Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Come Stai

adres:
80-809 Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 38 (box 20)
tel:
58 300-47-14

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

Bodyguard 5.6

kategoria:
Kursy i szkolenia

Panowie prowadzący szkolenie są bardzo w porządku. Szkolenie prowadzone jest profesjonalnie ale jednocześnie też z jajem. Polecam spróbować.

Studio tańca TANGO pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Kursy tańca

Pełną PARĄ polecamy i dziękujemy za SOS. Wielki szacunek dla Agnieszki i Macieja za poświęcony czas, sposób prowadzenia zajęć oraz niezwykłą umiejętność dodania nam pewności siebie! Miejsce szczególnie polecamy amatorom kotów, które nie atakują podczas tańca Emotikon smile

Night Riders Trójmiasto 1.8

kategoria:
Przewóz osób

Ani tanio, ani szybko ani tym bardziej bezpiecznie. Kierowca przyjechał spóźniony, ale OK. Zdarza się każdemu. Kompletnie nie znał trasy. Całą drogę robiłem za GPS. Z kolei nasz driver całą drogę miał na kolanach komórkę i sprawdzał jaki kurs ma przyjąć jako następny -dokąd będzie mu bliżej. Jadąc obwodnicą to średnio bezpiecznie. Na koniec zapłaciłem więcej niż za taksówkę, także same minusy. Dzwoniąc do nich dowiedziałem się, że taka sytuacja nie może mieć miejsca. Miał zadzwonić do mnie ich szef - czekam do tej pory na to. Zdecydowanie nie polecam ich usług.

BetaHair pokaż na mapie 5.6

kategoria:
Artykuły fryzjerskie i kosmetyczne

polecam, polecam, polecam! zwłaszcza pasemka blond jasny! rzadko można trafić na tak świetną jakość. jestem klientką od 5 lat. Pani zna wszystkie tajniki włosów i świetnie doradzi:)

Konopna Farmacja pokaż na mapie 2.8

kategoria:
Sklepy zielarsko-medyczne

Ladne wnetrze, piekne opowiesci o cudownym dzialaniu preparatow. Dalem sie namowic na masc uniwersalna- dziala na wszystko... Wow! Niestety nie pomogla ani na luszczyce ani na atopowe zapalenie skory. Wydalem nie male pieniadze, a rezultatu zadnego, jestem zawiedziony. Pieknie zareklamowany bubel i nic wiecej