Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Transopen Group

81-212 Gdynia, Hutnicza 3

tel. 58 333-47-04 fax 58 333-48-55

Twoja ocena w kategorii: Usługi spedycyjne i celne

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

O. Masalska, makijaż permanentny pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Makijaż permanentny

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Pani Olga to profesjonalistka. W gabinecie zrobiłam brwi i górną kreskę- efekt przeszedł moje oczekiwania, makijaż wygląda ładnie i naturalnie. Bardzo dobre znieczulenie. Polecam z czystym sumieniem.

Przychodnia Brzeźno pokaż na mapie 4.8

kategoria:
Przychodnie, poradnie

Mila obsługa, kompetentni lekarze, ogólnie polecam wszystkim. Pan Krzysztof w rejestracji bardzo miły, chętny do pomocy.

Laboratoria Medyczne BRUSS 3.3

kategoria:
Laboratoria medyczne

Laboratorium ma podstawy by być na poziomie 4-5, jednak główny mankament to stara i nieprzeszkolona z obsługi Klienta kadra "w okienku". W tym laboratorium widać olbrzymi kontrast pomiędzy nowoczesnymi technologiami elektronicznego dostępu do wyników badań a podejściem do pacjenta. Dzisiaj (28.09.2014) pojawiłem się przy pustym okienku o 10:55 (czynne do 11:00). Pani w okienku od niechcenia zapytała "Słucham Pana" ...zażartowałem, że trochę mylący jest ogromny napis na ekranie nad pustym okienkiem "zajęte". Pani na to pokazała mi zegar systemu rozliczeń mówiąc "niech Pan spojrzy na godzinę" ...zegar wskazywał nieaktualny czas, zresztą w złej strefie czasowej - 9:59.. Pokazałem Pani prawdziwą godzinę wspominając, że mamy jeszcze 5 minut ...Pani po pewnej chwili przyznała mi z bólem rację. Później niestety też nie była zbyt pomocna w rozwiązaniu problemu komunikacyjnego z Polmedem - wszystko musiałem od Pani "wyciągać". Ostatecznie udało mi się złożyć próbkę do badania, ale nie było łatwo. Na miejscu dyrekcji zainwestowałbym w szkolenia obsługi Klienta dla personelu, wprowadziłbym ocenę usługi przez pacjentów. To działa - wiem z doświadczenia.

Gdański Teatr Szekspirowski pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Teatry

Wystrój niebanalny, pomysłowy, kreatywny! Jestem zachwycona! A spektakl MISSING przejmujący, profesjonalny i na długo zostanie w pamięci- gratulacje! Wspaniała praca- nie mogę się doczekać następnych widowisk, dziękuję :)

OSK Speed 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Teoria prowadzona przystępnie przez pana Janusza, poparta prykładami, opowieściami zapadającymi w pamięć. Jazdy - polecam szczególnie pana Artura, który nie uczy tylko utartych schematów, ale zmusza do myślenia podczas jazdy, co przekłada się na wyniki na egzaminie - ja zdałam za pierwszym razem ;)