Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Taranko

80-264 Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

tel. 58 344-61-38

Twoja ocena w kategorii: Odzież damska

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość asortymentu
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Fizjo-Gdańsk A. Stanilewicz 5.7

kategoria:
Rehabilitacja

Witam, mam zwyrodnienie biodra, od długiego czasu dokuczał mi ból w biodrze przy chodzeniu. Miałam już zamiar zapisać się na wszczepienie endroprotezy biodra, jednak trafiłam do Pana Olka, który zrobił mi terapie manualną a później zalecił dodatkowo dalsze ćwiczenia do robienia w domu. Terapia mi bardzo pomogła. Było to jakieś pół roku temu, do dziś ból mi nie przeszkadza, z zabiegu także narazie zrezygnowałam, jestem w stu procentach zadowolona!

Restauracja Abrahama pokaż na mapie 2.0

kategoria:
Restauracje

Byłam ze znajomymi w niedzielę a że przyjechaliśmy z Pucka to głód nam doskwierał niesamowicie . Dania mizerne jak mizeria , woda droga , kawa rura do tego skasowana bez rachunku dziwne miejsce

Dragon Pizza 6.0

kategoria:
Jedzenie na telefon

Dobre pizze i spaghetti, bardzo miła obsługa. Czas realizacji zamówienia jest różny, ale zdarza się nawet w 20 min. dostać jedzenie. Generalnie zawsze dostaje w czasie jaki podała osoba przyjmująca zamówienie. Jak dla mnie bomba.

Grono di Rucola 5.2

kategoria:
Restauracje

Przepyszne jedzenie , niska cena jak na takie wykwintnie porcje ! klimat i miejsce do którego będe wracać z przyjemnościa. Polecam wszystkim którzy chcą dobrze zjeść ! Jedna z najlepszych kuchni w Trójmiescie

Mosir Gdańsk pokaż na mapie

kategoria:
Stadiony i hale sportowe

Nie wiem jak organizator wydumał sobie zamkniecie parkingu na czas triathlonu.tablica która powinna o tym informować stoi w beznadziejnym miejscu i wiele osób jej nie widziało i zostaliśmy uwięzieni w pełnym słońcu. Czy tak trudno było wydelegować osobę która informowałaby o tym osoby parkujące?