Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Elis-Bis

81-153 Gdynia, adm. Józefa Unruga 111

tel. 58 625-92-38 fax 58 625-92-65

Twoja ocena w kategorii: Produkcja spożywcza

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Oferta
Jakość asortymentu
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym *
Komu polecasz? *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Baum & Baum 5.8

kategoria:
Zegarmistrz

Tego Zegarmistrza, nie trzeba polecać, a może nawet nie powinno, bo tylko wydłuży się kolejka, ale robię to z przyjemnością. Niezależnie od pory dnia trzeba poczekać w kolejce. Panowie zajmują się swoim fachem po mistrzowsku, a za drobniejsze sprawy odmawiają przyjęcia zapłaty. Innymi słowy - Wybitnie polecam!

NIE tylko dla dżentelmenów pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Odzież męska

Klimatyczne miejsce z rewelacyjnymi dodatkami dla mężczyzn. Obsługa fachowa. Za to duży plus! W końcu z łatwością można wybrać prezent dla mężczyzny bez przeszukiwania internetu. Polecam!

Dr Tel M. Wrzałka 5.0

kategoria:
Salony tel. komórkowych

Nowy Black Berry Q10. Dead on arrival. Nieudolna naprawa przez serwis sprzedawcy, a potem mnie ignorowali. W Dr Tel naprawili. Trochę trwało, ale skończyło się szczęśliwie. Byłem gotowy zapłacić więcej niż umówiliśmy się pierwotnie, ale nie chcieli.

Dentical pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Prywatne kliniki i spółdzielnie

Z przyjemnością polecam klinikę Dentical dla dzieci. Chodzę z synami ( 5 i 9 lat) od kilku lat, Panie wspaniałe z delikatnym podejściem do dzieci, dużo rozmawiają z dziećmi a przy okazji robią co trzeba. Polecam zwłaszcza Panią dr. Natalię Czerwińską z którą pracuje wspaniała inna Pani ( młoda blondynka, bardzo ładna), nie wiem czy to druga Pani Doktor czy asystentka ale jest wspaniała!!! i bardzo pomaga w tym aby dzieci się dobrze czuły. Chłopaki się nie boją dentysty i mają zdrowe zęby 😊 czego więcej można chcieć! Serdecznie polecam Dentical na Grunwaldzkiej!!!!!!

Happy-Dog pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Pielęgnacja zwierząt

Niedawno po raz pierwszy odwiedziłam salon z moim goldenkiem Nero. Nasze dotychczasowe doświadczenia z groomerami nie były zbyt pozytywne, a tu miłe zaskoczenie! Psisko porzadnie wyczesane, nie gubi sierści w mieszkaniu, futerko na łapkach i podbrzuszu ładnie podcięte. Psiątko zadowolone, naturalnie wyglądające a Pani ma mniej sprzątania :)