Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Transopen Group

81-212 Gdynia, Hutnicza 3

tel. 58 333-47-04 fax 58 333-48-55

Twoja ocena w kategorii: Usługi spedycyjne i celne

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Cognitus pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Psycholodzy

Wybierając terapeutę, zasugerowałam się opiniami użytkowników forum,czego zazwyczaj staram się nie robić.W tym przypadku był to wybór w pełni uzasadniony :-) Z Panią Joanną Linde pracuje od 4 miesięcy. Wcześniej miałam okazję poznać kilku terapeutów innego nurtu, jednak z żadnym nie nawiązałam dłuższej współpracy. Dopiero u Pani Joanny poczułam co oznacza chęć wysłuchania,wczucia się w sytuację drugiego człowieka i zrozumienie problemów,które dla drugiej osoby mogłyby okazać się błahymi. Małymi kroczkami uczę się obserwacji siebie i swoich reakcji emocjonalnych na sytuację stresujące oraz tego, że obraz naszych myśli jest niejednokrotnie zniekształcony. Wierze, że praca z Panią Joanną zaowocuję zredukowaniem zaburzeń depresyjno-lękowych do przysłowiowego zera :-) Polecam Panią Joasię, gdyż jest osoba o wyjątkowej kulturze osobistej i empatii ,która pokazuje gdzie rodzą się problemy i jak z nimi ,,skutecznie rozmawiać''. Pozdrawiam serdecznie, Maja.

Peonia 3.5

kategoria:
Salony kosmetyczne

Wydaje mi się,że ta Pani dużo mówi o tym, jak ludzie są zachwyceni, ilu ma klientów, a tak naprawdę to robi paznokcie tak, jakby robiła to pierwszy raz!Okropnie!Paznokcie odpadły mi już na trzeci dzień, nie mówiąc,że krzywo zostały zrobione,jedne dłuższe drugie krótsze, boki nierówne,zaokrąglone,a miały być kwadraty-ogólny wygląd fatalny!Matowe,nie zostały nabłyszczone.Jeżeli chodzi o zdobnictwo-to ta Pani takiego pojęcia chyba nie zna, bo nie potrafi nawet równo przykleić, a co dopiero stworzyć wzór.Jeżeli ktoś nie chce ,,wyrzucić w błoto pieniędzy" to szczerze nie polecam usług tej Pani.

Restauracja Kardamon pokaż na mapie 3.0

kategoria:
Restauracje

Odwiedzam Kardamon od początku istnienia. Przeważnie jest to kawa czy piwo z przyjaciółkami. Żałuję bardzo, że nie wystawiłam opinii na samym początku, ale po prostu tak mało jest fajnych miejsc w Oliwie, że nie chciałam zapeszać. Niestety od jakiegoś czasu obsługo jest nie do zaakceptowania. Nie mamy wielkich wymagań i często macha się ręką na inne sprawy, gdy personel ujmuje za serce, albo jest zwyczajnie sympatyczny. Te czasy się skończyły...kolejna nadęta pani obsługująca z łaski. Jeden raz ok., zły dzień może mieć każdy, ale kolejny i kolejny to za dużo nawet na tak mało wymagających klientów jak my. Dziwne jest też to, że właściciele w sezonie nie dbają o klientów, dobrze byłby wpaść na śniadanie i kawę o 10 przed plażą, zresztą jak jest pogoda to i piwo smakuję przed południem.. Godzina 12 w Starej Oliwie, gdzie podkreślam nie ma za dużo kawiarni, czy barów to na przyjmowanie klientów to stanowczo za późno. Trudno czas zmienić kawową miejscówkę na Delfina...

Komornik, A. Siemieniuk-Rassmus pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Komornicy

dbałość o interes wierzyciela, skuteczność i szybkość egzekucji bezkonkurencyjna zachowując przy tym bardzo wysoki poziom stosowanego prawa i etyki zawodu komornika

Śmiecio 5.4

kategoria:
Wywóz nieczystości i śmieci

Panowie przyjechali z lekkim opoznieniem, ale spisali się na medal. Dziękuję i polecam.