Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Taranko

80-264 Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

tel. 58 344-61-38

Twoja ocena w kategorii: Odzież damska

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość asortymentu
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Ubezpieczalnia Morena pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Ubezpieczenia

Polecam tą firmę. Ofertę, którą przedstawiła mi Pani Sylwia nie był nikt w stanie przebić. Szybko,sprawnie i w dodatku zaoszczędzilam pieniądze.

Odrzywolska pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Profesjonalne podejście do Klienta, obsługa na Najwyższym poziomie. Wszytko poszło sprawnie i szybko. Polecam Wszystkim Biuro :)

Restauracja Ocneba 1.5

kategoria:
Restauracje

Pojawiłem się tam ze znajomymi ponieważ zaciekawiła mnie kuchnia gruzińska, o której słyszałem wiele dobrego; aromaty, różnorodność, bogactwo smaków. Niestety nic z tego się nie sprawdziło. Zupa, którą zamówiłem smakowała lepiej gdy sam ją doprawiłem czosnkiem, pieprzem i solą, gulasz został podany na płaskim talerzu a na dodatek jego wielkość była śmieszna (nie więcej niż 5 dag mięsa), pstrąg wystawał z dwóch stron talerza i był w połowie zupełnie surowy. Pozostałe dania podane jak w najbiedniejszej budzie, bez jakichkolwiek dodatków (wszystko trzeba zamawiać osobno) a talerze niczym nie były przystrojone. Na koniec okazało się, że terminal do płacenia kartą jest zepsuty a informacja o tym znajduje się na małej karteczce przy barze, do którego goście siedzący przy stoliku nie podchodzą. A sam rachunek był niesamowicie wysoki. Z żalem muszę stwierdzić, że bardzo zawiodłem się tą restauracją i absolutnie NIE POLECAM. No chyba, że ktoś lubi wyjść z restauracji głodny i z bardzo wysokim rachunkiem.

ABC Finansowania pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kredyty i pożyczki

Z czystym sumieniem mogę polecić ludzi tam pracujących. Rzeczowe i konkretne działanie ze strony panów spowodowało, że mieszkam w swoim M3

Pizzeria Alicante 1.2

kategoria:
Pizzerie

Zamówiłam jedzenie online, prosiłam o rybę bez panierki. Oczywiście otrzymałam z panierką. Niedouczony kucharz przez telefon twierdził, że ryba została przyrządzona saute, czyli w mące!!!!!!!!!!!!!!! Jedzenie wylądowało w śmietniku, gdyż oprócz tego że kucharz zgwałcił szlachetnego łososia panierką z mąki to jeszcze tak przesolił ryż, że nie dało się go zjeść. Nikomu nie polecam...