Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Lek. Piotr Malijewski - specjalista chorób wew., wizyty domowe

adres:
80-360 Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 19A
tel:
728-475-431

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

Royal House pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Pensjonaty, wille

Dogodny dojazd, blisko do centrum, schludnie i przyjemnie

FinansowyPiotr.pl pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Doradztwo finansowe

Jak najbardziej polecam współpracę z Panem Piotrem - uzyskanie kredytu z Jego pomocą przebiegło bardzo sprawnie i rzeczowo. Działa błyskawicznie i cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Bardzo dobry kontakt mailowy/telefoniczny. Osobiście z doradztwa Pana Piotra skorzystałabym po raz kolejny. Gorąco polecam!

Jankar 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Polecam wszystkim OSK Jankar.! ;) naprawdę. Nie znam lepszej szkoły. A w szczególności Pana Henia Swidkowskiego. Wszystko wytłumaczy na spokojnie, narysuje jak trzeba. Naprawdę gorąco polecam.! ;)

Myjnia Johny Washer 1.0

kategoria:
Myjnie ręczne i ekologiczne

Odradzam korzystanie z usług tej firmy! Obsługa była opryskliwa,samochód był niedomyty. Nigdy wiecej nie przyjade ponownie i szczerze nie polecam nikomu innemu.

Resto Design pokaż na mapie 2.8

kategoria:
Salony meblowe

Firma tragedia! Brak profesjonalizmu z każdej strony! Meble miały być najpóźniej tydzień przed świętami a dostałam je w przeddzień wigilii o godzinie 22.30! Stół, krzesła, sofa, wszystko do złożenia. Okazało się, że nogi krzeseł i siedziska nie pasują do siebie, źle są wywiercone dziury w siedziskach. Na rozpatrzenie reklamacji czekam już ponad miesiąc. Oczywiście na emaile nikt nie odpowiada! Firma dla kogoś kto ma anielską cierpliwość, dużo czasu i nadzieję, że wszystko będzie z meblami w porządku! Nie kupiłabym od nich mebli drugi raz