Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Taranko

80-264 Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

tel. 58 344-61-38

Twoja ocena w kategorii: Odzież damska

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość asortymentu
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Gospoda Sopot 4.0

kategoria:
Restauracje

W dniu dzisiejszym byłam pierwszy raz, wystrój fajny a kelner genialny. Zamówiłam żurek z borowikami - był wodnisty, słony i ani jednego grzyba :/ pierogi w sosie borowikowym bez borowika. Pyszny był smalec na starter. Natomiast cała reszta niezbyt.

Argonaut 6.0

kategoria:
Nauka pływania

Zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie. Czas lekcji nauki pływania wykorzystany na 100%. Podczas nauki pływania panuje mila atmosfera i dzieci nie stresują się. Efekty pracy instruktorów są rewelacyjne. Polecamy gorąco wszystkim, którzy mają złe wspomnienia po nauce pływania prowadzonej przez " profesjonalne " szkółki w Gdańsku , gdzie dzieci więcej stoją na brzegu basenu i marzną , " ratowniko - instruktorzy " nie panują nad grupa dzieci .... i są zajęci przekonywaniem rodziców / klientów jacy to oni "wspaniali" .... Tylko rodzice i dzieci tego nie WIDZĄ ;D

Soprano pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kręgielnie

Wyprawiliśmy synkowi 8 urodziny w Soprano i dzieciaki były zachwycone.!!Pan obsługujący tory bardzo pomocny. Byliśmy mile zaskoczeni tym, że zupełnie nie było problemu z otrzymaniem butów dla dzieciaków- 17 par (!) w rozmiarach 27-34. Buty w bardzo dobrym stanie. Mimo braku "animatora" można sobie dokonale poradzić. Imiona dzieci zostały wprowadzone na TV znajdujące się nad torami i dzieciaki sobie doskonale radziły z bardzo prostymi zasadami gry. Kule były wyselekcjonowane (pan przygotował dla nich lżejsze- te 6 i 7 kilowe), boczne płotki na torach (aby kula miała szanse zbić kręgle:-) ) zaprogramowane, a stolik przystrojony balonami. Nie trzeba się też martwić o talerzyki, serwetki, kubki i całą resztę- wszystko mają na miejscu. Kupiliśmy edynie świeczki na tort, który zamówiliśmy z katalogu przy okazji rezerwacji terminu urodzin. Na początek były nachosy (dip trochę za ostry jak dla dzieci) i dzbanki soków owocowych oraz wody. Po godzinie gry zamówiliśmy 5 pizz, które się okazały pyszne- domowej roboty, a tuż przed końcem imprezy był tort- zamówiony z katalogu oferty urodzinowej lokalu (od cukierni Sowa). Z czystym sumieniem polecamy urodziny w Soprano!

Akademia Prawa Jazdy pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Bardzo gorąco polecam naukę jazdy w tej szkole. :) Mnie również została polecona przez znajomych i nie żałuję wyboru!! Teoria w miły i przystępny dla każdego sposób wyłożona. Jazdy mijały w bardzo miłej atmosferze, dzięki instruktorowi Michałowi Prażmo, który jest człowiekiem niesamowicie cierpliwym, uprzejmym i z dużym poczuciem humoru. Jako instruktor bardzo profesjonalny. Dziękuję i polecam ! :)

BIG nieruchomości pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Agencje nieruchomości i pośrednictwo

SKUTECZNOŚĆ /umowa pośr.28.08.14,umowa przedwst.20.09, sprzed.26.09/ PROFESJONALIZM, KULTURA OSOBISTA każde z tych określeń można wymienić jako pierwsze i najważniejsze. Panie Łukaszu moje wielkie DZIĘKUJĘ. Bogdana Szuba