Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Zanetta

Gdańsk, prof. Stanisława Szpora 3

Twoja ocena w kategorii: Fryzjerzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Kreatywność
Klimat i wystrój
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Status *
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

BIG nieruchomości pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Rewelacyjna współpraca, dobry kontakt i szybki wynajem! Duży wybór powierzchni biurowych. Panowie świetnie zorganizowani - jedno spotkanie, prezentacja kilkunastu powierzchni i moja decyzja:-) Pełen profesjonalizm. Polecam!

Canis Cor pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Weterynarze

Lepszej pomocy mój mops chyba nie mógł się spodziewać. Wcześniej nie zdawałem sobie sprawy, że zwierzęta mogą mieć swoich specjalistów, w tym kardiologów. I choć w formalnie nie ma takiej weterynaryjnej specjalizacji to Pani Bożena z pewnością zasługuje na taki tytuł. Od pierwszej chwili było widać że zna się na rzeczy a sprzęt jakim dysponuje, nie jest tylko efektownym gadżetem. Polecam serdecznie.

Ubezpieczalnia Morena pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Ubezpieczenia

Pełen profesjonalizm krótko i na temat. Szczególnie polecam Panią Monikę która wie jak sprawnie się z tym uporać.

Hauuu-Ward pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Szkolenia psów

Chodziłam z psem na posłuszeństwo podstawowe i wyższe i jestem zdecydowanie zadowolona. Pies ze schroniska z problemami (nie wiadomo co się z nim działo zanim trafił do schroniska, ale na pewno nic dobrego). Przed kursem był agresywny i całkowicie nieposłuszny. Teraz jest wesołym i zabawowym psem, który ładnie się słucha i bawi z innymi psami. Do tego oprócz podstawowych komend nauczył się też kilku sztuczek. Pani Kasia zawsze uśmiechnięta, potrafi odpowiedzieć na każde zadane jej pytanie dotyczące psa i jego zachowania. Dużym plusem było indywidualne podejście do problemów każdego psa, a nie tak jak niektórzy tu piszą, że grupa jest brana za całość i uczona w jednakowy sposób. Zdecydowanie polecam, uczy się nie tylko pies, ale także właściciel

Szkoła Jazdy Mini pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Polecam osk mini, profesjonalne podejście, jazdy w miłej atmosferze. Wykłady i jazdy miałem z Panem Piotrem. Teoria trwała 2 weekendy, mimo krótkiego czasu wszystko było omówione, można powiedzieć krótko i na temat, bo rzeczywiście dużo informacji pozostało w głowie. Piotr jest wymagający, cierpliwy, zwraca uwagę na najmniejsze błędy. Podczas jazdy nie czuje się stresu. Wszystko dokładnie potrafi wytłumaczyć w zrozumiały sposób. Na każde moje pytanie uzyskałem odpowiedź. Gorąco polecam mini i Pana Piotra.