Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Atut Rental

80-298 Gdańsk, Budowlanych 27

tel. 58 347-55-33

Twoja ocena w kategorii: Maszyny i narzędzia budowlane

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Asortyment
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

eL-Prawko O.S.K. K.Greszta 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Polecam wszystkim tą szkółkę. Super uczą, pełen profesjonalizm i super atmosfera. W szczególności Pan Krzysztof, oraz Pan Dawid. Bardzo pozytywni i wyrozumiali instruktorzy. Dzięki nim dziś zdałem i jestem BARDZO, BARDZO SZCZĘŚLIWY.

Hair-Derm 5.8

kategoria:
Medycyna naturalna i alternatywna

Jestem klientka p.Moniki od niecalego roku.Nie wystawialam wczesniej opinii ,poniewaz nie chcialam byc goloslowna.Jestem bardzo zadowolona.Osoba konkretna.Zalecany szampon i odzywki czynia cuda.Efekty przeszly najsmielsze oczekiwania.Do tego stopnia,ze zdecydowalam sie na koloryzacje u p.Moniki.Odleglosc do Hair Derm nie gra roli,jezeli wlosy sa coraz piekniejsze. Dorota z Sitna

Pomorski Rehabilitant M. Rosadziński pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Rehabilitacja

Trafiłam do gabinetu Pana Marcina Rosadzinskiego po źle postawionej diagnozie przez lekarza poza granicami naszego kraju. Leczony był tylko mój bark, a nie kręgosłup szyjny. Pan Marcin postawił trafną diagnozę i od razu rozpoczęłam rehabilitacje, którą ukończyłam z bardzo dobrym skutkiem. W końcu mogę spać w nocy !!! Dziękuje Panu Marcinowi, Pani Monice, która fachowo wykonuje zabiegi oraz Panu Arturowi masażyście. Polecam fachową rehabilitacje.

Gabinet Psychoterapii B. Stawska pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Psycholodzy

Moim problemem zajęto się bardzo delikatnie i w profesjonalny sposób. Bardzo sobie cenię metody pracy tego psychoterapeuty. Mogę śmiało polecić dalej.

Dr Tel M. Wrzałka 6.0

kategoria:
Serwis i naprawa telefonów komórkowych

Witam, mam telefon który został uratowany przez serwis. Wpadł mi do toalety przez moja nieuwagę . Nie włączał się mimo wysuszenia . Zaniosłam go do serwisu i tam dostał drugie życie . Korzystam z usług tej firmy już od wielu lat nigdy mnie nie zawiedli . Korzystając z okazji to napisze ze zła opinie i oczernić to napisać jest bardzo łatwo ale dobra i pochwalić się innym to jest bardzo trudno . Pozdrawiam i polecam z czystym sumienie .