Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Zanetta

Gdańsk, prof. Stanisława Szpora 3

Twoja ocena w kategorii: Fryzjerzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Kreatywność
Klimat i wystrój
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Status *
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Questo e Quello 5.5

kategoria:
Restauracje

odkąd mieszkam w Redzie regularnie zamawiam od nich pizze i jeszcze nigdy się nie zawiodłam ! nie warto oszczędzać 5-7zł na zamówieniach z innych źródeł (sprawdziłam ;-)) Pizza jest po prostu idealna, zarówno zamówiona w lokalu jak i na wynos. Plus za możliwość płatności kartą u kierowcy, jak i za to że jest krótszy czas oczekiwania niż podają. Zdecydowanie polecam !!!!

Dwa Serca 6.0

kategoria:
Biura matrymonialne

Bartka poznałam przez biuro Dwa Serca, urzekł mnie jego piękny uśmiech i szczere spojrzenie.Jesteśmy ze sobą od 2 lat, a za 4 miesiące będzie nas troje.!!! Dziękujemy serdecznie i pozdrawiamy gorąco Panią Anie, która odnalazła nam drogę do szczęścia.

vb veganburgers 5.8

kategoria:
Fast food

Miejsce godne uwagi i polecenia. Byłam już kilka razy i za każdym razem wychodziłam zadowolona. Burgery smaczne, ilość świeżych warzyw do wyboru mile zaskakuje, porcje są wystarczające a obsługa sympatyczna. Ja nie miałam problemu z czasem oczekiwania na zamówienie- zawsze dostawałam je w normalnym czasie, w końcu to nie fast food. Wystrój bardzo mi się podoba, bo jestem zwolenniczką minimalizmu.

Barbershop pokaż na mapie 5.7

kategoria:
Fryzjerzy

Do Barbershop'u, trafiłem przechodząc obok, dosłownie z ulicy. Wolne miejsce było u Sebastiana. Chciałem odświeżyć fryzurę. I tak się stało, tyle, że odświeżona fryzura wyglądała sto razy lepiej niż wcześniej. Mało tego kolejne dni pokazały, że włosy są bardziej podatne na modelowanie. Teraz już za nic w świecie nie poszedłbym do innej osoby na ścięcie włosów. Poprzeczki zawieszonej przez Sebastiana pewnie nie udałoby się teraz tak łatwo przeskoczyć. W salonie natomiast panuje miła przyjacielska atmosfera i nie spotka się tłumu praktykantów przyglądających się jak przebiega strzyżenie. Polecałem, polecam i będę polecać.

Forma na talerzu 4.8

kategoria:
Bary

Restauracje raczej oceniam pozytywni, chociaż ma kilka mankamentów. Menu jest krótkie co jest dużym plusem, ale również jest niewielki wybór napoi które na dodatek nie są zbyt tanie. Natomiast cena dań jest bardzo przystępna, można rzec że na studencką kieszeń. Czuć że jakość produktów jest bardzo wysoka. Restauracja jest malutka ale w niczym to nie przeszkadza ponieważ jest to knajpa w moim mniemaniu ‘’fast food’’ w dobrym tego słowa znaczeniu. Można tu zjeść szybki i zdrowy posiłek. Obsługa bardzo miła i na dodatek dziewczyna doskonale wiedziała co sprzedaje, ponieważ na wiele moich pytań dotyczących potraw, składników i napoi świetnie odpowiadała. Niestety dla mnie dużym minusem jest brak możliwości płacenia kartą. Ogólnie polecam to bistro. Idealne do zjedzenia szybkiego zdrowego lunch-u.