Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Zanetta

Gdańsk, prof. Stanisława Szpora 3

Twoja ocena w kategorii: Fryzjerzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Kreatywność
Klimat i wystrój
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Status *
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Piąty bieg 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Polecam Piąty Bieg. Miła atmosfera i przystępna cena. Pan Sławek i świetny instruktor i mistrz kierownicy. Spokojny, opanowany z bardzo dużą cierpliwością i wiedzą, którą przekazuje skutecznie innym. Jeździ po trasach egzaminacyjnych. Zdałam za pierwszym razem. Nie wierzyłam w siebie i bałam się jeździć, a teraz jestem pierwsza za kierownicą. POLECAM

Carusek pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Wszystkim niepewnym siebie kursantom, polecam szkolenie w OSK "Carusek". Szczególnie dziękuje Panu Piotrowi i Panu Markowi. Dzięki nim zdałam za pierwszym podejściem i dobrze poczułam się za kierownicą. instruktorzy odczarowali też wiele mitów krążących na temat samochodu z automatyczną skrzynią biegów. Panie Piotrze i Panie Marku jeszcze raz dziękuje

Fresco

kategoria:
Restauracje

Porażka. Ludzie, omijanie tej .. restauracji wyjdzie Wam na dobre. Krótko: zamówiliśmy z żoną risotto oraz makaron z owocami morza... niby nic ale w jednym i drugim otrzymaliśmy po startej marchewce!!! Po 1 nie każdy lubi marchew, po 2 czy ktoś słyszał aby łączyć włoskie dania klasyczne z polską miłością do marchwi??? Kucharz tutaj ponoć tak hahahaha szkoda ze nie mogę załączyć zdjęcia całego talerza wyluskanej marchwi bblllleeee.... aaaaa byłem 3 średnio raz na rok, zamawiałem zawsze coś innego i zawsze było beznadziejnie!

Studio Rolletic pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Modelowanie sylwetki

Polecam ten salon masażu, przemiła i fachowa obsługa, świetne wnętrze. Super pomysłem jest kącik dla dzieci. Duża 5 za to! Mój syn tak sie super bawił, że nie chciał stamtąd wyjść. W sumi to ja też nie ;) Każda mama będzie miała chwilę do siebie, o ktorą czasem tak trudno. Wrażenia po masażu rewelacyjne. Polecam!

Europak pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Stacje kontroli pojazdów, diagnostyka

Polecam wizytę na stacji w Gdańsku, byłam wczoraj i jestem bardzo zadowolona zarówno z obsługi jak i z czasu realizacji przeglądu technicznego mojego autka. Bardzo miła atmosfera oraz jakość wykonanej usługi sprawią, że na pewno tam wrócę. Dodatkowo Panowie bardzo sprawnie i szybko ustawili mi geometrię kół. Co najważniejsze ta wysoka jakość idzie w parze z przystępnymi cenami :) Polecam wszystkim wybór tej stacji. Duży plus za fajne wnętrze :)