Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Transopen Group

81-212 Gdynia, Hutnicza 3

tel. 58 333-47-04 fax 58 333-48-55

Twoja ocena w kategorii: Usługi spedycyjne i celne

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Tom's Diner 3.7

kategoria:
Restauracje

W restauracji byłem wczoraj. Sam klimat miejsca naprawdę przyjemny choć ciasno, ale do stolika udało się dostać bez przepychanek miedzy gośćmi wiec nie tragicznie. Obsługa miła, próbująca pomóc, ale jak to sie mówi "można zagłaskać psa". Dodatkowo próbująca za wszelką cenę namówić człowieka na coś jeszcze. Samo jedzenie nie powalało. Zamówiłem stek z ziemniakiem, koszt 45zł. miałem nadzieje dostać uczciwa męską porcje. Dostałem deskę, właśnie większa część danie właśnie ona stanowiła dodatkowo leżała na niej oprawka na świeczkę z sałatką, 30 gramowy ziemniak zbyt chłodny by roztopił sie ser w nim, trzy trzeba przyznać naprawdę pyszne sosy i stek (obrazowo wielkości dwóch snikersów) na żeliwnej tacce z plasterkiem nie wiadomo po co surowej papryki. Cały posiłek starając sie jeść jak najwolniej (każdy kawałek kroiłem jeszcze ne trzy) zjadłem w 15 minut, co było dla mnie smutne, bo samo miejsce ma dobrą energie i klimat w którym chciałem spędzić więcej czasu.

Logopeda mgr A. Konczewska 6.0

kategoria:
Logopedzi

Profesjonalizm i przygotowanie do zawodu p. ANI zasluguje na najwyzsza ocene. Wielkie dzieki, za pomoc mojej coreczce. Oby takich logopedow u nas bylo jaknajwiecej. Polecam bardzo....

Neighbours Kitchen pokaż na mapie 2.5

kategoria:
Restauracje

Wizya tam to stracone 2 godz. Nie zostaliśmy poinformowani o długim oczekiwaniu. Porcje mini. Menu na ścianie - ciężko cokolwiek przeczyta.

Cafe Absinthe pokaż na mapie 3.6

kategoria:
Puby

Bramka Od kliku miesięcy przychodzimy tam z przyjaciółmi a od jakiegoś czasu ochrona nagminnie nas nie wpuszcza, oczywiście nie podając powodu... Jesteśmy zwykłymi studentami z Gdańska a ochrona oczywiście robi z siebie tępych łysych tłoków i jedynie co umieją powiedzieć to "ja mówię kto chodzi a kto nie" i od razu mówię że fakt, bylismy nie raz po alkoholu ale tak jak każdy, zdarzało się że nie wpuszczali nas jak nic nie piliśmy... Jak dla mnie lokal który był przez nas odwiedzany praktycznie w każdy weekend teraz zszedł na psy przez samych bramkarzy którym się już w dupach poprzewracało..

Piekarnia Carre 3.0

kategoria:
Cukiernie i piekarnie

kupowałem dzisiaj o 8.20 w budce przy Słowackiego/Piekarnicza, płaciłem banknotem 50zł, Pani wydała mi z 10-ciu. Dzwoniłem do piekarni gdzie powiedziano mi, że tam wszyscy są uczciwi i pracują po kilka lat. Pani w piekarni nie chciała nawet ode mnie nr telefonu, żeby to wyjaśnić ale bardzo umiejętnie mnie zbyła.