Ranking obiektów w Trójmieście

Prezentowany ranking ma za zadanie przedstawić zestawienie obiektów najlepiej ocenianych w poszczególnych kategoriach. Dotychczas nasi czytelnicy przesłali 38619 ocen oraz 38926 opinii.

Możliwość głosowania i oceny obiektów jest dostępna przez cały czas, a zestawienie jest automatycznie uaktualniane.

Chcąc uniknąć nieprawdziwych, wielokrotnie dodawanych skrajnych ocen wprowadziliśmy
obowiązek podawania przez oceniającego poprawnego adresu e-mail!

kategoria:

Produkcja i Przemysł

Kulinaria

Najświeższe opinie

Limes pokaż na mapie 1.0

kategoria:
Dostawcy internetu

1. TV się wiesza, internet faktycznie ma do - mało kiedy osiąga odpowiednią prędkość. 2. przedłużenie umowy to masakra - drożej niż dla nowych

Tutti Santi pokaż na mapie 5.7

kategoria:
Pizzerie

POLECAM. choc to dopiero ich poczatek, mam juz 3 pizze za soba. slinka cieknie na mysl o nich.

Gabinet Trychologii pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Salony kosmetyczne

Panią Magdę poleciła mi moja fryzjerka w maju 2015 roku. Choruję od wielu lat na łuszczycę. Odwiedziłam wielu lekarzy, którzy przepisywali leki sterydowe, cuchnące maści i preparaty zawierające kwas salicylowy. Nadal miałam na skórze głowy wielkie, czerwone i swędzące plamy. Ponadto leki zaszkodziły mi na nerki i wątrobę. Pani Magda profesjonalnie podeszła do problemu. Na podstawie badania określiła jaki mam typ łuszczycy i nasilenie choroby. Doradziła odstawienie wszystkich chemicznych leków i zaleciła naturalne metody leczenia. Na początek zaproponowała zrobienie analizy pierwiastkowej włosów. To badanie dało podstawę lekarzowi dietetykowi do określenia indywidualnej diety. Już po pierwszym zabiegu trychologicznym u Pani Magdy czułam się dużo lepiej; przestała swędzieć i piec skóra. Systematyczna terapia u Pani Magdy złagodziła też łuszczenie się skóry. Nadal konsekwentnie stosuję w domu zalecane preparaty i lepiej się odżywiam - bardzo pomogło kiedy odstawiłam gluten (w wyniku diety na podstawie analizy pierwiastkowej włosa). Polecam i dziękuję Pani Madziu:)

Odrzywolska pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Nie było mi łatwo sprzedać mieszkania gdyż mieszkam za granicą,rzadko bywam w kraju wynikło też parę komplikacji z powodòw osobistych.Ale to właśnie pani Ola zajęła się wszystkim.Od początku kierując moje kroki do firmy Odrzywolska & Wòjcik miałam zaufanie.Poleciła mi ten adres moja mama i opłaciło się! Polecam tą firmę :) Pani Ola to serdeczna,przemiła osoba ale przedewszystkim profesjonalnie wykonuje swoją pracę. Życzę wspòlpracownikom i pani Oli wszystkiego dobrego i dalszych sukcesòw. Pozdrawiam serdecznie.

Aioli pokaż na mapie 2.2

kategoria:
Restauracje

Nie wiem czym ludzie sie zachwycaja zle wysmazonymi stekami czy pizza cienka jak kartka papieru.obsluga wraz z managerem fatalna.

Tutti Santi pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Pizzerie

Najlepsza pizza w Trójmieście!!!

Miejski Rzecznik Konsumentów pokaż na mapie 1.4

kategoria:
Rzecznicy konsumentów

Niestety,Rzecznik Konsumenta w Gdyni stanowi jedynie podmiot doradczy jak oświadcza a nie interwencyjny,więc zwracanie się o jakąkolwiek pomoc do Rzecznika celem rozwiązania konfliktu jest bezcelowe. Równie dobrze można udać się do Biura Porad Prawnych w związku z czym Miejski Rzecznik Konsumenta moim zdaniem jest zbędny.

ActivREHA 5.7

kategoria:
Rehabilitacja

Polecam!

Morska Szkoła Podstawowa pokaż na mapie 4.4

kategoria:
Szkoły podstawowe

Jestem mamą uczennicy klasy pierwszej chodzącej do Szkoły Morskiej. Moja opinia jest odpowiedzią na ostanią opinię zamieszczoną na stronie trójmiasto.pl. Jestem zbulwersowana i niezgadzam się z tak krzywdzącym wpisem. Szkoła jest nowa i bardzo ładna, korytarze przestronne. Szkoła ma monitoring, jest nadzorowana stale przez osoby dyżurujące przy jej wejściu. Będą dodatkowo wprowadzone identyfikatory. Dzieci przebywają w dwóch dużych przestronnych świetlicach a na zajęcia dodatkowe chodzą do sal szkolnych aby miały komfort w tym czasie. Zajęć dodatkowych jest sporo. Podczas oddania nowej świetlicy dla klas pierwszych było trochę zamieszania ale szybko sobie z tym Panie nauczycielki poradziły. Kadra jest dosyć młoda i widać że pełna zapału..na razie. Mamy nadzieje jako rodzice że organ prowadzący doceni wkład pracy świetnych nauczycieli w tej szkole i zrobi wszystko aby kadrę utrzymać. Jestem bardzo zadowolona z poziomu nauczania. Dzieci biorą udział w wielu konkursach, między innymi w Leonie, gdzie zdobywają naprawde wysokie miejsca. Oby tak dalej. Z doświadczenia wiem, że Ci co sami mają problemy z własnymi dziećmi najbardziej obsmarowują nauczycieli.

Namedal 6.0

kategoria:
Zabudowy, meble na wymiar

Długo by można się rozpisywać na temat pana Adama i Sławka. Wystarczy jedno określenie-profesjonaliści.Gorąco polecam.

Nowootwarte w mieście

Restauracja Motlava

Restauracja Motlava zlokalizowana na osiedlu Brabank to nowe miejsce na kulinarnej mapie...

Aioli

AïOLI inspired by Gdańsk zarzuca kotwicę.
Miejsce stworzone z pasją, zainspirowane...

Bistro Pizzeria Tymianek

Codziennie danie dnia z zupą 15 zł.
Od 18:00 pizza dnia (margherita +2 składniki) 12 zł

Więcej

Będziesz prosić o WIĘCEJ...!

Promocje

Plecak turystyczny Groden 32 l Deuter anthracite-lion - Promocja!

Czas trwania promocji: od 2017-03-22 do 2017-05-31 Promocja ważna do wyczerpania zapasów!

dodatkowe informacje

Promocja teraz zamiast 419,00 zł zapłacisz...