Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Atut Rental

80-298 Gdańsk, Budowlanych 27

tel. 58 347-55-33

Twoja ocena w kategorii: Maszyny i narzędzia budowlane

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Asortyment
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Przyjaciel pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Weterynarze

Zdecydowanie polecam wraz ze swoim psem. Z Luckym chodzę do tego gabinetu od 2 lat . Panie od samego początku z troską zajęły się Luckym, który niestety ma za sobą trudną historię. Nie jest to mój pierwszy podopieczny i weterynarz u którego bylismy ,ale widzę że Panie z Przyjaciela rzetelnie podchodzą do swojej pracy i z pasją . Jeśli są potrzebne jakieś badania , szczepienia , odrobaczanie , leki to zawsze wytłumaczą po co i dlaczego , zawsze jesli się o coś zapytam dostanę odpowiedź , a przy Luckym tych pytań mam sporo na każdej wizycie. Byliśmy też m.in. na kastracji i czyszczeniu ząbków . Generalnie jesteśmy dosyć często w gabinecie ,choćby tylko na ważenie , bo Lucky jak tylko widzi drzwi gabinetu to od razu pędzi , pewnie dlatego , że w ramach odwiedzin dostaje zawsze smakołyka i porcję pieszczot ;]

OSK - Euro School pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Polecam kurs kategorii A. Elastyczne terminy jazd praktycznych. Profesjonalne podejście Pana Pawła (instruktor). Mile spędzony czas podczas jazd to duży plus. Można bez problemu uzyskać dużo porad dotyczących techniki jazdy oraz przepisów. Jestem zadowolony ze skorzystałem z oferty tej szkoły. Polecam i pozdrawiam. Do zobaczenia na trasie.

Elka School pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Witam wszystkich chciałbym polecić wam Elkaschool super obsługa a w szczególności moich super instruktorów panią Asię i pana Janusza dzięki którym zdałem egzamin za pierwszym razem.

GDprawko pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Nie spodziewałam się, że tak szybko zostanę kierowcą, gdyż na ogół mało w siebie wierzę. W tym przypadku było zupełnie inaczej. Teoria weekendowo, szybko i przyjemnie przyswojona dzięki Krzyśkowi. Praktyka u Jarka to zwieńczenie sukcesu. Po prostu jest świetnym instruktorem. Teoria za pierwszym, praktyka za drugim.

Moto3m pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Strony i serwisy informacyjne

odwiedzam ten serwis prawie codziennie gdyż informacje na nim również publikowane są codziennie. Treści oraz materiały zdjęciowe na bardzo wysokim poziomie.