Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Lek. Piotr Malijewski - specjalista chorób wew., wizyty domowe

adres:
80-360 Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 19A
tel:
728-475-431

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

BC College kursy maturalne pokaż na mapie 5.6

kategoria:
Kursy przygotowujące do egzaminów

Do BC Colleage chodzę zawsze z dobrym nastawieniem, ponieważ wiem, że zajęcia odbywają się tam zawsze w miłej atmosferze, a materiał prezentowany jest przystępnej formie. Nie to co u mnie w liceum...

Sawicki Autoserwis 1.0

kategoria:
Warsztaty, mechanika, elektryka

Beznadziejna obsługa, pierwszy i ostatni raz. Poza tym nie można się doprosić o fakturę, bo nie ma szefa, bo długopis się wypisał itd, nadmienię, że wszystko odbywa się recznie... dramat. Obsługa poniżej jakiejkolwiek krytyki. Drogo i brudno. To już nie te czasy aby tak opiekowac się klientem, poczekalnia karygodna, złomowisko i nic więcej.

Delta OSK pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Polecam wszystkim którzy chcą zdać prawko a co najważniejsze dobrze jeździć na naszych drogach. Wynik egzaminu pozytywny, pomimo że bardzo się stresowałam byłam profesjonalnie przygotowana i dałam radę. Udowodniłam bardzo opornemu egzamitorowi że dobrze i bezpiecznie jeżdze autem.Podsumowując bardzo polecam, miałam okazję poznac 3 panów instruktorów i każdy z nich bardzo profesjonalnie podchodzi to nauki jazdy dając bardzo dużo praktycznych rad jak przetrwać na drogach.

DOM R. Załęski 5.8

kategoria:
Zarządzanie i administracja nieruchomościami

Z zarzadca nieruchmosci "DOM" wspolpracuję juz od kilku miesiecy i jak do tej pory mnie nie zawiedli. Mialam przyjemnosc poznac wiekszosc pracownikow firmy i wszystkie osoby sa bardzo chetne do pomocy. Mam nadzieje ze tak pozostanie :)

subObiektywna fotografia 6.0

kategoria:
Fotografowanie

Podczas sesji zdjęciowej pani Agnieszka wprowadziła tak miłą atmosferę, że nawet ja - osoba która przy każdej okazji ucieka sprzed obiektywu poczułem się swobodnie i naturalnie. Wykonane zdjęcia są zachwycające, przepiękne, człowiek patrzy na nie i zastanawia się jak to możliwe, by zrobić tak genialne ujęcia :D Nawet sposób w jaki zostały dostarczone robi wrażenie - szczegółowość, profesjonalizm i dbałość o każdy detal, który ma szansę wywołać uśmiech na twarzy otwierającego paczkę :) Z czystym sercem mogę powiedzieć, że Pani Agnieszka to najlepszy fotograf jakiego spotkałem, a w dodatku tak przemiła i serdeczna osoba, że swoim uśmiechem wręcz zaraża innych 😊