Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Elis-Bis

81-153 Gdynia, adm. Józefa Unruga 111

tel. 58 625-92-38 fax 58 625-92-65

Twoja ocena w kategorii: Produkcja spożywcza

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Oferta
Jakość asortymentu
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym *
Komu polecasz? *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Luryn pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Żaluzje, rolety i markizy

Firma godna polecenia, współpraca z panem Łukaszem to sama przyjemność :)

Maximus pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Wypożyczalnie samochodów

Wypożyczyłem Renault Traffic na dzień. Samochód był w super stanie, bez żadnych problemów. Bardzo dobrze się prowadził. Widać, że właściciele bardzo dbają o swoje samochody. Bardzo dobry kontakt. Firma warta polecenia.

Black Red White 3.2

kategoria:
Salony meblowe

Niestety zgadzam sie z innymi opiniami. Moje pierwsze większe zakupy w tym salonie i już na starcie problemy. Meble miały dojechać w ciagu 7 dni bez najmniejszego problemu, tak zapewniała pani w salonie. 3 tygodnie czekaliśmy, w miedzyczasie nikt nam nie udzielił żadnych konkretnych informacji co sie dzieje z naszym zamówieniem, panie tylko mówiły z wielkim wyrzutem "jakby były to byśmy dzwonili..." Mało tego, jak juz zadzwonili, ze meble gotowe i niedługo je nam dostarcza to od razu była informacja, ze sofy nie bedzie bo materiał został uszkodzony w trakcie załadunku. I tak sobie czekamy już ponad 2 miesiące na ostatni mebel. Ogólnie tragedia, następny zakup bedzie gdzie indziej.

Nova Pierogova pokaż na mapie 5.3

kategoria:
Pierogarnie

Pyszne pierogi, z idealnym, cienkim aksamitnym ciastem. Miła obsługa i przyjemny wystrój. Będziemy wracać :)

Agroturystyka Tabun pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Restauracje

Jesteśmy wciąż oczarowani atmosferą miejsca, profesjonalizmem obsługi kelnerskiej i jakością potraw. Wielu gości weselnych także chwaliło potrawy i obsługę, która była uprzejma, reagowała na każde sugestie z naszej strony, w razie wątpliwości zadawała pytania i SŁYSZAŁA ODPOWIEDZI (a to, niestety, nie jest normą). Najlepsza ocena także za to, że gdy niespodziewanie zjawiliśmy się wraz z gośćmi szybciej - kuchnia wraz z obsługą kelnerską zareagowały świetnie i można było zaczynać wcześniej. Pani Agata Falkiewicz była bardzo otwarta na nasze pomysły, w menu weselnym znalazły się przepyszne potrawy wegańskie i wegetariańskie. Gorąco polecamy.