Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Come Stai

adres:
80-809 Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 38/20
tel:
58 300-47-14

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

Transport Przeprowadzki Taxi Bagażowe pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Przeprowadzki

Skorzystałam z usług firmy przy przeprowadzce domu jednorodzinnego. Pierwsze miłe wrażenie powstało podczas rozmowy telefonicznej, kiedy właściciel bardzo precyzyjnie udzielił niezbędnych informacji i pomógł odpowiednio dobrać wielkość auta do ilości rzeczy. Ekipa była przed czasem, panowie bardzo sympatyczni i uprzejmi, a co najważniejsze- inteligentni. Doskonale zaplanowali proces załadunku, dzięki czemu auto zostało szczelnie zapakowane " po sufit" i nie trzeba było zamawiać drugiego kursu. Przez cały czas pracowali, nie robiąc sobie przysłowiowych przerw na papierosa, co przy stawce godzinowej ma kolosalne znaczenie. Meble oraz cenne przedmioty zostały profesjonalnie zabezpieczone foliami i gąbkami, dzięki czemu przyjechały czyste i bez uszkodzeń. Rozładunek również przebiegł bardzo sprawnie- nie trzeba było powtarzać po kilka razy gdzie co ma stać. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że przeprowadzka była przyjemna :) Szczerze polecam!

Autogryf 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Gorąco polecamy Najlepszą szkołę jazdy "Autogryf" . Dzięki bardzo cennym wskazówką , które udzielał nam na każdej lekcji P. Marian zdaliśmy za pierwszym razem teorię jak i praktykę . Każda jazda była dla nas przyjemnie spędzona , widać że instruktor wkłada w to wszystko serce i chce abyśmy jeździli jak najlepiej . Dziękujemy z całego serca i pozdrawiamy :)

Vetrex-Fenestra 6.0

kategoria:
Okna i parapety

Po okna wybrałem się do tego salonu z polecenia kolegi z pracy, który był bardzo zadowolony. Na wstepie musze pochwalić salon za profesjonalną, miłą a przede wszystkim rzetelną obsługę oraz informację o produkcie.Kolejnym pozytywnym zaskoczeniem okazała się przystępność cen w porównaniu z innymi pośrednikami okien vetrex. Montaż profesjonalny i bez zastrzeżeń. Tak się złożyło, że zamówiłem w tym salonie oprócz okien także bramę oraz drzwi. Kontakt z klientem jest bardzo dobry i współpraca od początku do końca bez zastrzeżeń. Naprawdę polecam.

Bulit 1.8

kategoria:
Podłogi, posadzki, panele

NIE POLECAM!!!! Po ułożeniu parkietu (poprawnym) wszystkie ściany obtłuczone młotkiem po klinowaniu tak,ze listwy nie przykryją tego. Wykończenia korkiem między kaflami a parkietem niedokładne z zadziorami.Kilka metrów listew położonych z 5mm szparami między cięciami, uzupełnione wypełniaczem!!! 5-7mm szczeliny od ściany.Listwy=katastrofa.Po prośbie o poprawe zostałem wyzwany od złodzieji i opieprzony.Zapłaciłem za usługę ale nie polecam innym takiego partacza.Jedno zrobi dobrze inne schrzani!!

Zdrowy Rower pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Sklepy i serwisy rowerowe

2 rowery po serwisie (szosa i góral po MTB Łeba) chodzą jak Pinarello, mega profeska a przy okazji pyszna kawa, super atmosfera i zawsze można dowiedzieć się czegoś nowego na temat dwóch kółek i nie tylko. Szczerze polecam !!!. Bartek z Witomina