Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Elis-Bis

81-153 Gdynia, adm. Józefa Unruga 111

tel. 58 625-92-38 fax 58 625-92-65

Twoja ocena w kategorii: Produkcja spożywcza

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Oferta
Jakość asortymentu
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym *
Komu polecasz? *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Vivadental pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Stomatolodzy

dzis odwiedzilam to miejsce po raz pierwszy i dzieki profesjonalnej,uprzejmej i sympatycznej obsludze na pewno nie po raz ostatni.wyposazenie robi wrazenie,warto!

La Cuccina 3.7

kategoria:
Restauracje

Razem z moją rodziną jesteśmy stałymi gośćmi tej restauracji, a raczej byliśmy. Było tu wspaniałe jedzenie, ale od jakiegoś czasu bardzo się popsuło. Kilka moich ostatnich wizyt, to tylko rozczarowanie za rozczarowaniem, zarówno obsługą jak i jedzeniem. Co się stało z tymi pysznościami, co zawsze serwowaliście? a obsługa jest chamska i arogancka, tak jakby sami byli właścicielami lokalu :/ żenada... polecałam wszystkim w koło, teraz nie polecę nikomu

Krys-mar 6.0

kategoria:
Myjnie ręczne i ekologiczne

Polecam wszystkim ! solidnie i w rozsądnej cenie moje auto dawno tak nie lśniło ;)

Calypso Fitness Club pokaż na mapie 4.7

kategoria:
Siłownie i fitness kluby

Jak wiadomo, na otwarciu bardziej się starają. Jak będzie potem? Panie na recepcji bardzo miłe, wnętrze ładne, przestronne, dobrze wyposażone, trenerzy obecni na sali. Jest sauna sucha, ale bardzo mała. Pod prysznicami brak mydła w płynie - negatywne zaskoczenie. Pan mierzący skład ciała nie bardzo kuma co ta maszyna pokazuje i dlaczego. Podczas zajęć grupowych zdecydowanie za krótka część końcowego rozciągania. Mięsień się nie rozciągnie w 2 sekundy. Przez dwa pierwsze dni zepsuły się 2 z 3 suszarek w szatni damskiej, byłam też świadkiem jak z klimatyzacji ciekło na środek podłogi w siłowni. Może to przejściowe trudności. Karnet za 135 zł/m-c to dla mnie za drogo. Warunki umowy: 1 m-c wypowiedzenia, możliwość zawieszenia na 1 m-c/rok, wpisowe 100 zł.

Bodyguard 5.3

kategoria:
Strzelnice

Profesjonalne podejście prowadzących strzelałam pierwszy raz i bardzo mi się spodobało, indywidualne podejście do klienta . Szczerze mogę polecic!