Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Come Stai

adres:
80-809 Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 38 (box 20)
tel:
58 300-47-14

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

Turbo Jazda pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Bardzo miła atmosfera od samego początku. Wszystko zdane za pierwszym razem. Polecam i zapraszam do p.Renatki, która super potrafi przygotować do egzaminów.

Gabinet Ortodontyczny B. Kaiser-Ziorkiewicz pokaż na mapie 2.5

kategoria:
Ortodonci

Obsługa nieprofesjonalna, pacjent jest traktowany jak przedmiot na hali produkcyjnej. Terminy są specjalnie przedłużane, a ceny bardzo wysokie, zwłaszcza jak na tak niskiej jakości obsługę.

Gabinet Weterynaryjny Reksio 6.0

kategoria:
Weterynarze

Bardzo dobrzy lekarze , doskonale wyposazony gabinet, a ceny rewelacyjnie niskie . Bardzo polecam , bylam tam dwa razy i jestem zachwycona ,wprawdzie piesek musial zostac uspiony ale wczesniej cala seria badan za naprawde niska cene POLECAM !

Mini Szkoła Jazdy pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Bardzo polecam lekcje z panem Radkiem bardzo miły człowiek a co najważniejsze CIERPLIWY bardzo dobrze tłumaczy a co za tym idzie jazda staję się tylko przyjemnością :) POLECAM !

Limon Atelier pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Wizażyści, styliści

Pani M. Limon jest profesjonalistką pod każdym względem. Bardzo cenię sobie makijaże, które wykonuje- potrafi idealnie dobrać makijaż do urody klientki, stosuje najlepsze kosmetyki. Bardzo często udziela porad, które przydają się w codziennym make-upie. Bez wahania polecam usługi Pani Limon znajomym w szczególności przepiękne makijaże ślubne i okolicznościowe! : )