Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Taranko

80-264 Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

tel. 58 344-61-38

Twoja ocena w kategorii: Odzież damska

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość asortymentu
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Auto-Vol serwis Volvo oraz Saab 6.0

kategoria:
Warsztaty, mechanika, elektryka

SERWIS MAŁY ALE PRĘŻNIE DZIAŁAJĄCY - REMONTOWAŁEM U SILNIK W TYM ZAKŁADZIE - SAMOCHÓD CO PRAWDA MOJEJ ŻONY - WIĘC PRESJA JESZCZE WIĘKSZA :). ROBOTA ZROBIONA W 100 % MIŁA OBSŁUGA I CO NAJWAŻNIEJSZE ZNAJĄCA SIĘ NA RZECZY - POLECAM

Radca Prawny Rafał Zwierzyński 5.7

kategoria:
Kancelarie adwokackie i radcowskie

Stabilna Kancelaria działająca od ubiegłego wieku nie tylko na rynku 3miasta. Stajnia młodych talentów, godna zaufania i powierzenia trudnych spraw. Skutecznie działająca w zakresie uprawnień ustawodawcy. Wspólnym mianownikiem moich kontaktów jest głównie rynek nieruchomości, w szczególności obrót oraz egzekwowanie należności. Zarówno wystrój kancelarii jak też ceny usług pozostają niezmiennie na wysokim poziomie. Kancelaria warta polecenia.

Galeria Drewna pokaż na mapie 5.6

kategoria:
Drewno do kominków

Zamówiłam z tej firmy drewno kominkowe- dąb, fakt cena taka sobie ale za to pierwszy raz dostałam faktycznie 6 metrów drzewa! Jak zamawiałam z innych firm to cena może była niższa ale musiałam dopłacać 100 zł za dojazd do Rumi a dodatkowo metry były oszukane- mierzyliśmy to później z mężem Z tej firmy jestem bardzo zadowolona, przyjechało 2 miłych panów i pies, zrzucili drewno tam gdzie chciałam, wszystko bez problemów. Później nawet mój sąsiad od nich zamówił i też był zadowolony. Polecam!

Drausal Salon Urody pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Salony kosmetyczne

Jestem zachwycona atmosferą jaka panuje w tym salonie. Przepiękny wystrój, sympatyczne panie i szeroka oferta usług. Polecam:)

Drausal Salon Urody pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Makijaż permanentny

Robiłam makijaż permanentny u pani Magdy. Muszę przyznać, że jestempod ogromnym wrażeniem wiedzy oraz uumiejętności! Piękny kształt, bardzo naturalny kolor po prostu mistrzostwo!