Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Transopen Group

81-212 Gdynia, Hutnicza 3

tel. 58 333-47-04 fax 58 333-48-55

Twoja ocena w kategorii: Usługi spedycyjne i celne

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Kancelaria Adwokacka Rozwodzimy.com pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kancelarie adwokackie i radcowskie

Zrobiłam rozeznanie wśród znajomych gdzie mogę pójść i poszukać pomocy. Kilka osób polecała Pana Mecenasa. Opinie w internecie też były ok. Poszłam więc i oczywiście nie żałuję. Rzetelne podejście do sprawy. Rezultat w sądzie nawet lepszy niż na początku myślałam. Pełen profesjonalizm. Po rozwodzie zleciłam więc sprawę o majątek. Sprawa właśnie się skończyła. I znowu super. Naprawdę polecam. Warto

Miden 6.0

kategoria:
Tapety, fototapety

piękne tapety,piękne panie , Andrzej - architekt wnętrz

ITvip, obsługa informatyczna pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Pogotowie komputerowe

Pan Patryk w zaledwie pięć minut obnażył kompetencję moich poprzednich serwisantów, którzy konserwacją mojego sprzętu zajmowali się odkąd go nabyłem. Z tak profesjonalnym podejściem i wiedzą u serwisanta jeszcze się nie spotkałem. Błyskawicznie, sympatycznie, fachowo i za bardzo małe pieniądze! Polecam!

Surfburger pokaż na mapie 5.2

kategoria:
Food Truck

Wielbie ich burgery nieważne czy z foodtracka czy w lokalu zawsze ślinka cieknie na sam widok. I fajnie ze obsługa sie uśmiecha, chyba zdaja sobie sprawe z tego ile radości ludziom daja takim jedzeniem :D

Calypso Fitness pokaż na mapie 4.0

kategoria:
Siłownie i fitness kluby

plusy - sporo sprzętu, miejsce do rozgrzewki/treningu funkcjonalnego/rozciągania, brak problemu z parkowaniem samochodu i na tym plusy się kończą minusy - tłok jak w tokijskim metrze, prysznice wymagają hektolitrów odkamieniacza i wisienka na torcie czyli "instruktorzy" - są zbędni bo zamiast korygować błędy w ćwiczeniach i pomoc zajmują się rozmowami ze swoimi kumplami, co ładniejszymi dziewczynami czy po prostu między sobą. wychodzi na to, że wszyscy na siłowni nie mają braków technicznych bo jakoś nie widać inwencji własnej ze strony pracowników tej siłowni. spokojnie można ich zwolnić i zatrudnić dodatkową osobę do sprzątania. w klubie będzie czyściej a i miejsca do ćwiczenia więcej bo "instruktorzy" przesiadują na ławkach lub są uwieszeni na innym sprzęcie. mniej gadania więcej pracowania panowie i panie !