Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Transopen Group

81-212 Gdynia, Hutnicza 3

tel. 58 333-47-04 fax 58 333-48-55

Twoja ocena w kategorii: Usługi spedycyjne i celne

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Monte Verdi pokaż na mapie 5.3

kategoria:
Restauracje

Resteuracja Monte od lat znajduje się na mojej liście gdyńskich lokali. Zawsze znajdę tam coś dla siebie , od pysznych włoskich dań poprzez pizzę aż po desery. Niedawna zmiana, nazwy jak i wystroju i menu wyszła na DUŻY PLUS! Obsługa jest bardzo miła i pomocna. Warto pochwalić też wspomnianą wczesniej pizzę. Przygotowywana w oparciu o oryginaly neapolitański przepis smakuje wyśmienicie! Generalnie - polecam każdemu!

Almar pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Okna i parapety

Profesjonalizm, uczciwość, rzetelność i wiele bardzo pozytywnych słów mogę powiedzieć o tej firmie. Tylko polecać i współpracować z tymi ludźmi!!!

Germanicus LanguageBox pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Szkoły językowe

Świetni lektorzy i atmosfera, polecam wszystkim, którzy chcą się nauczyć mówić :).

Kozi Gród 5.8

kategoria:
Weekend za miastem

Serdecznie polecam hotel Kozi Gród osobom marzącym o niezapomnianym weselu w przepięknym miejscu. Hotel otoczony jest rozległym terenem zielonym, który zapewnia wypoczynek osobom dorosłym i rozrywkę rodzinom z dziećmi (mini zoo, place zabaw). Bardzo profesjonalna i pomocna obsługa, dbająca o każdy szczegół, otwarta na pomysły i uwagi klienta. Pokoje urządzone gustownie z bardzo wygodnymi łóżkami; bardzo czyste. Rewelacyjna kuchnia oparta na lokalnych i sezonowych produktach.Duża ilość i różnorodność potraw, które zaspokoiły zróżnicowane gusta moich gości.

Salon Urody Maska 5.7

kategoria:
Studio paznokcia

Pierwszy raz w zyciu miałam robione manicure, bo nie cierpię gdy ktoś dotyka moje stopy. Poszłam z polecenia, w sumie to musiałam,bo nie potrafiłam sobie poradzić z pewnym problemem, po prostu spartoliłam robotę. Ale Pani profesjonalnie podeszła do sprawy i powiem szczerze, że strachy na lachy. Idealnie. Po czasie oceniam na bdb, gdyż wszystko już się ładnie zagoiło. Pozdrawiam panią Beatę.