Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Atut Rental

80-298 Gdańsk, Budowlanych 27

tel. 58 347-55-33 fax 58 347-55-33

Twoja ocena w kategorii: Maszyny i narzędzia budowlane

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Asortyment
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Cztery pory roku pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Zakładanie i pielęgnacja ogrodów

W sierpniu firma CPR wykonywała u mnie oświetlenie ogrodu oraz zakładała system nawadniający. Pan Przemek zaproponował system oświetlenia in-Lite. Okazało się, że mogę mieć pięknie oświetlony ogród bez konieczności kopania przewodów (bo tak to sobie wyobrażałam). System, który mam teraz zamontowany pozwala na samodzielne przemieszczanie punktów (lamp). I tak, mogę sama przenieść lampę z prawej na lewą stronę. Cała zmiana zajmuje ok 5 minut. Cały system jest bezpieczny bo zastosowano zasilanie niskonapięciowe 12V - kable nie stanowią zagrożenia dla dzieci i zwierząt (mam dwa koty). Cały montaż oświetlenia trwał może godzinkę: rozłożenie kabla wokół i wpięcie kilku lamp. Koniec :) Przy systemie nawadniającym było trochę więcej pracy ale panowie wykonali swoja pracę bardzo dobrze. Teraz światło samo się włącza i wyłącza, zraszacze chodzą same (czasówka). tylko patrzeć i odpoczywać :) Serdecznie polecam. Fachowo, konkretnie i szybko!

Art GSM pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Serwis i naprawa telefonów komórkowych

Fachowa obsługa i szybka naprawa. Telefon odebrałem następnego dnia, pomimo, jak się później okazało, dodatkowych problemów związanych z brakiem odczytu karty SIM. Jestem jak najbardziej zadowolony.

Pracownia Fryzjerska Krzysztof Rogal 6.0

kategoria:
Fryzjerzy

Jestem stałym klientem Pana Krzysztofa. Profesjonalizm i miła atmosfera - tym cechuje się ta pracownia. Zawsze wychodzę zadowolony z efektu pracy P. Krzysztofa.

Canac pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Hotele dla zwierząt

Moj pies systematycznie odwiedza hotel. W sumie to nie hotel bo wszystkie pieski są po prostu domownikami i mogą spać na kanapie!!! Moj pies na widok właścicielki hotelu cieszy sie bardziej niż na mój widok 😜. Z całego serca polecam.

Atelier Bielenik 5.8

kategoria:
Kursy przygotowujące do egzaminów

Po kilku pierwszych zajęciach widać efekty w rysowaniu, nawet u tych którzy nigdy wcześniej ołówka nie mieli w ręce. Do tego bardzo przyjazna atmosfera, podejście indywidualne, oferowane są materiały przygotowujące do egzaminów w Polsce i jest możliwość poszerzenia wiedzy w dziedzinie historii sztuki i architektury. Pani Ada pomagała mi skompletować teczkę z pracami na studia zagraniczne i dostałam się do wymarzonego miejsca :) Polecam bardzo każdemu, czy początkującemu czy takiemu co rysować już potrafi (ale chciałby się jeszcze rozwijać) bo można się jeszcze wiele tutaj nauczyć :)