Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Zanetta

Gdańsk, prof. Stanisława Szpora 3

Twoja ocena w kategorii: Fryzjerzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Kreatywność
Klimat i wystrój
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Status *
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Kris-Bud 6.0

kategoria:
Kostka brukowa - układanie

"Skorzystałem z usług Pana Krystiana już kilka razy. Po raz pierwszy w roku 2010. Firma godna polecenia. Błyskawiczna wycena, dogodne terminy i co najważniejsze fachowe wykonanie wszelkich powierzonych prac. Raz ustalona cena nie ulega zmianom w trakcie budowy - mimo, że doszło parę dodatkowych prac - co jest dużym plusem. Przekonałem się, że warto dopłacić parę złotych na porządną podbudowę pod kostkę. Użytkuję ją już kilka lat i nic się z nią nie dzieje. Kris-bud to wyjątkowa firma, gdzie uniwersalność i bogactwo oferty budowlanej idzie z jakością."

Beauty Derm Posejdon pokaż na mapie 3.6

kategoria:
Baseny

Pierwsza sprawa: ciągle stoi woda na podłodze. Naprawdę rzadko ktoś z obsługi się tym zajmuje. Druga sprawa - sauny. Obsługę trzeba prosić o polanie kamieni i wcale chętnie tego nie robią. Na szczęście chociaż wieczorem wprowadziliście seanse w saunach. Na plus pakiety studenckie

Podaruj Uśmiech pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Organizacje pożytku publicznego

Ta fundacja naprawde pomaga dzieciom które wymagaja pomocy. Warto też ich wspomagać, np przekazując 1% swojego podatku, to w sumie nic a im się bardzo przyda.

La Bocca pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Pizzerie

Zdecydowanie najlepsza pizzeria w jakiej gościliśmy, spróbowaliśmy ich specjałów raz i jesteśmy co weekend. Są pizze klasyczne i zupełnie oryginalne kompozycje - pycha!

Makijaż Ślubny, A. Kanka 6.0

kategoria:
Wizażyści, styliści

Pani Agnieszka otoczyla mnie magia swojej osoby, ma wspaniale poczucie humoru, wspanialy gust,juz wczhodzac do niej wiedzialam ze to byl dobry wybor,bylam wczesniej na 2 makijazach probnych u innych wizazystek,efekt byl jaki byl-szkoda gadac a tu drzwi otworzyla mi piekna kobieta,pieknie pomalowana a dalej bylo jeszcze lepiej! JESTEM BYALAM I BEDE ZACHWYCONA!!!!