Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Elis-Bis

81-153 Gdynia, adm. Józefa Unruga 111

tel. 58 625-92-38 fax 58 625-92-65

Twoja ocena w kategorii: Produkcja spożywcza

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Oferta
Jakość asortymentu
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym *
Komu polecasz? *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Home Broker pokaż na mapie 4.8

kategoria:
Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Gorąco polecam współpracę z Panem Dariuszem. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jest to osoba rzetelna, uprzejma oraz kompetentna. Profesjonalność usługi Pana Darka sprawiła , że sprzedaż mieszkania odbyła się szybko i sprawnie. O każdej porze dnia mogliśmy zwrócić się z pytaniem i zawsze otrzymywaliśmy fachową odpowiedź. Pan Dariusz dobrze zna się na swojej pracy i jest osobą godną zaufania. Raz jeszcze gorąco polecam!

Basen Karwiny 3.2

kategoria:
Baseny

Jeśli chodzi o personel to bezczelna i chamska jest ta pani z czarnymi włosami do tego robi jakieś żenujące uwagi kto tą panią zatrudnił?

Aquapark Sopot pokaż na mapie 2.2

kategoria:
Baseny

Do aquaparku uczęszczam regularnie, jednak chyba zrezygnuję gdy w ostatni poniedziałek, stojąc w kolejce po 8 rano (mogę trenować tylko w tych godzinach) usłyszałam jak Panowie z (sądząc po strojach) serwisu sprzątającego głośno skomentowali ów kolejkę słowami "O, już się nazbierali, bydło jedne". Wcześniej dodatkowo nie raz spotykał mnie brak kultury ze strony Pań obsługujących kasy. Przykro mi jest, że przychodząc do tej pory do ulubionego miejsca muszę słyszeć takie niewybredne komentarze. Brak profesjonalizmu ze strony obsługi obiektu (wyłączając ratowników, nie miałam z nimi styczności).

Domowy hotel dla zwierząt 6.0

kategoria:
Hotele dla zwierząt

Psiaka którego musiałam oddać do hotelu wzięłam miesiąc wcześniej ze schroniska. Sunia była w tym czasie jeszcze bardzo nieufna wobec obcych. Jednak profesjonalizm Pani Kamili spowodował, że w przeciągu 15 minut psiak czuł się już całkiem swobodnie! Po pobycie w hotelu piesek był bardzo zadowolony, a ja dodatkowo otrzymałam profesjonalne porady dotyczące dalszego postępowania z kudłaczem, które okazały się bardzo skuteczne! Każdemu kto ma łopot z tym gdzie zostawić psiaka gdy nie można go zabrać ze sobą, serdecznie polecam to miejsce!!!

Cedrowy Dworek 6.0

kategoria:
Restauracje za miastem

Cedrowy Dworek jako restauracja ma pyszne jedzenie. Jako sala weselna nie ma minusów! Bartku, dziękujemy za pomoc przy naszym weselu!