Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Zanetta

Gdańsk, prof. Stanisława Szpora 3

Twoja ocena w kategorii: Fryzjerzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Kreatywność
Klimat i wystrój
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Status *
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

GoWork 5.4

kategoria:
Szkolnictwo policealne i pomaturalne

Oceniam na 5- , najwięcej plusów za kadrę, prowadzący mili, cierpliwi, dobrze tłumaczący, materiał sam do głowy wchodzi ;) konkurencyjne ceny

Elka School 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Z całego serca dziękuję Marcinowi K z Rumi za przygotowanie mnie do egzaminu.Jest to zdecydowanie najlepszy instruktor na Świecie:)Przekazał mi wszystkie,niezbędne wskazówki oraz całą wiedzę dotyczącą prowadzenia samochodu,a każda jazda była przeprowadzona w świetnej,bardzo przyjemnej atmosferze.Dziś zdałam,dzięki Niemu egzamin kategorii B za pierwszym razem!:)Również moje podziękowania ślę na ręce Łukasza oraz Przemka,którzy także mieli wiele cierpliwości,a co najważniejsze wyeliminowali mój ogromny stres przed egzaminem.Pani Iwona Ch z biura podtrzymywała mnie do końca na duchu,nawet gdy nie wierzyłam w siebie,od pierwszego dnia gdy weszłam do Elki w Rumi,dzięki Pani Iwonie czułam,że jest to właśnie ta szkółka w której chcę się uczyć!Każdemu kto waha się i poszukuje szkółki jazdy,polecę zdecydowanie tylko i wyłącznie ELKĘ SCHOOL.Wspaniała atmosfera,cierpliwość bez granic oraz pełen profesjonalizm.Wykłady prowadzone bardzo ciekawie z P.Maćkiem w Gdyni,dzięki czemu egzamin teoretyczny staję się łatwizną:)Bardzo się cieszę,choć z drugiej strony żałuję,iż przygoda z Elką dobiegła końca.Dziękuję serdecznie wszystkim raz jeszcze.Do zobaczenia na drodze.Całusy!:) Pati:)

Say&Play 5.5

kategoria:
Szkoły językowe

Moja córka wraca zawsze szczesliwa z angielskiego. Buzia jej sie nie zamyka. Jeździ na nocowiska i inne zajęcia, które są tylko po angielsku. No i Panie mówią tylko po angielsku i oceny są lepsze. W szkole mówi pani, ze sa znaczne postepy. Zostaniemy w sayandplay i nie mam innej opcji...:O juz od dwoch tygodni córa kiedy piersze zajęcia, bo szkola sie zaczęła, i zajęć nie może sie doczekac. Mam nadzieje ze teraz tez będzie w grupie z koleżankami, chyba sześć osób bylo.

La Bocca pokaż na mapie 2.7

kategoria:
Pizzerie

Za mało, za drogo...Padniecie, bo oliwkami szału nie zrobicie...

Centrum Zdrowia Gameta 5.7

kategoria:
Prywatne kliniki i spółdzielnie

Jestem pacjentka Gamety od 2008roku z przerwami.Jestem bardzo zadowolona z wykonywanych uslug Kliniki i podejscia lekarzy do problemu z poczeciem dzieciatka.Panie w rejestracji bardzo mile i uprzejme.Niestety trzeba za wszystko placic z wlasnej kieszeni ale decydujac sie na Prywatna Klinike i pozytywne efekty jestem sklonna placic.W Klinice byłam/jestem pod opieka Dr.Czecha mily sympatyczny i konkretny lekarz. Stwierdzono u mnie endometrioze.W Klinice malam wykonywane rozne zabiegi Droznosc jajowodow,Inseminacje,Stymulacje hormonalne,InVitro. Pierwsze podejcie do Programu InVitro i sie udało.Wyczekujemy teraz na naszego Kochanego Synka który bedzie z nami juz w Lutym.Polecam ta Klinike kazdemu kto pragnie miec potomstwo.