Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Atut Rental

80-298 Gdańsk, Budowlanych 27

tel. 58 347-55-33

Twoja ocena w kategorii: Maszyny i narzędzia budowlane

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Asortyment
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Olimpijczyk pokaż na mapie 3.0

kategoria:
Szkoły podstawowe

"Szanowni Państwo, W związku z licznymi pytaniami odnośnie nowych umów informujemy: Umowę należy podpisać w związku ze zmianą nazwy szkoły, Plan lekcji nie zostanie zmieniony ( 16 godzin tygodniowo sportu dla dzieci chętnych , do wyboru) Opłata kontynuacyjna w kwocie 350 zł, obowiązywała zawsze, w dawnych umowach też był taki zapis. Przeznaczona jest na ubezpieczenie ucznia, wyprawkę plastyczną na kolejny rok szkolny oraz konserwację domofonu przy wejściu. Pozdrawiam, xxxxx" Wyprawek brak, ta konserwacja domofonu rozbraja, bo czemu np. nie serwis desek klozetowych. Nauczyciele rodzicom skarżą się na brak pomocy naukowych a pokój nauczycielski wypasiony jak biuro Billa Gates'a To tylko ostatni przykład bzdur z tej szkoły. Była dyrektorka przedszkola (opinie o niej czytaj w powyższych postach), która teraz zajmuje się finansami całej placówki robi podwyżki do 400% za np. wynajem pomieszczeń. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!

Fundacja Bomalihu pokaż na mapie 1.3

kategoria:
Fundacje i ośrodki

Bylam raz z corka na zajęciach muzycznych i wiecej tam nie pojde. Placic 25zl za 25min grania Pani na pianinie i puszczanie piosenek z płyty to o wiele za dużo! Zajęcia mialy trwac 45min ale w końcu trwaly tylko 25 min, żadnego przepraszam ani zniżki z powodu ich niekompetencji oczywiście nie bylo! Wlascicielka to totalny zdzierca pieniędzy a w dodatku nadęte i malo sympatyczne babsko. W Gdyni sa dużo lepsze zajęcia dla maluszkow i to za darmo!

Studio Urody Ekspert pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Fryzjerzy

Miła obsługa i fachowy personel.Polecam

Akademia Dobrej Jazdy pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Dziękuję za uśmiech, pyszną kawę i życzliwe podejście wspaniałej Darii z biura Akademi Dobrej Jazdy. I najważniejsze: ogromne podziękowania dla uśmiechniętego,wyrozumiałego,dowcipnego i cierpliwego instruktora- Marka Kłosa- który nauczył mnie nie tylko dobrze jeździć ale wiary w siebie i w swoje umiejętności! Mimo zdanego egzaminu wiem, że moja znajomość z instruktorami i Darią nie kończy się, będę Waszym częstym gościem. DZIĘKUJĘ ADJ I WSZYSTKIM POLECAM!;-)

Enter 6.0

kategoria:
Laptopy, notebooki, tablety

Dokonano niemożliwego ! :) Laptop był w opłakanym stanie , ale teraz jest jak nowy. Wszystko za przystępną cenę i w bardzo krótkim czasie. Naprawdę polecam bo rzadko spotyka się w dzisiejszych czasach takich fachowców (przede wszystkim uczciwych) !!!