Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Zanetta

Gdańsk, prof. Stanisława Szpora 3

Twoja ocena w kategorii: Fryzjerzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Kreatywność
Klimat i wystrój
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Status *
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Trener P. Kozak 6.0

kategoria:
Osobisty trener fitness

Zawsze byłem chudy (zaczyna się jak kiepska książka) ;), pierwsze kontakty z siłownią miałem na studiach, regularnie zacząłem chodzić już po. Na początku był strzał, przez rok ~+10kg, zacząłem normalnie wyglądać, wciąż szczupły, ale już nie przeraźliwie chudy. Były efekty, była motywacja. Jednak kolejne 6 lat, 'w miarę' regularnego ćwiczenia, z 'w miarę' zdrowym żarciem i było stabilnie, ani w górę, ani w dół. Do momentu aż zmieniłem pracę i z braku czasu musiałem odpuścić na pół roku treningi, a, że wiek już też bardziej zaawansowany (32 obecnie), to nie dość, że mięśnie opadły, to zaczął pojawiać się tłuszcz w okolicach pasa. I w tym momencie pojawił się Przemek, z polecenia kolegi. Ustabilizował mi dietę, zaproponował ciekawy trening, nowe ćwiczenia, o których nie miałem pojęcia. Zawsze dostępny, odpisujący szybko, rzeczowo i nierzadko z humorem. Na każde wahnięcie formy reaguje w punkt, dokładając albo odejmując aerobów, kcal, itp, co zawsze przynosi efekt. Po 10 miesiącach współpracy nie tylko wyglądam lepiej (cel z początku współpracy zrealizowałem), ale też czuję się lepiej i ciągle mi mało. Koniu naprawdę wie co robi, a dieta i trening są w 100% spersonalizowane.

Poczta Polska pokaż na mapie 1.0

kategoria:
Urzędy pocztowe

Listonosz notorycznie nie zostawia avizo,muszę interweniować w sprawie niedostarczonych paczek,mimo,że osobiście zgłaszałam problem pani naczelnik.Nikt nie odbiera telefonu.

Elka School pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Pełen profesjonalizm, Pan Łukasz zawsze znajdował czas aby się spotkać, wyrozumiały i przede wszystkim cierpliwy! Nauka z nim to czysta przyjemnosc. Co do teorii rowniez jestem bardzo zadowolona, wszystko dokładnie tłumaczone i pokazywane. Panie w biurze bardzo mile i pomocne. Oczywiście wszystkim polecam tą szkole, najlepsza na świecie! :)

Mini Szkoła Jazdy pokaż na mapie 5.5

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Teoria w dwa weekendy,zajęcia bardzo fajnie prowadzone. Na jazdy niestety musiałem troszkę poczekać(był jakiś problem z instruktorami), ale koniec końców trafiłem na bardzo dobrego Instruktora p.Jarka i jazdy poszły jak z nut, bardzo dobrze tłumaczy i wierzy w kursanta, nie jest sztywny, można się pośmiać, ale nie zapomina o najważniejszym czyli nauczaniu. Mimo moich kilku gorszych godzin zawsze podchodził do tego ze zrozumieniem i nie wieszał psów, mogę Go jak najbardziej polecić nawet najbardziej opornym.

Naturhouse Morena pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Dietetycy, leczenie otyłości

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście, oszałamiające efekty. Dietetyk z powołania