Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Transopen Group

81-212 Gdynia, Hutnicza 3

tel. 58 333-47-04 fax 58 333-48-55

Twoja ocena w kategorii: Usługi spedycyjne i celne

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Fitness Authority pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Siłownie i fitness kluby

Moim zdaniem najlepsza siłownia w całym gdańsku, bije na głowe wszystkie inne! Dużo sprzętu, znajdzie sie coś dla każdego. Obsługa bardzo miła, zarówno Panie na recepcji jak i Trenerzy, wszyscy zawsze uśmiechnięci i pomocni. Moim zdaniem nie ma się do czego ''przyczepić'' . Chodzę tam od początku istnienia :)

Diagnostyka komputerowa i klimatyzacja samochodowa pokaż na mapie 1.0

kategoria:
Klimatyzacja

Umówiłem się na naprawę klimatyzacji w fieście.Pan Usarek stwierdził że nieszczelny jest skraplacz .Kupiłem nowa cześć i udałem się do warsztatu na ul.Morenową .Zostawiłem samochód do naprawy .Po godzinie pan Usarek zadzwonił do mnie z wiadomością , że skraplacz nie pasuje ,ponieważ w tym modelu jest on zespolony z chłodnicą .Jest to ewidentna bzdura ,ponieważ ani hurtownia części, ani serwis FORDA nie spotkał się z taką forma skraplacza . Panu mechanikowi nie chciało się wymieniać tego elementu .Naprawa miała trwać ok dwie i pół godziny ,a gdy przyszedłem po godzinie naprawiany był już inny pojazd.Straciłem pół dnia bo panu mechanikowi nie chciało się wymienić skraplacza . Myślę , że większość pozytywnych opinii sam sobie w wolnym czasie wypisuje. ZDECYDOWANIE ODRADZAM WIZYTĘ W TYM WARSZTACIE .

Gimnazjum nr 28 ZKPiG Nr 21 pokaż na mapie 2.5

kategoria:
Gimnazja

Szkoła ogólnie fajna , nauczyciele są w porządku , są nieraz jakieś wyjatki ale kadra nauczycielska jest dobra . Ale kadra dyrektorów już nie koniecznie ,ponieważ uczeń może się poczuć dyskryminowany przez to że dyrektorzy nie konsultują spraw z uczniami , skupiają sie na sobie i swoich sprawach.Szkoła ma też chyba problemy finansowe bo co czegoś zabraknie to szkoła bierze pieniądze od uczniów np . sytuacja z roku szkolnego 2014/2015 to zbiorka na papier do szkoły na ksero . Nie dosyć że dyrektorzy chcieli pieniądze to niektórzy nauczyciele tez zbierali na ,,swoje,,ksero . Wracajac do nie konsultowania spraw z uczniami sytuacja z zakonczenia roku szkolnego 2014/2015 po balu absolwentów gimnazjum została pewna kwota pieniedzy, którą zagarneła dyrekcja nie informyjac uczniow o tym tylko zostali oni postawieni przed faktem dokonanym.Nauczycielie mowili ze dyrektor z uczniami na ten temat rozmawiala ale to nie byla prawda bo nikt nie rozmawial z dyrekcja !Sprzęt szkolny na sali gimnastycznej mogłby byc do wymiany . Sale w miarę czyste i dobrze wyposażone .

Vilart 1.0

kategoria:
Sklepy jubilerskie

Zleciłem wykonanie grawerowania nowych (bez skazy) obrączek ślubnych świeżo odebranych od innego jubilera w zupełnie nowym pudełku ozdobnym. Po dwóch dniach odebrałem porysowane obrączki z napisami wykonanymi inną niż zamówiona czcionką z kompletnie zniszczonym pudełkiem (ślady brudnych paluchów, zdarte złote elementy ozdobne i porysowany jakimś narzędziem plastik. Sprzedawczyni w beznadziejnej blond fryzurze (rzekoma właścicielka) nie chciała słyszeć o naprawie obrączek i wymianie pudełka. Bezczelnie zaczeła wypraszać ze sklepu. W momencie jak powiedziałem, że nie wyjdę ze sklepu dopóki nie uwzględni reklamacji wezwała ochronę.

Catering Faltom 3.4

kategoria:
Catering

Niestety mnóstwo potraw serwowanych w Hotelu Faltom w Gdyni jest chłodnych :( Kiepsko się je smażony , letni boczek. Smalec zostaje na zębach. Ponieważ nie ma opcji by ocenić nocleg, robię to za pomocą tego formularza. Uważajcie drodzy Państwo bo kupując pakiet SPA zostałam zakwaterowana w pokoju bez możliwości otworzenia okna. Kiedy poprosiłam o zmianę pokoju okazało się, że jedyny wolny z opcją otworzenia okna jest na przeciwko placu zabaw dla dzieci. Nie muszę mówić, jak wypoczęłam i się wyspałam. SPA - pozostawiło po sobie nieprzyjemny zapaqch. Reasumując: tysiąc złotych wywalone kompletnie w błoto. Czasy właściwej obsługi klienta w Faltomie minęły. Chyba lepiej pojechać dalej, np. do Jastrzębiej Góry i skorzystać z Primavery.