Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Lekarz Piotr Malijewski - specjalista chorób wewnętrznych, WIZYTY DOMOWE

adres:
80-360 Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 19A
tel:
728-475-431

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

Bistro Duet 6.0

kategoria:
Bary

Co tu dużo mówić/pisać - smacznie jak u mamy ;). Jedzenie smaczne i porcje duże do tego szybki czas dostawy. Nic, tylko zamawiać, polecam wszystkim, którzy chcą dobrze i tanio zjeść.

PG Finanse Leasing & Kredyt pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Leasing

Firma po ustaleniu warunków leasingu zajmuje się wszystkimi formalnościami, jedyne do czego ogranicza się praca klienta to udzielenie koniecznych informacji i podpisanie przygotowanych dokumentów. Oczywiście na spotkania osobiste Przedstawiciel przyjeżdża też do klienta, a moim przypadku to pow 150km, więc to nie jest takie oczywiste. To się nazywa obsługa!!!

Kwiaciarnia Zdrojewscy pokaż na mapie 5.2

kategoria:
Kwiaciarnie i pracownie florystyczne

Duzy wybór,kwiaty swieże,lubie tam zaglądać. Szóstek nie daje,aby nie wpadli w pychę ;)

Sempre Pizza e Vino 2.8

kategoria:
Pizzerie

Kolejna próba, kolejne podejście. Godzina 14-15 Gdańsk, Targ Rybny. Pusty lokal, zamawiamy z kobietą dwie pizze i dwie wody. Przy podaniu do stolika pierwszego placka Pani kelnerka informuje, że druga pizza będzie za 5min, nie umie powiedzieć dlaczego tak się stało. W lokalu nikogo nie było więc zamówienie powinno być zrealizowane w miarę gładko. Pizza została doniesiona po 7minutach. Jakbyśmy chcieli otrzymać jedzenie partiami to napewno obsługa zostałaby o tym poinformowana. W toalecie brak mydła, stanowczo za dużo czasu zajęło obsłudze posprzątanie naszych naczyń. Z tego co kojarzmy to karta raczej się nie zmieniła, pizze smakują tak samo. Pierwszy placek lekko spalony. Rozumiem, ze Pan kucharz był bardziej zajęty swoimi dreadami na zmywaku niż doglądaniem wydawanych dań. Brak już starterów przed daniem głównym - kiedyś było pieczywko, tarty parmezan. Rozumiem, że na otwarciu miał być szał, a później jakoś się to będzie kręcić. W zeszłym roku trafiliśmy na podobną minę w Sopocie (ul. Grunwaldzka). Damy jeszcze jedną szansę, tym razem lokalowi na Długiej. Jeżeli sytuacja się powtórzy to najzwyczajniej w świecie oddamy kartę rabatową 15% Marcin

Home Asset pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Z czystym sumieniem polecam tę agencję. Jestem bardzo zadowolony zarówno z obsługi, jak i z pomocy merytorycznej.