Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Lekarz Piotr Malijewski - specjalista chorób wewnętrznych, WIZYTY DOMOWE

adres:
80-360 Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 19A
tel:
728-475-431

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

Tawerna Dominikańska pokaż na mapie 2.0

kategoria:
Restauracje

Lokal z zewnątrz zachęca do odwiedzenia. Ceny normalne jak na lokale w tym rejonie. Kelner ładnie ubrany. Wydawać by się mogło, że jest ok. O potrawach się nie wypowiem bo niestety nie było mi dane ich spróbować Powód, jeżeli ich jedzenie jest tak świeże jak brudne obrusy, ziemniaki w menu i to nie do kupienia, ale pozostałość po gościach, to niestety nie polecam. Wiem jedno nigdy tam nie wrócę. Taka lokalizacja, wstydźcie się.

Gościniec Myśliwski pokaż na mapie 4.8

kategoria:
Restauracje

Byliśmy calą rodziną i ze znajomymi w lipcu 2015, mogę szczerze polecić potrawy, bardzo smaczne, świeże, przygotowywane przed wyjściem z kuchni na salę,obsługa sali miła jednak nieco sztywna, minus to czas oczekiwania na potrawy - ponad 40 minut. W czasie naszej wyzyty w części sali odbywała się uroczystość rodzinna co jednak dało się odczuć w kwestii hałasu i oczekiwania na potrawę. Koszt potraw ciut spory jak na przeciętnego Kowalskiego ale warto, bardzo smacznie, polecamy! :-) Ania, łódzkie

Elka School pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Bardzo polecam instruktora Piotra Kowerdeja. Indywidualne podejście do kursanta. Zawsze znalazł sposób, żebym opanowała manewry na placu ;-). Trasy na mieście wszystkie przećwiczone. Miły, sympatyczny, uśmiechnięty . Oaza spokoju ;), a przede wszystkim skuteczny. Tylko dzięki niemu zdałam za pierwszym razem. Pozytywnie mnie nastawił do egzaminu wciąż mi powtarzając, że jestem przygotowana :-).Piotrze , jeszcze raz wielkie dzięki!!!

Villa Baltica pokaż na mapie 5.3

kategoria:
Restauracje

Jest to wspaniały lokal z miłą obsługą i pysznym jedzeniem. Polecam wszystkim :) na pewno jeszcze tam wrócę

Kopp pokaż na mapie 1.0

kategoria:
Podłogi, posadzki, panele

Zdecydowanie nie polecam. Potraktowali mnie bardzo nieuczciwie. Wydawało mi się, że jak zapłacę grube pieniądze za deski i montaż, to zostanę potraktowany poważnie. Zamiast tego zafundowali nam kilka miesięcy stresu.