Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Elis-Bis

81-153 Gdynia, adm. Józefa Unruga 111

tel. 58 625-92-38 fax 58 625-92-65

Twoja ocena w kategorii: Produkcja spożywcza

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Oferta
Jakość asortymentu
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym *
Komu polecasz? *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Cukiernia Baccate pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Cukiernie i piekarnie

Najlepsza cukiernia w Trójmieście! wszystkie Sowy itp chowają sie przy Was. Zamawiałam tort urodzinowy z własnym projektem... Pani cukiernik odwzorowała go idealnie. nie wspomnę o smaku:) polecam na każde okazje...zarówno torty tematyczne, kostki i ciasta NIEBO W GĘBIE :)trafiłam tam przez przypadek....i juz zostaje

Argonaut 5.3

kategoria:
Nauka pływania

Wykupiłam kurs EFR na grouponie i jestem z niego bardzo zadowolona. Pan Tomasz wykazuje bardzo innowacyjne podejście do nauki pierwszej pomocy, łącząc wkład własny kursanta (nauka w domu z podręcznika) ze swoim doświadczeniem zawodowym oraz ćwiczeniami praktycznymi. Bardzo polecam osobom, które są znudzone wielogodzinnymi wykładami, z których pamiętają jedynie nazwisko prowadzącego ( i to nie zawsze).

EcoSmaki pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Zdrowa żywność

Na sklep trafiłam przypadkowo idąc ulicą Władysława IV. Polecam zarówno szeroki asortyment jak i miłą obsługę pani Ani która interesuje się klientem i doradza. Na pewno tam wrócę.

Chantilly pokaż na mapie 1.5

kategoria:
Salony mody ślubnej

Nikomu naprawde nikomu nie polecam tego salonu , jesli chodzi o wybór sukien ślubnych to jest duży ,ale obsługa jest tragiczna i az chce sie płakać jak pomyśle o tym co przechodzę . Jestem tydzien przed weselem a dalej nie otrzymałam gotowej sukni mało tego mam odebrać ja na dwa dni przed weselem i pani zapewnia ze bedzie dopasowana idealnie i nie bierze pod uwagę ze bedzie trzeba znowu na wyslac na pracownie . To juz moja 5 przymiarka a suknia potrzebuje wielu zmian . Mam takiego stresa jak bym mogła cofnąć czas to nigdy bym nie kupiła tej sukni . Mało tego po zakupie sukni pani kazała mi zabrać ja do domu i przyjeżdzać z nią za każdym razem na przymiarkę . Przestrzegam wszystkie przyszłe panny młode :(((((

OSK Speed pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Bardzo polecam szkołę jazdy Speed, a szczególnie Panią Marzenę Kalkowską. Wielkie doświadczenie instruktorki przyczyniło się do mojego zdanego za pierwszym razem egzaminu. Bardzo miła atmosfera na jazdach oraz elastyczne godziny. Aż szkoda, że już zakończyłem kurs, ponieważ lekcje prowadzone przez Panią Marzenę zawsze były interesujące i nigdy nie "wiało nudą" :)! Naprawdę polecam najlepsza szkoła w 3city!