Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Atut Rental

80-298 Gdańsk, Budowlanych 27

tel. 58 347-55-33

Twoja ocena w kategorii: Maszyny i narzędzia budowlane

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Asortyment
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Pracownia złotnicza pokaż na mapie

kategoria:
Jubilerzy, pracownie jubilerskie

Wyrażam swoje uznanie dla wykonania pierścionka na zamówienie , wkrótce składam kolejne .

Brygada Mistrza Józefa pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Usługi remontowe i budowlane

Piszę tę ocenę naprawdę "dłuuugo" po zakończeniu prac w mieszkaniu. Żałuję, bo chciałem wcześniej. Za to ocena będzie przemyślana! Nie mieszkam na stałe w 3mieście a to duży problem przy wyborze wykonawcy prac bo nie byłem w stanie latać co chwilę i oglądać postępu oraz jakości prac. Z trzech wykonawców, z którymi umówiłem się na spotkanie przed robotą, Mistrz Krzysztof okazał się najbardziej rzeczowy, kompetentny, życzliwy i nienachalny. Poza tym instynkt podpowiadał, że to uczciwy facet. I wszystko to potwierdzam teraz, kiedy jest już po wszystkim. Wykończył mieszkanie w stanie deweloperskim do zamieszkania, podpowiedział co trzeba. A najważniejsze było to, że ekipa jest solidna i uczciwa. Zaufanie to "towar" bardzo deficytowy a ja nigdy się nie zawiodłem na Mistrzu Krzysztofie. Prace zostały wykonane elegancko, solidnie i w dobrej cenie (co ważne, wcześniej ustalonej!). Na bieżąco miałem na mailu okresowe zestawienie prac i kosztów oraz dokumentację fotograficzną z postępu robót. Bardzo polecam - zwłaszcza jak ktoś nie mieszka na stałe w 3mieście!

Tuttu pokaż na mapie 5.0

kategoria:
Sklepy turystyczne i sportowe

Bardzo dobra obsługa współpraca na 100%

Kult Kebab pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Fast food

jak obiecałem, dodaję opinię o treści: "zajebisty kebab!" ;) polecam bez wahania, już po pierwszym gryzie czuć, że jest w tym kebabie coś wyjątkowego!

Plac Zebrań Ludowych pokaż na mapie 1.0

kategoria:
Obiekty koncertowe

Jest tyle super miejsc na robienie imprez. A wy wybraliscie te gdzie mieszka na prawde duzoo ludzi ktore maja male dzieci. dzien przed impreza duzo cwiczycie tak glosnoo ze dzieci sie boja spac a w dzien imprezy masakra jakas dzieci juz wogole sie boja. pa imprezie chodza przy oknach duzo narabanych typow ze az strach ze ci zaraz okien nie wybija. !!!!