Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Atut Rental

80-298 Gdańsk, Budowlanych 27

tel. 58 347-55-33

Twoja ocena w kategorii: Maszyny i narzędzia budowlane

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Asortyment
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Copernicus - Szpital pokaż na mapie 2.4

kategoria:
Szpitale

Neurologia jest oddziałem , którego lekarze są cudotwórcami. Natomiast pozostały personel 1/3 do zwolnienia. Empatię dawno gdzieś zgubili. Współczuję wszystkim pacjentom NOCY NA TYM ODDZIALE!

Cafe Pajawi 6.0

kategoria:
Kawiarnie i herbaciarnie

Polecam bardzo,dobra kawka i lody.

Gdańsk Południe 2.2

kategoria:
Przychodnie, poradnie

Byłam umówiona do ginekologa w tej nic niewartej przychodnii na wymrożenie nadżerki, specjalnie z tego powodu brałam urlop. Byłam umówiona na 14.30 a o 12.10 dzwoni do mnie Pani z rejestracji i informuje, że z "powodu przyczyn technicznych - awarii systemu" wizyta jest odwołana...na wizytę czekałam ponad miesiąc... na pytanie na kiedy w takim razie moze mnie umówić, informuje mnie ze za około 4 tygodnie! oczywiscie na godzinę 13 wiec mam brac kolejny urlop! ODRADZAM, oszczędźcie sobie nerwów!

Pizzeria Omaggio 5.4

kategoria:
Jedzenie online

Moja ulubiona pizzeria :) Zamawiałam online, bardzo miły pan dostawca przyjechał po niecałych 30 minutach (a jest sobota, pora obiadowa). Pizza ciepła, smaczna, na takim spodzie na jakim chciałam, z gratisowym sosem. Polecam!

Wiśnia Motors 1.2

kategoria:
Warsztaty, mechanika, elektryka

Niestety naprawa mojego motocykla trwała bardzo długo. Pomimo zapewnienia mnie, że wszystko zostało zrobione maszyna wróciła do mnie niestrawne. Po ponownym oddaniu motocykla i łącznym czasie oczekiwania ponad 30 dni otrzymałem sprzęt naprawiony niedbale, źle wyregulowany, z wyciekami. Finalny rachunek wysoki, sprzęt niesprawny i wizyta w innym warsztacie. Ponadto słaby kontakt. Ja zdecydowanie odradzam.