Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Elis-Bis

80-209 Gdynia, Droga Gdyńska 32

tel. 58 625-92-38 fax 58 625-92-65

Twoja ocena w kategorii: Produkcja spożywcza

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Oferta
Jakość asortymentu
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym *
Komu polecasz? *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Pełna Micha pokaż na mapie 5.0

kategoria:
Pizzerie

ludzie pracujący mili i tacy widać wychowani na Magdzie Gessler......ale może to i dobrze.....widać, że im zależy na kliencie...miałem małe zamówienie, a obsługa nie robiła jakichś problemów.......menu ok, nie jest przesycone, choć może bym dodał z 2-3 pizze jeszcze. Wystrój trochę to mankament, jakoś ślubne obrazki (może i niebrzydki) na ścianie to trochę nie ma klimatu miejsca gdzie się je. Ceny są spoko, ciasto ok i dość dużo farszu.......popracują nad wystrojem i będzie super. Jedyne co jeszcze to lokalizacja, która nie jest jakaś ekstra widoczna, trochę na uboczu i to może być dla właścicieli mały problem, ale to ryzyko ich biznesu. Na pewno kiedyś wpadnę znowu lub zamówię.

lek. stom. Mariusz Balla 5.7

kategoria:
Stomatolodzy

Bardzo miło,ładny gabinet i suuuper delikatnie :) a ceny nawet bardzo ok Dla mnie ważne że zdjęcie zęba można zrobić na miejscu.

DJ NoName 6.0

kategoria:
Zespoły muzyczne i dj-e

Bardzo dziękuje i zarazem gorąco polecam. Goście weselni świetnie się bawili, pełen profesjonalizm, DJ uśmiechnięty, miał pełen rękaw pomysłów. Jeden człowiek a zastępuje całą orkiestrę. Polecam na każdą okazję. Znakomicie się bawiliśmy a ból nóg po tańcach mam do teraz :) Pozdrawiam

Dedal remonty 5.0

kategoria:
Usługi remontowe i budowlane

Polecamy usługi firmy Dedal - od kilku lat korzystamy z powodzeniem z usług firmy Dedal w zakresie remontów pomieszczeń w obiekcie medycznym. Zawsze profesjonalnie, sprawnie, zgodnie z ustaleniami. Polecamy !

Rydwan 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Polecam wszystkim naukę w Rydwanie.Jedzilam z Panem Darkiem,jestem bardzo zadowolona!! To świetny instruktor z fajnym podejściem do kursantów. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i solidnie,polecam ta szkole jazdy :)