Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Atut Rental

80-298 Gdańsk, Budowlanych 27

tel. 58 347-55-33

Twoja ocena w kategorii: Maszyny i narzędzia budowlane

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Asortyment
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Psychotest 6.0

kategoria:
Medycyna transportu

Polecam, świetna pracownia Psychologiczna, w której wykonywałem badania psychotechniczne dla kierowców. Szybko, miło i przyjemnie.

Unique Club pokaż na mapie 5.2

kategoria:
Kluby, dyskoteki

Warto przejechac 200 km zeby pobawic sie z klasa - dobra selekcja, wszyscy przyjazni do tego super ekipa za barem i muza na poziomie. Dla mnie w Sopocie nr 1.

Maxx Pizza 3.6

kategoria:
Jedzenie na telefon

W maxx pizzy jedzenie troche barowe, ale dobre. Nie mam do tego zastrzeżeń, jedynie do obsługi!!! W szczególności jeśli chodzi o zamówienia telefoniczne. Wiele razy spotkałam sie z 'dzikim' zachowaniem kelnerek. Raz po złożeniu zamówienia (powiedziałam tylko co chciałam zamówić) pani, ktora była przy słuchawce bez słowa sie rozłączyła, pozniej nie mogłam sie juz dodzwonić, nikt nie odbierał. Przed chwila (ok. 18:10) chciałam zamówić pizzę, na stronie jest napisane, ze zamówienia z dostawa mozna składać do 18:30, moje połączenie zostało od razu odrzucone, próbując drugi raz usłyszałam automatyczna sekretarkę, ze telefonie jest nieaktywny. Nie wiem czy jest to dobry sposob - czesto składa sie zamówienia, ktore odbiera sie osobiście, zeby nie czekac na miejscu 30 min. Z maxx pizza inaczej skontaktować sie nie mozna jak przez telefon, gdzie zamowienie jedzenia graniczy z cudem. Podsumowując: jedzenie dobre, obsługa do wymiany lub ponownego przeszkolenia.

Vivadental pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Stomatolodzy

dzis odwiedzilam to miejsce po raz pierwszy i dzieki profesjonalnej,uprzejmej i sympatycznej obsludze na pewno nie po raz ostatni.wyposazenie robi wrazenie,warto!

Krok Po Kroku pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Organizacje pożytku publicznego

Przesympatyczna młoda ekipa z doświadczeniem, ludzie pracujący z pasją i zaangażowaniem. Udzielający fachowych porad ich podpowiedzi są 100% trafne. Dziękujemy za wsparcie i pomoc.