Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Come Stai

adres:
80-809 Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 38/20
tel:
58 300-47-14

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

AdAn pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Warsztaty, mechanika, elektryka

Warsztat p. Adama wybralam po ocenach w katalogu firm. Nie byly przesadzone. Pan Adam jest po prostu dobrym czlowiekiem, w odroznieniu od tysiecy garzowow-warsztatowych cwaniaczkow, ktorzy cha sie szybko obkuc i mizenie odwalic fuche. Poczawszy od porazy telefonicznej na temat uszkodzonego lusterka, po montaz (z dojazdem do klienta, bo akumulator sie wyladowal przez moje roztargnienie i pozostawinie go z wlaczona lampka sufitowa) p. Adam byl wrecz anielsko cierpliwy, kulturaly i profesjonalny. Pomogl mi rowniez odpalic samochod, bym mogla dotrzec do sklepy po prostownik. Goraco polecam uslugi tej firmy, a p. Adamowi zycze wszelkich sukcesow i duzo zdrowia. Dziekuje jeszcze raz za ratunek!

Notariusz P. J. Lis pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kancelarie notarialne

Kancelaria notarialna Piotra Lisa jest położona w pięknej willi we Wrzeszczu gdzie zostałam przyjęta w przemiłej atmosferze, obsłużona kawka oraz serdecznie przywitana przez Notariusza. Otrzymałam odpowiednie informacje i bezbłędnie sporządzony akt notarialny. Serdecznie polecam kazdemu kto ceni sobie jakość usług.

Salon fryzjerski Point pokaż na mapie 2.8

kategoria:
Fryzjerzy

Byłam w tym salonie parę raz. Zachwycona p. Eweliną - genialna fryzjerka. Niestety o. Eweliny już tam nie ma i nikt nie chce zdradzić tajemnicy gdzie jej szukać. Znalazłam ofertę na gruponie, kupiłam i bardzo się rozczarowałam. Oferty z grupona obsługują chyba stażystki. Moje oczekiwania: podcięcie włosów średnich (końcówki)po 5mc od wizyty u fryzjera - odp. Pani fryzjerki " nie jest konieczne podcinanie" - włosy nie zostały podcięte. Uczesanie - poprosiłam o dobieranego warkocza - skutek 1h na fotelu, informacja od pani fryzjerki " na Pani włosach nie da się zapleść warkocza dobieranego" wyszłam z salonu z czymś na głowie, nie zdążyłam dojechać do domu i było po fryzurze. straciłam z dojazdem 3h i nic nie zmieniło się na mojej głowie. Nie tego spodziewałam się po trosce jaką obdarzała p. Ewelina. Coś poszło nie tak....

WSB pokaż na mapie 1.0

kategoria:
Szkoły wyższe

Odradzam każdemu kto ma zamiar wybrać się tam na studia. Wszystko pięknie wspaniale do czasu kiedy podpiszesz z nimi umowę. Biuro rekrutacji a dziekanat to oddzielne instytucje, słowem państwo w państwie. Przy podpisywaniu umowy, sztuczny uśmiech pań z biura rekrutacji, wszystko na pozór gra, ale spróbuj tylko rozmyślić się z ich studiów po podpisaniu umowy, przed początkiem września. Wtedy panie z biura rekrutacji, które serdecznie pozdrawiam za profesjonalnie chamską obsługę, pokazują prawdziwe oblicze tej niby uczelni. Okazuje się, że biuro rekrutacji sobie, dziekanat sobie. Czyli jak to w Polskim urzędzie, biurokracja, papierologia i inne wydziwienia. Umowy nie da zerwać się od tak trzeba pamiętać, że dziekanat działa w odrębne dni i nie zazębiają się one z dniami działania biura rekrutacji... kpina! A umowę można zerwać tylko w dziekanacie i na nic nie zdadzą się twoje przyszło studenckie wypociny w biurze, że nie masz jak czekać. Czekaj i tyle a jak nie pasuje to won, o tak właśnie poczuliśmy się gdy obsłużyła nas pani która była zaprzeczeniem wszystkiego co człowiek w życiu widział, wiele wymieniać wiele pisać, ale za to polecam inną uczelnie w Gdyni :)

Klub Maciuś I pokaż na mapie 5.0

kategoria:
Domy kultury, kluby osiedlowe

Dziwi mnie negatywna opinia skoro tyle osób przewija sie przez klub. Mieszkam vis a vi i widzę jak prężnie klub działa. Latem co roz sa organizowane jakies akcje, festyny. Klub posiada stronę internetowa facebooka. I liczne zajęci dla dzieci za które nie trzeba płacić. Wiem również od znajomej ze można wynająć sale ze sprzętem multimedialnym no tego chyba w PRL nie bylo. Ogródek może rzeczywiście jakiś imponujący nie jest ale moje dzieciaki nie narzekają a ja czuje się bezpieczniej wiedząc ze jest monitoring. Wiadomo ile ludzi tyle opinii jak się komuś nie podoba nie musi przychodzi bądź wyładowywać swojej frustracji na forach