Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Atut Rental

80-298 Gdańsk, Budowlanych 27

tel. 58 347-55-33

Twoja ocena w kategorii: Maszyny i narzędzia budowlane

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Asortyment
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Siódemka 1.0

kategoria:
Firmy kurierskie

SIEDZE W DOMU DWA DNI I CZEKAM NA PRZESYŁKĘ, ZAGLĄDAM DO SKRZYNKI Z MYSLĄ, ŻE MOŻE JEST AWIZO-...I NIC. PO DWÓCH DNIACH SPRAWDZAM DANE PRZESYŁKI-A TUTAJ KOMUNIKAT, ŻE DWA RAZY BYŁO ZOSTAWIONE AWIZO-....TYLKO CIEKAWE GDZIE JEST TO AWIZO....BO NAPEWNO NIE U MNIE. DZWONIĄC NA INFOLINIE PAN MI POWIEDZIAŁ ŻE PRZESYŁKA JEST DO ODEBRANIA NA KOKOSZKACH-SZOK.

T-Bone Steak House pokaż na mapie 4.8

kategoria:
Restauracje

Wizyta w wiekszej grupie z klientami z zagranicy. Pierwsze wrażenie pozytywne. Knajpka raczej w stylu "studio" niż "chodźmy wszyscy do stajenki". Kameralnie. Zestaw win na stołach określa od razu profil klienta. Wrażenie z lektury Menu raczej pozytywne. Beef w róznych odmianach, bez kompromisów. Karta krótka i czytelna. Teraz coś o samym jedzeniu. Jeżeli moi zagraniczni koledzy mówią "very o.k." to nie będę dyskutował. Mieszali w stekach ostro i nikt nie dostał inaczej niż chciał. Wołowina poddawana była dokładnym oględzinom i przeszła test wysmażenia i smaku. Wina brali raczej te około 100 pln, bez uwag. Niestety w połowie konsumpcji dosiadła się do stolu obok jakaś "hamburgerowa" tłuszcza co zdecydowanie popsuło atmosfere. Został po nich chlew na stołach i wrażenie ulgi gdy sobie poszli.. Jeżeli mogłby coś zasugerować właścicielom, to zastanowienie się, czy przy tak małym lokalu jest sens miksowania miłośników fut trakuf z klientami o wyższych wymaganiach. Ogólna moja ocena to: jeżeli chcesz spędzić czas w kameralnej restauracji, wiesz co to steak house i masz trochę grubszy portfel, to bedziesz zadowolony.

Centrum Zdrowia ETER-MED 5.8

kategoria:
Przychodnie, poradnie

Wspaniali pediatrzy, a szczególnie pani dr. Komorowska, Gawlik-Kuklinska i Sobkowska. Zawsze trafne diagnozy i fachowa pomoc. Również mój lekarz rodzinny pani dr. Geborys- serdecznie polecam. Ogólnie jest na 10, pielęgniarki, obsługa, specialisci. Same superlatiwy !

Vectra pokaż na mapie 2.5

kategoria:
Dostawcy internetu

W miejscowości Wejherowo awarie zdarzają się stosunkowo często. Posiadając pakiet 3 usług (internet,tv,telefon) w przypadku jakiejkolwiek awarii nie ma dostępu do jakiejkolwiek z usług gdyż internet i tv jest na tym samym światłowodzie. Niestety oferta internetu z Vectry niegodna polecenia.

Poldek pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Bardzo polecam tą szkole jazdy. Bardzo dobre przygotowanie teoretyczne, miła i przyjazna obsługa klienta w biurze, a jazdy z panią Alicją to po prostu bajka. Każdy, nawet najmniejszy element ruchu drogowego dokładnie omówiony i wyjaśniony. Dzięki Poldkowi teorie i praktykę zdałem na 100% za pierwszym razem.