Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Atut Rental

80-298 Gdańsk, Budowlanych 27

tel. 58 347-55-33

Twoja ocena w kategorii: Maszyny i narzędzia budowlane

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Asortyment
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Metamorphosis pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Makijaż permanentny

Właśnie jetem po pierwszej wizycie u p.Karolinki Brwi metodą cienia - jeszcze w fazie gojenia,ale efekt tak czy inaczej powalający!Piękny kształt,staranne wykonanie.Czyściutki gabinet , pozytywne wibracje. No i p.Karolinka ...Nie dość,że przemiła,spokojna,delikatna to jeszcze śliczna i skromna!Na początku grudnia idę na kreseczki :))))Polecam naprawdę szczerze!!!!!

Del Gusto 1.0

kategoria:
Pizzerie

Odradzam kazdemu, kto ma zamiar kiedykolwiek korzystać z usług tego lokalu. Shoarma z kurczaka okazała się porcją wysuszonego mięsa, spalonych i przesyconych tluszczem frytek oraz niezwykle,, apetyczną" sałatką. Byłam tam pierwszy i ostatni raz. 50 złotych wyrzucone do śmieci ponieważ danie, ktore miało być niezwykle dobrą potrawą było beznadziejne. Nie polecam nikomu tego miejsca. Dla Waszego bezpieczeństwa trzymajcie się z daleka od Del Gusto.

Gdyńska Szkoła Społeczna pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Szkolnictwo prywatne i społeczne

Tą szkołę mogę polecić każdemu z czystym sumieniem. Syn który miał problemy w szkole państwowej, po przeniesieniu do tej szkoły bardzo szybko się aklimatyzował a jego problemy zniknęły. Syn ma dysleksję ale dzięki zaangażowaniu nauczycieli nie miał problemów z nauką. Dziś chodzi do jednego z lepszych gimnazjów w Gdyni. Córka poszła do szkoły w wieku 6 lat po przeniesieniu do tej szkoły okazało się że ma duże luki w nauce, indywidualne podejście do niej pozwoliło w bardzo szybkim czasie uzupełnić wiedzę. Uważam, ze w tej szkole każde uczeń traktowane jest indywidualnie i kiedy ma problemy może zawsze liczyć na pomoc zarówno ze strony nauczycieli jak i p. Dyrektor.

Elka School pokaż na mapie 4.8

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Jeździłem z Januszem i Asią. Myślę, że oboje dobrze się uzupełniają, zresztą zawsze warto, żeby na jazdę kursanta spojrzał ktoś innym okiem. Oboje mają bardzo dobrze opracowane trasy i potencjalnie trudne miejsca w Gdyni. Na egzaminie właściwie żadne z miejsc mnie nie zaskoczyło. Mogłem jechać "na pamięć" :) Zwracają tez uwagę na technikę jazdy. To konik Janusza, Asia daje tutaj trochę więcej luzu. Generalnie dobrze będę wspominał kurs i wspólne jazdy.

5 LO Gdańsk pokaż na mapie 2.8

kategoria:
Szkoły średnie

Jestem tegorocznym absolwentem szkoły. Zdecydowanie nie polecam. Nauczyciele nie sa jakkolwiek wyrozumiali dla uczniów, wszystko co umiem to efekty drogich korepetycji, ponieważ kadra nauczycielska pozostawia wiele do życzenia. Nikt z nauczycieli nie wykazuje sie zrozumieniem, że oprocz jego przedmiotu istnieją inne na ktorych tez jest od nas tak samo duzo wymagane. Nie ma czasu na hobby i rozwijanie zainteresowań, ponieważ ta szkoła utrudnia zycie na kazdym kroku.nNajśmieszniejsze z tego wszystkiego sa upierdliwe wfistki dzieki, którym zaczynałam regresu sportowego ponieważ na małej salce co lekcje gra sie w kosza w 4 klasy, w 10 drużyn, każda po 2 minuty. Organizacja lekcji wfu to porazka.nZdecydowanie nie polecam tez pana od informatyki, ktory uważa ze jego przedmiot jest najważniejszy na swiecie i zaniża dzieki temu uczniom średnie na świadectwie.nStrzeżcie sie z daleka od tej szkoły.nDyrektorka uważa ta szkole za elitarna, a prawda jest taka ze niestety ta era dawno przeminęła.