Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Zanetta

Gdańsk, prof. Stanisława Szpora 3

Twoja ocena w kategorii: Fryzjerzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Kreatywność
Klimat i wystrój
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Status *
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Hotel Volter pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Hotele

Polecam ten hotel. Spędziłam wraz z mężem kilka dni i rewelacja. Przyjemne miejsce, czysto, elegancko i jedzenie super

Kompensja pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Odszkodowania

Bardzo polecam kancelarię Kompensja. Miałam bardzo poważny wypadek na motorze i prawnicy tej firmy zajeli się moja sprawa oraz doradzali cały czas co robić. Dodatkowo jestem na jedoosobowej dzialalnosci i uzyskali dla mnie zwrot za wszystkie zlecenia i kontrakty z ktorych wycofali sie kontrahenci. Dziękuję za wszystko i bede polecac rodzinie i znajomym.

Primo pokaż na mapie 5.7

kategoria:
Szkoły językowe

Naprawdę polecam zajęcia w Primo. Chodzę na zajęcia indywidualne a córka do grupy. Lektor jest świetny, no i nigdy nie ma tam nudy. Widać, że ma on wiedze, doświadczenie i dar do nauczania. A córka? w końcu nie muszę jej zmuszać do chodzenia do szkoły. Już w wakacje pokazała, że nauka nie poszła w las w Grecji sama chodziła i zamawiałą nam jedzenie!!! Już czekamy na wrzesień!!!!!! GORĄCO POLECAMCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PRO-DRY pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Osuszanie i odgrzybianie

Doskonały kontakt, miła konkretna rozmowa. Prace, osuszacze, spotkania kontrole wszystko zostało zrealizowane zgodnie z planem i dokładnie tak jak zostało mi to przedstawione. Płatność przelewem po wykonaniu usługi - super. Jestem bardzo zadowolony, nareszcie nowoczesna firma ze standardami europejskimi. Polecam.

Maraton 5.6

kategoria:
Sklepy turystyczne i sportowe

Postanowiłam napisać opinię o sklepie, o którego istnieniu wcześniej nie wiedziałam (a mieszkam niedaleko Gdańska)! Kupiłam dziś rower, którego na próżno szukałam w CAŁYM TRÓJMIEŚCIE. Znajomi polecili Decathlon. Zwiedziłam dziś dwa...i zniesmaczona stwierdziłam, że po raz ostatni czegoś tam szukam. Z zewnątrz sklep nie wydaje się przestronny, jednak w środku mnogość wyboru prowokuje do dokładniejszego zapoznania się z asortymentem. Jest tu bogaty dział sportowy, wspaniały i mój ulubiony - rowerowy i fitnes, a także coś, przy czym na długo zatrzymał się małżonek - asortyment dla poławiaczy ryb (przepraszam, jeśli coś pomyliłam!). Kupiłam rower taniej niż zakładałam porównując wcześniej ceny w internecie, a na dodatek dostałam funkcjonalny prezent!! Coś, co wyróżnia ten sklep to także bardzo kulturalna obsługa. Być może pan w okularach trochę jest zagubiony, za to urocza młoda kobieta z uśmiechem na twarzy zawsze służy pomocą. Znajomi kupili u państwa drugi rower z mojego polecania, zatem mogę się nazwać już stałą klientką! Niebawem wyruszamy na upragnione wakacje (Egipt), zatem odwiedzimy dział ze strojami kąpielowymi (nigdzie wcześniej nie znalazłam takiego wyboru!). POLECAM!