Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Transopen Group

81-212 Gdynia, Hutnicza 3

tel. 58 333-47-04 fax 58 333-48-55

Twoja ocena w kategorii: Usługi spedycyjne i celne

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Vectra pokaż na mapie 1.8

kategoria:
Telewizja kablowa

Beznadziejna firma, obsługa klienta i brak możliwości kontaktu z kimś kompetentnym. Wyłączyli po miesiącu większość kanałów, zgłoszenie przyjęte - usterka szybko zdiagnozowana, lecz do chwili obecnej (od przeszło tygodnia) nikt nie jest w stanie ruszyć się by zmienić dane w systemie. Klient może: zgłosić sprawę na infolinię, która jest w Gdyni lub w Tarnowskich górach, zaś konsultant jedyny kontakt z innymi komórkami ma poprzez mail. Nigdy nie otrzymacie numeru do kogoś wyżej niż konsultant, do biura lokalnego nie dodzwonicie się bo nie ma takiej możliwości dla zwykłego abonenta. Jedyne to to iść do biura w Gdańsku i czekać w długiej kolejce i nie mieć pewności, że zostanie coś w najbliższym czasie naprawione, gdyż zapis umowy nie ma sprecyzowanego czasu na usunięcie usterki. Jednym słowem totalna żenada.

Bohemia Beer Cafe pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Restauracje

Zauważyłem, że niektórzy krytykują długi czas oczekiwania na posiłki, faktycznie może i trochę się czeka, jak w każdej porządnej restauracji. Zamówiliśmy 6 dań, 2 zupy oraz 4 dania. Wszystkim bardzo smakowało. Na pewno tam jeszcze wrócę. Dla fanów golonki gorąco polecam tą z tej Bohemii.

Sellneo pokaż na mapie 5.0

kategoria:
Oświetlenie

Bardzo szybka i dobrze zabezpieczona przesyłka.

American Stars pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Fast food

Nie ma co chwalić bo każdy ma swój gust, ale jak dla mnie mega bomba, jadłem w dniu otwarcia i dzień później, burgery niesamowite! Do tego mega dobre frytki, nie mogę doczekać się pizzy. Do zobaczenia wkrótce :)

Solarium Bambus 2.0

kategoria:
Solaria

Skorzystałam z usługi przedłużania rzęs rzęsami z norek i nigdy więcej nie powtórzę tego błędu! Więcej kleju niż samych rzęs, dzięki czemu mam "piękne" białe grudy na rzęsach, norki wypadają po 3-4 za jednym zamachem razem z grudą kleju - już po 2-3 dniach były widoczne braki. Pani kosmetyczka sprawiała wrażenie jakby pierwszy raz wykonywała taką usługę i takie tez są efekty jej pracy. Nie polecam korzystania z ich usług. Szkoda czasu i pieniędzy.