Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Atut Rental

80-298 Gdańsk, Budowlanych 27

tel. 58 347-55-33

Twoja ocena w kategorii: Maszyny i narzędzia budowlane

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Asortyment
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Pizzeria Gessler 6.0

kategoria:
Pizzerie

Pizza bardzo smaczna a przede wszystkim ciasto grube, smaczne i co najważniejsze pizzer nie żałuje składników przez co całość wygląda jeszcze lepiej!

Urząd Miasta Gdyni pokaż na mapie 5.0

kategoria:
Urzędy miejskie

Po latach katorgi związanej z załatwianiem formalności w UM w Gdańsku przeprowadziłam się do Gdyni i ... nie mogłam uwierzyć ! Wszystkie dokumenty załatwiłam praktycznie od ręki czekając maksymalnie kilkanaście minut. SMS-em poinformowano mnie że mogę odebrać nowe prawo jazdy i dowód rejestracyjny. Jestem zachwycona. Panie w urzędzie są bardzo sympatyczne i chętnie pomagają, wszędzie spotykam się z uśmiechem. Pozdrawiam serdecznie.

Kwiaciarnia Narcyz pokaż na mapie 5.0

kategoria:
Kwiaciarnie i pracownie florystyczne

Jestem bardzo zadowolony z zakupu bukietu, wystarczylo ze powiedzialem pani ze chce bukiet na zareczyny do 60zl, bukiet bardzo podobal sie nie tylko mojej ukochanej.Pani doradzila tez mi bukiecik dla przyszlej tesciowej na co sam nie wpadlem.polecam , napewno bede korzystac z ich uslug

Gdańska Fabryka Okien pokaż na mapie 5.0

kategoria:
Okna i parapety

Witam Nasza przygoda z Gdańską Fabryką Okien rozpoczełą się, gdzieś miesiąc temu kiedy to pojechaliśmy z żoną do biura na słupskiej na spotkanie z handlowcem. Zostaliśmy tam bardzo profesjonalnie obsłużeni. Następnego dnia handlowiec przyjechał do nas na pomiar, podpisaliśmy umowę, wszystko poszło łatwo szybko i przyjemnie. Wczoraj (sobota) przyjechała do nas ekipa montażowa, zamontowali okna bardzo sprawnie. Przed wymianą okien musieliśmy mieć odkręcone wszystkie grzejniki na maksa, żeby w domu nie było czuć chłodu. Dziś z żoną musieliśmy skręcić wszystkie grzejniki ponieważ w domu zrobił się tak gorąco, że nie dało się wytrzymać. Okna są naprawdę efektywne za przystępną cenę, jesteśmy bardzo zadowoleni z Gdańskiej Fabryki, będziemy polecać ją znajomym :)

Scena pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kluby, dyskoteki

Byłem na koncercie Włodiego. Wybawiłem się za wszystkie czasy. Chyba więcej mówić nie trzeba. Daję szóstkę.