Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Atut Rental

80-298 Gdańsk, Budowlanych 27

tel. 58 347-55-33

Twoja ocena w kategorii: Maszyny i narzędzia budowlane

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Asortyment
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Przeprowadzki pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Przeprowadzki

Zamówiłam , przeprowadzke i byłam pełna obaw gdyż kiedyś już pewna firma bardzo nie profesjonalnie zabezpieczyła moje meble, czego nie moge powiedziec o tej firmie panowie byli bardzo mili a takze sprawnie uwineli się , posiadają potrzebny sprzęt poukładali rzeczy tam gdzie poprosiłam .Cena także była bardzo przystępna i bardzo dobra obsługa .Godne polecenia

zooexpress 6.0

kategoria:
Sklepy zoologiczne

dostawa ekspresowa. Towar wniesiony do mieszkania. Kurierzy sympatyczni zarówno chłopcy jak i dziewczęta.

Gospoda Popówka 3.2

kategoria:
Restauracje

Do Gospody przyjechałam z moim narzeczonym i dzieckiem, wszyscy bardzo podekscytowani i głodni. Wiedzieliśmy już nawet czego chcielibyśmy spróbować. Kiedy weszliśmy do restauracji, odrazu spodobał nam się klimat i zapachy dochodzące z kuchni. Przy wejsciu przywitaliśmy się i stanęliśmy przy barze, grzecznie czekając na wskazanie stolika. Właściciel właśnie kasował jakąś panią, która płaciła kartą, dlatego cierpliwie czekaliśmy dalej, dla zabicia czasu czytając menu, rozmawiając między sobą kto co chciałby zamówić. Kiedy wspomniany pan rozliczył się już z klientką, spojrzał na nas, po czym odwrócił się i wyszedł do kuchni. Wyszedł z niej z talerzem, który podał do stolika nieopodal, a po chwili już wracał. Byłam pewna, że idzie w naszą stronę, żeby nas w końcu przywitać i gdzieś posadzić, ale zostaliśmy ominięci szerokim łukiem. Zrozumiałabym, gdyby chociaż rzucił w naszym kierunku "Dzień dobry, proszę jeszcze o chwilę cierpliwości, zaraz się państwem zajmę" albo "Bradzo mi przykro, nie mamy już wolnych miejsc". Zamiast tego pan przechodził kilka razy obok nas, konsekwentnie nas ignorując. Podobnie zachowała się kelnerka. Po kilkunastu minutach wyszliśmy rozczarowani i głodni.

Myjnia77 pokaż na mapie 4.4

kategoria:
Pranie tapicerek

Witam,nnPranie tapicerki i boków zostało wykonane dokładnie, choć nieco drogo. Zaś mycie ręczne pozostawało sporo do życzenia - kilka niedociągnięć. Po zwróceniu uwagi o niedociągnięciach, zostały one usunięte z komentarzem o tanim marketingowym przysmaku: "To dostanie Pan to gratis..." Wykupiłem w zakłdazie full pakiet mycia i prania zewnątz oraz wewnątrz auta za 200zł - trudno spodziewać się, aby jakieś niedociągnięcia pozostały w związku wykupieniem taniej (uszczuplonej) oferty. Nie jestem zachwycony, wcale.

Mr. Sushi Catering 6.0

kategoria:
Sushi

Bez wątpienia najlepsze sushi, jakie jadłam w życiu! Dodatkowo przystępne ceny, promocje i miła obsługa. Polecam