Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Lekarz Piotr Malijewski - specjalista chorób wewnętrznych, WIZYTY DOMOWE

adres:
80-360 Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 19 a pokaż na mapie
tel:
728-475-431
e-mail:
pmalij@poczta.onet.pl

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

Rehabilitacja domowa M. Dombek pokaż na mapie 5.7

kategoria:
Masażyści

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Z Panem Mateuszem szybko znaleźliśmy wspólny język. Nie skrępowana atmosfera umożliwia skuteczną i sprawną terapię.

Lobster pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Restauracje

Uważam ze knajpka jest rewelacyjna, wystrój piękny. Jedzonko super, pyszne owoce morza i super obsluga

Dr Bardadyn pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Bary

Smacznie i zdrowo. Jedyny mankament- te wszechobecne informacje dietetyczne, odbierają trochę apetyt. Zdrowo chcą zjeść także ludzie, którzy nie liczą kalorii i nie mają fioła na punkcie sylwetki. Stoliki także niezbyt wygodne do konsumpcji posiłków. Ale to szczególiki, które nie wpływają na ogólną bardzo pozytywną ocenę. Oby więcej takich barów.

Miladent 5.2

kategoria:
Stomatolodzy

Bardzo miła, uprzejma obsługa. Wykwalifikowani, sympatyczni lekarze. Pomimo, że byłam na wizycie refundowanej (NFZ), zostałam potraktowana bardzo profesjonalnie. Czułam się bardzo komfortowo, zabieg wykonano z wielką starannością. Na pewno zajrzę tam jeszcze nieraz. Polecam!

Metrohouse S.A. pokaż na mapie 1.4

kategoria:
Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Słaby kontakt , olewający stosunek do klienta Współpraca z tym biurem polega na tym, że poszukując mieszkania w w celu zakupu, najpierw trzeba kilka razy tłumaczyć o jakie mieszkanie chodzi - bo nie mają pojęcia, pomimo podania dokładnych danych, później obiecują Ci, że będą na bierząco szukac mieszkania według wybranych przez klienta paramentrów, po czym sam szukasz mieszkania w ich ofertach, bo i tak Ci nie przesyłaja wszystkiego co leży w zasięgu Twoich zainteresowań. Na końcu jak już znajdziesz mieszkanie, które Ci odpowiada, proponują spotkanie , pytają o dogodny termin, a gdy im odpisujesz na maila - nie odpowiadają przez następny tydzień., BEZ SENSU . To n czym polega Państwa pomoc ? Jedynym plusem jest to, że faktycznie nie pobierają prowizji i mają fajne oferty, ale co z tego jak współpraca z agentem jest beznadziejna.