Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Taranko

80-264 Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

tel. 58 344-61-38

Twoja ocena w kategorii: Odzież damska

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość asortymentu
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Studio BiznesFoto pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Szkoły fotografowania

W zeszłym tygodniu miałam okazję uczestniczyć w kursie dla początkujących fotografów. Przede wszystkim ogromny plus za podejście do klienta. Wszystko prosto i z cierpliwością tłumaczone, krok po kroku prostym językiem. Fantastyczny kontakt prowadzącego z grupą. Darek ma świetne podejście i umie przekazać wiedzę. Zajęcia bardzo ciekawe! Mnóstwo ćwiczeń, zajęcia w plenerze. 4 dni wypełnione na maksa. Teraz wiem jak zrobić dobre zdjęcia małym przedmiotom, ludziom w ruchu, jak ustawiać przesłony i czas, uzyskać efekty specjalne, używać poszczególnych opcji w aparacie. Jestem bardzo zadowolona! Od teraz już nigdy więcej nie będę używać opcji AUTO w aparacie, bo wiem doskonale jak w inny, bardziej profesjonalny sposób wykorzystać możliwości mojego sprzętu.

Akademia Dobrej Jazdy pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Polecam Wszystkim, którzy chcą uporać się z prawem jazdy :) Sam trafiłem do Marka z polecenia i szczerze będę polecał!!! Przede wszystkim profesjonalizm połączony z luzem! Po drugie wspaniała obsługa i kompetentni instruktorzy, potrafiący przekazać wiedzę i nauczyć umiejętności. Po trzecie elastyczność - miałem dwa tygodnie na zrobienie prawa jazdy (przy innych zajęciach i obowiązkach) i tylko w ADJ było to możliwe!!! Na koniec dodam, że dzięki nauce w ADJ zdałem za pierwszym razem! Dziękuje całej załodze i polecam przyszłym kursantom!!!

ITvip, obsługa informatyczna pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Serwis komputerów

Niedawno zepsuł mi się dysk twardy w laptopie, jak na ironię - w piątek trzynastego (13-03-2015). Na domiar złego - tego samego dnia wyruszałem w podróż, więc w gre wchodziła tylko natychmiastowa naprwa. Szczęśliwie dla mnie - po krótkich poszukiwaniach odpowiedniej firmy w internecie - dodzwoniłem się do ITvipa, a konretnie pana Patryka, który w tylko kilka godzin zdołał nabyć odpowiedni dysk twardy, przyjechać w umówione miesce, wymienić dysk i zainstalować system operacyjny. Firmę ITvip mogę polecić bez zawachania każdemu z tego typu problemem.

Nauka Jazdy 'Jurkiewicz' pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

zdałem za pierwszym razem - dziękuję za super przygotowanie panu Andrzejowi. Profesjonalna obsługa i przystępna cena kursu. Bardzo elastyczny godzinowo instruktor.

ERA BUD W. Niestrawski pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Termowizja

Pan Wojciech Niestrawski pomógł mi w odbiorze mieszkania. Przede wszystkim przeprowadził badania termowizyjne mające skontrolować skuteczność wykonanych napraw izolacji termicznej (niestety, tak dziś deweloperzy budują, że co drugie mieszkanie ma wady w izolacji cieplnej...). Badanie zostało przeprowadzone profesjonalnym sprzętem, w miłej atmosferze, z szeregiem rzeczowych odpowiedzi na mój potok pytań oraz skutecznymi radami odnośnie dalszego postępowania. Po kilku dniach otrzymałem też drukowany raport z badania wraz z objaśnieniem co to wszystko dla mnie oznacza i gdzie w przyszłości szukać potencjalnych problemów. Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Wojciecha Niestrawskiego i jeżeli w przyszłości będę potrzebował usług termowizyjnych bądź inspekcyjnych, bez wahania ponownie poproszę go o pomoc.