Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Elis-Bis

81-153 Gdynia, adm. Józefa Unruga 111

tel. 58 625-92-38 fax 58 625-92-65

Twoja ocena w kategorii: Produkcja spożywcza

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Oferta
Jakość asortymentu
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym *
Komu polecasz? *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

A1 Nieruchomości 1.4

kategoria:
Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Jestem w trakcie poszukiwania mieszkania. Kilkakrotnie mialam przyjemnosc rozmawiac z panem z nieruchomosci A1 ( ciagle ten sam pan). Znudzonym, beznamietnym głosem bąkał coś pod nosem. Na pytanie o mieszkanie mówił, że sprawdzi, po czym nie oddzwaniał albo nie bardzo był zorientowany w ofercie i chciał jak najszybciej zakończyć rozmowę. TRAGEDIA. Z czymś takim dawno się nie spotkałam. Ludzie nie oferujcie A1 swoich mieszkań, bo to porażka na całej lini. Kompletny brak profesjonalizmu. Ten pan może niech pomysli o emeryturze albo przekaże pałeczkę osobom bardziej energicznym....

Miladent 6.0

kategoria:
Stomatolodzy

Szczerze polecam, bylam juz w wielu przychodniach dentystycznych i Miladent jest najlepszą i najbardziej profesjonalną przychodnia stomatologiczna. Polecam dr P. Lenarczyka jest niezastąpiony, jestem jego pacjentka od 5lat i to się na pewno nigdy nie zmieni. POLECAM, NAPRAWDE WARTO, nie ma co się zastanawiać.

O. Masalska, makijaż permanentny pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Makijaż permanentny

Robiłam u Pani Olgi makijaż permanentny oczu i ust. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Zarówno brwi jak i usta wyglądają bardzo naturalne, tak jak chciałam. Najpierw ustaliłyśmy czego chcę, potem Pani Olga wyrysowała kredką kontury poprawiając ewentualne niedoskonałości. Na dodatek Pani Olga jest bardzo miłą i ciepłą osobą, która umie doradzić. Nie śpieszy się, jest bardzo dokładna. Gorąco polecam.

Tesoro 6.0

kategoria:
Pizzerie

gdyz to najlepsza pizza, w przyzwoitej cenie. oby nigdy sie nie zmienila.

Zahir-Photo 6.0

kategoria:
Fotografowanie

Współpraca z Ewa i Michałem na najwyższym poziomie. Kontakt rewelacyjny, Ewa jest tak zafascynowana swoją pracą ze aż miło. Pełen profesjonalizm ale i jak trzeba mega poczucie humoru w trakcie naszego wesela i sesji plenerowej. Z czystym sumieniem polecimy każdemu kto będzie chciał zrobić profesjonalne i naprawdę piękne zdjęcia.