Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Taranko

80-557 Gdańsk, Marynarki Polskiej 73B

tel. 58 343-10-49 fax 58 342-24-61

Twoja ocena w kategorii: Odzież damska

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość asortymentu
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Luryn pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Żaluzje, rolety i markizy

Powiem szczerze, bardzo polecam za fachowość, rzetelność i co dla mnie najważniejsze Pan jest elastyczny czasowo. Nie było problemu z umowieniem się na pomiar w sobotnie popołudnie, gdzie pewnie większość firm powiedziałaby, że o tej porze nie pracują. Co do samych rolet to wykonanie i estetyka bez najmniejszych zarzutów.

Kwiaciarnia Zdrojewscy pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kwiaciarnie i pracownie florystyczne

Profesjonalizm, wiedza, kreatywność!! IDEALNIE! Najlepsze bukiety i materiał kwiatowy w 3m. Jestem bardzo zadowolona z bukietu dla rodziców na rubinowe gody. To właśnie tam dowiedziałam się, że kolor ma znaczenie w zależności od jubileuzu ;0ooooo

UNITUR pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Biura podróży

Świetna wycieczka szkolna zorganizowana przez UNITUR z Gdańska - kompetentne biuro charakteryzujące się życzliwą i fachową obsługą. Wyjazd bardzo dobrze zorganizowany, z dobrym wyżywieniem i zakwaterowaniem, a przede wszystkim rewelacyjną panią pilot (p. Ela), która służyła nie tylko wsparciem merytorycznym, ale również pomocą w wszelkich kwestiach organizacyjnych. Ponadto, współpraca z biurem przebiega bardzo sprawnie - wszelkie sprawy formalne można załatwić telefonicznie bądź drogą elektroniczną.

Caro Taxi pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Taxi

Bardzo krotki czas oczekiwania. Cena normalna. Bardzo miły i profesjonalny Kierowca (pierwszy raz widziałam aby Kierowca otworzył Nam drzwi przed wyjściem z auta),Taxi b.czyste widać ze sie starają. Polecam Pana nr.87 !!!

Bunkier pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kluby, dyskoteki

Już na progu przywitał nas uprzejmy Pan selekcjoner, który zaprosił do środka i życzył dobrej zabawy :) Potem było tylko lepiej. Pani w szatni tryskająca optymizmem, barman znający się na swoim fachu, uśmiechnięta kelnerka, fantastyczna atmosfera, DJ czytający w myślach i sprawnie reagująca, kulturalna ochrona. Idealne miejsce na imprezę różnego rodzaju - nic dodać nic ująć.