Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Lek. Piotr Malijewski - specjalista chorób wew., wizyty domowe

adres:
80-360 Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 19A
tel:
728-475-431

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

Pełna Micha pokaż na mapie 5.0

kategoria:
Pizzerie

Czas oczekiwania naprawdę krótki, pizza w smaku bardzo dobra - niestety minusem jest ser przypominający w konsystencji gumę do żucia, co psuje ogolny efekt. Wygląd minimalistyczny, ale pasujący do niewielkiej powierzchni lokalu.

NCM Dom Medyczny Otomińska sp. z o.o. pokaż na mapie 4.7

kategoria:
Przychodnie, poradnie

Od niedawna jestem pod opieką Położnej Moniki Styczyńskiej pracującej w ośrodku. Jestem zachwycona i na prawdę czuję się zaopiekowana. Pani Monika sama złapała mnie w innym ośrodku należącym do NCM I poleciła regularne badania szczególnie, że to ostatni msc. Ciąży. Gdy nie pojawiła się na KTG Pani Monika dzwoniła sprawdzając czy wszystko jest w porządku. Mam swojego Anioła i mogę być spokojna. Martwi mnie natomiast to że gdy przychodzę w godz. Dyżuru Pani Moniki ona pełni dyżur na recepcji. Myślałam że to jednorazowe ale powtarza się regularnie i dotyczy nie tylko mojej położnej. W efekcie robią się kolejki kadra biega między recepcją a gabinetami. Jest to mocno niepokojące. Apeluje do kadry Zarządzającej. Zatrudnijcie osoby dedykowane do pełnienia roli recepcji. Sama na codzień rektutuje i szkole nową kadrę. Napatrzyłam się też na złe praktyki typu zapychance nieobsadzonych posad pozostałym personelem. Za kilka msc. Stracicie świetną kadrę i zaufanie pacjentów. Już widać bałagan spowodowany brakiem stałego składu recepcji. Nie pozwólcie na to póki jest tak dobrze o pod Waszym dachem pracują tak oddane osoby. Liczę na Was

Przystań 1.2

kategoria:
Pizzerie

Zamawiałam obiad . Dowóz ponad godzinę chociaż pani zapewniała mnie że będzie do 40min. Za kazdyn razem kiedy dzwoniłam to pani zapewniała mnie tekstem :Już do pani jedziemy. Pizza wysuszona . Ogólnie baardzo słabo.

Boczki na Bok pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Modelowanie sylwetki

Cudowne, nowe miejsce, w którym ja czuję się bardzo przyjemnie. Korzystam z usług od zeszłego tygodnia i widzę doskonałe efekty. Polecam każdej Pani, która chce zrzucić tłuszczyk tu i ówdzie :)

iDoctor 6.0

kategoria:
Serwis komputerów

Mój macbook pro został zalany i w ogóle się nie uruchamiał. Po dwóch dniach panowie zadzwoni do mnie z diagnozą. Niestety uszkodzona była płyta główna, ale naprawa była możliwa!!!! Myślałem, że będę musiał kupić nowy komputer, ale na szczęście udało się naprawić za sensowne pieniądze :)