Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Atut Rental

80-298 Gdańsk, Budowlanych 27

tel. 58 347-55-33

Twoja ocena w kategorii: Maszyny i narzędzia budowlane

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Asortyment
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Otwarta 4.8

kategoria:
Restauracje

Zdecydowałam się na ocenę tego miejsca ze względu na jego niesamowity klimat. Bardzo przytulnie a jednocześnie nowocześnie. Podczas pobytu w Otwartej czas się dla mnie zatrzymal a przy malej pomocy wygodnej kapany poczulam sie jak w domu ;) Wraz z kolezanka planowalysmy wpasc tylko na kawe( smaczna) ale z uwagi na to, ze troche sie zasiedzialysmy skusilam sie zajrzec do menu. Na poczatku pomyslalam, ze nie ma zbyt wiele tresciwych dan i balam sie ze wyjde glodna. Pozytywne zaskoczenie- wyszlam najedzona ale nie przejedzona.

Elka School pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Gorąco polecam ELKĘ ! Teoria zdana za 1 razem, a praktyka za drugim, za co winę ponoszę tylko ja i moje nerwy. Bardzo fajne zajęcia teoretyczne z Panem Maćkiem, ale najlepsze jazdy z super instruktorem Panem Dominikiem Garsztką! Cierpliwy i wyrozumiały. Wprowadza bardzo miłą atmosferę, że nawet osoby bardzo niepewne za kółkiem (które nigdy nie jeździły) sobie poradzą. Wszystkim gorąco polecam!

Auto-Vol serwis Volvo oraz Saab 6.0

kategoria:
Warsztaty, mechanika, elektryka

Naprawiałem tu volvo po innym serwisie w Gdańśku. W końcu wszystko działa. Ostatnio wymiana filtra DPF i przegląd okresowy. Konkretnie i bez ściemy. Można porozmawiać o Szwedzkich autach - ci ludzie znają się na tych markach.

Alumax - quady pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Salony i sklepy motocyklowe

Zakupiłem w salonie Alumax Romecika R250. Miła obsługa Panów pomoc serwisowa zawsze nawet gdy złapałem kapcia na trasie Gdynia - Sopot podjechali zabrali motocykl i zrobili. Polecam dla tego bo można na nich liczyć w potrzebie i od niczego nie umywają rąk!!!!

To i owo serwis T. Kędzierski 5.4

kategoria:
Wywóz nieczystości i śmieci

Na piątkę polecam tę firmę