Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Atut Rental

80-298 Gdańsk, Budowlanych 27

tel. 58 347-55-33

Twoja ocena w kategorii: Maszyny i narzędzia budowlane

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Asortyment
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Szpital Specjalistyczny Św. Wojciecha pokaż na mapie 1.0

kategoria:
Szpitale

W środę rano do szpitala przywieziono w strasznych bólach 81-letnią kobietę. Przedłużające się badania by po 12 godzinach - bez środków przeciwbólowych, kroplówki i z nierozpoznaną perforacją żołądka odesłac do innego szpitala. Niestety błyskawiczna operacja nie pomogła bo było już za późno. Jan Paweł i święty Wojciech w grobach się przewracają. Wszystkim odpowiedzialnym za to życzę takiej opieki lekarskiej i takich bólów jakich doświadczyła w tym ......Pani Maria

PORD pokaż na mapie 5.2

kategoria:
Urzędy miejskie

Zdane za 7 razem. Ani razu nie trafiłam na tego samego egzaminatora. Wszyscy w porządku. Tylko jeden mnie trochę stresował. Sama się dziwiłam ze egzaminatorzy potrafią być jak najzwyczajniej ludzcy. Polecam panów: R. Mańkowskiego, W. Okuniewskiego, T. Trzebiatowskiego, M. Wierzbickiego oraz panią Emilie :) Wszyscy jak najbardziej mili i profesjonalni. Mam pewne ale i zastrzeżenia do Pana Kustry. Ale to się też da. Ostatni egzamin udany z panem Leszkiem Kaszubowskim. Złoty czlowiek. Tak naprawdę nie ma co się bać egzaminatorów. To naprawdę normalni ludzie :)

Home Asset pokaż na mapie

kategoria:
Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Korzystałem z pośrednictwa agencji Home Asset. Sprzedawałem dość duże mieszkanie (ponad 80 m kw) na Wzgórzu Focha na osiedlu Invest Komfort. Skuteczna i profesjonalna praca Pana Sebastiana skutkowała sprzedażą nieruchomości w niecałe 9 miesięcy. Polecam współpracę z biurem Home Asset.

Gabinet Medycyny Wschodniej 5.0

kategoria:
Medycyna naturalna i alternatywna

Witam , bylam w tym gabinecie na masazu calego ciala. Wykonany profesjonalnie, po wyjsciu czlowiek jak nowo narodzony.Akupresura wykonana z wielkim skupieniem i starannoscia. Pan Erdem zna sie na rzeczy. Spartańskie warunki gabinetu sa niewątpliwie ogromnym minusem ale uwazam ze ten pa n to specjalista i polecam każdemu kto jest przekonany do medycyny naturalnej i nie przeszkadza mu brzydka (acz czysta) lezanka

Salon Optyczny Kasia 1.2

kategoria:
Salony optyczne

Salon na dzwonek ..juz samo wejście zupełnie nie trafione...nic ciekawego...pusto ..nie milo... Zero profesjonalizmu, ogólnie tragedia.