Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Come Stai

adres:
80-809 Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 38/20
tel:
58 300-47-14

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

MR Service pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Dezynfekcja, deratyzacja

Profesjonalne podejście do problemu. W mojej kanapie zalęgły się pluskwy. Pewnie przywieźliśmy z Anglii. Za naprawdę rozsądną cenę fachowiec w krótkim czasie wytępił insekty. Dezynsekcja była przeprowadzona w grudniu 2013 i już mogę napisać, że problemu pozbyliśmy się definitywnie. Miły pan przyjeżdżał trzy razy ( rano spryskał mieszkanie, po ośmiu godzinach wywietrzył i po tygodniu spryskał powtórnie innym preparatem). Był punktualny, wyczerpująco wyjaśnił zasady jakich trzeba przestrzegać podczas dezynsekcji. Polecam z pełnym przekonaniem.

Szkoła Jazdy Mini pokaż na mapie 5.3

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Z OSK Mini zdałam za pierwszym razem za równo teorię jak i praktykę ;) Jazdy z instruktorem Jackiem odbywały się w przyjemnej, luźnej atmosferze, uczulił mnie na wiele aspektów, które przygotowały mnie na egzamin. Co prawda potrzebowałam dodatkowych jazd, które udzielił mi p. Krzysztof, ale wyszło to tylko na plus i jeszcze pewniej się poczułam jako kierowca. Także polecam jak najbardziej obu panów i życzę miłego kursu !

Slow Cafe 6.0

kategoria:
Kawiarnie i herbaciarnie

Polecam jako 1szy

Makijaż Ślubny, A. Kanka pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Wizażyści, styliści

Super Profesjonalizm

O.S.K. PASAT 5.8

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Po wielokrotnych nieudanych podejsciach do egzaminu praktycznego na prawo jazdy kat. B, mimo gasnacej nadzieji zdecydowalam sie na dodatkowe godziny ( a bylo ich wsumie ok.15) z panem instruktorem Wojciechem. Nie wyobrazam sobie zyskania umiejetnosci prowadzenia samochodu gdyby nie jego cierpliwosc, indywidualne podejscie i pelne zaangazowanie. Polecam dla kazdego, nawet tych "beznadziejnych przypadkow", za ktory siebie uwazalam. Nauka na wysokim poziomie, elastyczny grafik. Pozdrawiam - swiezo upieczony kierowca.