Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Lekarz Piotr Malijewski - specjalista chorób wewnętrznych, WIZYTY DOMOWE

adres:
80-360 Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 19 a pokaż na mapie
tel:
728-475-431
e-mail:
pmalij@poczta.onet.pl

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

hp video foto studio pokaż na mapie 5.7

kategoria:
Fotografowanie

Panstwo Podlascy robili zdjecia i film naszego wesela. Wszystko zrobione profesionalnie i dopiete na ostatni guzik. Tak samo plener ktory sie odby tydzien po weselu zostal super nagrany. Resultaty bardzo nas zachwycily. Godne polecenia. Na 100 procent nie bedziecie zawiedzenie wybierajac ich jako kamerzystow / fotografow na wasze wesele.

Del Mar pokaż na mapie 4.7

kategoria:
Restauracje

BYŁEM Z RODZINĄ PO DWÓCH LATACH. MIŁA ZMAINA NA LEPSZE Z OBSŁUGĄ, DOBRE MENU. PYSZNY SLEDŹ W BIAŁYM CHILI JAK ZAWSZE I DOBRE OWOCE MORZA. MYŚLĘ, ŻE ODWIEDZIMY POWONIE. PLAC ZABAW DLA DZIECIAKÓW. I CODZIENNIE OPRAWA MUZYCZNA JAK NA RIWIERZE. POLECAM

M.E.B. HOUSE 2.8

kategoria:
Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Pani sprawiała wrażenie bardzo sympatycznej i słownej osoby. Niestety najpierw twierdziła, że mieszkanie jest wstępnie zarezerwowane dla mnie, po czym zbywała mnie podczas rozmów telefonicznych. Szkoda czasu. Nie polecam.

AutoComfort pokaż na mapie 5.6

kategoria:
Wynajem busów i autokarów

Wysokiej jakości sprzęt, profesjonalizm i dobra cena. Przez trzy dni objechaliśmy kawałek Pomorza (Kaszuby, Mazury). Warunki w busie były wyśmienite: klimatyzacja i wygodne siedzenia pozwoliły odprężyć się w gorące dni. Kierowca był też znakomity: bardzo ostrożny i grzeczny na drodze, fachowiec, pomocny, ale też nie narzucający się.

Złoty Staw pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Sale okolicznościowe

W lipcu 2014 organizowaliśmy w Złotym Stawie wesele. Zostało ono zorganizowane w doskonały sposób. Personel obsługujący nasze wesele zasługuje na największe pochwały. Dzięki swojemu profesjonalizmowi pozwolił nam skupić się na zabawie, a nie na martwieniu się o to aby wszystko było OK. Jeśli chodzi o jedzenie to było ona wyjątkowo smaczne, elegancko podane i zachwyciło wszystkich gości. Polecamy obiekt wszystkim rodzinom z dziećmi, gdyż na terenie ośrodka znajdują się dodatkowe atrakcje dla dzieci (bramki, trampolina, huśtawki itp.) Jeszcze raz serdecznie dziękujemy:) Był to dla nas piękny dzień między innymi dzięki wszystkim z ekipy Złotego Stawu