Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Zanetta

Gdańsk, prof. Stanisława Szpora 3

Twoja ocena w kategorii: Fryzjerzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Kreatywność
Klimat i wystrój
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Status *
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

CityGym 6.0

kategoria:
Siłownie i fitness kluby

Tej siłowni nie da opisać się jednym słowem. Bardzo fajny klimat, świetna muzyka, a przede wszystkim czystość w szatniach, łazienkach. Dziewczyny na recepcji bardzo sympatyczne i zawsze uśmiechnięte. Ciężko im odmówić nawet shake'a białkowego :). Ceny przyzwoite oraz sprzęt na bardzo wysokim poziomie. Bardzo gorąco polecam :)

Restauracja Panorama pokaż na mapie 2.2

kategoria:
Restauracje

Miejsce ładnie zaprojektowane ale czuć że kasa się skończyła bo brakuje elementów ocieplających wizerunek . Obsługa bardzo słaba, olewająca gości zajeta sama sobą. jedzenie może dobre ale zimne . Ceny nie adekwatne do tego co podają. słaba oferta . a poniższe komentarze piszą pracownicy....jak bardzo to czuć..

Klub Dziecięcy Fiku Miku 5.8

kategoria:
Żłobki

Zgadzam się w pełni z opinią powyżej. Początkowo miałam pewne obawy co do nowo powstałego żłobka, jednak teraz wiem, że oddałam dziecko w dobre ręce! Najważniejsze jest dla mnie to, że synek każdego ranka chętnie idzie do Fiku Miku, bo to znaczy, że bardzo lubi to miejsce. Myślę, że to zasługa panującej tam atmosfery, która jest naprawdę ciepła i dająca dzieciom poczucie bezpieczeństwa, a także pań - opiekunek, które w pracę z naszymi dziećmi wkładają wiele serca. W żłobku bardzo cenię sobie również kontakt z paniami- opiekunkami, które współpracują z rodzicami i od których na bieżąco otrzymuję informacje o postępach mojego dziecka. Rodzicom, którzy mają dylemat gdzie wysłać swoją Pociechę, a chcą zapewnić codzienną pracę, naukę, bezpieczeństwo i wypoczynek polecam Fiku Miku! :)

MobiCert pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Obsługa informatyczna firm

Szybko, sprawnie, kompleksowo i do tego z dojazdem do Klienta i w bardzo miłej atmosferze!!! W około pół godziny załatwione formalności z instalacją i instruktażem. Podpis działał natychmiast. Rzeczowe i konkretne odpowiedzi na zadawane pytania.

Fabryka Pizzy pokaż na mapie 5.2

kategoria:
Pizzerie

Fabrykę Pizzy odwiedziłem wraz z moją rodziną dokładnie tydzień temu. Na miejscu polecono nam pizzę na cieście razowym. Okazała się strzałem w dziesiątkę! Wzięliśmy również makaron z brokułami (przepyszny), a moja dziewczyna pizzę w wersji light. Też pyszna, choć mogłaby być trochę większa :) Bardzo dobre jedzenie, fajne, klimatyczne miejsce. Jedyne, do czego mogę się przyczepić, to jest fakt, że czasami muzyka była za głośno, co kłóci się z klimatem włoskiej restauracji (bo włoska muzyka to tam nie leciała). Niemniej, warto wpaść dla samego jedzenia. Nie zawiedliśmy się.