Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Elis-Bis

81-153 Gdynia, adm. Józefa Unruga 111

tel. 58 625-92-38 fax 58 625-92-65

Twoja ocena w kategorii: Produkcja spożywcza

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Oferta
Jakość asortymentu
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym *
Komu polecasz? *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Studio Marina 6.0

kategoria:
Fryzjerzy

Nic dodać nic ująć! Nigdy nie wyglądałam tak bosko jak po wizycie u Pani Klaudii! Włosy od miesiąca układają się fantastycznie. Kolor utrzymuje się wyjątkowo długo. Nie mogę się doczekać następnej wizyty!

Arkada Art 5.4

kategoria:
Aranżacja wnętrz

Projekt aranżacji wnętrza został wykonany rzetelnie i profesjonalnie. Bardzo dobry kontakt z Panią architekt. Zarówno ja jak i moi znajomi, którym poleciliśmy Pracownię Arkada Art jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy. Jedynym minusem był dość długi termin oczekiwania na rozpoczęcie prac. Polecam.

Fajne Baby 4.6

kategoria:
Kawiarnie i herbaciarnie

Zamówiłam 2 torty urodzinowe w przeciągu tygodnia, oba o smaku Kinder Bueno, na biszkopcie czekoladowym z kremem waniliowym i ten tort jest rewelacyjny. Pomimo kilku nieporozumień z obsługą wszystko ostatecznie było jak miało być, ponieważ firma "Fajne Baby" podchodzi profesjonalnie do klienta. Polecam wypróbować cukiernię, wspierając przy tym lokalny biznes i filozofię zdrowej żywności.

Restauracja Dominikańska 2.8

kategoria:
Restauracje

W dniu wczorajszym poszliśmy z żoną do restauracji Dominikańskiej. Byliśmy tam pierwszy raz, zaczęło się fajnie wolny stolik w ogródku kelnerka przechodząc wskazała nam stolik po minucie przyniosła kartę. Następnie po 2 min. przyszła po zamówienie, nie zdążyliśmy jeszcze zdecydować się na któreś z dań, więc powiedzieliśmy ze za chwilę po niecałej minucie znów podeszła choć trzymaliśmy jeszcze karty w dłoni. złożyliśmy zamówienie (schabowy i placek + sok) po 10 min otrzymaliśmy sok stoliki były zajęte (2/3/2/4Wychodząca/2) dwie kelnerki do obsługi po kolejnych 20 min. otrzymaliśmy pierwsze danie (placek po cygańsku) niestety przez kolejne 3 min nie mogłem zjeść dania bo kelnerki zniknęły a ja nie dostałem sztućców. Daniem podzieliłem się z moją żoną bo ona ciągle czekała po zjedzeniu placka na połowę z żoną (farsz i mięso ok/ sam placek grudki mąki zostawione na talerzu) poszedłem zapłacić rezygnując z drugiego dania które jak się okazało czekało od paru chwil w okienku kelnerskim. Po zwróceniu dania wyszedł gościu z zaplecza i powiedział kelnerce żeby informowały o czasie oczek. 1h. wszystko fajnie ale warto było by wydawać dania stolikami bo nie tylko my zostaliśmy tak obsłużeni!!

Hts Pracownia Florystyczna 6.0

kategoria:
Kwiaciarnie i pracownie florystyczne

Jestem zachwycona tym wspaniałym miejscem, profesjonalna obsługa, miła atmosfera, śliczne wyjątkowe bukiety,i przedewszystkim- świeże kwiaty i duży wybór. Oby tak dalej Powodzenia !!!