Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Lekarz Piotr Malijewski - specjalista chorób wewnętrznych, WIZYTY DOMOWE

adres:
80-360 Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 19A
tel:
728-475-431

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

Dromader pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Transport bagażowy

Absolutnie polecam firme Dromader. Punktualnie, sprawnie, dokladnie i z dbaloscia o najmniejsze szczegoly. Nie zostala stluczona ani jedna szklanka. Firma zdecydowanie zna sie na rzeczy, a cala praca jest wykonywana blyskawicznie. Podejscie wlasciciela do klienta, humor i mila atmosfera umilaja wspolprace. :-) przy kolejnej okazji na pewno skorzystam ponownie z uslug Dromadera. Polecam!!!

Riot 6.0

kategoria:
Dezynfekcja, deratyzacja

jak w Naglowku. Przesympatyczny Pan, czerpiacy satysfakcje z tego czym sie zajmuje. Oferta byla przystepna i szybki czas reakcji. Bardzo polecam!!!

Elka School pokaż na mapie 5.7

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Po 17 (!) latach od poprzedniego nieudanego podejścia, po którym kompletnie straciłem motywację, doszedłem do takiego etapu w życiu, że stwierdziłem, że prawko bardzo by mi się przydało, a to ostatni gwizdek, bo czterdziestka tuż-tuż. Na stoisko Elki trafiłem przypadkiem w CH Riviera i od razu wszystko mi podeszło: cena kursu, ceny jazd dodatkowych, bardzo wygodnie rozplanowane kursy intensywne z teorii (skorzystałem z tygodniowego w ferie zimowe) i lokalizacja szkoły oraz jazd (jeździłem z Tesco Karwiny). Do teorii nie mam zastrzeżeń, ale to dopiero jazdy z panią Asią Dzięcioł dały mi 100x więcej niż cały poprzedni kurs. Spokojna, opanowana, zawsze mająca w zanadrzu dobrą radę na egzamin, krótko: 100% profesjonalizmu. Zdałem bez problemu za pierwszym podejściem, już czekam na wymarzone prawko kat. B. Polecam Elkę i jazdy z panią Asią bez zastrzeżeń!

Modus Odszkodowania pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Odszkodowania

Moja sprawa o odszkodowanie za błąd medyczny przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Ogólnie polecam wszystkim Modusa

Akademia Prawa Jazdy pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Teoria przedstawiona w bardzo zrozumiały, przystępny, a co najważniejsze ciekawy sposób. Jeśli chodzi o praktykę, to miałam OGROMNĄ przyjemność jeździć z MICHAŁEM CIEPLIŃSKIM. Instruktor niesamowicie cierpliwy, dokładny i konkretny, a przy tym przesympatyczny i naprawdę potrafiący porządnie zmotywować :) Wspólne jazdy i pogawędki podczas nich były dla mnie czystą przyjemnością :) Szczerze polecam! :)