Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Come Stai

adres:
80-809 Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 38/20
tel:
58 300-47-14

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

Argonaut 6.0

kategoria:
Nauka pływania

W każdym wieku można się nauczyć pływać. Dzieciom jest łatwiej. To wynika z ich budowy ciała, ale też umiejętności nauki poprzez zabawę. Dorosłym często najbardziej przeszkadza wstyd. Musi to potrwać, wiele zależy od zaangażowania osoby dorosłej i systematyczności. Każdemu będę polecać zabawę nad szlifowaniem techniki i porównam to trochę do znajomości języka obcego. Na jednych z zajęć któryś z native speakerów opowiedział, że za granicą ocenia się ludzi po tym jak mówią - im większy zasób słów i umiejętne posługiwanie się nimi tym większe poważanie i posłuch. Wobec czego polecam ćwiczenie własnych umiejętności nie tylko jako uczeń , ale jako osoba która także ocenia ;) - wolę nie wiedzieć co myślą instruktorzy tańca patrząc jak się większość z nas rusza :D

Przedszkole Artystyczno-Językowe 6.0

kategoria:
Przedszkola

Uważam ,ze przedszkole jest bardzo dobre, duże sale, miłe panie , kolorowo i cena właściwa za tyle zajęć dodatkowych .

Baltex 5.6

kategoria:
Sprzęt biurowy i wyposażenie biura

Odbierałem towar na miejscu. W biurze bardzo mili panowie poczęstowali mnie kawką i ciasteczkiem. Tonery wyszły mi taniej, niż gdybym ściągał z przesyłką z innego regionu. Trzeba wspomagać lokalnych. Daję plusa i jeszcze tu wpadnę.

Tm-Serwis pokaż na mapie 5.6

kategoria:
Laptopy, notebooki, tablety

Polecam

Salon Branski pokaż na mapie 5.7

kategoria:
Fryzjerzy

Od dłuższego czasu planowałam wizytę u fryzjera. Nie miałam nikogo z polecenia, swojego "stałego" fryzjera również nie. Miałam ochotę wybrać się w nowe miejsce. Postanowiłam poczytać opinie w internecie i tak trafiłam tutaj. Moją uwagę przykuł Salon Brański, zaczęłam czytać opinie i stwierdziłam, że warto spróbować. Umówiłam się na wizytę i z opinii wywnioskowałam, że warto skorzystać z usług Pana Sebastiana, dlatego umówiłam się konkretnie do niego. Mam naturalnie kręcone włosy, zależało mi na dobrym strzyżeniu i dobraniu odpowiedniego koloru. Na początku, pan Sebastian spytał mnie o moje oczekiwania, doradził odpowiednią koloryzację, tonację dobrał do cery, odradził też kolor, który do mnie nie pasuje. Widać, że zna się na tym, co robi, jest sprecyzowany, ma wiedzę i umiejętności. Warto się oddać w jego ręce. Nie zawiodłam się. Strzyżenie rewelacja, odpowiednia technika strzyżenia sprawiła, że objętość loków się zwiększyła, włosy świetnie mi się układają. Kolor pasuje do ciemnej oprawy oka i brwi. Znajomym fryzura i koloryzacja przypadła do gustu, jeszcze bardziej mnie odmłodziła. Jestem usatysfakcjonowana. Była to moja pierwsza wizyta. Panie Sebastianie dziękuję i do zobaczenia.