Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Taranko

80-557 Gdańsk, Marynarki Polskiej 73B

tel. 58 343-10-49 fax 58 342-24-61

Twoja ocena w kategorii: Odzież damska

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość asortymentu
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Lipo Pizza 1.5

kategoria:
Pizzerie

Amatorskie podejście do klienta, a pizza tego wyrobu nigdy bym nie nazwał! Stanowczo odradzam!!!

lek.med. D. Czerwiński 1.0

kategoria:
Ortopedzi

To nie jest lekasz pan Czerwiński może porównywać się, co najwyżej z wróżbitą Maciejem. Podczas wizyty nawet nie raczył obejrzeć rany, na której miałem założone 7 szwów, ale stwierdził, że można je zdjąć. Zostałem odesłany do pielęgniarki na zdjęcie szwów i koniec. Wizyta zajęła 3 minuty. 2 tygodnie później cały czas rana się paprze. Dialog, który się wywiązał to kpina z ludzi. Na pytanie czy nawet nie spojrzy na mój palec odparł, że "przecież widzę Pana drugi palec"... później dodał rozbawiony "palec jak palec.. wie Pan... palec grzebalec"... dodatkowo żarty z problemów z czuciem w palcu przekroczyły wszelkie poziomy absurdu. Prostackie zachowanie i poziom żartu pokazuje, że zdecydowanie nie przez intelekt dostał się i ukończył studia. Dodam, że wizyta odbywała się w prywatnej renomowanej klinice w Gdańsku Oliwie.

MM- makeup, M. Miazga pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Wizażyści, styliści

Bardzo profesjonalne podejście do klientki. Makijaż idealnie dopasowany do cery, fryzury, sukni oraz moich oczekiwań - bardzo trwały, idealnie wyglądał do białego rana. Gorąco polecam Panią Martę !

badania USG, dr n. med. M. Kujawa 5.8

kategoria:
Radiolodzy, USG

Jeśli ktoś oczekuje profesjonalnego podejścia do pacjenta to polecam p. dr Kujawę. Badanie zostało zrobione bardzo!!!! dokładnie,otrzymałam odp. na każde pytanie. Opis bardzo dokładny. Mam porównanie do wykonywanych badań USG prywatnie, wrócę za rok bez wahania i nie piszę tego pod wpływem emocji ,że wszystko w wynikach OK...:) Reasumując: Bardzo polecam i dziękuję p. dr Kujawie

Polmed pokaż na mapie 1.0

kategoria:
Prywatne kliniki i spółdzielnie

Byłem tam 3 krotnie, za każdym razem musiałem czekać, bo na dosłownie tę samą godzinę umawiali 3 pacjentów. Poza tym diagnozy błędne, doktor przepisał żonie leki na brak witamin, a okazało się, że ma do wycięcia polipy. Jak można pomylić awitaminozę z pryszczem?