Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Come Stai

adres:
80-809 Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 38/20
tel:
58 300-47-14

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

Auto-Service Jacek Potkański pokaż na mapie 5.0

kategoria:
Warsztaty, mechanika, elektryka

Przez tydzień odwiedziłem 2 warsztaty z powodu braku mocy w focusie. Diagnozy różne: turbina lub wtryskiwacze. Dla potwierdzenia trafiłem do Potkańskiego. Podłączenie komputera i diagnoza inna niż poprzednie. Spalone 2 świece żarowe. Elektryk potwierdził to zwykłym miernikiem. Zdecydowałem się na wymianę czterech na oryginały FORDa. Dostępne na miejscu. Odbiór auta i pierwsze wrażenie POZYTYWNE. Moc wróciła, a ja zaoszczedziłem. Wrocę w styczniu na wymianę rozrządu i oleju. Polecam, Rzetelny i przystępny cenowo autoserwis.

Scena pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kluby, dyskoteki

Jak słyszę od znajomych słowo "Hunter", to mam ciary, bo przypominam sobie koncert u was! Scena pozwala człowiekowi zrelaksować się na maksa i poczuć czym naprawdę jest prawdziwy koncert. Szkoda, że będę w Sopocie dopiero w styczniu :(

Kom Box pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Salony tel. komórkowych

Przyszedłem do nich z uszkodzonym ekranem smartfonu, serwisant zaproponował naprawdę bardzo dobrą cenę za naprawę w porównaniu do innych podobnych punktów. Wszystko zostało załatwione w kilka godzin tego samego dnia, tak jak sie umówilismy na samym początku. Smartfon działa bez żadnych zarzutów.

Tele-Radio-Video 1.0

kategoria:
Naprawa i serwis AGD

Ordynarna, niemiła i rzucająca słuchawką obsługa. Serwis wymiguje się z nałożonych na niego zobowiązań.nŻałuję, że wcześniej nie przeczytałem opinii tu zawartych. (...)

Bollywood Lounge 3.7

kategoria:
Restauracje

Bardzo dobre jedzenie i można by powiedzieć że tu plusy się kończą. No może jeszcze spoko kelner co wszystko pamięta ;) Jednak gdy przychodzi do imprezy w większym gronie i rozliczania rachunku okazuje się być niemożliwym rozbicie go na kilka, wymiana śmierdzącej sziszy też jest problemem. Przy tych cenach znam parę lepszych pod względem wystroju i obsługi miejsc w samej Gdyni. Co do samych cen jedzenie dobre to i drogie i nie ma się co czarować choć tu przychodź na myśl inne miejsca gdzie za te same pieniądze dostaję znacznie więcej i nie chodzi tylko o ilość szamy na talerzu. A system zniżek i promocji też jest dyskusyjny raczej na niekorzyść klienta zawsze ;)