Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Transopen Group

81-212 Gdynia, Hutnicza 3

tel. 58 333-47-04 fax 58 333-48-55

Twoja ocena w kategorii: Usługi spedycyjne i celne

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Mały Żuczek 6.0

kategoria:
Żłobki

Z ręka na sercu mogę polecić Żłobek wszystkim maluszkom i ich Rodzicom. Jest rodzinna atmosfera, ciepło i miłość, których tak brakuje w dzisiejszym świecie! Obie Ciocie z cierpliwością i z zaangażowaniem podchodzą do dzieci, które traktują jak swoje. Każdy problem można omówić oraz co ważne można ustalić wspólne zasady wychowania dzięki czemu zarówno w Żłobku jak i domu dzieci wychowywane są w podobnych zasadach.Dzieci dużo śpiewają i tańczą, moja dwuletnia córeczka w domu sama podśpiewuje piosenki dla dzieci jak "stary niedźwiedź" czy "kółko graniaste". Dodatkowo w Małym Żuczku bardzo duży nacisk kładzie się na przyprowadzanie zdrowych dzieci, sama kiedyś musiałam przynieść zaświadczenie od lekarza, że moja córeczka już nie zaraża pomimo utrzymującego się kataru. Żłobek polecam każdemu! a o jego zaletach mogłabym pisać w nieskończoność.

Pizzeria Leone 6.0

kategoria:
Pizzerie

Wlasnie zjadlam zestaw obiadowy leone leone i jestem pod wrazeniem:) pysznie:) bede wracac

Baranola Burger

kategoria:
Fast food

PLUSY: -fajny lokal w którym jest czysto i nowocześnie -miła obsługa - świetny wybór burgerów - smacznie, treściwie i zdrowo - na prośbę zamieniają sosy lub dodają za darmo ostre papryczki - stosunek ceny do ilości i jakości ok MINUSY - brak oznaczania zamówień powoduje pomyłki, czasem ktoś komuś burgerka podwędzi... - bułki są zimne - brak toalety dla gości - panie czasami za bardzo podkręcają TV i robi się strasznie głośno...

Elite pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Nauka w OSK ELITE to czysta przyjemność. Dziękuję serdecznie za wysoki i bezstresowy poziom nauki. Z OSK ELITE sukces jest gwarantowany. Jestem tego przykładem – egzamin zdany za pierwszym razem. Wsparcie i rady udzielane podczas kursu są bezcenne. Szczególne wyrazy uznania dla Czesi i Pana Artura. Wielki szacunek za Ich zaangażowanie i pełen profesjonalizm. Tak trzymać. Polecam wszystkim – Są Najlepsi !!!!

dr n.med. M.Rutkowski internista,diabetolog pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Diabetolodzy

Polecam tego lekarza - bardzo miły i sympatyczny człowiek. Całkowicie inne podejście niż u lekarzy na w Ośrodku zdrowia. Pan doktor przejmuje się pacjentem i zapisuje dobre leczenie - polecam.