Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Atut Rental

80-298 Gdańsk, Budowlanych 27

tel. 58 347-55-33

Twoja ocena w kategorii: Maszyny i narzędzia budowlane

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Asortyment
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Lodziarnia Miś pokaż na mapie 5.6

kategoria:
Lodziarnie

Lody wspaniałe, wspaniały smak i konsystencja. Remont udany, cena w porównaniu do gałki idealna. Nowa młoda obsługa jest bardzo miło i pomocna.

Bazaar pokaż na mapie 5.3

kategoria:
Restauracje

Wystrój niezmieniony prawie w ogóle po poprzedniej knajpce co już świadczy o mądrości zarządzających. Potrawy bardzo dobre, duże dania główne, podane bardzo ładnie i apetycznie. Super obsługa, szybka, miła nienachalna. Ceny wyższe od 'średniej', ale za taką obsługę i jakość warto. Dużo dań z owocami morza, trochę mniej dla mięsożerców ;-) . Ciekawe frytki z batata (choć nie mój smak). Polecam

Eurodent pokaż na mapie

kategoria:
Stomatolodzy

Bardzo drogo! Naciagaja ile wlezie nie raz bylem umowiony np na 14 to bylo trzeba czekac 30 min na przyjecie! Nie polecam ! Wrecz odradzam!

fotografika.biz 6.0

kategoria:
Fotografowanie

Robiliśmy sesję Rodzinną. I cóż można powiedzieć ....może tylko tyle, że bardzo się cieszę, że wybraliśmy firmę Fotografika. Oferta firmy bardzo dobra i rozsądna cenowo. Sesja wypadła świetnie, Pani Karolina ma niesamowite podejście do dzieci....( i do dorosłych) więc zdjęcia, które wyszły....są więcej niż piękne. Bardzo dobry kontakt z firmą (zarówno przez e-maila jak i telefon). zdjęcia wywołane w najwyższej klasie ponad to płytka w pakiecie. Na pewno jeszcze nie raz wrócimy do Pani Karoliny ;-), która jak widać pracuje z dużą pasją i poświęceniem ;-)

Tapas Rybka

kategoria:
Bary

Plusy-lokalizacja, menu. Minusy-czas oczekiwania, toalety. Jedzenie jest naprawdę dobre, ale odechciewa się konsumpcji po skorzystaniu z toalety. Skoro w toalecie, gdzie zagląda klient, jest taki syf, to jaki syf musi być na zapleczu, gdzie klient nie ma wstępu. Szkoda. Bo bar mogłby być naprawdę świetny pod każdym względem.