Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Come Stai

adres:
80-809 Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 38 (box 20)
tel:
58 300-47-14

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

Starnawska pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Jako instytucja publiczna posiadająca lokal mieszkalny na sprzedaż podjęliśmy współpracę z tym biurem. Sprawę prowadziła Pani Mirosława Wielkopolan której pragniemy podziękować za profesjonalna obsługę, pomoc merytoryczna, fachowość oraz pełne zaangażowanie. Transakcja przebiegła szybko i pomyślnie, przy zadowoleniu wszystkich stron.

Zielony Listek 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Uczyłam się jeździć w innej szkole, na tyle słabej, że 3 podejścia do egzaminu okazały się fiaskiem, a ja nie rozumiejąc co robię źle rzuciłam to w diabły na 5 lat. W tym roku pełna mobilizacja - dzięki poleceniu przyjaciół trafiłam do Zielonego Listka - do pani Iwony. I to było najlepsze co mogło się wydarzyć. Nie będę nawet porównywać tego do poprzedniej szkoły, bo.. szkoda gadać. Od razu wychwycono moje błędy i rozpoczęliśmy pracę nad techniką jazdy. Wczoraj za pierwszym podejściem zdałam egzamin bez żadnego błędu, jadąc spokojnie i pewnie. Pani Iwona to człowiek złoto, instruktor, który wie czego uczyć, wie jak uczyć. Nie nauczy Cię patentów tylko je wytępi i nauczy Cię jeździć! Ogromna wiedza, umiejętność jej przekazywania, konsekwencja, wysokie wymagania - i później tylko takie efekty :) Dziękuję Pani Iwono, za wszystko, za muzykę! :)

Psychotest 6.0

kategoria:
Medycyna pracy

Bardzo profesjonalna obsługa. Osoba wykonująca testy zna się na rzeczy i powoduje, że wszelki stres związany z badaniem mija w mgnieniu oka :). Polecam...

Masażysta, M. Seydlitz pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Masażyści

Pan Mariusz ma wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji z poważnymi przypadkami. Poza wysokiej jakości masażem leczniczym (bardzo energicznym, starannym, rozgrzewającym i rozluźniającym), potrafi stosować również inne techniki rehabilitacji. Widać, że to zajęcie jest jego pasją. To profesjonalny rehabilitant. Jedna jego wizyta sprawiła, że czuję się znacznie lepiej i stanęłam na nogi. Ponadto, to miły i kulturalny człowiek. Bardzo polecam!

WIK pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Audio, alarmy i zabezpieczenia

Montowalem u nich alarm dziala bardzo dobrze Co mnie zaskoczylo to znajomosc car audio montarzysta za darmo zrobil cos z czym inne firmy nie mogly sobie poradzic widac bylo ze to jest jego pasja Juz jestem umowiony na zrobienie muzyki w moim aucie