Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Transopen Group

81-212 Gdynia, Hutnicza 3

tel. 58 333-47-04 fax 58 333-48-55

Twoja ocena w kategorii: Usługi spedycyjne i celne

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Słodki Okruszek pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Cukiernie i piekarnie

OBŁĘD!! do Pani Natalii trafiłam z polecenia - zwykłą babską pocztą pantoflową, co jest chyba najlepszą formą reklamy!! Od tego momentu (tj. od sierpnia, kiedy odebrałam pierwsze zamówienie) nie wyobrażam sobie imprezy bez wypieków Pani Natalii, mimo że sama sporo piekę. Finezja, smak, niesamowita dbałość o szczegóły, które ogromnie cieszą oczy dużych i małych, że aż szkoda zjeść ciacha i naprawdę duuuża elastyczność i dostępność, której nie znajdziemy w klasycznej cukierni. PS: Pani Natalio muszę to powtórzyć - ciacha z Małą Mi zrobiły ogromną furorę. Nawet Mała Mi byłaby pod wrażeniem. Dziękuję :-)

Ministerstwo Smaku pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Restauracje

Niebo w gębie! Pierś grilowana marynowana w białym winie to cudo kulinarne!

Dr n. med. A. Kowalewska - Włas ginekolog pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Ginekolodzy

Polecam szczerze kobietom poszukującym specjalisty, który wie co robi i daje poczucie fachowości. Tylko dzięki Pani Agnieszce i jej potężnej wiedzy, pomimo zagrożonej i bardzo trudnej ciąży jestem obecnie mamą ślicznych bliźniąt. Nie mówiąc już o tym, zanim to nastąpiło wyprowadziła moje PCO na tyle, by mogła być w ogóle mowa o dzieciach. Właściwy człowiek na właściwym miejscu :)

Exit Plan pokaż na mapie 5.3

kategoria:
Escape Rooms

Byliśmy z ekipą w pokoju garnizon. Godzina minęła nam bardzo szybko. Udało nam się wyjść w ostatnim momencie. Zagadki są intrygujące i czasami trzeba nieźle pogłówkować. Wcześniej byliśmy już w kilku innych escape roomach i ten trzyma wysoki poziom. Wrócimy na pewno do innych pokoi.

Siódemka 1.8

kategoria:
Firmy kurierskie

masakra masakra i jeszcze raz masakra kurier ani nie przyszedł ani nie zostawił awizo a gdy dzwoniłem to powiedział że był nikogo nie zastał w domu i zostawił awizo