Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Transopen Group

81-212 Gdynia, Hutnicza 3

tel. 58 333-47-04 fax 58 333-48-55

Twoja ocena w kategorii: Usługi spedycyjne i celne

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Auto Best pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Super szkoła polecam bardzo gorąco. Pan Jarek świetny facet wszystko fachowo i spokojnie tłumaczył tak, że człowiek odrazu rozumiał o co chodzi. Polecam gorąo

SP Nr 70 ZKPiG Nr 26 pokaż na mapie 2.4

kategoria:
Szkoły podstawowe

Skusiły mnie szczytne hasła ("szkoła odkrywców talentów", "matematyka innego wymiaru", zajęcia dodatkowe np. basen) umieszczone na stronie internetowej szkoły. Tymczasem od lat w szkole nie ma pieniędzy na żadne tego typu zajęcia dodatkowe, a hasła na stronie internetowej nie mają pokrycia w rzeczywistości. Przez lata nauki mojego dziecka, odkryłam, że szkoła w żadne najmniejszy sposób nie pomaga w rozwijaniu talentów dziecka, a wszystkie wyniki (poza szermiercze), którymi chwali się szkoła to jedynie zasługa dzieci i ich rodziców. Pan dyrektor Mielewczyk stawia niewidzialny mur pomiędzy szkołą, a rodzicami. Np. wydaje zakaz wchodzenia rodziców dzieci 5-6 letnich do szkoły (np. do szatni), nie rozumiejąc, że zarówno dla dzieci jak i dla rodziców pierwsze miesiące dziecka w nowej szkole to duże przeżycie. Podejście całkiem z minionej epoki. Szkoła faktycznie kameralna i wyposażona w liczne sale sportowe, ale jeżeli Wasze dziecko nie będzie szermierzem, to wyniesie z tej szkoły jedynie bardzo przeciętne wykształcenie. "Szkoła odkrywców talentów" - ha, ha, ha. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!

Dark Massage Salon Masażu pokaż na mapie 2.2

kategoria:
Salony masażu

Jeden z najgorszych masaży na których byłem. A bylem już w wielu miejscach. Totalny brak profesjonalizmu. Nie wiem gdzie Ci ludzie uczyli się masażu chyba z czasopism. Jestem obolały, mam siniaki. Totalna żenada!!!! A o radiu w tle już nic nie wspomnę...! Relax z rmf fm - katastrofa Stanowczo nie polecam!!!!!!!! Nie ma co się łakomić na tak niską cenę. Bo wniosek jest jeden niska cena - totalnie naganna jakość usług!!!!!!!

Dietamed pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Dietetycy, leczenie otyłości

profesjonalizm, terminowość a przede wszystkim chęć wysłuchania potrzeb pacjenta, oczywiście do tego sympatyczna i miła obsługa dopełniają całości. Skuteczność w moim wypadku 100%. PLECAM!

Atelier Andre pokaż na mapie 3.3

kategoria:
Fryzjerzy

Witam, rzadko wypowiadam się na forum ale po ostatniej wizycie w salonie ciężko Mi się powstrzymać. Jak w temacie - nie polecam. Usługę ocenię tak - szybko, byle kasa się zgadzała. Szanowne Panie prowadzicie salon fryzjerski, nie budkę z frytkami. Klient klientowi wchodzi na głowę, fryzjerka obsługuje trzy osoby naraz - przemiał. i niestety potem efekt jest - słaby. Nie skorzystam. Nie chcę u fryzjera się stresować a po wizycie chcę wyglądać lepiej nie gorzej. Oj te talarki...pozdrawiam