Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Taranko

80-264 Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

tel. 58 344-61-38

Twoja ocena w kategorii: Odzież damska

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość asortymentu
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Pepper House pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Pan Alan Balla sam zgłosił się do mnie z chęcią sprzedaży mojego mieszkania i zaprezentował dużą aktywność w poszukiwaniu potencjalnych nabywców. Pan Alan wykazał się sprawnym działaniem, fachowością i wysoką kulturą osobistą. Podobało mi się to, że agent czuwa nad całością transakcji, jest obecny u notariusza, przy przekazaniu kluczy i samego mieszkania. Pan Alan jest osobą kompetentną, energiczną i zdecydowanie pasującą do swego zawodu.

Restauracja Kos pokaż na mapie 1.8

kategoria:
Restauracje

Pisaliśmy już 2 tygodnie temu, ale KOS zablkował naszą opinię na swój temat. Wielokrotnie serwowano nam tam przypalone bądź nieświeżę jedzenie. Trzy krotnie zwróciliśmy uwagę: przypalony omlet, nieświeże frankfurterki czy przypalone pieczywo. Ile można?! Bistro KOS mówimy zdecydowane nie!!! Nie wiem czy właściciel jest ślepy na słaby personel i bazuje tylko na miłym wystroju czy obsługa ma właściciela jakiego ma i tak to wygląda?! Bistro Kos żeruje na turystach, którzy dają się nabrać na miły klimat miejsca, szkoda tylko, że jedzenie jest gorsze niż z podrzędnej budy przy dworcu.

Pezal 5.6

kategoria:
Autoryzowane serwisy samochodowe

Polecam Profesjonalisci, wiedza co robia. Auto dziala bezproblemowo.

Delta OSK pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Polecam! Instruktorzy z poczuciem humoru, dzieki czemu jezdzi sie w dobrej atmosferze, poza tym swietnie przygotowują do egzaminu!

Elite pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Nauka w OSK ELITE to czysta przyjemność. Dziękuję serdecznie za wysoki i bezstresowy poziom nauki. Z OSK ELITE sukces jest gwarantowany. Jestem tego przykładem – egzamin zdany za pierwszym razem. Wsparcie i rady udzielane podczas kursu są bezcenne. Szczególne wyrazy uznania dla Czesi i Pana Artura. Wielki szacunek za Ich zaangażowanie i pełen profesjonalizm. Tak trzymać. Polecam wszystkim – Są Najlepsi !!!!