Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Come Stai

adres:
80-809 Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 38 (box 20)
tel:
58 300-47-14

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

OSKP Europak 6.0

kategoria:
Stacje kontroli pojazdów, diagnostyka

Miła i fachowa obsługa, bez zadnych zarzutów. Goraco polecam!

Metamorphosis pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Makijaż permanentny

Odpowiednia osoba,na odpowiednim stanowisku. W 100% profesjonalna,z niesamowitym wyczuciem estetyki. Przyznam,że byłam pełna obaw,jak pewnie każda z nas trafiająca do salonu,gdzie za chwilę będą malować nam twarz na stałe :) i......jestem ZACHWYCONA! makijaż jeszcze świeży,ale jest idealny! Pani Karolino,jest Pani ANIOŁEM!!! :))) Z niecierpliwością czekam na górną kreseczkę :))) I dodam,że jeśli komuś ropieje,jak mojej przedmówczyni,to jest po prostu fleją i tyle,do tego bez kultury i taktu. Zapewne jest młoda osóbka,że mamusię ma w roli adwokata.

Salonik Fryzjersko-Kosmetyczny Ewa 1.0

kategoria:
Fryzjerzy

byłam tam tylko raz na myciu i prostowaniu włosów, wydawałoby sie proste rzeczy, ale nie dla tej Pani, nie dość ze ta Pani krytykowała stan moich włosów przez cały czas , przez co czułam się bardzo nie komfortowo,w trakcie suszenia strasznie ciągneła za włosy, na koniec dosłownie przeleciała mi prostownicą tylko z grubsza po włosach, nawet bez oddzielania pasma od pasma, ta usługa kosztowała mnie 60 zł. Ta Pani uważa się za jakieś Guru fryzjerstwa a nawet nie potrafi porządnie włosów wyprostować. ODRADZAM.

Pro-Deco 6.0

kategoria:
Usługi remontowe i budowlane

Pełen profesjonalizm. Remont wykonany z wielką starannością i dbałością o detale. Szybko , czysto ,idealnie. Z przyjemnością polecam Pro- Deco.

WSB pokaż na mapie 1.4

kategoria:
Szkoły wyższe

Tragedia. Kosmos jakiś. Nie obronić się, bo Promotor sobie wyjeżdża lub sie promuje w Dzień Dobry TVN jako MODNY TATA :) żałosne. Kolejny sobie wyjedzie, obron nie sprawdzi i co? nikogo ze swojej grupy seminaryjnej nie dopuści do pierwszego terminu, bo ciągle nie ma czasu. Trzeci nie wie jakie są wymogi WSB co do pracy licencjackiej