Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Come Stai

adres:
80-809 Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 38/20 pokaż na mapie
tel:
58 300-47-14
www:

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

Baranola Burger 2.5

kategoria:
Bary

Dobre mięso, ale bułka zimna, nie ma systemu numerkowego (dzieki któremu można uniknąć zamieszania przy większej ilości klientów - polecam coś z tym zrobić), więc w podczas naszego pobytu klient podebrał zapewne przypadkowo zamówienie innemu klientowi, który zamówił zdecydowanie wcześniej. Wg. mnie cena trochę zawyżona do jakości/ilości (w innych miejscach, nawet w Gdyn burgery w podobnej cenie podaje się z ręcznie robionymi frytkami, a mięso i dodatki są również dobrej jakości)

Elka School pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Szczerze polecam tą szkołę jazdy! I najlepszego instruktora na świecie: Darka Grydyk! :D Dzisiaj zdałam egzamin na prawo jazdy. Trzeba mieć naprawdę niezłe zdolności żeby taką blondynkę jak ja nauczyć jeździć. A skoro Darkowi się to udało, to jest prawdziwym profesjonalistą! :D Z całego serca dziękuję !!!

Restauracja Panorama pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Restauracje

Miałam okazję wyprawić przyjęcie komunijne na 23 osoby w Restauracji Panorama. Za bardzo przystępną cenę zaoferowano nam bardzo pyszne jedzenie. Roladki w otulinie bekonowej zdobyły serca wielu gości, ale i pozostałe dania nie odstawały smakiem. Ja osobiście rozpłynęłam się po zjedzeniu dorsza. Potrawy były gorące i ładnie podane. Jedzenia było, aż nadto. Wszyscy się najedli a jeszcze sporą część zapakowano nam do domu. Należą się podziękowania dla pracowników kuchni, którzy się spisali na medal.Za drobną opłatą mieliśmy do swojej dyspozycji salę kawiarnianą. Ładnie przystrojona, czysta i przestronna ze wspaniałym widokiem na piękny Gdańsk. Obsługa bardzo sprawna, dyskretna i miła. Talerzyki wymienione ekspresowo, nawet goście nie zauważali kiedy. Każda dodatkowa prośba spełniana natychmiastowo, bez najmniejszych uwag. Wszystko z uśmiechem na twarzy i z utrzymaniem należytych standardów. Podziękowania dla Pani i Pana, którzy się nami zajmowali. Pracowali Państwo na najwyższych obrotach, ale z uśmiechem na twarzy i pełną życzliwością. Myślę, że mogę spokojnie polecić innym klientom. Sami na pewno jeszcze się wybierzemy, tym razem na rodzinny obiad.

Trener Personalny M. Ratusznik pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Osobisty trener fitness

Trener, który posiada naprawdę duża wiedzę na temat tego co robi, polecam każdemu kto szuka fachowca w tej dziedzinie i komu zależy na efektywnych treningach, bo trener trenerowi nie równy ;)

Contact Finance 6.0

kategoria:
Doradztwo finansowe

Jestem zachwycona podejściem do Klienta, przygotowaniem mi oferty oraz obsługą posprzedażową. Polecam każdemu:)