Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Zanetta

Gdańsk, prof. Stanisława Szpora 3

Twoja ocena w kategorii: Fryzjerzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Kreatywność
Klimat i wystrój
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Status *
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Patronat sp. z.o.o 1.0

kategoria:
Zarządzanie i administracja nieruchomościami

Nie wiem od czego zacząć tyle tego jest.... Wspólnota zrezygnowała z usług Patronatu w sierpniu bieżącego roku. Wpłaciłam wówczas faktury w lipcu z góry za bieżący miesiąc oraz sierpień. Gdy w październiku nowy zarządca wystawił mi fakturę za 4 miesiące (spodziewałam się za wrzesień i październik) trochę zdenerwowałam się ale z uwagi na to iż posiadam potwierdzenia wpłaty myślałam, że sytuacja wyjaśni się. Mijają 2 miesiące a Patronat tłumacząc się, że to wina Banku bezprawnie przetrzymuje moje pieniądze. Mój problem oraz jak się okazało połowy sąsiadów jest bagatelizowany- kretyńskie maile, że jest w trakcie wyjaśniania itp. Otrzymałam właśnie monit od nowego zarządcy i obiecuję, że nie popuszczę, jestem gotowa zgłosić to do prokuratury jako próbę wyłudzenia.

Auto-Service Jacek Potkański pokaż na mapie 5.7

kategoria:
Warsztaty, mechanika, elektryka

Polecam. Obsługa w pełni kompleksowa - załatwiony transport do warsztatu, rzetelna wycena (Pan przedstawił kilka opcji do wyboru, uzasadniając zalety i wady). Auto zabrane w sobotę rano, we wtorek gotowe do odbioru. W czasie naprawy wyszła niezgodność jeszcze jednej z części - zaproponowano od razu korzystne rozwiąznie problemu). Cena bardzo przyzwoita. Polecam, szczególnie paniom-kierowcom zdanym same na siebie - rzetelnie, szybko, kompleksowo i w dobrej cenie.

John's Pizza 5.0

kategoria:
Pizzerie

Obsługa miła i uśmiechnięta(ładna pani w długich czarnych włosach) pomimo mojego niezdecydowania bez problemu potrafiła mi doradzić i wybrać wyśmienitą pizze. Najadłem się i pewnie jeszcze nie raz będę chciał wpaść i spróbować może czegoś innego

Piąty bieg pokaż na mapie

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Pan Mariusz jest świetnym instruktorem, doskonale zna się na tym, co robi, a zastane sytuacje na drodze zawsze dokładnie tłumaczy. Jest przy tym bardzo pogodnym, wesołym i wyrozumiałym człowiekiem. Podczas jazd jest tak miło, że gdy się kończą nie chce się wysiadać z samochodu. Wcześniej miałam ogromne problemy ze zdaniem egzaminu praktycznego (kilka razy), a dzięki panu Mariuszowi zdałam za pierwszym razem!

Lek. med. W. Czarzasty 4.8

kategoria:
Chirurdzy

Mam za sobą kila wizyt u dr Czarzastego i jestem zadowolony. Udało mi się zwalczyć chorobę, z którą borykałem się od dłuższego czasu. Rzeczowy i konkretny lekarz. Nie mam zastrzeżeń.