Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Elis-Bis

81-153 Gdynia, adm. Józefa Unruga 111

tel. 58 625-92-38 fax 58 625-92-65

Twoja ocena w kategorii: Produkcja spożywcza

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Oferta
Jakość asortymentu
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym *
Komu polecasz? *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Jacques Andre 5.8

kategoria:
Fryzjerzy

Z czystością sumienia mogę polecić wam ten salon. Po remoncie wygląda bardzo schludnie. Jakość obsługi jest zawsze na wysokim poziomie. Fryzjerzy są kompetentni (jeszcze nie zdarzyło mi się wyjść z inną fryzurą niż chciałam) a recepcjonista uprzejmy. Podczas małego opóźnienia zostałam poczęstowania pyszną kawą :) Kolor i fryzura jak zwykle wyszła perfekcyjnie :)

Da Grasso pokaż na mapie 2.3

kategoria:
Pizzerie

Trzeci raz zamawiam z tej pizzerii i kolejny raz jedzenie jest spalone.Zamówiłam pizze i skrzydełka kurczaka(które były tak spalone,że nie dało się zjeść).Za niższą cenę można dostać dużo lepszą jakościowo pizze.Ta pizzeria traci na klientach - i to w szybkim tempie.Ja już więcej nie skorzystam.

Nobilia pokaż na mapie 5.4

kategoria:
Meble kuchenne

Polecam salon mebli kuchennych „Kuchnie marzeń”. Fachowa obsługa, praktyczne uwagi przy projekcie, doborze sprzętu AGD, dotrzymane terminy. Montaż sprawny, wymagał poprawki, którą wykonano bezproblemowo i szybko. Meble Atlas są dobrej jakości i prezentują się ładnie w mojej nowej kuchni.

Jeść 5.8

kategoria:
Food Truck

często jadam w tym food trucku. fajnie ze przyjeżdża pod intel. najlepsze burgery jakie jadłem! polecam bbq i koziołka, odjazd.

L-ka pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Nie ma co się zastanawiać i jak najszybciej się zapisać na kurs, jeżeli jeszcze ktoś nie ma prawa jazdy! Pełen profesjonalizm, świetny kontakt, dobra cena i co najważniejsze wszystkiego nauczyłam się od podstaw i zdałam za drugim razem:) Bez wątpienia najlepsza szkoła w trójmieście, GORĄCO POLECAM!!!!