Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Atut Rental

80-298 Gdańsk, Budowlanych 27

tel. 58 347-55-33

Twoja ocena w kategorii: Maszyny i narzędzia budowlane

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Asortyment
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Akademia Dobrej Jazdy pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Prawo jazdy zdane za pierwszym razem ! a to wszystko dzięki profesjonalnej kadrze ADJ. Ogromną zaletą jest to, iż cały kurs odbywa się w przyjaznej i bezsteresowej atmosferze, a instruktorzy podchodzą do kursantów w otwarty i indywidualny sposób. Dlatego w 100% POLECAM :)

Pożyczki pod zastaw pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Lombardy

Jestem bardzo zadowolona - udało się pożyczyć, a po terminie spłaty Panowie poczekali nawet dwa dni dłużej .. Dziękuje i polecam

Le sourire pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Fryzjerzy

Polecam zdecydowanie salon fryzjerski ale również i kosmetyczny . Miałam tam robioną fryzurę u Pani Ilony, makijaż u Pani Kingi .Totalna rewelacja pamiętam jak dziś ,w dniu ślubu co druga kobieta pytała mnie gdzie zrobiłam taką fryzurę. Najlepsze jest jednak to że w nocy makijaż i włosy dalej były piękne. Pozdrowieni a również dla Pani od paznokci, i tu mocno przepraszam bo nie pamiętam imienia. Zadowolona Panna Młoda

Vetrex-Fenestra 3.4

kategoria:
Okna i parapety

Obsluga na pierwszy rzut oka bardzo profesjonalna .......produkt rowniez godny polecenia, ale na tym etapie niestety pochlebna opinia sie konczy ....... Montaz karygodny! Nieprofesjonalna ekipa montazowa, nie sa dotrzymywane wczesniej ustalane terminy, brak kontaktu telefonicznego z wykonawca.........! Nie polecam tego posrednika! Do dnia dzisiejszego nie wszystko zostalo jeszcze zakonczone!

Fiat Club 5.3

kategoria:
Warsztaty, mechanika, elektryka

Jak juz zaznaczyłem posiadam fiata bravo z 2011 . Pewnego dnia pojawił się problem mrugającej kontrolki świeć żarowych co za tym idzie samochód gorzej zapalał. Pojechałem do warsztatu najbliższego - diagnoza banalna wymiana świec żarowych . ,, Fachowcy" podjęli się naprawy . Zostawiłem auto ( umówiłem się na odbiór na telefon) Po czasie zadzwonili i ?! Usłyszałem - drogi panie pojawił się problem z wykręceniem świecy żarowej z głowicy , świeca się urwała teoretycznie głowica silnika do wymiany . Nogi mi sie ugięły bo z błachej naprawy koszta wzrosły niebotycznie. Usiadłem do komp. poszukując jakiegoś rozsądnego wyjścia z tej sytuacji . Trafiłem przypadkiem na pozytywne opinie o fiat-clubie . Postanowiłem zaryzykować , auto zostało odstawione do tego warsztatu i mogę powiedzieć ,że to był strzał w 10! W Fiat-Clubie wytulejowali gniazdo świecy i głowica została z powrotem założona moja! Polecam ich i tyle.