Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Come Stai

adres:
80-809 Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 38 (box 20)
tel:
58 300-47-14

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

GDprawko pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Polecam szkółkę GDPRAWKO a przede wszystkim cierpliwego i spokojnego Pana Instruktora Mariusza Ostrowskiego ! Przemiła atmosfera podczas jazd, precyzyjna nauka z naciskiem na szczegóły. Jazdy odbywały się cały czas po trasach egzaminacyjnych w ramach utrwalenia. Dzięki temu byłam bardzo dobrze przygotowana do egzaminy, który zdałam za 1 razem :)

4 Łapy 6.0

kategoria:
Pielęgnacja zwierząt

Jestem stałą klientką Pani Izy i zawsze wychodzimy z pieskiem zadowoleni. Super podejście i fachowe porady sprawiają że chętnie wracam do Pani Izy i polecam Ją wszystkim znajomym właścicielom czworonogów. Profesjonalne preparaty sprawiają że piesek lśni i pachnie jeszcze długo po wizycie w spa Naszej groomerki.

Firma sprzątająca WIGO 6.0

kategoria:
Sprzątanie i czyszczenie

Firmie Wigo zleciłam sprzątanie generalne zakładu fryzjerskiego. Usługa została wykonana Świetnie! Szybko, sprawnie i dokładnie. Polecam!

Kashmir SPA - Dermalogica pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Salony kosmetyczne

Korzystam w Kashmir SPA z wielu usług: masaży, zabiegów na ciało i twarz, pedicure, manicure. Wszystkie wykonywane są w cudownej atmosferze, z dbałością o najmniejszy szczegół. W trakcie trwania jakiegokolwiek zabiegu czujesz się w każdej sekundzie wyjątkowo. Każdy z zabiegów jest tam wart każdej wydanej złotówki i spędzonej minuty. Ale dzisiaj poza oceną ogólną chcę jeszcze napisać kilka słów o manicure z malowaniem. Moje paznokcie są strasznie zabiedzone, rozdwojone, nie mogę korzystać z hybrydy, ale postanowiłam zrobić manicure z malowaniem. Zbliża się drugi tydzień po zabiegu - a lakier wciąż się idealnie trzyma, żadnej nawet najmniejszej skazy czy odprysku - zwykły lakier, a ręce cały czas coś myją i sprzątają ;) jestem zachwycona. Gorąco polecam!

Medicover 2.0

kategoria:
Prywatne kliniki i spółdzielnie

Brak wizyt, nawet z ponad miesięcznym wyprzedzeniem, albo odwoływanie ich w ostatniej chwili bez przedstawienia alternatywy. Jak nie działa system komputerowy to nic nie mogą, a nie działa co rusz. O każde badanie trzeba się upominać i pytać. Identycznie jak u przedmówczyni końcówka ciąży zostaję bez lekarza i bez kontynuacji zwolnienia. Na wizycie zbyt wiele się nie dowiesz, doktor robiący usg słowem się nie odzywa. Mam wrażenie, że jestem pozostawiona sama sobie, że nikogo nie interesuję, jakbym zupełnie była pozbawiona opieki medycznej. Dobrze, że to druga ciąża to trochę wiem czego się można spodziewać a resztę doczytam w internecie bo inaczej bym chyba oszalała z niepokoju. Współczuję jak ktoś prowadzi tam pierwszą ciążę. Jedyny plus to ludzie na infoliniach którzy stają na głowie aby rozwiązać problem jakim jest bałagan systemowy i organizacyjny całego Medicoveru. Żałuję, że zdecydowałam się na medicover. Nie polecam