Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Come Stai

adres:
80-809 Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 38/20
tel:
58 300-47-14

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

Pomocny Logopeda pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Logopedzi

Bardzo ciepła, kompetentna osoba. Życzliwie podchodzi do dziecka, na dodatek nie oceniając moich umiejętności wychowawczych. Może doradzić, wesprzec a przede wszystkim pomóc w problemie naszej pociechy. Gorąco polecam :)

Scena pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kluby, dyskoteki

Bardzo dziekuję za koncert Meli. To był pierwszy koncert w moim życiu i nie zapomnę go chyba nigdy!

Kappa Designcocept pokaż na mapie 2.7

kategoria:
Kursy zawodowe

Jestem po warszatach home stagingu z oferty Kappa Designconcept. Jeszcze czuję niesmak i zażenowanie po wysłuchaniu prelekcji. Na zajęciach uswiadamiano mnie jaki to nasz naród jest beznadziejny, sprzedający mieszkania to brudasy i chlewiarze, agenci nieruchomosci to głównie niedouczone dziumdzie. Zamiast profesjonalnego języka jakiego spodziewałam się na warszatatach prowadzonych przez "Akademie artystyczną" usłyszałam określenia w stylu" kolor bigos z parówką"( przytoczony 8 razy), "pizgniety kolor majtkowy" i gówno na podlodze- wszystko to oryginalne zwroty pani prowadzącej. Jedynie kilka z wielu, bo resztę staralam si ę jak najszybciej wymazać z pamięci. Prowadząca gro swojej prelekcji poswięciła charakterystyce nieczystości w mieszkaniach na sprzedaż, a w szczegolności wystepowaniu "parcha na wannie i umywalce". Jakiez było moje zdziwienie i niesmak, kiedy korzystając z łazienki w Akademi Kappa rzeczony parch był i na sedesie i na umywalce dodatkowo upstrzony kilkuletnią pajeczyną w narozniku sciany ciągnacą się od podłogi po sufit! Jako klienta potraktowano mnie lekceważąco używając wulgaryzmów i obelg zamiast określeń związanych z tematyką warsztatów. Odradzam!!

Agnieszka Eliks 5.6

kategoria:
Jazda konna

Pani Aga nie dość że Złoty człowiek, to jeszcze Złoty trener. 5 lat już u Pani Trener spędziłam i stwierdzam, że lepszej nie znajdę. Pani Aga bardzo cierpliwa i do każdego ma indywidualne podejście. Treningi prowadzone są z reguły w malutkich grupach, co daje komfort jazdy. Konie cudowne, cierpliwe, przystosowane do każdego poziomu. Polecam każdemu, kto poszukuje zaufanego Trenera, któremu można powierzyć swoją końską karierę :)

eLita 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Wszystkie formalności zalatwiaja sami, z niczym nie było problemu :) Uczylam się jeździć z P. Mariuszem- najlepszy instruktor, na spokojnie bez stresow :) Polecam