Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Atut Rental

80-298 Gdańsk, Budowlanych 27

tel. 58 347-55-33

Twoja ocena w kategorii: Maszyny i narzędzia budowlane

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Asortyment
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Akademia Prawa Jazdy pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Po wielu przygodach w innych szkołach trafilem do APJ i Pana Darskiego, to był świetny wybór, nauczyłem się wielu nowych rzeczy które pomogły mi zdać egzamin, doskonale przygotowany instruktor z ogromną wiedzą, zwracający uwagę na najdrobniejsze szczegóły, polecam z czystym sumieniem Pana Darskiego.

Lawendowy Blask 6.0

kategoria:
Sprzątanie i czyszczenie

Jestem pozytywnie zaskoczona firmą Lawendowy Blask. Choć jak wiem pojawiła się na rynku niedawno, to jednak już zdobywa rzeszę klientów i zyskuje zaufanie nowych poprzez swoją precyzyjną pracę. Firma Lawendowy Blask, to coś więcej niż sprzątanie na sucho. To dokładność, której nie mogłam się spodziewać po innych firmach porządkowych. Nowoczesne podejście do klienta, poważne nastawienie do zlecenia i sukces murowany. Zaskoczyli mnie również swoją terminowością i nade wszystko tym, że sprzątanie odbywa się bez żadnej chemii, czyli zgodnie z zasadami ekologii. Takiego czegoś właśnie szukałam. Sprzątali już 3 razy i nigdy nie miałam się do czego przyczepić. Serdecznie dziękuję za dotychczasowa pomoc, za zaangażowanie państwa w moje zlecenie i za to, ze nie oferujecie tak wygórowanych cen jak inne firmy sprzątające. Możecie odnieść naprawdę niemały sukces patrząc na to co robicie, jak robicie i z jakim poświęceniem. Polecam!

Użlis Nieruchomości pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Agencje nieruchomości i pośrednictwo

polecam pana Użlisa, pełen profesjonalizm w podejściu do sprawy

Salon Orange

kategoria:
Salony tel. komórkowych

Byłam dziś w salonie w celu uiszczenia faktury. W salonie znajdowało się kilkanaście osób oczekujących. Po podejściu do stanowiska kasowego z tabliczki informacyjnej wynikało,że płatności mogą dokonać osoby posiadające wydrukowaną fakturę. Po kilku minutach wróciłam do salonu z papierową fakturą i czekałam na podejście osoby zajmującej się płatnościami. Po dłuższej chwili zapytałam konsultanta, kiedy będzie otwarta kasa . W odpowiedzi usłyszałam,że jest jedna kolejka ( zawsze była oddzielna ! ),że trzeba czekać,że jest sezon urlopowy. Gdybym nie zapytała, dalej stałabym przy kasie jak idiotka, ponieważ nie było żadnej pisemnej informacji, jak również konsultant nie zainteresował się ,że ktoś czeka przy nieczynnym !stanowisku . Nie polecam- strata czasu i nerwów.

Centrum Sercowo-Naczyniowe 5.2

kategoria:
Prywatne kliniki i spółdzielnie

Tata dostał skierowanie na CITO do GCSN na operację wszczepiania bypassów. Termin szybki, sama operacja przebiegła bez powikłań i zakończyła się sukcesem. Jedzenie bardzo dobre, komfortowe sale. Co do samej obsługi miałabym kilka uwag, ale najbardziej zniesmaczył mnie fakt, że po wypisie gdy pojawiły się powikłania (opuchnięte nogi, trudno gojąca się rana na nodze, itd.) choć szpital sam prosił o przyjazd to gdy tata pojawił się na miejscu okazało się, że nikt nie ma dla niego czasu. Mało poważne podejście zwłaszcza, gdy pacjent nie jest miejscowy, a w tej sytuacji musi jechać do innego szpitala, a jak wiadomo, długotrwałe podróże nie są wskazane osobom po tak poważnych operacjach...