Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Zanetta

Gdańsk, prof. Stanisława Szpora 3

Twoja ocena w kategorii: Fryzjerzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Kreatywność
Klimat i wystrój
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Status *
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Zegarmistrz A. Świderski 6.0

kategoria:
Zegarmistrz

Od 10 lat naprawia moje zegary. Polecam - prawdziwy fachowiec.

Restauracja Portland pokaż na mapie 5.0

kategoria:
Restauracje

Parę razy miałem okazję zjeść w Portland . Jedzenie jest ładnie podane i smakuje naprawdę dobrze. Moja ulubiona pozycja to zdecydowanie piramida z placków ziemniaczanych, zdecydowanie polecam, tym którzy nie chcą być fit :), a lubią smacznie zjeść. To taka restauracja - takie mam wrażenie - położona trochę na uboczu, ale jeśli już tam się zajrzy, to chce się wrócić. Jeżeli miałbym się do czegoś przyczepić, to wcale nie będzie to zapach kurczaków z rożna, który, co ciekawe, ściąga ludzi z okolicy :), tylko brak klimatyzacji i lekko myląca nazwa wskazująca bardziej na...amerykańską restaurację (szczerze pisząc, tego się spodziewałem) aniżeli portową. No, ale bardzo dobre jedzenie zdecydowanie broni ten zarzut :)

Bistro Kwadrans 1.8

kategoria:
Bary

Kiedyś jedzenie tam było o wiele lepsze. Ale widać, że się zepsuło. Jadą na ilość a nie jakość. Zamówiliśmy pstrąga. Siedząc i czekając na zamówienie po 5 minutach podchodzi kelnerka i mówi, że nie ma pstrąga i czy w zamian może być dorsz. Zgodziliśmy się. Lecz była to zła decyzja. Ryba w ogóle bez smaku, miałka i rozwodniona. Widać, że mrożona i nie swieża. Lepiej jak zjeśc rybkę to polecam bary na Skwerze. Jedyne co było dobre z zestawu to surówka. Z pewnością już nigdy nie odwiedzę tego lokalu.

Jazz Cafe 5.4

kategoria:
Puby

Zaprowadził mnie tam znajomy, który mieszka w okolicy. Sam bym pewnie tam nie trafił, bo lokal jest trochę schowany. Bardzo fajne i klimatyczne miejsce. Lokal można też wynająć w bardzo przystępnej cenie. Zorganizowałem tam wieczór kawalerski dla innego znajomego. Pozdrowienia dla barmanki :)

AA Herkules Podesty Ruchome pokaż na mapie 5.4

kategoria:
Wypożyczalnie

Wynająłem od nich maszyny i nareszcie jakas konkretna firma w Gdańsku. Polecam!