Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Taranko

80-264 Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

tel. 58 344-61-38

Twoja ocena w kategorii: Odzież damska

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość asortymentu
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Delta OSK pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Gorąco polecam naukę jazdy OSK DELTA Gdańsk. Zaledwie kilka godzin doświadczyłam z instruktorem Tomkiem D. i egzamin pozytywny. Atmosfera niesamowita, podejście profesjonalne. Myślę, że każdemu z kursantów zależy na tym, aby zdać dlatego też zachęcam do wyboru tej szkoły!! Osobiście doświadczyłam wiele egzaminów. Trzymam kciuki za was! Pan Tomek D. znając mnie zaledwie kilka minut wiedział w jaki sposób do mnie dotrzeć. Pozdrawiam!!

Argonaut 1.0

kategoria:
Nauka pływania

Siwy pan z brodą który wpuszcza na zajęcia Aqua aerobik jest tak nie miły i tak chamski że po krótkiej rozmowie z nim nie można się już cieszyć z zajęć.osoba ta potraktowała mnie z góry, odnosiła się z brakiem szacunku i ironią.przez tego człowieka nie polecę tej firmy nikomu. Nie ma sensu psuć sobie humoru i dnia przez obcowanie z taką osobą.jeśli ktoś nie ma szacunku do innych nie powinien pracować w kontakcie z ludźmi,tacy ludzie nadają się co najwyżej do odśnieżania śniegu.

PUH Elgar 5.8

kategoria:
Laptopy, notebooki, tablety

bardzo miła obsługa szybko i bez problemu wymienili mi matrycę w laptopie.polecam wszystkim komu przydarzy się takie nieszczęście

ALFA 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Szkołę OSK Alfa polecam wszystkim, którzy chcą zdać egzamin jak również zostać dobrze jeżdżącymi kierowcami. Super atmosfera w całej szkole, na teorii wbrew pozorom - zero nudów, co powodował pan Michał ze swoim poczuciem humoru. :) Przede wszystkim chciałam polecić instruktora Maćka, który jest profesjonalistą w tym co robi, świetnie tłumaczy ,jest spokojny wyrozumiały i zaangażowany w swoją pracę . Dziękuję ci Maciek za setki cennych rad , za super atmosferę , bo po każdych jazdach z Tobą nawet jak nie wszystko dobrze wychodziło człowiek miał zawsze poczucie, że nie jest beznadziejny i że z lekcji na lekcje jest coraz lepiej:) Nauka z Wami to czysta przyjemność i radość, aż szkoda, że to już koniec :D Z czystym sercem mogę powiedzieć, że jesteście najlepszą szkołą pod słońcem i naprawdę godną polecenia !!!

lek. med. J. Hrycyna ginekolog 5.8

kategoria:
Ginekolodzy

Bardzo polecam Zarówno jak jest dobrze ale także jak ciąża przebiega nieprawidłowo. Pani dr Jowita wyczerpująco wywyjaśnia, odpowiada na mejle (nawet jak pytam o typowy objaw ciąży który mnie niepokoi). Obecnie jestem w 6 miesiącu, wcześniejszą ciążę niestety poronilam i zawsze mogłam liczyć na pomoc p dr Jowita. Bardzo fajne ceny a gabinet czysty zadbany i wydaje się dobrze wyposażony.