Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Come Stai

adres:
80-809 Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 38 (box 20)
tel:
58 300-47-14

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

Przyjęcia 6.0

kategoria:
Produkcja wyrobów garmażeryjnych

Jedzonko bardzo dobre samak rewelcja a najważniejsze świeże a, pierogi jak u mamy polecam jadłam nie raz

Bobby Burger

kategoria:
Burgery

Bardzo przyjemne miejsce na szybką przekąskę. Uprzejma obsługa, kelnerki były wręcz przesympatyczne,przystępne ceny, smaczne burgery, ciekawie podane. Delikatnym mankamentem jest w menu jego przejrzystość. Zamówienia składa się i opłaca przy barze, gotowe burgery przynoszone są przez obsługę do stolika.

Good-Rent 6.0

kategoria:
Wypożyczalnie samochodów

Polecam , bardzo dobra wypożyczania i bardzo dobra obsługa. Polecam wszystkim .

Elka School pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Nauka jazdy w tej szkole to czysta przyjemność! Mogłabym tu wymienić szereg zalet, dlaczego warto wybrać tą szkołę. Przemiła, profesjonalna i indywidualnie podchodzaca do kursanta obsługa w biurze, teoria z panem Pawlem i panem Wojtkiem z której bardzo duzo mozna sie dowiedzieć, poza tym sposób jej prowadzenia - mistrzostwo swiata!;) no ale jazdy z Łukaszem Ch. to dopiero niezła jazda! Nie ma lepszego instruktora! Razem od początku do końca, mnóstwo śmiechu, dobrej zabawy, wsparcia oraz ciężkiej i efektywnej pracy. Lepiej trafić nie mogłam ;) wymianę miałam z panem Arkiem, który rownież swietnie uczy. W tej szkole nie znajdzie nikt minusów, zwłaszcza Ci, którym zależy na nauczeniu sie jazdy samochodem i szybkim zdaniu egzaminu. Kazdy daje tu z siebie 100% co gwarantuje osiągniecie sukcesu. Życzę całej załodze Elki School samych pomyślności ;) PS. Atmosfera w Elce jest niesamowita co skutkuje efektami pracy!;)

Akademia Prawa Jazdy pokaż na mapie 5.5

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Polecam wszystkim Akademie Prawa Jazdy, a w szczególności Pana Krzysztofa Darskiego, który świetnie przygotowuje go egzaminu :) Pan Krzysztof spokojnie i rzeczowo tłuaczy błędy i nie wprawia w niepotrzebny stres, podnosi na duchu i daje wiarę w swoje możliwości :) a egzamin zdany za pierwszym podejściem jest tego efektem :)