Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Transopen Group

81-212 Gdynia, Hutnicza 3

tel. 58 333-47-04 fax 58 333-48-55

Twoja ocena w kategorii: Usługi spedycyjne i celne

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Language Box pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Szkoły językowe

Polecam ofertę Language Box! Najważniejsze jest zawsze podejście lektora i tu p. Magda spisuje się na medal. Zajęcia są ciekawe, godzina mija szybko i przyjemnie, a efekty zostają na dłużej :)

1WayOut pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Escape Rooms

Bardzo podobało mi się przywitanie, oraz specjalna sala (na wzór kinowej), w której przedstwawiono nam zasady gry. Jak już pisałem genialna fabuła, motyw przewodni wirusa bardzo ciekawy. Prezentacja gry przez prowadzącego była mocno mobilizująca do boju :) Polecam!

ELWAT pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Instalacje elektryczne

Korzystałem z usług tej firmy prę razy. Wstawiali mi w mieszkaniu tz eski - szybko, tanio, czysto i 7 lat działają bez zarzutu Łączyli przewiercony kabel - szybko, czysto i 5 lat bez problemów. Obecnie przerobili instalację w kuchni - szybko, czysto. Ważne jest, że pracują dobrym sprzętem, zostawiają po sobie porządek. Zero ściemniania, jasno ustalona cena. Zdecydowanie polecam. Dlaczego maksymalne oceny 1- jasne wyjaśnienie co trzeba zrobić, jakie są opcje ( tańsze, droższe) co jest zalecane 2 - nigdy nie trzeba było poprawiać, nie było problemu z iskrzącą instalacją, zwarciami, czy przebiciem na urządzeniach. Przy każdej kolejnej pracy pyta się czy poprzednie prace działają bez zrzutu. 3 - termin uzgodniony został dotrzymany. Kontakt telefoniczny bardzo dobry. 4 - ceny porównywalne, ale też ważne to, że wyposażenie w dobry sprzęt powoduje, że ekipa pracę wykonuje szybko, a nie np 4 godziny wierci w żelbecie dziurę pod puszkę.

Restauracja Club Biancas 6.0

kategoria:
Restauracje

super,super, super. Wspaniała obsługa, kuchnia i sala

MaxiRolo 6.0

kategoria:
Żaluzje, rolety i markizy

Zdecydowanie polecam! Szybko i fachowo, no i w bardzo dobrej cenie. Zamawiałem żaluzje drewniane do jednego pokoju (okno + drzwi balkonowe). Po tygodniu były już zamontowane. POLECAM!