Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Klub TAN

81-767 Sopot, Bohaterów Monte Cassino 63/6

Twoja ocena w kategorii: Kluby, dyskoteki

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Klimat i wystrój
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Komu polecasz?
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

La Fontaine pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Sale okolicznościowe

Spotkaliśmy się tam ze znajomymi - bardzo przyjemny wystrój czuć już wiosnę !!!! ...;) Jedzonko smaczne i nie drogie, co najważniejsze dzieki lokalizacji restauracji nie ma tłumów i nie trzeba się przekrzkiwać. Na pewno bedziemy się tak spotykac cyklicznie ;)

Północ Nieruchomości POK pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Wraz z synem postanowiliśmy zmienić nasze dotychczasowe 58m2 mieszkanie na nowe. Mieliśmy przyjemność wtedy współpracować z Panem Łukaszem Igielskim, który już podczas naszej pierwszego spotkania wykazał się przygotowaniem i znajomością rynku. Od razu wspólnie zaczęliśmy planować i ekspresowo wdrożyliśmy nasze plany, które przełożyły się na efekt 2 wizyt dziennie przez pierwsze 2 tygodnie (ze strony zainteresowanych nieruchomością). Finalnie sprzedaliśmy mieszkanie po 3 miesiącach od dnia wprowadzenia nieruchomości do obiegu informacyjnego. Nasze oczekiwania co do ceny zostały spełnione. Otrzymaliśmy doradztwo na każdym etapie sprzedaży i kupna nowego mieszkania. Przez cały okres współpracy byliśmy traktowani jak partnerzy. Ogromny plus dla Pana Łukasza za pozytywne nastawienie każdego dnia !

II Urząd Skarbowy pokaż na mapie 4.5

kategoria:
Urzędy skarbowe

Bardzo sympatyczna i pomocna Pani na stanowisku podatków majątkowych - pomogła wypełnić odpowiedni druk i udzieliła konkretnych odpowiedzi na zadane pytanie. Jedyne co na minus - w US nie ma kasy i nie kserują dokumentów - załączników (trzeba przyjść z własnymi kopiami bądź odpłatnie zrobić ksero w automacie o bardzo niskiej jakości)

Central Look 3.2

kategoria:
Fryzjerzy

Po wyjściu od fryzjera płakałam ja i mój portfel. Niby fryzura nie jest jakaś odrażająca, kolor też nie jest zły, ale zupełnie inna fryzura z jaką chciałam wyjść. Kolor to nawet nie różnice 3 tonów, ścięcie niedokładne i grubo przesadzone (trzeba było chyba iść z linijką) - a cena to jakaś suma z kosmosu, za coś czego wcale na głowie mieć się nie chciało.

Eco Led System Sp. z o.o pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Oświetlenie

Obsługa profesjonalna, bardzo szybko dostaliśmy potrzebne nam produkty, oraz Pan Rafał zrobił bardzo przejrzyste obliczenia ile płaciliśmy do tej pory za prąd oraz ile będziemy płacić po modernizacji.