Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Elis-Bis

81-153 Gdynia, adm. Józefa Unruga 111

tel. 58 625-92-38 fax 58 625-92-65

Twoja ocena w kategorii: Produkcja spożywcza

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Oferta
Jakość asortymentu
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym *
Komu polecasz? *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

HCentrum Stomatologiczne pokaż na mapie 2.3

kategoria:
Stomatolodzy

Pisze to ku przestrodze. Trafiłem do nich, ponieważ strasznie bolał mnie ząb w niedzielę, a w ten dzień mają otwartą praktykę. Ceny kosmiczne. 180 zł za konsultację i szlifowanie wypełnienia. Rachunku nie wydają, zatem podatku też nie płacą. Ząb, jak się okazało, nadawał się do leczenia kanałowego, ale stwierdzili, żebym jeszcze poobserwował, bo to na pewno wina zbyt wysokiego wypełnienia, które obciera o inny ząb. Łyknąłem tę śpiewkę, bo na myśl o leczeniu kanałowym robi mi się gorąco. Kolejnego dnia myślałem, że umrę. Noc nieprzespana. U innego stomatologa ząb otwarto i okazało się, że mam stan zapalny. Wielkie dzięki za wspaniały dzień. Życzę stomatologowi podobnego bólu, to pogadamy.

Happy Dive pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Nurkowanie

To co mnie przekonało do skorzystania z usług Szkoły nurkowania Happy Dive to przede wszystkim 9 nurkowań podczas kursu. Sprawdzałem inne szkoły i kursy i Happy Dive jako jedyne oferował tyle nurkowań. Instruktor Piotr to człowiek z pasją, widać, że nurkowanie to jego sposób na życie. Kurs to ogromna dawka wiedzy i duże umiejętności praktyczne w fantastycznej atmosferze. Nurkujemy razem nawet po kursie. Polecam Rafał Gryz

Super-Planet 5.8

kategoria:
Place zabaw i małpie gaje

Z czystym sercem polecam tą salę zabaw. Kolorowo,"domowo", czysto, schludnie, miła obsługa i opieka. Będziemy was odwiedzać

Firmin Księgarnia Artystyczna 5.6

kategoria:
Księgarnie

Tym, którzy kochają literaturę i uzależnieni są od posiadania książek nie trzeba wskazywać tego miejsca. Oni czują się tam, jak w domu. Polecam!

OSK Speed pokaż na mapie 5.5

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Bardzo miła atmosfera, bardzo wysoki poziom nauczania. Zaczynałam jazdę z Panem Bogdanem, bardzo cierpliwy. Skończyłam z Panem Adamem, zawsze uśmiechnięty, z poczuciem humoru, miły, a co najważniejsze bardzo cierpliwy. Dziękuje za wszystko!