Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Atut Rental

80-298 Gdańsk, Budowlanych 27

tel. 58 347-55-33

Twoja ocena w kategorii: Maszyny i narzędzia budowlane

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Asortyment
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

RTB Serwis pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Kostka brukowa - układanie

Jestem bardzo zadowolona z usług firmy RTB Service. Rzetelne wykonawstwo, dobra komunikacja, świetny efekt. Polecam serdecznie.

MaxiRolo 6.0

kategoria:
Żaluzje, rolety i markizy

Profesjonalizm, projesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm - życzyłbym sobie współpracować tylko z takimi ludzmi i firmami - konkretnie na temat i w umówionym terminie. Zamówione rolety i żaluzje bardzo dobrej jakości. Kontakt z frimą rewelacyjny. Gdybym chciał napisać jakieś negatywy, to musiałbym kłamać. Myślę, że reklamą samą w sobie jest fakt zapłaty za usługę na samym końcu, bez żadnych zaliczyek czy zadatków. U mnie usługa to rolety (w tym dzień/noc) dla całego mieszkania (75 metrów) plus jedna mała żaluzja do łazienki.

Rukola 6.0

kategoria:
Catering dietetyczny

Jestem osobą zapracowaną i mamą dwójki dzieci, czas wolny (bardzo limitowany) wolę spędzać z rodziną. Przetestowałam wszystkie cateringi, które działają na terenie trójmiasta. Na początku było nieźle, ale później jakość usługi spadała, posiłki stawały się monotonne, mniejsze porcje, słaba świeżość. Zaczęłam kolejne poszukiwania, kolejnego cateringu i znalazłam RUKOLĘ. Z dużą rezerwą podeszłam i do tego miejsca, ale z braku czasu nie miałam wyjścia. Obecnie jestem czwarty miesiąc w Rukoli, jestem bardzo mile zaskoczona urozmaiceniem diety, codziennie dostaję przepyszne potrawy, jako jedyny catering uwzględniają preferencje smakowe. Poleciłam ten catering koleżankom z pracy i codziennie cieszymy się, że można tak smacznie i zdrowo jeść. Do tego wszystkiego moja rodzinka też skorzystała. Dzieciom zamówiłam obiady i podwieczorki, a mąż (uprawiający dużo sportu) również się przekonał, dieta dostosowana do jego potrzeb treningowych, jest zaskoczony, że zdrowo nie znaczy nudnie. GORĄCO POLECAM.

Przymierze Z Dzieckiem pokaż na mapie 5.6

kategoria:
Przedszkola

MATP było trzecią placówką, do której zapisaliśmy Adama w związku z częstymi przeprowadzkami. Kameralne przedszkole, świetnie przygotowana kadra sprawiły, że Adam od pierwszych dni czuł się bardzo bezpiecznie. Dziecko, jego rozwój i emocje są najważniejsze w pracy wszystkich Pań. Dodatkowo z rodziców zostaje ściągnięty ciężar przygotowania dziecka do rozmów "kwalifikacyjnych" do szkół prywatnych. Panie z dużym zaangażowaniem, cierpilowością oraz sukcesami pracują z dziećmi. Wszystkie zajęcia dodatkowe odbywają się w ramach czesnego, j. angielski prowadzony jest codziennie m.in. z native speaker, co pozwoliło zrezygnować nam z dodatkowgo kursu j.ang. MATP to z całą pewnością najlepsza placówka, do której zapisaliśmy naszego syna i na długo zostanie w naszej pamięci. Bardzo dziękujemy za uśmiech, radość naszego syna oraz za nasz spokój i poczucie, że nasze dziecko było zawsze w bezpiecznym i przyjaznym środowisku.

Omega pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Domy i ośrodki wczasowe

Spędzilismy w tym ośrodku super weekend z znajomymi. Piękna okolica, super standard w domkach i sali, i najlepszy pies na świecie. Strasznie polecam!