Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Atut Rental

80-298 Gdańsk, Budowlanych 27

tel. 58 347-55-33

Twoja ocena w kategorii: Maszyny i narzędzia budowlane

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Asortyment
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Jankar 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Gorąco polecam szkołę nauki jazdy JANKAR, profesjonalne podejście do kursanta zarówno w kwestii teoretycznej jak i praktycznej. Egzamin zdałam za pierwszym razem, szczególne podziękowania dla instruktora pana Henia, który z anielską wręcz cierpliwością przygotował mnie perfekcyjnie do egzaminu teoretycznego i praktycznego. Instruktor nawet w dniu egzaminu dzwonił i wspierał mnie po prostu tak jakby zdawał egzamin razem ze mną, jeszcze raz gorąco dziękuję-wszystkim, którzy wybierają się na prawko polecam JANKAR'a.

Studio Marrakesh 6.0

kategoria:
Depilacja laserowa

Z całego serca polecam ten salon, miałam tam robione zabiegi depilacji laserowej, żadnych powikłań a efekty przyszły szybko, nawet pani na recepcji się dziwiła że wystarczyły 3 zabiegi i po włosach ani śladu :) Już nie wspomnę że ceny za pakiety na małe partie bardzo korzystne, szkoda że już ich nie ma. Lubiłam tam przyjeżdżać bo zawsze wychodziłam zadowolona, obsługa bardzo fajna, czysto, profesjonalny wywiad przed rozpoczęciem zabiegów.

Da Grasso 5.2

kategoria:
Pizzerie

Do lokalu przychodzę często. Obsługa młoda lecz szybko się uczy. Pomiędzy wizytami czuć różnice. Menu jest przyjemnie podzielone na kategorie co bardzo ułatwia ogarniecie całej oferty. Jeżeli mam jakieś wątpliwości lub pytania zazwyczaj odpowiedź uzyskuję po ewentualnych konsultacjach z kucharzami. Jakość potraw jest zadowalająca, a ilość składników adekwatna do ceny potrawy. Czas oczekiwania przy zamówieniu z dowozem był kiedyś dla mnie również zbyt długi dlatego zacząłem zamawiać na miejscu i zrozumiałem, iż trafiałem w największy ruch. Gdy zamawiając widzę że stoi przede mną pięć osób, a telefony się urywają, nie oczekuję zadowalającej odpowiedzi, a realnej. Poza tym ma to wpływ na jakość produktu. Jeżeli ktoś ma zażalenia co do czasu dostawy, niech spróbuje tego samego sposobu co ja. A co najważniejsze pizze przygotowywane są na naszych oczach co umila oczekiwanie. Składniki zawsze są świeże, gdyż przy takiej ilości zamówień jest duża rotacja towaru. Kto zobaczy w jaki sposób pizza jest robiona w tym lokalu zmieni zdanie i nie ulegnie negatywnym wpisom moich poprzedników.

Elka School pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Polecam szkolke! Najlepsza na Pomorzu, bardzo miła obsługa, instruktorzy bardzo sympatyczni! Najbardziej polecam instruktora Mariusza najlepszy z najlepszych wlasnie dzis zdalem egzamin dzieki niemu!

AQUASWIM pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Nauka pływania

Trafiłyśmy do Aquaswim trochę przez przypadek, odpowiadały mi godziny zajęć. Przypadek okazał się trafem w 10, gdyż niebawem rozpoczniemy juz czwarty sezon pływania z tą szkółką. Córka jest bardzo zadowolona, zajęcia dają jej wiele radości, a umiejetności które zdobyła pozwalają na swobodną zabawę w każdej wodzie. Na każdej lekcji jest czas na naukę, szlifowanie technik pływckich jak równiez wszelkiego rodzaju zabawy w wodzie. Panie pracujące z dziećmi w Aquaswim mają bardzo dobre, pedagogiczne podejście i wiele cierpliwości, zarówne w pierwszym etapie oswajania dzieci z wodą, jak i później przy nauce pływania i doskonaleniu zdobytych juz umiejetności. Panie dbają o dobry kontakt z rodzicami, nie ma problemu z odrabianiem zajęć. Szkółka jest dobrze zorganizowana, elastycznie podchodzi do próśb rodziców i dzieci. Polecam.