Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Transopen Group

81-212 Gdynia, Hutnicza 3

tel. 58 333-47-04 fax 58 333-48-55

Twoja ocena w kategorii: Usługi spedycyjne i celne

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Elcar pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Najlepsza szkoła jazdy w Trójmieście. Wszystko na super poziomie, korzystałem z e-learnigu i jestem bardzo zadowolony. Obsługa zawsze na bieżąco, nigdy nie czekałem dłużej niż godzinę na odpowiedź mailową, zawsze wszyscy pod telefonem. Instruktorzy z super doświadczeniem, dobrze zorganizowani, dostosowują się do potrzeb Kursanta. Wszystko da się ustalić z nimi. Najlepsi instruktorzy to Marek i Krzysztof. Z Krzysztofem jeździłem 20 h i dokupiłem sobie tylko 2 h poza kursem, przed samym egzaminem żeby sobie przypomnieć sobie niektóre rzeczy, bo na egzamin bardzo długo czekałem. Zdałem za drugim razem :) Pierwszy nie udał się, bo zjadł mnie stres i źle zatrzymalem samochód przed stopem. ZDECYDOWANIE POLECAM TĘ SZKOŁĘ, SZCZEGÓLNIE PANA KRZYSZTOFA JAKO INSTRUKTORA! :)

Salon Urody Abacosun 5.7

kategoria:
Salony kosmetyczne

Korzystałam z zabiegu manicure i pedicure hybrydowego, ogólnie jestem zadowolona. Stopy i dłonie opracowane dokladnie, wybór kolorów dość duży. Obsługa miła, wystrój ładny, czysto, narzędzia przede wszystkim sterylne. Na pewno polece znajomym i skorzystam ponownie.

MK Bowling pokaż na mapie 3.4

kategoria:
Kręgielnie

Spoko miejsce, kręgle, bilard- wszystko ok. Obsługa dramat, obrażona, że ktoś jej głowe zawraca. Z kulturą też na bakier. Przydałaby się zmiana ekipy.

Eko spiżarnie pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Zdrowa żywność

samo zdrowie bez dodatków jem od dłuższego czasu i czuje sie znacznie lepiej

Sunny 1.0

kategoria:
Pranie tapicerek

Kanapa została wyprana, jednak po wyschnięciu okazało się, że wygląda gorzej niż przed czyszczeniem. Pracownik był niedokładnych, czy środki słabe, trudno powiedzieć, ale efekt beznadziejny.