednictwo wynajmu

Zerowy kontakt, nie odbierają telefonów, nie odpowiadają na maile. Przekazałam im apartament pod wynajejm. Po wypowiedzeniu umowy przeze mnie, nie zapłacili mi czynszu za ostatni miesiąc.

Notariusz K. Aleksandrowicz pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Kancelarie notarialne

Trafiłem do nich przez przypadek (było najbliżej), w rozsypce i zagubieniu po śmierci mojej Mamy, kiedy spadło na mnie wiele formalności, na których wcześniej się nie znałem. Super mnie pokierowali w sprawach formalnych dot. poświadczenia dziedziczenia i dużo wyjaśnili. Chciałbym tutaj podziękować zarówno pracownikom "recepcji", jak i samemu p. Karolowi - widać, że jesteście fajnym, zgranym zespołem. Pełna pomoc, zrozumienie, życzliwość i wsparcie - sprawdzili mi nawet godziny pracy oraz adresy sądów / urzędów, gdzie musiałem zdobyć dokumenty do poświadczenia dziedziczenia. Zero traktowania z góry lub sypania tajemniczym słownictwem prawniczym, bez wyjaśnienia. Potrzebny odpis ważnego dokumentu dla banku na "wczoraj" ? Wszyscy u nich stanęli na głowie, żebym dostał go od ręki. Bardzo dziękuję, pozdrawiam i na pewno do Was wrócę !

Nowootwarte w mieście

Kluska

Pokazujemy swój makaronowy pogląd na świat! Zarażamy energią i optymizmem! #CiśniemyNaAbrahama

Oberża 86

Nowa Restauracja w Domku Abrahama. Zapraszamy na kuchnię polską w nowoczesnym wydaniu, bo...

Restauracja Sceneria

SCENERIA, to to, co widzimy
Krajobraz, Przestrzeń, Miejsce
Ulegamy doznaniom, zaczynamy...

Harry's ART & CAFE

Harry's to miejsce, w którym kultura łączy ludzi o różnych gustach estetycznych i zróżnicowanych...

Promocje

Badania laboratoryjne ze skierowaniem od lekarza evi-MED

Czas trwania promocji: od 2018-10-16 do 2018-12-31

dodatkowe informacje

Informujemy, że Pacjenci evi-MED, którzy...