Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Elis-Bis

81-153 Gdynia, adm. Józefa Unruga 111

tel. 58 625-92-38 fax 58 625-92-65

Twoja ocena w kategorii: Produkcja spożywcza

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Oferta
Jakość asortymentu
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym *
Komu polecasz? *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

School Out pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Szkoły językowe

Pan Marcin jest chyba najsymaptyczniejszą osobą jaką znam. Polecam zajęcia indywidualne u tego lektora. Wymagający, ale zajęcia prowadzi w luźnej atmosferze i mocno ciągnie za język, dobre konwersacje. Jestem na poziomie B2/C1. Polecam.

Zagroda Sp. z o.o pokaż na mapie 2.7

kategoria:
Restauracje

Jadałem tam wielokrotnie ale przy ostatniej wizycie zarówno atmosfera w lokalu jak i jedzenie zdecydowanie się pogorszyło. Pomimo ogromnej sympatii do tego lokalu muszę wystawić złą ocenę. W lokalu zrobiło się brudno, dookoła latają owady a jedzenie straciło wiele na wartości - czyżby zmienił się kucharz? Zupy słone. Jedzenie letnie i bez smaku. Niestety raz się zraziłem więc już tam nie wrócę.

PORD pokaż na mapie 1.0

kategoria:
Urzędy miejskie

Zdane za 2 razem z instruktorem normalnym(miły i nie wprowadzał nerwowej atmosfery) zaś takowy p. Nowak to jakaś kpina chce tylko człowieka zestresować i oblać na pierwszym możliwym zakręcie.

Margo pokaż na mapie 4.2

kategoria:
Budownictwo mieszkaniowe

Kupiłem mieszkanie dla syna na Osowie i jestem naprawdę zadowolony. Obsługa na "5", dobra lokalizacja i ładne, przestronne lokum. Przedstawienie oferty było bardzo profesjonalne, uzyskaliśmy pomoc przy załatwieniu kredytu i dostaliśmy obszerne wyjaśnienia przy zawiłościach aktu notarialnego. Mieszkanie było oddane z lekkim opóźnieniem ale liczyliśmy się z tym, bo żaden deweloper nie oddaje mieszkań na czas :-) - w porównaniu do innych nie było najgorzej. Usterki po odbiorze po jednym, przypominającym telefonie zostały usunięte... Polecam z czystym sercem firmę, bazując na doświadczeniach z innymi firmami deweloperskimi z trójmiasta ( jest to moje trzecie mieszkanie kupione z rynku pierwotnego). MARGO jest uczciwe i elastycznie podchodzi do klienta. Duży plus dla Pana Darka za cierpliwośc i znajomośc tematu :-)

Seargin 6.0

kategoria:
Doradztwo personalne i rekrutacja

Bardzo fajne podejście.. Szczerosc i dbanie o kandydata od początku do konca rekrutacji.. Widać dobry warsztat branzy..