Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Cooltura Chmielna 101

adres:
80-748 Gdańsk, Chmielna 101 pokaż na mapie
tel:
505-336-710
www:

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

Home Broker S.A. pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Polecam pomoc pana Dominika Krause. Pośredniczył przy zakupie mojego mieszkania na Świętokrzyska Park w Gdańsku i jestem bardzo zadowolona z jego usług. Bardzo profesjonalnie, miło, z uśmiechem. Gdy miałam pytanie odpowiedź uzyskiwałam w ciągu 15 minut.

Surfburger pokaż na mapie 5.7

kategoria:
Burgery

Bardzo smaczne burgery i szeroka oferta dań. Atmosfera panująca w lokalu również wspaniała, czuć powiew młodzieńczego entuzjazmu i pozytywnej energii. Inne Trójmiejskie lokale powinny brać przykład z ich fantastycznej obsługi.

Szumilewicz-Landowska Barbara, 6.0

kategoria:
Psychiatrzy

Z całego serca polecam Panią Doktor kazdemu. Pełna ciepła, dobroci i doświadczenia kobieta. Dałabym nawet 7/6. Pozdrawiam

Laboratoria Medyczne BRUSS pokaż na mapie 4.8

kategoria:
Laboratoria medyczne

Korzystam już od kilku lat z ich usług i jestem bardzo zadowolony z czasu wykonania usług, próbki pobrane przed 13 mają zawsze wyniki dostępne w internecie koło godz 17. Mają drogo ale czas oczekiwania na wyniki rekompensuje cenę.

Studio Parkietów pokaż na mapie 5.6

kategoria:
Podłogi, posadzki, panele

Podejście do klienta ,doradztwo bardzo mile i fachowe.Po zakupie podłóg oraz drzwi montaż profesjonalny i szybki bez żadnych problemów,a także posprzątane po sobie.Salon godny polecenia,ja osobiście jestem zadowolony.