Ranking obiektów w Trójmieście

Prezentowany ranking ma za zadanie przedstawić zestawienie obiektów najlepiej ocenianych w poszczególnych kategoriach. Dotychczas nasi czytelnicy przesłali 37709 ocen oraz 38057 opinii.

Możliwość głosowania i oceny obiektów jest dostępna przez cały czas, a zestawienie jest automatycznie uaktualniane.

Chcąc uniknąć nieprawdziwych, wielokrotnie dodawanych skrajnych ocen wprowadziliśmy
obowiązek podawania przez oceniającego poprawnego adresu e-mail!

kategoria:

Kultura, Muzyka i Sztuka

Dom i Budownictwo

Produkcja i Przemysł

Kulinaria

Najświeższe opinie

Felgi Trójmiasto renowacja pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Felgi

Ostatnio, również jak kolega, dałem felgi do renowacji i jestem zadowolony z wykonanej pracy przez tą firmę. Teraz alufelgi wyglądają jak nowe. To prawdopodobnie jedyna firma, która ma możliwość toczenia cnc. polecam wszystkim, którzy szukają takiej firmy.

Adwokat K. Szlas pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kancelarie adwokackie i radcowskie

Mecenas Krzysztof Szlas jest prawdziwym profesjonalistą. Łączy fachową wiedze i doświadczenie z ludzkim podejściem do klienta. Pomaga, doradza, szuka rozwiązań. Gdy trzeba zachowuje spokój i zimną krew. Potrafi uspokoić klienta. Przy takiej obsłudze nawet najgorsza sytuacja znajduje dobre zakończenie. Serdecznie polecam wszystkim a Panu Krzysztofowi dziękuje za pomoc.

Centrum REVIMED pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Rehabilitacja

Miałam możliwość korzystania zarówno z zabiegów refundowanych przez NFZ jak również z masaży prywatnie w placówce Revimed w Gdańsku. Zespół osób tam pracujących to ludzie młodzi, którzy z zaangażowaniem podchodzą do pacjenta. Pytają co dolega, czy jest poprawa, doradzają jak samemu sobie pomóc wykonując np.określone ćwiczenia w domu. Panie w rejestracji również pomocne i życzliwe w ustaleniu lub zmianie terminu wizyty. Terminy oczekiwań na zabiegi refundowane - faktycznie trzeba poczekać kilka miesięcy, ale tak to już jest, tego nie da się przeskoczyć. W innych tego typu placówkach czas oczekiwania jest podobny. Jeśli szukasz dobrego miejsca by ból kręgosłupa ustąpił to właściwe miejsce!:) Szczerze polecam. I na koniec:Jesteście The Best! Dziękuję za udzieloną pomoc.

Akademia Operatorów R. Hałuniewicz pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Wózki widłowe

Zdane za pierwszym razem. Bardzo dobrze tłumaczy po prostu Profeska

Sanomente J.Godlewska pokaż na mapie 5.5

kategoria:
Medycyna transportu

Tak jak powinno być: zrozumiałe testy i szybkie badanie na maszynach. Polecam

Bistro Pobite Gary pokaż na mapie 2.5

kategoria:
Restauracje

schabowy surowy dramat ! Na to wszystko noe miła obsługa - stały klient poprostu olany ! kiedyś było super teraz idą chyba na akprd! Stanowczo odradzam to miejsce!

Świat Drewna pokaż na mapie 5.4

kategoria:
Podłogi, posadzki, panele

Możemy zdecydowanie polecić firmę jako dostawcę i wykonawcę parkietu. W naszej realizacji (mieszkanie 3 pokojowe) sprawdzili się w 100%. Obsługa w salonie miła, uprzejma, a co najważniejsze rzetelna. Pan Robert podpowiedział co kupić, aby podłoga spełniła nasze wymagania, gdzie warto zaoszczędzić, a tym samym niepotrzebnie nie przepłacać. Gdzie kompromisy cena/jakość się nie sprawdzają i warto trochę dopłacić oraz kupić towar pierwszej jakości. Byliśmy trudnymi klientami, ponieważ nasza realizacja przebiegała 3-etapowo (położenie parkietu, cyklinowanie i malowanie oraz dopiero po montażu mebli i zabudów listwowanie), ale wszystko przebiegło bezproblemowo. Warto tutaj wspomnieć, że pracownicy szanują czas klientów, jeżeli umawialiśmy się na konkretną godzinę to zawsze byli na czas, co niestety w branży budowlanej jest rzadkością (każdy kto choć raz umawiał się z budowlańcem to wie o czym piszemy). Ułożenie parkietu przez pana Tomka - I klasa, ludzie którzy teraz nas odwiedzają, nie mogą uwierzyć, że można tak dokładnie ułożyć podłogę z klepeczek. Jedyny minus o którym warto wspomnieć to cena, niestety do tanich nie należą. Ale warto :)

Łyżwy3City 6.0

kategoria:
Instruktorzy sportów zimowych

To chyba najlepsza opinia o lekcjach z Panią Emilią, której autorem jest mój ośmioletni synek. Ostatnio przeglądaliśmy sprzęt zimowy i gdy mój Franek zauważył swoje łyżwy, to zapytał kiedy pójdziemy na lodowisko do Emi? Cieszę się, bo będzie to już trzeci zimowy sezon Frania, a po raz pierwszy ruszy na lód pięcioletnia córka Zuzia. Rok temu namówiłam na łyżwy moją sąsiadkę, więc na zmianę zawoziłyśmy dzieci na lodowisko. Franek sporo się już nauczył i myślę, że dzięki temu ma lepszą odporność. Lekcje z sympatyczną Panią Emilią są super - nawet poranna pora nie była dla nas przeszkodą!

Property Scout pokaż na mapie 2.6

kategoria:
Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Plusy: znalezieni najemcy płacą, pieniądze za najem wpływają na konto "jak w zegarku" Minusy: notoryczne niedopłaty i opóźnienia w płatnościach czynszu do spółdzielni, opóźnienia w opłatach za media. Podsumowując nie wiadomo co dzieje się z pieniędzmi od najemców. W spółdzielni, Enerdze i PGNiG wyrabiają opinię dłużnika i złego płatnika.

SpokoOko 6.0

kategoria:
Wideofilmowanie

Dla nas film jest po prostu genialny!!!

Nowootwarte w mieście

Ministerstwo Śledzia i Wódki

Pierwsze w Gdańsku Ministerstwo! Miejsce, gdzie króluje Śledzik i galareta, każda zakąska...

nieSztuka

Już otwarte, nowy lokal na Mariackiej. NIESZTUKA to Neo Bistro, w którym w myśl filozofii glocal,...

Promocje

-50% rabatu na hosting!

Czas trwania promocji: od 2018-10-01 do 2018-10-31

dodatkowe informacje

Specjalnie dla użytkowników portalu:...