Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Come Stai

adres:
80-809 Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 38/20 pokaż na mapie
tel:
58 300-47-14
www:

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

Tawerna Nadmorska pokaż na mapie 5.7

kategoria:
Restauracje

wspaniała impreza, której jak goście twierdzą zgodnie nie sposób zapomnieć, dobra obsługa ze świetną kuchnia polecam wszystkim Nadmorską

Łajka pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Szkolenia psów

najlepsza kadra szkoleniowa oparta na wieloletniej pracy , to widać w indywidualnym podejściu do każdego psiaka. Super atmosfera , świetnie się bawimy z naszym Akslem, każde zajęcia dają nam wiele satysfakcji. Spacery teraz to czysta przyjemność- a bywało z tym różnie :)

Restauracja Gdańska pokaż na mapie 3.7

kategoria:
Restauracje

Zawsze chciałam odwiedzić tą restaurację, ale zawsze to była ta z "górnej półki" więc jakoś nie było możliwości. W ubiegły weekend podczas weekendu za pół ceny postanowiliśmy z chłopakiem pójść do restauracji, do której na co dzień nie chodzimy. Wybraliśmy Gdańską, ale jestem trochę rozczarowana. Obsługa: w pierwszej kolejności obsłużono gości, którzy przyszli po nas, musieliśmy się dopominać o kelnera. Jakość potraw: fajne podanie zup, w podgrzewanym garnuszku, rewelacja, ale po za tym menu zwyczajne, bez polotu. Wystrój: tragiczny, bez smaku, bez estetyki, wszystko zawalone, zero pustej przestrzeni na której wzrok mógł na chwilę odpocząć. Po za tym było smacznie oczywiście, obsługa po za słabym początkiem była miła. A, i jedno, jakaś dziwna muzyka zalatująca disco polo i do tego puszczane z zacinającej się płyty, psuło atmosferę miejsca.

Kliniczny Oddział Ratunkowy pokaż na mapie 1.0

kategoria:
Pogotowie ratunkowe

Tragedia, lekarz neurolog nie dość ze przyszedl po paru godzinach to jeszcze powiedzial ze zawracam mu dupe i wygladał,zachowywal sie jakby byl pijany tragedia wyszlam i trzasnelam drzwiami, piguly co chwila na papieroska i nie zbyt mile jestem ratownikiem medycznym a potraktowano mnie jak ostatniego smiecia ODRADZAM WSZYSTKIM, TRZYMAJCIE SIE Z DALA OD TEGO BEZDUSZNEGO MIEJSCA!!!

Przedszkole nr 64 pokaż na mapie 4.8

kategoria:
Przedszkola

Moje dziecko było z tych nielubiących przedszkola w pierwszym roku , natomiast bardzo fajny personel sprawił ze teraz biegnie z uśmiechem na ustach. Przedszkole bardzo fajne , wszystkie Panie znają dzieci nie tylko ze swoich grup. jedzenie dobre. Jedynie dość drogo jeśli chodzi o grupy z językiem angielskim.