Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Taranko

80-557 Gdańsk, Marynarki Polskiej 73B

tel. 58 343-10-49 fax 58 342-24-61

Twoja ocena w kategorii: Odzież damska

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość asortymentu
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

RolloFit M. Humięcka pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Modelowanie sylwetki

Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim!

Elka School pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Z Całego serca dziękuję Panu Leszkowi za wsparcie, cierpliwość, za podnoszenie na duchu i wiarę. Dziękuję także Panu Januszowi za energetycznego kopa który sprawił że mniej się stresowałam :). W końcu mam swoje wymarzone prawo jazdy, pewnie czuję się za kierownicą. Najlepsza szkoła w 3mieście, instruktorzy z pasją, ogromnym zaangażowaniem, i ogromną wiedzą.

Poradnia Nr 7 pokaż na mapie 2.7

kategoria:
Poradnie psychologiczno-pedagogiczne

Gdy poszłam do tej poradni, skierowali mi od razu do psychologa dla dzieci niepełnosprawnych, pani Dorota Radej. Naprawdę nie polecam konsultacji z tą panią. Bez żadnej diagnozy i nie widząc dziecka ani pierwszy raz ona już mówi, że 6-latek nie może iść do szkoły bo rodzice tylko chcą zaszkodzić go. Porównuje dzieckiem 6-latkiem z kompletnym umysłowym i emocjonalnym idiotą, który posiada niepełnosprawność ruchową. Całkowite szaleństwo!

Gdynia Hotel Orbis 2.5

kategoria:
Hotele

Dzisiaj wróciliśmy po 3-dniowym pobycie. Pobyt dziecka i jednej osoy dorosłej ponad 400zł za noc, bez klimatyzacji w ciasnej klatce. Przy obecnych upałach, marzeniem był powrót do domu. Dodatkowo 50 zł za jedną osobę śniadanie, szczerze też nie specjalne - codziennie to samo.............jajka, parówki itp. Za 50 zł , to z 10 kg tych parówek można kupić................. A na koniec 120zł za parking :) Dodatkowo w sobotę zero spania, bo do 2 w nocy koncerty Cudawianki, o czym nikt nas nie raczył poinformować .... Zdecydowanie nie polecam !

Domin pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Warsztaty plastyczne

Świetna szkoła rysunku! Polecam każdemu, kto chce rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe i dostać się na wymarzoną uczelnie :) Zajęcia są prowadzone w bardzo miłej atmosferze pod okiem profesjonalistów. Prowadzący są bardzo pomocni i chętnie odpowiadają na wszelkie pytania. Oprócz bardzo ciekawych lekcji i szybkich postępów, w Dominie można poznać nowych kolegów i koleżanki i miło spędzić razem czas! Polecam gorąco!! :)