Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Come Stai

adres:
80-809 Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 38/20
tel:
58 300-47-14

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

Słodki Okruszek pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Cukiernie i piekarnie

Pierwszy tort zamówiłyśmy na urodziny córki, tort okazał się przepyszny, wszyscy goście bardzo chwalili, a osoby które z różnych względów nie przepadają za tortami objadały się nim. Cóż więcej pisać? Są wyśmienite i warte swojej ceny.

Gazownia Gdańska pokaż na mapie 4.2

kategoria:
Usługi gazowo-instalacyjne

Soptkalam sie z bardzo mila obsluga. Znajomi uprzedzali ze powinnam wziac ze soba kanapki i cos do picia a spotkalam sie z bardzo mila i bardzo szybka obsluga. Mialam troche zakrecona sytuacje a pani w okienku jak to zobaczyla powied:ziala "o kurcze co tu sie wydarzylo- zaraz to naprawimy i byla bardzo pomocna. Wszystko ufalo sie naprawici wyprostowac :-) polecam pania Danute Gorska, potrafi spokojnie ogarnac wszystko

Siódemka 1.0

kategoria:
Firmy kurierskie

Do mnie kurier w ogóle nie dotarł, a napisał, że odmówiłam odebrania przesyłki. Może miał jakieś zwidy. Dwa dni siedziałam i czekałam na kuriera, teraz będę musiała trzeci. A pani na infolinii rzuciła słuchawką, bo chyba strasznie się dziwiła, że jestem zdenerwowana. Druga, z kolei pośrednio powiedziała, że ma mnie gdzieś, bo firma ze mną nie ma umowy, tylko z dostawca i według nich, to dostawca płaci za ich usługi, a to że ja ponoszę te koszty to ja nie obchodzi.

Ośrodek szkolenia zawodowego pokaż na mapie 3.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Jedyne co nie pozostawia nic do życzenia to cena- jedna z niższych w Trójmieście, jednak by zdać prawko musiałam dobrać dodatkowe godziny w innej szkole. Teoria i Pani prowadząca ok, ale co chwilę przerywała wykłady, by odebrać telefon. Wykłady odbywały się raz w tygodniu. Samochody stare, instruktorka Pani Ola w czasie jazd załatwiała swoje sprawy (czułam się jak taksówkarz), godziny wyznaczane przez instruktorkę, brak wyjaśnienia błędów, istotnych kwestii, jak praca ze sprzęgłem, prawidłowe opuszczanie ręcznego, które zostały wyjaśnione dopiero w innym ośrodku. Sam dojazd z Sopotu do Gdyni zabierał godzinę, więc z dwugodzinnej jazdy dużo nie zostawało. Brak materiałów szkoleniowych, ale dostęp do egzaminacyjnych testów próbnych. Warto zastanowić się przed wyborem tej szkoły, ja zasugerowałam się renomą LOK-u, na wyrost.

Hotel Otomin 6.0

kategoria:
Hotele

Jedliśmy w restauracji Rodzinnej w Hotelu Otomin niedzielny obiadek z wnukami. Cała trójeczka była zachwycona i my także. Wspaniale zupy i ta z dyni i rybna z rakiem , rybki swiezutkie i pieknie podane. Dania dla dzieci wspaniale , nalesniczki, pychota pierogi, miłe panie z obsługi. Super klimat i plac zabaw dla dzieci. Ceny tez normalne, polecam wszystkim spacerowiczom!