Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

ActivREHA pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Rehabilitacja

Kwalifikacje idą w parze z profesjonalna obsługą i faktyczną poprawą stanu zdrowia! Bardzo polecam!

Foty & Klejnoty pokaż na mapie 5.6

kategoria:
Rękodzieło i biżuteria artystyczna

Odwiedziłem sklep z moja dziewczyną i bardzo podobał mi się wystrój. Znaleźliśmy ich profil przypadkiem na facebooku. Mają dużo różnej biżuterii, moja dziewczyna wybrała sobie srebrny naszyjnik za 48 zł. Takie ceny to ja rozumiem :)

Zwierzyniec 5.4

kategoria:
Weterynarze

Świetna obsługa, bardzo konkretnie i fachowo, bez zbędnych ogólników. Dobre podejście do zwierzaków, widać, że lekarze z powołania. Piesek szybko zapomniał o dolegliwościach. Klinika godna polecenia!

Elka School pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Kurs praktyczny miałem z panem Bolesławem Karasiem. Jest to człowiek mądry, inteligenty i kontaktowy co przekłada się na jakość i atmosferę jazd. Po prostu jest konkretnie, profesjonalnie, efektywnie i miło. Z całego serca polecam tego instruktora!!! Efektem naszej współpracy jest mój dzisiejszy egzamin (pierwsze podejście) zdany pozytywnie! Jeśli chodzi o obsługę wszystko załatwiane było bardzo sprawnie i bez zbędnych problemów. Polecam tą szkołę:)

Trener Personalny M. Ratusznik pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Osobisty trener fitness

Perfekcyjny kontakt z Trenerem, treningi dostosowane do zawodnika. Jak na jakość wykonywanych usług ceny są bardzo dobre. Bardzo duża wiedza.