Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Elis-Bis

80-209 Gdynia, Droga Gdyńska 32

tel. 58 625-92-38 fax 58 625-92-65

Twoja ocena w kategorii: Produkcja spożywcza

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Oferta
Jakość asortymentu
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym *
Komu polecasz? *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Super Rent 6.0

kategoria:
Wypożyczalnie samochodów

Znakomita, bezproblemowa i szybka obsługa, wszelkie formalności dotyczące odbioru i oddania auta załatwiane sa na miejscu od reki w zaledwie 5 min 👍 Polecam pana Rafała oraz jego time

Jedz Zdrowiej J. Skóra 5.8

kategoria:
Dietetycy, leczenie otyłości

Bardzo miła i kompetentna Pani Dietetyk. Poprawiłam nie tylko wagę ale też swoje wyniki, co było ciężkie w moim przypadku. Dieta przyjemna i łatwa do wdrożenia w życie. Polecam

Bodyguard 5.0

kategoria:
Strzelnice

Wszystko wyjaśnione jasno, bez stresu. Przyjemny klimat, aż chce się strzelać. Super doświadczenie. Na pewno wrócę tam! ;)

Auto Best pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Auto Best to była moja druga szkoła jazdy, w której podjęłam sie dodatkowych jazd, po tym jak po kursie w pierwszym miejscu, zupełnie nieprzygotowana nie zdałam egzaminu praktycznego. Po kilku godzinach z panem Jarkiem i panem Michałem, za drugim podejściem egzamin zdany bezbłędnie. Poza tym bardzo sympatyczna atmosfera i indywidualne podejście do klientów zasługują na dużego plusa. Polecam!

DJ NoName 6.0

kategoria:
Zespoły muzyczne i dj-e

Na weselu byłam gościem i wybawiłam się fantastycznie. Dobry kontakt między gośćmi a DJ bardzo sprzyja zbudowaniu fajnego klimatu. nie zabrakło również inicjatywy i wyczucia. Część "wodzirejowa" na wysokim poziomie, z humorem i zaangażowaniem i bez nachalnych i nieśmiesznych sucharów:) naprawdę gorąco i bez wahania polecam!