Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Atut Rental

80-298 Gdańsk, Budowlanych 27

tel. 58 347-55-33

Twoja ocena w kategorii: Maszyny i narzędzia budowlane

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Asortyment
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Home Asset pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Współpracowaliśmy z P. Marią Kubinowską, która pomogła nam znaleźć lokatorów. Jestem pewna, że gdybyśmy szukali na własną rękę zajęłoby nam to znacznie dłużej. Poza tym Pani Maria wykonała świetne zdjęcia lokalu i pomagała we wszystkich formalnościach. Bez wahania mogę polecić usługi Home Asset :)

Dworzec PKP Gdynia Główna pokaż na mapie 4.8

kategoria:
Dworce PKP i PKS

Właśnie się dowiedziałem od UM w Gdyni iż parking płatny za Pocztą przy ul. Janka Wiśniewskiego w Gdyni należy do PKP. Parking nie jest utwardzony w deszczowej pogodzie same kałuże o liniach miejsc parkingowych oczywiście można zapomnieć jednak za godzinę postoju trzeba zapłacić 3 zł! Wjeżdżając tam mam ubrudzone koła, nadkola i buty po powrocie znak zapytania czy wyjadę a jednak 3 zł kosztuje taki parking standardu raptem 18 wieku! Chyba że o czymś nie wiem że np.3 bileciki uprawniają do darmowego mycia? Nie sądzę! Proszę PKP utwardzić parking jak na 21 wiek przystoi albo zaniechać pobierania opłat bo niezły obciach robicie miastu Gdyni! Jak w najbliższym czasie nic się nie zmieni postaram się poinformować inne media. Zegnam i myślę że ktoś się poczuje do odpowiedzialności i coś zmieni!

Finch pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Żaluzje, rolety i markizy

Krótki termin realizacji w konkurencyjnej cenie. Żaluzje wyglądają świetnie. Dziękuję i polecam.

DLS 5.6

kategoria:
Catering dietetyczny

Miesiąc kuracji i efekt aż miło. 4 tygodnie i 8kg mniej. Na pewno ogromna wygoda. Otwieramy pudełko i jedzenie gotowe. Szczególnie dla osób zabieganych bądź w trakcie remontu (jak w moim przypadku). Dostawa elastyczna i terminowa. Posiłki urozmaicone. Pomimo iż było to "tylko" 1200 kcal to nie chodziłam głodna. Poza tym można się nauczyć, że jedzenie dietetyczne nie musi być jałowe i nudne

Mojito 5.2

kategoria:
Restauracje

Odwiedziłem ostatnio wraz z moją dziewczyną.Pyszne jedzonko i jak na tą lokalizacje ceny są naprawdę niskie.Miła,dobra obsługa.Widać że lokalem rządzą młodzi ludzie.Polecam