Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Transopen Group

81-212 Gdynia, Hutnicza 3

tel. 58 333-47-04 fax 58 333-48-55

Twoja ocena w kategorii: Usługi spedycyjne i celne

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Restauracja Winne Grono pokaż na mapie 5.3

kategoria:
Restauracje

polecam . jedzenie absolutnie na najwyższym poziomie od przystawki po deser, winno smak i zapach godny kolejnej wizyty. naprawdę warto wracać aby spróbować, kolejnej potrawy. Bezbłędny nadzór właścicielski

DentiCo Stomatologia pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Stomatolodzy

Witam Szczerze polecam gabinet dentystyczny Dentico. Bardzo miła i profesjonalna obsługa jest tylko początkiem zalet jakie posiada to miejsce....! Tylko nie chodźcie tam za często bo nie będzie miejsca dla mnie 😜 Pozdrawiam oraz dziękuję Teraz mogę się uśmiechać i pokazywać moje białe ząbki 😊

Look Fresh 5.4

kategoria:
Aranżacja wnętrz

Firma Pani Barbary to jedna z najlepszych firm projektowych w Trójmieście. Mają świetne pomysły, których nigdy wcześniej nie widziałem na polskim rynku. Stąd właśnie moja ocena.

Teddy pokaż na mapie 5.2

kategoria:
Przedszkola

Przedszkole oferuje komunikację w dwu językach. Grupy dzieci są małe. W placówce jest wiele pomieszczeń. Jeśli z dzieckiem coś się dzieje, np. jest śpiące, to może przysnąć w osobnej sali, tak samo jest z jedzeniem, gdy nagle zgłodnienie, a inne dzieci już są na zajęciach. Raczej dzieci się tam dobrze czują. Często równocześnie w danym czasie jest wielu pracowników. Moje dziecko jednak się tam nie zaadoptowało.

Biuro paszportowe pokaż na mapie 5.3

kategoria:
Urzędy paszportowe

Bardzo rzadko bywam w Urzędzie Paszportowym w Gdyni, bo raz na 10 lat, ale po ostatniej wizycie kilka dni temu byłem zaskoczony uprzejmością i fachowością obsługi. Zaraz po wejściu do Urzędu widać tablice informacyjne i po pobraniu numerka możemy spokojnie czekać na swoją kolejkę. Tak się złożyło, że obsługiwały mnie dwie różne panie i obie okazały się nadzwyczaj uprzejme i starały się dokładnie odpowiedzieć na zadane pytania. Chciałoby się powiedzieć, oby w innych urzędach w Trójmieście byli tacy uprzejmi i kompetentni ludzie, to znacznie łatwiej żyło by się w tym naszym skłóconym przez polityków kraju.