Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Atut Rental

80-298 Gdańsk, Budowlanych 27

tel. 58 347-55-33

Twoja ocena w kategorii: Maszyny i narzędzia budowlane

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Asortyment
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

MMG pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Instalacje elektryczne

firma Mateusza Mroczek-Gliszczyńskiego wykonywała instalację elektryczna w moim mieszkaniu. Prace przebiegły sprawnie. Polecam.

Animals-spa 1.3

kategoria:
Pielęgnacja zwierząt

Pani nie ma pojęcia o strzyżeniu, a napewno jeżeli chodzi o yorki. Jest nie dokładna. Cena to naprawZG dę jak u top stylisty a jakość zerowa. Pani miła do pierwszej uwagi w jej kierunku, później juz nawet stwierdziła że w Gdańsku byłoby pewnie super. trzeba było pokazywać palcem bo sama nie widziała. Nie polecam i sama też nie pójdę

Piękni i Zdrowi 3.5

kategoria:
Stomatolodzy

Na wizycie okazało się, że trzeba leczyć ząb kanałowo - nawet 2 kanały o czym zostałam poinformowana i liczyłam się z kosztami, ale o tym, że jakieś magiczne lekarstwo będzie mnie kosztować dodatkowo 300 dowiedziałam się przy kasie. Łącznie za 1 wizytę + zdjęcie zapłaciłam 910 zł. Pani Recepcjonistka tłumaczyła to: użyciem wielu narzędzi i leczeniem pod mikroskopem (ktoś leczy jeszcze inaczej?). Na pewno tam nie wrócę i na pewno nie polecam.

Przychodnia Świętokrzyska pokaż na mapie 1.3

kategoria:
Przychodnie, poradnie

Jeśli ktoś ma małe dziecko absolutnie odradzam korzystanie z usług lekarzy. Lekarz zupełnie zignorował objawy u mojego dziecka. Po wizycie objawy się nasiliły i poszłam do innego lekarza w innej przychodni. Ram wizyta skończyła się skierowaniem do szpitala. Sprawa była na tyle poważna ze leczenie szpitalne trwało 14 dni.

FinansowyPiotr.pl pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kredyty i pożyczki

Pan Piotr pomógł nam przy kredycie hipotecznym od początku do końca. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi i polecamy swoim znajomym.