Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Zanetta

Gdańsk, prof. Stanisława Szpora 3

Twoja ocena w kategorii: Fryzjerzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Kreatywność
Klimat i wystrój
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Status *
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Radosław Hałuniewicz pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Wózki widłowe

Kurs przeprowadzony fachowo i solidnie. Dobrze przygotowane materiały i miła atmoswera. Wózki w dobrym stanie technicznym. Nic tylko polecić !!!

W & W Limuzyny 6.0

kategoria:
Wynajem limuzyn

Gorąco polecam firmę max-limo do organizacji imprez.Organizowałam wieczór panieński koleżance i wybrałam opcję lincoln town plus party vip, dzięki max limo była to udana impreza.Punktualnie pod blok przyjechała limuzyna z sympatycznym kierowcą i zawiozła nas do klubu w Sopocie gdzie czekała na nas loża,alkohol,napoje.Niczym nie musiałyśmy się martwić bo wszystko było już załatwione,sympatyczny kierowca udał się z nami do klubu i wyszedł dopiero jak siedziałyśmy przy stoliku.Ceny bardzo przystępne a p.Wojtek z którym wszystko załatwiałam telefonicznie bardzo sympatyczny.Z czystym sumieniem polecam !!!!! I na pewno jak będę miała jeszcze okazję do przejażdżki limuzyną lub zorganizowania tego typu imprezy bez zastanowienia powierzę to jeszcze raz firmie max-limo.Serdecznie dziękuję i pozdrawiam ;-)

ILEE Biuro graficzno-projektowe 6.0

kategoria:
Projekty graficzne

Zlecenie przyjęte od ręki. Rzetelna, dobrze wykonana i przede wszystkim w terminie praca. Jestem miło zaskoczony

Partsclub pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Warsztaty, mechanika, elektryka

Do serwisu Pana Macieja trafiłem przypadkowo już ponad rok temu. Na początku miałem pewne obawy co do jakości świadczonych usług, gdyż moim autem zawsze jeździłem do autoryzowanego serwisu (tu nie pisze jakiego, żeby nie robić antyreklamy) i omijałem szerokim łukiem inne warsztaty. W tym wyżej nie wymienionym warsztacie "autoryzowanym" przez blisko pół roku (4 wizyty) nie mogli usunąć usterki związanej z wariującym filtrem DPF. To czego nie mogło porządnie naprawić ASO serwisowi Partsclub zajęło to dosłownie dwa dni!!! Od tego czasu z problemami z autem jeżdżę do Pana Macieja i wszystkim znajomym z czystym sumieniem polecam tych FACHOWCÓW.

Fun Park 6.0

kategoria:
Place zabaw i małpie gaje

Dzisiaj w Gdyni było dość deszczowo, dlatego wybraliśmy się z pociechą do Fun Parku w Rivierze - muszę przyznać, że obsługa okazała się bardzo uczynna i miła, córka bawiła się całą godzinę i nie chciała wychodzić :) - ceny naprawdę bardzo przyzwoite. Po odebraniu córki przez pół godziny jeszcze słuchaliśmy "jak tam jest fajnie" więc należy się ocena bardzo pozytywna !