Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Transopen Group

81-212 Gdynia, Hutnicza 3

tel. 58 333-47-04 fax 58 333-48-55

Twoja ocena w kategorii: Usługi spedycyjne i celne

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Trolltunga pokaż na mapie 5.7

kategoria:
Szkoły językowe

Magda to niesamowicie kompetentna lektorka norweskiego. Zawsze świetnie przygotowana do zajęć, które rzetelnie prowadzi. Wybiera interesujące materiały edukacyjne dostosowane do osoby, którą uczy. Prowadzi lekcję w całości w języku norweskim :) W zajęciach grupowych, w których brałam udział wykorzystywała nowe technologie, co bardzo urozmaica naukę i ułatwia zapamiętywanie. Jednocześnie, to co było dla mnie najważniejsze w całym kursie, to przełamanie mojej bariery mówienia w języku norweskim. Zdecydowanie polecam!

Bajkowy Labirynt pokaż na mapie 1.8

kategoria:
Place zabaw i małpie gaje

Mój syn bawił się dzisiaj na tym placu zabaw i uległ wypadkowi. Na czole ma wielkiego o krwiaka, uderzył głową w zjeżdżalnię. Teraz jest na obserwacji. Na placu zabaw była obecna tylko jedna pani opiekunka, która cały czas obsługiwała nowych klientów przy ladzie stojąc tyłem do dzieci. Ruch był duży, Pani wypisywała karty, zapisywała kontakty, nie mając zupełnie czasu na obserwację dzieci. Nie winię tej pani, tylko właścicieli sali zabaw, że oszczędzają na bezpieczeństwie dzieci. na tak dużym planu MUSZĄ być dwie osoby, jedna obsługuje kolejkę, a druga patrzy na dzieci. Oddając dziecko i płacąc za wejście mam prawo oczekiwać, że ktoś będzie dbał o bezpieczeństwo dzieci! To jest napisane w ofercie tego placu zabaw. Odradzam pozostawianie tam dzieci, bo jedna osoba obsługująca wszystko, stojąca tyłem do dzieci nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa dzieciom.

Rowery na zamówienie pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Sklepy i serwisy rowerowe

obsługa sympatyczna i rzeczowa, a nie nadęta i burkliwa, jak w wielu innych serwisach. Tam się dba i o klienta i o jego rower. Od nowości ten rower tak super nie chodził, ten gość niedoróbek ze swojego warsztatu nie wypuszcza i montuje podzespoły dobrej jakości, na które daje pisemną gwarancje. Cierpliwie i profesjonalnie doradza. Wielkie zadowolenie ogólnie.

Diamond Clinic pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Stomatolodzy

Jest to wysokiej klasy fachowiec, delikatny, dokładny. Ponadto sympatyczny i kulturalny.

Bistro AM 2.0

kategoria:
Restauracje

Najgorsze jedzenie jakie kiedykolwiek jadłem. zamówiłem Grilowana pierś Capresse która była gumowatą niedosmarzona katastrofą przez co zrujnowała moje samopoczucie oraz niedzielny wypad z rodzina. Tylko skończony gamoń kulinarny nie potrafi ugrilowac piersi nie wspomnę już o wizualizacji potrawy!! Wstyd ! Do tego kelnerki opryskliwe i sprawiające wrażenie, ze pozjadały wszystkie rozumy