Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Transopen Group

81-212 Gdynia, Hutnicza 3

tel. 58 333-47-04 fax 58 333-48-55

Twoja ocena w kategorii: Usługi spedycyjne i celne

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Serwis Apple 6.0

kategoria:
Serwis komputerów

Bardzo dziękuję firmie Serwis Apple. Wszystko jak w bajce. Obsługa miła, trafna diagnoza i ogromna pomoc w rozwiązaniu problemów. Serwis nie tylko wykonał szybko złożoną naprawę, ale poświęcił również czas żeby nauczyć nas wielu rzeczy.

Instalatorstwo Sanitarne pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Usługi gazowo-instalacyjne

Dziękujemy za fachową, szybką i bardzo miła obsługę Panu Leszkowi Weiner.

A la française pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Restauracje

Odwiedziliśmy dziś z moim partnerem "A la francaise" na lunch i musze przyznać, że było pysznie. Zamówiliśmy klasyk z postaci zupy cebulowej z grzankami i naleśnik gryczany, oba dania przepyszne. Następnie skusiliśmy się na deser i to był strzał w dziesiątkę, mistrzowski fondant czekoladowy z lodami i croissant au chocolate. Doskonały stosunek jakości do ceny. Wnętrze urzeka francuskim stylem. W bistro czuć troskliwą rękę właścicieli. Będziemy na pewno stałymi gości. Polecam gorąco.

ZKPiG nr 12 pokaż na mapie 4.5

kategoria:
Gimnazja

Jestem bardzo zadowolona, że chodziłam do tego gimnazjum! Nauczyciele dużo wymagali, uczyłam sie dobrze. Nie było łatwo, aby dostać bardzo dobre oceny, ale testy napisałam dobrze. Dostałam sie do jednego z lepszych liceów w Gdańsku, i chociaż mój wynik, który uzyskałam aby dostać sie do nowej klasy był jednym z gorszych, to teraz jestem jednym z lepszych ucznów. W gimnazjum nr 16 nauczyciele nie zawyżają ocen, tylko trzeba sobie na nie zapracować. Szkoła coraz bardziej sie rozwija pod względem wyposażenia. Sala gimnastyczna jest duża i dobrze wyposażona. Szkoła posiada kilka sal informatycznych i wyremontowane łazienki. Jestem bardzo zadowolona z tej szkoły i chciałabym do niej wrócić! :)

Zagroda Sp. z o.o pokaż na mapie 4.0

kategoria:
Restauracje

majac ochotę na "jadło' trafilam do zagrody i zamowilam żeberka. były suche i tak jak ktoś tu już napisał dziwne w smaku. Słabo ocieniłam też obłsuge, ponieważ przez złożeniem zamówienia zapytałam kelnera, czy poleca żeberka. Polecał ! Ponieważ nie jestem pierwszą osoba ktora ma złe wrażenie o żeberkach (żałuję nie przeczytałam opinii na trojmiasto przed wizytą tylko po), proponuję żeby właściel zajrzał do kuchni, powąchał i posmakował. Sama knajpa bardzo klimatyczna, można zapomnieć że jest w centrum miasta przy ruchliwej ulicy.