Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Come Stai

adres:
80-809 Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 38/20
tel:
58 300-47-14

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

Pitstop Polska pokaż na mapie 3.8

kategoria:
Warsztaty, mechanika, elektryka

Witam, ostatnio skorzystałem z usług tego warsztatu, ogólne wrażenie ok., miła obsługa, naprawa samochodu w terminie, drogo możne dlatego że na zawołanie robota wykonana itp. W końcowej fazie naprawy miałem możliwość wejścia na halę warsztatową, zerkając na pana skręcającego maskownice zauważyłem że nie ma podkładek, pan stwierdził że ich nie było. Nie dawało mi to spokoju gdyż byłem pewien że podkładki/dystanse mocujące maskownice na pewno były wcześniej zamontowane (ktoś powie że taka tam pierdoła, ale prawda jest taka że to dzięki nim trzyma się maskownica między maską a przednią szybą i nic nie furgoce podczas jazdy) więc po przyjeździe podniosłem maskę, okazało się że podkładki/dystanse w ilości 3 szt leżą na silniku, A NAD PASKIEM OSPRZĘTU WISIAŁ ŚRUBOKRĘT POZOSTAWIONY TAM PRZEZ P. MECHANIKA, zastanawiałem się co by się stało gdyby ona tam wpadł??MIELONKA?? i I JAK PÓŹNIEJ UDOWODNIĆ PRZYCZYNĘ AWARII?? z uwagi na powyższe średnio polecam! zarówno mechanicy jak i lekarze nie powinni pozostawiać w narzędzi środku:) pozdrawiam

Poczta Polska pokaż na mapie 1.0

kategoria:
Urzędy pocztowe

Chciałam wysłać bluzkę listem poleconym, ale pani w okienku stwierdziła, że nie mam prawa wysłać jej listem i muszę nadać ją paczką. Za paczkę ważącą 0,05kg, tak, 50 gramów zapłaciłam 14zł. Poprosiłam o nadanie tej przesyłki jak najtaniej, więc pani dała mi wybór między paczką ekspresową za 15zł, a nieekspresową za 14zł.

Ecole de Pole 6.0

kategoria:
Kursy tańca

Cudowne instruktorki z pasją. Kochają to co robią i z powodzeniem zarażają tym innych. Jeśli Pole Dance to tylko w Ecole! Gorąco polecam!

Flaming & CO 2.2

kategoria:
Restauracje

Obsługa arogancka wręcz bezczelna. Menadżer nadrabia.

Pracownia Urody pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Salony kosmetyczne

Polecam Gabinet Pani Moniki Masewicz- trafilam tam przypadkiem rok temu i wracam raz po raz. Kupilam tez bon na urodziny siostrze, która również jest przezachwycona. Pani Monika jest niezwykle sympatyczną osobą, bardzo pomocną i pełną profesjonalizmu, czas spędzony w gabinecie i towarzystwie Pani Moniki jest najczystszą formą relaksu i odpoczynku. Widac wielkie zaangażowanie w swoją pracę i uzyskanie zadowolenia klientek. Ostatnio robiłam pedicure i depilację- jestem zachwycona - nigdy moje stopy nie zaznaly takiego luksusu! Polecam wszystkim niezdecydowanym!