Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Zanetta

Gdańsk, prof. Stanisława Szpora 3

Twoja ocena w kategorii: Fryzjerzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Kreatywność
Klimat i wystrój
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Status *
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Mewa Towarzyska pokaż na mapie 2.0

kategoria:
Kluby, dyskoteki

Klub z naprawdę fajną muzyką do tańczenia. Gdyby nie beznadziejna obsługa, a w szczególności panowie siedzący przy wejściu i w szatni, mógłby to być jeden z lepszych klubów w Sopocie.

Dermis pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Medycyna estetyczna

Dermis jest to gabinet, w ktorym zawsze czuje sie bezpiecznie ze wzgledu na wysoki profesjonalizm i indywidualne podejscie do klienta. Pani Dr Kamila Szarmach jest szalenie sympatyczna, potrafi bardzo szczegolowo wysluchac klienta, poradzic w odpowiedni sposob oraz profesjonalnie i fachowo wykonac zabieg. Dermis jest gabinetem do ktorego uczeszczalam wiele lat wykonujac zabiegi botoxu oraz wypelniaczy kwasem hialuronowym. Ostatnio bedac za granica oraz w kraju mialam nie zawsze pozytywne doswiadcznia. Jednak ten gabinet moge zdecydowanie polecic z reka na sercu.

Argonaut 5.8

kategoria:
Nurkowanie

Jestem na kursie nurkowym PADI OWD. Wszystko jak najbardziej w porządku oraz za przystępną cenę. Instruktor z dużym doświadczeniem w klarowny sposób rozwiewa wątpliwości na pytania oraz przygotowuje do bezpiecznego nurkowania.

Calypso Fitness pokaż na mapie 4.0

kategoria:
Siłownie i fitness kluby

plusy - sporo sprzętu, miejsce do rozgrzewki/treningu funkcjonalnego/rozciągania, brak problemu z parkowaniem samochodu i na tym plusy się kończą minusy - tłok jak w tokijskim metrze, prysznice wymagają hektolitrów odkamieniacza i wisienka na torcie czyli "instruktorzy" - są zbędni bo zamiast korygować błędy w ćwiczeniach i pomoc zajmują się rozmowami ze swoimi kumplami, co ładniejszymi dziewczynami czy po prostu między sobą. wychodzi na to, że wszyscy na siłowni nie mają braków technicznych bo jakoś nie widać inwencji własnej ze strony pracowników tej siłowni. spokojnie można ich zwolnić i zatrudnić dodatkową osobę do sprzątania. w klubie będzie czyściej a i miejsca do ćwiczenia więcej bo "instruktorzy" przesiadują na ławkach lub są uwieszeni na innym sprzęcie. mniej gadania więcej pracowania panowie i panie !

Weterynarz J. Gólcz 6.0

kategoria:
Weterynarze

P. Doktor z sercem i profesjonalnie zajmuje sie naszym zwierzem. Każdemu pacjentowi poświęca sporo czasu :) stad zdarzaja sie kolejki w poczekalni...robi dokładny wywiad z właścicielem i szczegółowo bada zwierza, edukując przy okazji właściciela. Słowem, chcialoby sie takiej opieki dla siebie :)