Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Transopen Group

81-212 Gdynia, Hutnicza 3

tel. 58 333-47-04 fax 58 333-48-55

Twoja ocena w kategorii: Usługi spedycyjne i celne

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Aspazja 6.0

kategoria:
Fryzjerzy

Jeszcze dziś rano idąc do pracy nie myślałam, ze będę dzień kończyła w tak dobrym nastroju :-) Zupełnie z ulicy trafiłam do salonu Aspazja i przypadek sprawiał, że znalazło się wolne miejsce na strzyżenie u pani Izy. Efekt? Wyszłam z idealnie dopasowana do mnie fryzurą. Pani Iza wzięła pod uwagę moje oczekiwania, ale również zaproponowała drobne zmiany od siebie. Jestem bardzo zadowolona i pewna , że tam wrócę. Polecam!

Fotosopot G. Lewandowski 2.2

kategoria:
Zakłady fotograficzne

Pan owszem, kiedyś był niezły i nawet miły, ale chyba ma obecnie jakieś spore frustracje i ewidentnie wyładowuje je na klientach. Chciałam zlecić wykonanie 5 (!) odbitek, z określoną korektą, skanowaniem i ustaleniem formatu. Pan odmówił kategorycznie oglądu zdjęć z pendrive przed wykonaniem usługi, bo "nie ma czasu na takie rzeczy", po czym oddał mi wykonaną kompletnie bez sensu pracę, a na zgłoszone uwagi stwierdził, że "nie dałam mu takich wskazówek". Zważywszy, że nie dał mi na to najmniejszej szansy, to absolutna kwadratura koła. Do tego ironiczny, arogancki, nieuprzejmy. Jeśli o mnie chodzi, na pewno stracił klientkę - więcej tam nie pójdę.

Villa Uphagena pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Restauracje

Restauracja robi wrażenie. Bardzo dobra obsługa, karta dań dobrze zorganizowana, a jedzenie wyborne. Polecam wszystkim na przeróżne okazje takie jak: oświadczyny, wesela, spotkania lub też zwykły wypad wieczorową porą z ukochaną;)

Fotografia Okolicznościowa W. Piskorski pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Fotografowanie

Profesjonalista z kreatywnym podejściem do sprawy, sesja zdjęciowa ślubna w 3 godziny 4 miejsca super!!! miła pamiątka na lata Polecam wszystkim!!!

Kadok 5.0

kategoria:
Produkty i gadżety reklamowe

Jestem stałą klientką i zawsze odbierając towar jestem pod dużym wrażeniem czy to wymyślonego wzoru na koszulce albo fajnego gadżetu. Obsługa klienta na najwyższym poziomie profesjonalnie, szybko i tanio. Bardzo polecam nie tylko moim znajomym.