Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Zanetta

Gdańsk, prof. Stanisława Szpora 3

Twoja ocena w kategorii: Fryzjerzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Kreatywność
Klimat i wystrój
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Status *
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Security Service 6.0

kategoria:
Agencje ochrony

Chciałbym bardzo podziękować za pomoc. Ktoś otarł moje auto na parkingu na Pilotów. Oczywiście jak to u nas jest, nie zostawił do siebie żadnego kontaktu. Na szczęście spółdzielnia ma monitoring i udało się namierzyć sprawcę. Dzięki temu jestem kilka stów do przodu. Dzięki!

Browar Miejski Sopot 4.3

kategoria:
Restauracje

Zamówiliśmy dwie przystawki i deskę piw. Piwa...raczej słabe. Myślę, że receptura wymaga ulepszenia. Przystawki proste. Trudno wykazać się w ich przygotowaniu talentem kulinarnym. Obsługa spełnia swoje obowiązki, ale tylko tyle-bez porywu.

4 LO Gdynia pokaż na mapie 2.6

kategoria:
Szkoły średnie

Aktualnie chodzę do IV lo, we wrześniu zacznę 3 klasę. Nie polecam nikomu, zmarnowałam swoje "cudowne lata" w tej szkole.Liceum wyobrażałam sobie zupełnie inaczej. Jeżeli chodzi o poziom nauczania jest on zróżnicowany j.polski, historia oraz j.angielski jest na dość dobrym poziomie szczególnie polecam p.Marcinowską- j.pol oraz p.Szpotańska-j.ang, jeszcze p.Turyn od biologii jest bardzo miła i potrafi nauczyć, prowadzi ciekawie lekcje. Reszta nauczycieli albo ma dosłownie wylane na uczniów, albo po prostu nie potrafią uczyć! Matematyka masakra, nikt nic nie rozumie nauczyciel nie jest w stanie wytłumaczyć, z innych przedmiotów głównie przepisuje się do zeszytu to co jest w podręczniku. Szkoła z zewnątrz wygląda w miarę dobrze, niestety w środku jest okropna, podobno ją remontują zobaczymy.. Słabe wyposażenie, mało wyjść typu wycieczki(przez 2 lata miałam tylko jedna wycieczkę na 5 godz do jakiejś wiochy!!) wyjścia do kina, teatru b.mało jeżeli nie uczęszczasz do humana to nie licz na żadne wyjścia.Teraz największy ból tej szkoły p.dyrektor powinna dawno odejść na emeryturę, bardzo nie miła, nie zna przepisów, nawet nauczyciele się jej boją i ją krytykują!Bez niej może coś zmieni się

Meble biurowe Jaga

kategoria:
Meble biurowe

OSTRZEGAM wszystkich potencjalnych kontrahentów firmy JAGA PRZED niesłownym i nie wywiązującym się z danych zobowiązań oraz wykorzystującym przekazane informacje WŁAŚCICIELEM, który przed realizacją kontraktu jest zawsze dostępny i otwarty do rozmów, zaś tuż po jego realizacji, skutecznie unika wszelkiego kontaktu, tym samym, uchylając się od rozliczeń finansowych!!! Wobec powyższego, NIE WARTO PODEJMOWAĆ Z NIM JAKIEJKOLWIEK WSPÓŁPRACY!!!

Prolimo pokaż na mapie 5.6

kategoria:
Przewóz osób

Bardzo miłe zaskoczenie, lokalna firma, auto zadbane i czyste, kierowca rozmowny, ale nienarzucający się. W środku coś do poczytania, nie zupełnie aktualne, ale woda chłodna i do wyboru gaz i n/gaz. Poczułem się doceniony oraz z czystym sumieniem mogę polecić. Dobry stosunek ceny do jakości.