Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Elis-Bis

81-153 Gdynia, adm. Józefa Unruga 111

tel. 58 625-92-38 fax 58 625-92-65

Twoja ocena w kategorii: Produkcja spożywcza

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Oferta
Jakość asortymentu
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym *
Komu polecasz? *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Yasumi 6.0

kategoria:
Salony kosmetyczne

Do Instytutu w Gdansku trafiłam podczas wakacji..salony Yasumi w związku z moją pracą odwiedzam w wielu miastach i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Salon w Gdańsku jest cudowny zdecydowanie jeden z ładniejszych w Polsce. Wejście robi wrażenie, zostałam także oprowadzona po całym salonie, gabinety w tapetach, fototapetach i meblach stylowanych pod reszte salonu coś pięknego. Zabieg oksybrazjii wykonany profesjonalnie, kosmetyczka informowała pokolei o wszystkich odczuciach. Pisze to wszystko dlatego, że później patrząc po internecie doczytałam, że salon został zaledwie tydzień temu otwarty..także przyda Wam się troche dobrych słów, a na pewno nie są one na wyrost ! Pozdrawiam i życze sukcesu, który chyba jest murowany :)

Pizzeria Stefano pokaż na mapie 5.5

kategoria:
Pizzerie

Polecam. Jedna z lepszych pizz jaka jadlam. Lokal na uboczu wiec trafilem zupalnia przypadkiem ale zdecydowania smaczna przekaska po drodze na plaz,e z dala od tloku monciaka.Smaczna pizza, ciekawa oferta pizz new trends.Skladniki swieze, ciasto idealne!!.Wesola obluga.

Gdańska Nocka pokaż na mapie 5.0

kategoria:
Pensjonaty, wille

Bardzo było nam miło nocować parę nocy u Pani Ani w Gdańsku. Posesja w porównaniu do pobliskich bloków jest bardzo dobra, pokoje wykonane są w wysokim standardzie z łazienkami. Przede wszystkim najważniejsza kwestia bycia właśnie tam to życzliwa i sympatyczna właścicielka pomocna także co wyróżnia lokal w porównaniu z innymi. Pozdrawiamy Kamil z Anią Białystok

Mądry Miś 3.4

kategoria:
Przedszkola

Miejsce ma potencjał, ale mam wrażenie, że jest on marnowany. Przedszkole jest duże i nowoczesne, ma fajny plac zabaw i bardzo kompetentną kadrę. Jednak bardzo martwią mnie częste zmiany w kadrze. Moje dziecko chciałby mieć jedną ukochaną panią przedszkolankę, a ja chciałabym nie obawiać się, czy pani przedszkolanka , do której moje dziecko już się przyzwyczaiło nie zostanie zwolniona... .

Atoss 1.0

kategoria:
Transport bagażowy

Robota ustalona, termin też. Firmy jak nie było tak nie ma, a telefony... do Gazowni szybciej się dodzwonie. ŻENADA !!!