Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Transopen Group

81-212 Gdynia, Hutnicza 3

tel. 58 333-47-04 fax 58 333-48-55

Twoja ocena w kategorii: Usługi spedycyjne i celne

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

City Wine pokaż na mapie 5.6

kategoria:
Sklepy z winami

Pozdrawiamy z Elbląga i dzięki za wszystko

Myjnia 'Na Morenie' 5.8

kategoria:
Myjnie ręczne i ekologiczne

Super myjnia. Świetna obsługa. Ceny może nie najniższe ale Panowie dosłownie "wylizują" autko.

SPA Sentoza 2.5

kategoria:
SPA

Dziś byłem w Spa i przy wykupie (nietaniego) pakietu właścicielka mnie zapewniała o indywidualnym podejściu do klienta i doborze zabiegów indywidualnie względem typu cery. Niestety poza masazem, który był względnie akceptowalnym, wszystko inne to czysta rozpacz. Choć nawet tutaj lezanka do masażu nie miała miejsca na twarz wiec leży się godzinę krzywo nawyrezajac kark. Wystrój to kombinacja kiczu bez kontroli i komunistycznej tandety. Przy przybyciu zaserwowano mi ciepłe białe wino po uprżednim upomnieniu personelu. Został mi wręczony ciężki niedoczyszczony szlafrok i względnie miękki ręcznik. Sam zabieg na twarz to rozczarowanie. Zero podejścia indywidualnego, ktore mnie obiecano przy rezerwacji - Sztampa i tyle. Przy mojej trądzikowej cerze nałożono mi na do widzenia krem pełnotłusty z zestawem trzech (!!!) rakotwórczych parabenow w 30 stopniowym upale! Poza tym, ze wyszedłem świecąc się jak nalepka odblaskowa to oczekuje jutro wykwitów tradzikowych jakich mało bo mam skore, która takiej okazji nie przepuści! Jak się pożaliłem właścicielce to mi powiedziała, ze nic takiego mi nie obiecywała przez telefon i umyka ręce od całej kwestii - to obsługa klienta!

Elka School pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Zapisałem się ponownie na kurs po dobrych paru latach. Wcześniej ukończyłem kurs w innej szkole, tym razem zdecydowałem się się na ELKASCHOOL. Miałem przyjemność jeździć z Januszem Piotrowskim - Karwiny. Mam zdecydowanie podstawy twierdzić, że jest bezsprzecznie wzorowym instruktorem. Między tym czego nauczyłem się na kursie kilka lat temu a tym czego nauczyłem się od Janusza jest przepaść. Dzięki jego nauce i uwagom tym razem zdałem egzamin za pierwszym razem. Naprawdę polecam Elkaschool, no i Janusza jako instruktora!

Restauracja Kresowa 1.5

kategoria:
Restauracje

Witam, Chciałabym się podzielić opinią na temat restauracji. Pierwszy raz zaproszono nas tam z okazji ślubu kuzyna. Pamiętając niezwykłą gościnność i smak powróciliśmy niedawno. I co? WIELKIE ROZCZAROWANIE! Zupy w ilości prawie nie zauważalnej! Dania główne pierogi pielemieni i ryba zupełnie inne niż poprzednio. Ciasto niedogotowane, ryba słona i zdecydowanie przesmażona! Atmosfera? Brudu. Brudne sztućce, obrusy, dywan i obdrapana ściana. Nie wiem naprawdę czemu nie wyszliśmy. Ceny poszły w górę i to sporo. Dopłacanie do "dodatków"?? Karygodne!! Zdecydowanie nie polecam!