Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Zanetta

Gdańsk, prof. Stanisława Szpora 3

Twoja ocena w kategorii: Fryzjerzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Kreatywność
Klimat i wystrój
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Status *
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Cafe Ferber 6.0

kategoria:
Kluby, dyskoteki

Jestem pod wrazeniem utrzymania wysokiej jakosci, jaka spotykam w Cafe Ferber. Polecam wszystkim lubiacym komfort obslugi oraz pyszna kawe. Staly klient.

Poczta Polska pokaż na mapie 3.0

kategoria:
Urzędy pocztowe

i podobnie jak Inpost odbiór przesyłek w.....spożywczym, solarium lub mięsnym np. na Kartuskiej 195 Nie podoba się listonosz? zwolnić, drugiego dłuuuugo nie będzie można znaleść Jak się wybrało mieszkanko na zadupiu to i zadupna obsługa za 1250zł netto miesięcznie

lek. med. Ewa Markiewicz pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Medycyna estetyczna

Jesten stałą klientką od ok. pól roku. I jestem bardzo zadowolona z poziomu usług, profesjonalizmu i cen w stosunku do innych miejsc. Nie czuję presji na wykonywanie niepotrzebnych zabiegów jak zdarza się w innych gabinetach. Pierwsza wizyta kosztuje 100 zł i można wyjaśnić wszystkie wątpliwości i ustalić plan leczenia. Jeśli decydujemy się na konkretny zabieg to jest ona wliczana w cenę zabiegu. Z czystym sumieniem polecam.

Bistro Pobite Gary pokaż na mapie 5.5

kategoria:
Restauracje

W niedziele wpadłem tu na obiad z żoną i dziećmi, bo wielokrotnie słyszeliśmy pod ich adresem pozytywne opinie, wiec postanowiliśmy przekonać się na własnej skórze jak to u nich jest. Mieliśmy szczęście, bo mimo, że nie mieliśmy rezerwacji znalazł się dla nas stolik. Menu ciekawe, oryginalne, ceny bez zarzutu. Jedzenie rewelacja, a ciepłe - zimowe lemoniady, polecone przez kelnerke pyszne. To co najbardziej nas zaskoczyło, to obsługa. Pani kelnerka, chociaż wyglądała na nie więcej niż 18 lat, bardzo profesjonalnie się nami zajęła. Widzieliśmy, że ma dużo do robienia, gdyż bistro było pełne przez cały czas, ale cierpliwie i z uśmiechem odpowiadała na wszystkie nasze pytania, znała składniki dań, co wcale nie jest takie częste. Poza tym interesowała się nami, pytała czy wszystko w porządku, czy nam smakuje.Nie musieliśmy czekać na zabranie talerzy czy podanie rachunku. Co bardzo nas zadowoliło - zainteresowała się dzieciakami, zagadała, zaproponowała rysowanie kredą. Nawet ich zapytała czy wszystko im smakowało, przez co córka poczuła się jak dorosła:) Bardzo uśmiechnięta i zaangażowana. Oby więcej takich było! Polecam Pobite Gary wszystkim smakoszom!

Usługi hydrauliczne pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Usługi hydrauliczne i wodnokanalizacyjne

firma z polecenia i godna dalszego polecenia. Szybko, dobrze i w relatywnie przystępnej cenie.