Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Elis-Bis

81-153 Gdynia, adm. Józefa Unruga 111

tel. 58 625-92-38 fax 58 625-92-65

Twoja ocena w kategorii: Produkcja spożywcza

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Oferta
Jakość asortymentu
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym *
Komu polecasz? *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Aleja 40 2.5

kategoria:
Restauracje

Na zamówione dania czekaliśmy 40 minut, żeby dowiedzieć się, że pizza (akurat ta dla dzieci) "się spaliła"! Pierwszy raz spotkało mnie coś takiego. Obsługa, sprawiająca swoją drogą wrażenie, jakby tam była za karę, nawet nie zaproponowała "nagrody pocieszenia". Moje, rekomendowane przez obsługę danie było letnie, a po powrocie do domu byłem głodny. Druga zamówiona pizza, która się nie spaliła, smakowała proszkiem do pieczenia i koncentratem pomidorowym. Co chwilę przemykała koło nas kobieta w brudnym fartuchu (chyba pomywak jest w innym pomieszczeniu niż kuchnia). Rachunek za pizzę, sałatkę i danie obiadowe - ponad 120zł, w tym herbata 10zł! :) Bardzo się zawiodłem.

Dom Rodzinny Nasze Dzieci pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Organizacje pożytku publicznego

Znam osobiście tą organizacje, dziciaki chodzą tam chętnie , panie zawsze miłe uśmiechnięte. Szczerze polecam i pozdrawiam

Elka School pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Kursy prawa jazdy

ELKA SCHOOL NIE MA SOBIE RÓWNYCH! Już po zajęciach teoretycznych z p. Maćkiem wiedziałam, że dobrze wybrałam. Każdy temat był ciekawy, szczegółowo omawiany, nikt nie wychodził z wątpliwościami, a za to w dobrym humorze. Panie z biura zawsze pomocne, cierpliwe, ze szczerym uśmiechem na ustach. Wiedziałam, że chcę jeździć, ale kompletnie nie widziałam siebie jako kierowcy… Wszystko się zmieniło po dwóch godzinach jazdy z MARYSIĄ PUŁAS ;) Niesamowicie cierpliwa, przewidująca, profesjonalna i stworzona by uczyć - Mistrzyni Kierownicy! Świetne przygotowanie nie tylko do egzaminu (zdałam za pierwszym razem!), ale też do jazdy w życiu codziennym zawdzięczam właśnie jej! Nie sądziłam, że kiedyś to powiem, ale tak – nie mogę się doczekać, kiedy wsiądę za kółko :) DZIĘKUJĘ MARYSIU! Chciałabym również bardzo podziękować całemu zespołowi Elka School, bo to głównie dobrze zorganizowana praca zespołowa tworzy takie wspaniałe efekty, jakimi są świetnie przygotowani kierowcy, dziękuję także p. Kazimierzowi Kepke i Marcinowi Pilarskiemu za „kilka” wspólnych kilometrów, cenne wskazówki i bezcenne patenty na parkowanie ;) ELKA SCHOOL IS THE BEST !!!!

DOMI pokaż na mapie 1.0

kategoria:
Pralnie, farbiarnie, magiel

Zdecydowanie nie polecam. Dwa razy jechałem po odbiór. Za pierwszym razem z dywanu sypał się piach w ilościach potwornych chociaż Pan starał się wmówić mi że to klej. Po dwóch tygodniach po odbiorze jeden dywan wygląda jak flak sypie się z niego syf a na podłodze zachowuje się jak koc. Dywany 100% wełna zniszczyli kompletnie a wmawiają głupotę. Nie polecam i przestrzegam. Po rozłożeniu dywanu w domu pod spodem sam kurz i piach. Katastrofa w poniedziałek jadę złożyć reklamację ale za dywan chyba nikt nie zwróci. Szkoda bo miał dopiero 3 lata

Kwiaciarnia Zdrojewscy pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kwiaciarnie i pracownie florystyczne

Najlepsza kwiaciarnia w trójmieście, zawsze miła i uprzejma obsługa. A kiedy składa się zamówienie, wszystko jest dopięte na ostatni guzik tak jak klient sobie życzy.