Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Transopen Group

81-212 Gdynia, Hutnicza 3

tel. 58 333-47-04 fax 58 333-48-55

Twoja ocena w kategorii: Usługi spedycyjne i celne

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

IKA-KOLOR pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Podłogi, posadzki, panele

Współpraca z salonem Ika Kolor przebiegła rewelacyjnie, zaczynając od doradztwa w salonie na temat podłogi spełniającej nasze potrzeby, po pomiar, który odbył się tego samego dnia, przez składanie zamówienia i krótki okres oczekiwania, po montaż do którego nie mamy zastrzeżeń. Polecam!

Gastroenterolog lek. med. P. Wojtkiewicz pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Gastrolodzy

Znam Pana Doktora z wcześniejszych wizyt u niego z moim Tatą.Lekarz bardzo miły,wszystko dokładnie tłumaczy na temat choroby,Cena wizyty nie jest bardzo wysoka jak na prywatny gabinet. Sama również skorzystałam z usług gabinetu Pana Doktora i jestem bardzo zadowolona.Trafiłam tam z powodu bólu brzucha,dostałam leki,które pomogły.Miałam robioną kolonoskopię ze znieczuleniem i również jestem bardzo zadowolona,gdyż obudziłam się po zabiegu i nic mnie nie bolało.Jedyna uciążliwość jest w samym przygotowaniu się do badania -piciu płynu przeczyszczającego. Razem z Tatą polecamy usługi Pana Doktora Wojtkiewicza i jego gabinet gastroenterologiczny w Gdańsku-Osowej

Akademia Operatorów R. Hałuniewicz pokaż na mapie 5.0

kategoria:
Wózki widłowe

kurs idzie szybko i sprawnie, obsługa wporządku.

A&K Your Finance pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kredyty i pożyczki

Miałam 2 kredyty i kartę kredytową do spłaty i potrzebowałam kredyt aby to spłacić plus mieć na mały remont mieszkania. Pan Karol podszedł do sprawy indywidualnie, profesjonalnie, wszystko wytłumaczył, żeby nie było niedomówień. Warunki kredytu, jakie dla mnie wynegocjował są świetne. Polecił mi Pana Karola znajomy, no i cóż, nie zawiodłam się i przy następnym kredycie za jakiś czas, a podejrzewam, że będzie to już spory kredyt na dom też zgłoszę sie do Pana Karola !! :) Jeśli macie jakieś kredytowe sprawy do rozwiązania itp. to naprawdę POLECAM WSZYSTKIM !! Ja jestem bardzo wdzięczna za profecjonalną obsługę, podejście do sprawy oraz efekt pracy Pana Karola. Pozdrawiam, Aga ;)

Dobrucki pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Przewóz osób

Gorące podziękowania dla przewoźnika Dobrucki za wynajem autobusu na przewóz gości weselnych.