Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Come Stai

adres:
80-809 Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 38/20
tel:
58 300-47-14

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

Dom Rodzinny Nasze Dzieci pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Organizacje pożytku publicznego

Znam osobiście tą organizacje, dziciaki chodzą tam chętnie , panie zawsze miłe uśmiechnięte. Szczerze polecam i pozdrawiam

Elefun pokaż na mapie 2.3

kategoria:
Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci

Pani która dziś prowadziła Akademie Malucha nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu zajęć z dziećmi. Zero kreatywności. Dzieci chwile pojawiły się balonami, później poskakaly w basenie z kulkami i chwile porysowaly. Poza tym 1,5 godzi biegały po sali. Pani prowadząca zajęcia była bardziej zajęta odbieraniem telefonów i rozmowa z kolega. Kilka razy też wyszła poza sale. Dzieci bawiły się z rodzicami gdyż pani prowadzącej ewidentnie brakowało pomysłów na zabawę i ciekawe wykorzystanie czasu. Akademia miała trwać od godz 10 do 12,a zaczęło się dopiero o 10.20 z czego tylko pol godziny było zajec. Szkoda wydanych pieniędzy. Nie polecam.

W Ogrodach pokaż na mapie 5.5

kategoria:
Restauracje

Wybralam sie ze znajomymi do ogrodow na kolacje. Swietny wystroj ,smaczne i swieże jedzenie ,mila obsluga ,przystepna cena .goraco polecam

Serce do wnętrz pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Wyposażenie mieszkań

Kupiłam kilku rzeczy w sklepie serce do wnętrz który serdecznie polecam można tam kupić mnóstwo stylowych dekoracji niespotykanych na innych aukcjach i rękodzieło towar dostarczony błyskawicznie,profesjonalnie,miła obsługa.Na pewno tam kupie jeszcze kilka rzeczy.

Zejman 5.5

kategoria:
Kluby, dyskoteki

Fajny, ciekawy wystrój. Jedyna taka knajpa w Gdańsku. Pierwszy raz trafiłam poprzez festiwal Narracje a potem, to już kilkakrotnie. Szczególnie polecam wieczór z szantami prowadzony z Panem Andrzejem Starcem, autorem wielu pięknych piosenek. Nie dość, że można posłuchać pięknie zagranych i zaśpiewanych piosenek, to jeszcze Pan Andrzej zachęca do śpiewania. Opowiada też ciekawe historie z życia i kawały. Na prawdę to dusza tego miejsca. Panie Andrzeju, dziękuję serdecznie. Brawo dla właścicieli Zejmana, gdyż stworzyli wyjątkowe miejsce z duszą.