Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Elis-Bis

81-153 Gdynia, adm. Józefa Unruga 111

tel. 58 625-92-38 fax 58 625-92-65

Twoja ocena w kategorii: Produkcja spożywcza

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Oferta
Jakość asortymentu
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym *
Komu polecasz? *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Smerfy pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Nauka pływania

Polecam szkółkę pływania Smerfy w Sopocie. Dzieci zrobiły ogromne postępy. wszystko w bardzo przyjaznej atmosferze. instruktorzy usmiechnięci i profesjonalni. spokojnie można oddać pociechę pod ich opiekę.

Dwór Kaszubski MAGNAT 5.6

kategoria:
Pensjonaty, wille

Serdecznie polecamy dwór kaszubski magnat jeśli chcecie przeżyć najpiękniejszy dzień w życiu w bajkowej scenerii. Obsługa przemiła. Panie kelnerki uwijały się jak mróweczki z uśmiechem na twarzy. Organizacja świetna. Stoły się uginały a przede wszystkim było wszystko pyszne i wszystko co zostało pieknie zapakowane dostaliśmy po weselu z powrotem. Atmosfera świetna na pełnym luzie.

Baltiqa Day Spa pokaż na mapie 1.7

kategoria:
Salony kosmetyczne

Nie polecam nikomu, osoby obsługujące często rotują. Umawianie się w lipcu z jedną osobą, skutkuje obsługą przez inną osobę w sierpniu (poprzednia już nie pracuje). Kosmetyczka bez doświadczenia, świeżo po szkole, zupełnie bez nadzoru kogoś z większym stażem. Hybrydy położone zupełnie niezgodnie ze sztuką. Bardzo niedbale, z wieloma poprawkami - co skutkowało bąblami i zgrubieniami na lakierze. Wszystko musiało być zmyte, a i to okazało się być trudniejsze niż można by się spodziewać. Kobieta zupełnie nie miała pojęcia jak zrobić to najszybciej i najlepiej dla samego paznokcia. W dodatku skórki nie usunięte a sama obsługa pozostawia wiele do życzenia - kosmetyczka na początku zabiegu wyszła w pewnym momencie z inną osobą do asysty przy innym zabiegu. Porażka - nigdy więcej Groupona i nigdy więcej tego miejsca

Parakairon Sp. z o.o. pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Biura rachunkowe i księgowi

oby tak dalej szybko sprawnie i na czas , cenny też do przyjęcia

Północ Nieruchomości POK pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Bardzo polecam współprace z Panem Adamem Świrgoń. Swoim profesjonalne podejściem pomógł nam w wyborze nieruchomości oraz w finalizowaniu transakcji.