Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Transopen Group

81-212 Gdynia, Hutnicza 3

tel. 58 333-47-04 fax 58 333-48-55

Twoja ocena w kategorii: Usługi spedycyjne i celne

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Żuchliński 2.2

kategoria:
Sklepy i serwisy rowerowe

serwis poniżej jakichkolwiek oczekiwań- Kupiłem poważny sprzęt za 9000 i ( to nie był mój pierwszy rower kupiony w tym sklepie) niestety nie dość ,że się sypie na gwarancji to po serwisie nic się nie zmienia ,a nawet jest gorzej. Nie polecam z uwagi na serwis- daleko i bez jakości. Nie kupię już tam rowerów. Radzę omijać z daleka.

Pizzeria Planeta 6.0

kategoria:
Jedzenie na telefon

idealnie , zgodne z zamowieniem. Losos mega przepyszny a Pani z obsługi przemila. Mimo mojego marudzenia wszystko idealnie z zamowieniem. szybka dostawa, same pozytywy.

Salon Orange 6.0

kategoria:
Salony tel. komórkowych

Starają się jak mogą, chociaż sporo starszych ludzi tam często bywa i zdarzają się kolejki. Obniżyli mi kwotę rachunku. Polecam.

Szpital Św. Wincentego A Paulo pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Szpitale

Kilka dni temu zostałam skierowana do Szpitala Miejskiego po złamaniu kości ramienia z przemieszczeniem. Czas oczekiwania w SOR był dość długi,choć krótszy niż wcześniej na pogotowiu. Personel ortopedii niesamowicie delikatny i sympatyczny,pielęgniarki uśmiechnięte,przybiegały na każde skrzypnięcie łóżka. Lekarze fachowo i w zrozumiały sposób informowali o przebiegu leczenia. Na zabieg wszczepienia płytki lcp czekałam zaledwie 1 dzień plus kilka godzin. Byłam przerażona znieczuleniem ogólnym ale gdy przyszło co do czego- ekipa operująca rozładowała atmosferę i zasypiałam na stole operacyjnym rozbawiona żartami :) Po zabiegu Panie pielęgniarki co kilka minut pytały o samopoczucie,podawały leki przeciwbólowe,także w nocy. Lekarze informowali o wynikach i dalszych zaleceniach. Serdecznie dziękuję za troskliwą opiekę i zminimalizowanie stresu oraz pozdrawiam!

Szafa Marzeń 6.0

kategoria:
Odzież używana

Bardzo dobra oferta, każdy znajdzie coś dla siebie, polecam!