Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Lekarz Piotr Malijewski - specjalista chorób wewnętrznych, WIZYTY DOMOWE

adres:
80-360 Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 19 a pokaż na mapie
tel:
728-475-431
e-mail:
pmalij@poczta.onet.pl

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

Salon Optyczny Ryfa 6.0

kategoria:
Salony optyczne

Od paru lat ja i moja rodzina jesteśmy stałymi klientami salonu optycznego w Ryfa w Manhattanie. Asortyment jest naprawdę bardzo bogaty (w tym m.in. nasz ulubiony Persol i Chanel). Właściciel potrafi doskonale poradzić i widać, że naprawdę siedzi w tym temacie od lat. Dzisiaj spotkała mnie bardzo miła niespodzianka (chcieliśmy zapłacić ale właściciel się nie zgodził a jedynie zachęcił do następnych zakupów) w postaci zupełnie darmowej pogwarancyjnej naprawy okularów mojej żony, które uległy przypadkowemu złamaniu (na szczęście chodziło o zausznik). Oryginalna część została specjalnie dla nas sprowadzona a następnie od ręki wymieniona. Na tym właśnie polega właściwe podejście do klienta w handlu dobrami luksusowymi, którego nie uświadczy się w sieciówkach... Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy!! :)

MILA pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Psycholodzy

Pani Kasia jest naprawdę dobra. Pomogła mi wyjść lęków i dezorientacji. Terapeutka nie idzie na łatwiznę. Tak kieruje rozmową, iż samemu zadaje się trudne pytania i na nie odpowiada. Terapia jest ciekawa i dająca ulgę psychiczną. Terapeutka dała mi poczucie samo rozumienia i psychicznej wolności. POLECAM

ABC Finansowania pokaż na mapie 5.5

kategoria:
Kredyty i pożyczki

Chcieliśmy z żoną dostać 15.000 na spłatę komornika 9000 zł. Znaleźli dla nas rozwiązanie mimo zajęcia komorniczego. Rata 300 zł nie zabija nas co miesiąć. Komornik zgarniał 1000. Polecamy.

Smak Morza pokaż na mapie 5.3

kategoria:
Restauracje

Dawno nie jadłem tak smacznego pstrąga. Ten w Smaku Morza był nadziewany oliwkami i pomidorami :) mnia mniam. Do tego standardowo zestaw frytek oraz sałatek. Wrażenia smakowe są podwójne po kilkukilometrowym spacerku. Zestaw ten polecam dla koneserów rybek :) Cena też nie przyprawiła o zawrót głowy - jak na takie danie i Sopot uznałbym, że była nawet atrakcyjna.

Myjnia Johnny Washer 5.8

kategoria:
Myjnie ręczne i ekologiczne

Byłem wczoraj. Samochód został bardzo dobrze wyczyszczony od środka i zewnątrz. Faktem jest, że był bardzo zapuszczony. Powiedziano, że ok. 2h muszę poczekać, a po 1,5 już był gotowy. Stan idealny - super zrobiony, jak z salony bym wyjeżdżał. Bardzo jestem zadowolony! Polecam z całą odpowiedzialnością