Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Taranko

80-264 Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

tel. 58 344-61-38

Twoja ocena w kategorii: Odzież damska

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość asortymentu
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Inaise pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Przedłużanie rzęs

Polecam wszystkim Panią Iwonę - pełen profesjonalizm. Rzęsy piękne. Dziękuję.

Lecznica dla Zwierząt pokaż na mapie 5.4

kategoria:
Weterynarze

Przyjechaliśmy do Dr. Dominiki z kotem i problemem podsikiwania. Pani doktor bardzo energiczna, uśmiechnięta i ma podejście do zwierząt, badanie usg wykonane sprawnie i szczegółowo nam wytłumaczone :) okazało się, że kotek po kastracji ( u innego lekarza) posiada jądro w pachwinie i prawdopodobnie dlatego znaczy teren. Operacja usunięcia jądra przebiegła bez komplikacji, cała opieka po zabiegu w cenie. Moris w końcu przestał znaczyć teraz My jesteśmy spokojni i zadowoleni. To już nasza lecznica !

Magserwis pokaż na mapie 1.4

kategoria:
Naprawa i serwis RTV

Naprawiałem u nich telewizor.Poprosiłem telefonicznie, żeby przedstawili ewentualne koszty naprawy TV. Zapytałem o koszt ekspertyzy. Otrzymałem odpowiedź, że jest darmowa w przypadku naprawy, a w przypadku odstąpienie jest to ,, groszowa sprawa"Po kilku dniach dowiedziałem się o możliwości naprawy płyty głównej- koszt ,,niecałe 600 PLN (w tym część ok 400 PLN)" Zrezygnowałem z naprawy po czym otrzymałem informację, że są w stanie naprawić sprzęt za 500 PLN. Zrezygnowałem z usługi. Następnego dnia otrzymałem telefon, że mogę odebrać Tv, a na sam koniec rozmowy Pan uprzedził o zabraniu ze sobą 120 PLN za ekspertyzę. Fakty: - zostałem wprowadzony w błąd podczas pierwszej rozmowy telefonicznej - nie zostałem uprzedzony o koszcie usługi - nie otrzymałem informacji odnośnie czynności wykonanych celem ustalenia awarii- odpowiedź serwisanta ,tajemnica zawodowa - brak odpowiedzi na reklamację

Abaga Sp. zo.o. pokaż na mapie 5.0

kategoria:
Ubezpieczenia

Bardzo profesjonalna obsługa, rzetelne informacje, szeroki zakres oferty - konkurencyjne propozycje ubezpieczeń. Abaga myśli za Ciebie, pamięta kiedy kończy ci się ubezpieczenie - przypomina I wyszukuje najatrakcyjniejsze warunki dostęne na rynku.

Multimedia Gdynia 2.3

kategoria:
Telewizja kablowa

Korzystam z usługi od 6 miesięcy. Z netem sa wieczne problemy a w ostatnim czasie nawet telewizja nawala. Internet często przerywa i to nie ważne czy jest dzień czy noc, czasem całkowicie zanika a czasem transfer spada do wartości uniemożliwiających pracę. Telewizja w ostatnich czasach była parę razy w ogóle niedostępna a ostatnio są cały czas kwadraty ( takie jakby piksele) i dźwięk zanika. Usługi dodatkowe takie jak telewizja internetowa też często jest niedostępna. Pomoc techniczna do bani, z reguły słyszę odpowiedź, że to przejściowe problemy. Jedynie cena jest bardzo atrakcyjna, płacę jakieś 70 % ceny podobnej usługi UPC, ale tam jednak dużo lepiej to działało. Rozumiem, że niższa cena może przekładać się na niższej jakości usługę, ale tego nie da się w wielu chwilach oglądać a z netu korzystać. Dodam, że technicy przy montażu uważali, że paramenty linii są rewelacyjne (mieszkam w Gdyni, dzielnica Wielki Kack). Teraz tylko przemęczyć do końca umowy i szukać innych opcji. Pozdrawiam Arek