Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Lekarz Piotr Malijewski - specjalista chorób wewnętrznych, WIZYTY DOMOWE

adres:
80-360 Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 19A
tel:
728-475-431

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

Sklep Biegowy 2.4

kategoria:
Sklepy turystyczne i sportowe

pomimo wadliwego towaru reklamacja została dwa razy nieuznana.

Elka School pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Egzamin zdany za pierwszym razem. Bardzo profesjonalne podejście, przesympatyczna atmosfera. Pan Janusz bardzo indywidualnie podchodzi do każdego kursanta. Wszystko prosto wytłumaczone. "Nie ma fałszywego poklepywania po plecach" to powiedzenie idealnie opisuje jego sposób nauczania. Zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony co dodatkowo motywuje. Porady pana Janusza niezmiernie pomagały podczas egzaminu. Dzięki temu podeszłam do egzaminu bez większego stresu. Czasem krzyknie czasem ryknie, ale zawsze to wychodzi na plus :) Bardzo jeszcze raz dziękuje za naparawde efektywne jazdy! :)

Fotograf, T. Kwiatkowska 3.2

kategoria:
Fotografowanie

Witam. Chciałbym napisać iż Pani Teresa jest osobą z doświadczeniem. Wybraliśmy ją ponieważ zdjęcia które ma na swojej stronie ( szczególnie dzieci ) są najwyższej urody . Jednakże dla nas najważniejsza była sesia ślubna. W pakiecie za 2,5 tyś otrzymaliśmy mały 1 album plus 300 zdjęć ("obrobionych"). Ogólnie było ok nic ponad norme.Choć zaskoczyło nas mały album , brak kompletnie pomysłu na sesję w plenerze. Dodatkowo nie ma możliwości uzyskania zdjęć bez obróbki co uważam za duży minus. W tym przedziale cenowym można poszukać lepszej oferty , lecz nas urzekła jakość którą widzieliśmy na innych zdjęciach pani fotograf a której u nas nie było widać . Ocena 4 za całość jest efektem profesjonalnego sprzętu plus przypadkowy dobry plener(u nas nad jeziorem) dzięki któremu udało się zrobić wogóle zdjęcia :)

zooexpress 5.6

kategoria:
Sklepy zoologiczne

dobra szeroka oferta,szybka realizacja,przystępne ceny dogodna forma płatności

Efekt pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Polecam serdecznie wszystkim OSK Efekt, nie tylko z uwagi na świetną cenę ale także na poziom kształcenia w ośrodku, ciekawie prowadzone zajęcia teoretyczne przez p. Romana, jazdy praktyczne z p. Agnieszką to była sama przyjemność :) dzięki niej egzamin zdany za pierwszym podejściem, oby było jak najwięcej takich szkoleniowców, pozdrawiam.