Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Taranko

80-557 Gdańsk, Marynarki Polskiej 73B

tel. 58 343-10-49 fax 58 342-24-61

Twoja ocena w kategorii: Odzież damska

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość asortymentu
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Mini Szkoła Jazdy pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Bardzo mili ludzie i miła atmosfera! Polecam goronco jako instruktora pan Radka :) jestem po trzeciej lekcji i umiem ruszać z ręcznym, jezdzić na rondach! Ogólnie fajnie :D

Surfburger pokaż na mapie 3.5

kategoria:
Burgery

Wieczorem z żoną zamówiliśmy 2 burgery z dowozem. Niestety mięso które dostaliśmy w burgerach było bardzo niskiej jakości (chrząstki i żyły) i wylądowało w koszu :-/ . Po telefonie ze skargą pan z obsługi przeprosił za jakoś mięsa, zaznaczając ze jego kotlety były ok. Pewnie trafiliśmy na jakąś pechową partię mięsa ale na pewno na jakiś czas odpuscimy sobie kupne burgery.

Fit and Green pokaż na mapie 3.5

kategoria:
Restauracje

Byłam tam z moją drugą połówką, zamówiłyśmy pierogi mix i włoskiego burgera. W pierogach na próżno szukać farszu, szpinakowe smakują tak samo jak te z kapustą i grzybami, same ciasto, dodatkowo jest to porcja mikro 6 pierogów, chwała temu kto sie naje tą porcją na obiad. Sosy tragiczne, nazwy nie odzwierciedlają smaków, pomidorowy słodki byl jak zwykły sos do pizzy, po prostu koncentrat pomidorowy z oregano, majonez wegański to mix smaków gumy balonowej i pasty do zębów, generalnie obrzydliwy i bardzo płynny. Obok burgera podano z 7 kawałków łódeczek ziemniaków pieczonych, wyglądało to żałośnie. Nie polecam i na pewno tam nie wrócę.

Stacja Sopot 4.8

kategoria:
Restauracje

Pierwszy raz byłam w tym miejscu, ale na pewno jeszcze tam wrócę. Przemiła bezproblemowa obsługa. Naprawdę w dzisiejszych czasach niestety nie jest to oczywiste, a tu niespodzianka. Panie kelnerki i pan kelner uśmiechnięci, pomocni, zrobiło to na mnie ogromne wrażenie. Nadmienię, że pracowałam w tej branży kilka lat i to co teraz dzieje się z obsługą to dramat. Poza tym wnętrze bardzo ciekawe i przyjemnie się w nim przebywa. Widać włożoną tam pracę i kapitał. Fantastyczne smażone rybki, które można zjeść w każdej ilości. Bardzo ciekawa sałatka ze szparagami , truskawkami i serem. Deserowe tartoletki z owocami mniami. Dziękuję i polecam innym.

TNT 1.0

kategoria:
Firmy kurierskie

W dniu 20.07.2016r Otrzymałem powiadonienie smesem o dostarczeniu przesyłki dekodera wraz umową do podpisania w dniu 21.07. 16.W momęcie powiadonienia tel. byłem daleko od miejsca zamieszkania i niebyłem w stanie wrocić .Na moją prośbę o przesuniencie i danie mi możliwości powrotu do domu prośbę moją zignorowano.W dniu 22.07.16 . rano próbowałem skontaktować się z dyspozytorem ale pani która odebrała tel.3265151 odmówiła mi połaczenia w tym dniu pomimo obowiązków czekałem cały dzień i przesyłka numerze 316577338 nie dotarła.Więc prosze się niedziwić że mam żal do Państwa firmy.