Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Elis-Bis

81-153 Gdynia, adm. Józefa Unruga 111

tel. 58 625-92-38 fax 58 625-92-65

Twoja ocena w kategorii: Produkcja spożywcza

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Oferta
Jakość asortymentu
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym *
Komu polecasz? *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Manekin pokaż na mapie 3.5

kategoria:
Naleśnikarnie

Manekina znałem już przed remontem, i muszę to stwierdzić, że było o niebo lepiej! Ale po ostatniej wizycie, stwierdzam że moja noga więcej tam nie postanie! Pominę fakt, iż obsługa jest coraz gorsza, zawsze nie była ona idealna, ale ostatnimi czasy, staje się to naprawdę udręką. Jedzenie, które kiedyś tam wszsytko ratowało, w tym momencie można tam zjeść tylko dobre sałatki albo spaghetti, natomiast naleśniki, czasami można się nimi najeść, a czasem nie wystarczają nawet moim dzieciom. DRAMAT!!!!! Uważam, że ktoś powinien nieźle potrząsnąć ludźmi którzy tam pracują, i powinien zostać zatrudniony dobry menager, bo przepraszam, ale menagerka kiedyś podchodząć do naszego stolika wyglądała niestety mało profesjonalnie. Zróbcie coś bo dobry pomysł był z tą restauracją, ale wszystko powoli psujecie.Nie wiem czy ponownie tu zawitam.

Calypso Fitness Club Kowale pokaż na mapie 2.2

kategoria:
Siłownie i fitness kluby

Jestem klientką tej siłowni już od kilku miesięcy ale rezygnuje z ich usług Zacznijmy od obsługi : Panie które pracują w recepcji powinny odbyć szkolenie. Bardzo często nie witają gości , uważam za niestosowne siedzenie na blacie lady gdy przychodza klienci, za każdym razem gdy tam przychodzę te Panie siedzą w telefonach komórkowych tak jakby miały przerwe. Absolutny brak profesjonalizmu. Wyposażenie siłowni : Do tego nie można się przyczepić, sprzętu jest dużo, jest profesjonalny i różnorodny, niestety płynne korzystanie z urządzeń graniczy z cudem,ilość osób jest tak duża iż po skończeniu ćwiczeń na 1 sprzęcie na drugi oczekuje ok. 10 minut. Trenerzy : bardzo sympatyczni i pomocni, motywują klubowiczów do działania i to jest dużym plusem . Szatnia : zawsze brak w niej miejsca by się przebrać , zbyt duża ilość osób jak na tak małe pomieszczenie. NAJGORSZY JEST CIĄGŁY BRUD ! Z sufitu spadają kłęby kurzu ! Sprzęt jest brudny, podłogi również ,na szafkach jest 1 cm kurz. i mimo obserwacji kilkumiesięcznej nic sie nie zmienia. NIE POLECAM NIKOMU !

Meritum 1.0

kategoria:
Serwis komputerów

Oddałem laptopa na wymianę zawiasów. Zawiasy kupiłem sam i dostarczyłem do serwisu. Panowie mieli wykonać jedynie usługę polegającą na ich montażu. Byli wielce niezadowoleni i kręcili nosem. Zapewne dlatego, że normalnie wzięli by za tzw. części 300 zł zamiast 30, czyli nie udało się skroić klienta. Sama usługa wykonana została w skandalicznym stylu - komputer miał popękaną obudowę, a przy odbiorze nie chciał się nawet włączyć! Zawias był luźny, ponieważ panowie połamali kadłubek i nie było do czego go przykręcić. Cena finalnie wyniosła dwa razy tyle niż było uzgodnione na początku. Sama obsługa chamska i niemiła. Tym panom po prostu nie chce się pracować. Marzy im się branie kasy za leżenie do góry brzuchem. Nikomu nie polecam tego serwisu - szkoda nerwów i pieniędzy.

Studio urody Nova 6.0

kategoria:
Fryzjerzy

Witam, Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Ani. Profesjonalne podejście do mojej osoby, dlatego mogę z czystym sumieniem mogę wam polecić Anie. Pozdrawiam, pa

Apteka Rajska pokaż na mapie 5.0

kategoria:
Apteki

Polecam zakupy w tej aptece. Nie zgadzam się z opinią poniżej. Pani w blond włosach (Pani Zosia lub Zuzia, nie przypomnę sobie) jest wspaniałą, ciepłą, życzliwą osobą, pełną empatii, zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy lepiej niż lekarz czy profesor. Z resztą wszystkie panie w tej aptece są cudowne. Na prawdę polecam.