Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Zanetta

Gdańsk, prof. Stanisława Szpora 3

Twoja ocena w kategorii: Fryzjerzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Kreatywność
Klimat i wystrój
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Status *
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

La Nika, lek. M. Zakrzewska 6.0

kategoria:
Medycyna estetyczna

Pełny profesionalizm , Bardzo dobry i nowoczesny sprzęt, Fachowa obsługa, Nowoczesny i przyjemny klimat. Jak dla mnie pierwszy laser do usuwania owłosienie i przebarwień,który naprawdę działa!!! POLECAM

PC-Helper pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Pogotowie komputerowe

Jestem bardzo zadowolona z usługi. Czas oczekiwania bardzo krótki. Cena usługi niewygórowana. Polecam

Pierogarnia u Wujka Jacka 4.2

kategoria:
Bary

Moim zdaniem miejsce mocno przereklamowane. Pierogi średnie jeśli chodzi o całość, ciasto trochę twarde, farsz- a zamówiliśmy pierogi ruskie oceniam na 4-- (niestety nie była to jednorodna, gładka masa a ze środka wypadały grudy twarogu). Na plus mogę dodać, że całkiem dobrze doprawione. Cebulka na wierzchu albo była kupiona jako gotowiec w którymś z supermarketów, albo Panie robią ją ze sporym zapasem i smażą przez kolejny tydzień (fuj!). Po tej omaście było mi naprawdę niedobrze. Obsługa jak za PRL-u jeśli oglądaliście film "Wszystko jest iluminacją" zrozumiecie o co chodzi. W sumie nie jest najgorzej, ale szału nie ma do pysznych i domowych pierogów jest jeszcze daleko.

Spa Villa Baltica 6.0

kategoria:
Odnowa biologiczna

Serdecznie chciałem podziękować Pani Magdzie za ułożenie wspaniałego pakietu dla moich rodziców którzy przyjechali do hotelu na urlop. Zabiegi codziennie mieli dobrane do wieku i do ich potrzeb. Moi rodzice byli bardzo zadowoleni i w pełni zrelaksowani. Dzięki Pani Magdzie nie czuli sie skrępowani ani nieswojo pomimo iż w spa byli po raz pierwszy w życiu a na co dzień mieszkają na wsi. Jeszcze raz gorąco polecam i pozdrawiam wszystkie pracujące tam Panie

Irish Pub pokaż na mapie 1.0

kategoria:
Puby

Nie polecam, ochroniarze skatowal 3 ludzi doroslych 45-50 lat z czego pierw zaatakowali kobiete (44 lat) gazem pieprzowym i zaczęli okladac kobiete piesciami i kopac gdy już leżała zaatakowali również pozostałych którzy usiłowali odciągnąć kobiete od tych przerośnietych streryciarzy wszyscy trafili do szpitala tylko dlatego ze kobieta z nimi rozmawiała. Mężczyźni użyli przemocy ponieważ nie posiadają funkcji porozumienia sie werbalnie tylko przemoca do starszych ludzi wykształconych kulturalnych i zwlaszcza do kobiety ktora mogła byc ich mama...brak slow za to co zrobili mam nadzieje ze sąd bedzie po stronie poszkodowanych.