Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

B90

adres:
80-958 Gdańsk, Elektryków pokaż na mapie
tel:
-----------
e-mail:
kontakt@b90.pl
www:

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

O.S.K. PASAT 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Polecam goraco szkołę jazdy passat. Mialam jazdy z instruktorem panem Jerzym Domanskim. Po wielu jazdach z roznymi instruktorami w beznadziejej szkole jazdy w innym miescie bylam kompletnie zagubiona i zalamana swoja jazda. Pana Jerzego polecił mi znajomy. I nie żałuje. Po 10 jazdach z panem Jerzym udalo zdac sie egzamin za drugim podejściem. Nauczyl mnie wszystkiego od podstaw i jeszcze skorygowal dawne bledy. Nie wierzylam kompletnie w to ze zdam a udalo sie. Jest to najlepszy instruktor jakiego mozna sobie wymarzyc. Atmosfera na jazdach byla kompletnie bezstresowa i pan Jerzy wielokrotnie tłumaczył to czego sie nie rozumialo i doprowadzal do perfekcji ze czlowiek z czasem poczul sie bezpiecznie na drodze za kierownica. Jeszcze raz goraco polecam.:-)

Klinika Olszewscy pokaż na mapie 3.8

kategoria:
Ginekolodzy

Samo wejście do piękniutkiej, różowej, przesadnie zdobnej kliniki wzbudziło u mnie przeczucie drogiej wizyty( o cenie nie miałam pojęcia, ponieważ nigdzie nie mogłam się doszukać cennika, poszłam w ciemno z 300zł w portfelu - w dodatku brak możliwości płacenia kartą.). Samo badanie (USG genetyczne w 12 tc.) trwało 10-15 min, komentarze były krótkie i rzeczowe, bez dłuższego opowiadania, na koniec dodał płeć dziecka "jakbym chciała wiedzieć", ocenił prawdopodobieństwo chorób, 300 złotych i do widzenia. Na pewno się tam więcej nie pojawię, nie potrzebuję kwiecistych żyrandoli i różowego fotela, by wiedzieć, że dziecko jest zdrowe. Nie polecam

COOLtowa pokaż na mapie 3.0

kategoria:
Restauracje

Jestem stałą klientką korzystającą z oferty z dostawą w trakcie pracy. Nie mam szczególnych uwag do potraw, niestety z uwagi na charakter pracy zależy mi na określonej w zamówieniu porze dostawy. I tu często był problem, ostatnio musialam wyjść ze służbowego spotkania, bo dostawa była 40 min zawcześnie. Z tego powodu ośmieliłam się grzecznie zwrócić uwagę Dostawcy. Dzisiaj z tego powodu odmówiono mi przyjęcia zamówienia na polecenie właściciela i określono problematycznym klientem. Byłam zszokowana taka postawą obsługi i właściciela wobec klienta. Ja i moi znajomi już nie skorzystamy z ich usług, są inne restauracje które szanują klienta i jego czas.

ActivREHA pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Rehabilitacja

Nie raz już korzystałem z usług Tytusa i nigdy się nie zawiodłem. Szybko i skutecznie pomógł mi przy kontuzji barku i nadgarstka. Ponadto, po zajęciach z nim znacznie poprawilem mobilność w strawach co zdecydowanie zwiększyło efektywność moich treningów. Warto stać w kolejce po termin, polecam.

Moje Łazienki pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Usługi remontowe i budowlane

Praca tych Panów jest zaprzeczeniem wszystkich opowieści o tzw. fachowcach. Są słowni, wywiązują się z terminów, służą radą na każdym etapie remontu. Przy tym wszystkim bardzo sympatyczni :) Remont łazienki w maleńkim mieszkaniu był sporym wyzwaniem dla nas wszystkich. Z tą firmą wszystko się pięknie udało.