Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Zanetta

Gdańsk, prof. Stanisława Szpora 3

Twoja ocena w kategorii: Fryzjerzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Kreatywność
Klimat i wystrój
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Status *
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Villa Angela pokaż na mapie 5.3

kategoria:
Pensjonaty, wille

Hotel z nieduza restauracja. Organizowalismy przyjecie weselne na 30 osob, miejsce idealne na taka ilosc, zwlaszcza ze chcielismy potanczyc. Wysmianita kuchnia i obsluga. Czesc gosci skorzystala z pokoi hotelowych i byli bardzo zadowoleni. Dodatkowy plus dla wlascicielki za operatywnosc w sytuacjach nieprzewidzianych. Wszyscy bawili sie doskonale.

Invicta pokaż na mapie 3.8

kategoria:
Prywatne kliniki i spółdzielnie

To moja drugie starcie o ciążę w Invictcie. Pierwsze zakończyło się powodzeniem i należą się duże podziękowania dla dr Olszak, i prof Łukaszka. Mam nadzieję że tym razem także się uda. Niestety muszę stwierdzić że jakiś obsługi znacznie się pogorszyła ostatnio. Nowe dziewczyny pomagające pacjentom chyba nie mają takiego przygotowania jak obsługa która pomagała mi 2 lata temu w klinice leczenia niepłodności.

Bałtyckie Centrum Nieruchomości 6.0

kategoria:
Agencje nieruchomości i pośrednictwo

W tym roku zdecydowaliśmy się na kupno domu poprzez agencję BCN. Okazało się , że są jeszcze ludzie tacy jak Pani Iza , którzy oprócz pośrednictwa , starają się możliwie jak najlepiej zabezpieczyć całą transakcję przy możliwie jak najniższych kosztach (2 umowy notarialne - przedwstępna i ostateczna w cenie jednej :)). Dodatkowo mogliśmy liczyć na pomoc w negocjacjach i oraz orientacyjnej wycenie przebudowy. Generalnie Pani Iza spisała się na medal a cała transakcja przebiegała w bardzo przyjemnej atmosferze. Śmiało możemy polecić usługi BCN.

Anathiss 2.5

kategoria:
Studio paznokcia

Panie pewne siebie, klienta mają za nic, trudno dodzwonić się,po sygnale włącza się poczta, jak udało mi się w końcu umówić na manicure,przychodzę i okazuje się że jestem zapisana ale przyszła inna pani pewnie znajoma i ona została przyjęta mimo że nie była zapisana,ja zostałam odprawiona z kwitkiem,nawet nie bylo słowa przepraszam,zaproponowania innego terminu,tylko pani stroiła głupie miny i powiedziała trudno nie będzie pani przyjęta, nie umieją zadbać o klienta,obrosły w piórka,usługa przeciętna szału nie ma.dosyć drogo ,jedyny plus to że jak uda się dostać to można skorzystać z usług w weekendy do 20,ja na pewno już nie skorzystam

Piekarnia P. Gotowała 3.4

kategoria:
Cukiernie i piekarnie

Jako stala klientka kupuje pieczywo codziennie u Gotowały jednak widzac pania ekspedientke mała, w ciemnych wlosach czasem w okularach ktora kiedys byla na Abrahama a teraz i na Władyslawa poprostu nie wchodze i kupuje chleb gdzies indziej. Pani niemila, bezczelna z wyniosla mina i przemadrzalym glosem tylko zniecheca i to nie tylko moja opinia! Jakby zjadla wszystkie rozumy i byla tam za kare.