Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Taranko

80-264 Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

tel. 58 344-61-38

Twoja ocena w kategorii: Odzież damska

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość asortymentu
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

TUNE-UP pokaż na mapie 5.3

kategoria:
Warsztaty, mechanika, elektryka

Jestem bardzo zadowolony z usług tego warsztatu. Bardzo dobry i przyjazny kontakt z klientem. Fachowa naprawa auta. Musiałem czekać 2 tygodnie na przyjęcie mojego auta do warsztatu (duża ilość klientów - nie tylko z trójmiasta), ale się opłacało. Bogata wiedza i doświadczenie pracowników powoduje, że jestem spokojny oddając w ich ręce moje auto. Naprawdę polecam ten warsztat wszystkim posiadaczom aut z silnikiem VAG.

SCAVOLINI pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Meble kuchenne

Oczekując ok. dwa miesiące na zamówioną kuchnie na kuchnie zamówioną w salonie ARTE CUCINE byłem naprawdę zdenerwowany . Czas dłużył się niemiłosiernie !Aż w końcu przyjechała i to co zobaczyłem, bardzo mile mnie zaskoczyło . Jest naprawdę piękna . Montaż był szybki i perfekcyjny .

Copernicus - Szpital pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Szpitale

Trafiłam na dyżur w 30 tyg. ciąży, ponieważ nie czułam ruchów dziecka. Po podłączeniu do KTG okazało się że wszystko jest w porządku, a mimo to zrobiono mi jeszcze USG i badanie. Pani pielęgniarka i pan doktor byli bardzo mili i wyrozumiali. Wyjaśniali wszystkie moje wątpliwości i pytania. Teraz czekam na przyjście mojego synka i mam nadzieję, że trafię na taką samą miłą obsługę jak ostatnio. Wcześniej rodziłam też w tym szpitalu i byłam zadowolona. Polecam

Sopotek 5.7

kategoria:
Jedzenie online

Devolay przepyszny, tak samo schabowy, frytki przepyszne, surówki jak to surówki - świeże i smaczne : ) Żurek jak na swoją cenę (5zł) smakuje wyśmienicie, dostaliśmy sok gratis i przemiły pan odebrał telefon i przywiózł jedzenie : ) Trochę długo trwała dostawa, ale korków nie przeskoczą : )

Kącik Urody 6.0

kategoria:
Salony kosmetyczne

Polecam depilację(szczególnie bikini:):):) w tym gabinecie.Dziewczyny bardzo fachowe,dyskretne i co najważniejsze zabieg wykonany bardzo szybko i mało boleśnie!!!Wracam tam regularnie.