Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Lekarz Piotr Malijewski - specjalista chorób wewnętrznych, wizyty domowe

adres:
80-360 Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 19A
tel:
728-475-431

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

Mini Szkoła Jazdy pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Gorąco polecam,jestem bardzo zadowolony,przyjemne i skuteczne przygotowanie do teoriii. Miałam przyjemność jeździć z 3 instruktorami i wszyscy byli bardzo życzliwi i sympatyczni.Uważam,że to świetny ośrodek szkolenia dla osób,które nie mają tego czegoś do jazdy. Bez dwóch zdań najlepsza szkoła jazdy do jakiej mogłem trafić !!! Polecam gorąco tę szkółkę.

Dotyk piękna M. Holeniewska pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Salony kosmetyczne

Jestem zadowolona z jakości usługi.Polecam!

WNS Pomorze pokaż na mapie 5.0

kategoria:
Szkolenia

Była to moja pierwsza styczność ze spawaniem metodą TIG w życiu i w ogóle ze spawaniem i po 3 tyg kursu naprawdę się czegoś nauczyłem. Tak jak i mi polecono WNS Pomorze do odbycia kursu (plus zerknąłem na opinie właśnie tutaj) tak i ja polecam ją dalej. Kadra, instruktorzy jak i Panie w biurze bardzo w porządku - wszystkich serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia na następnym kursie! :)

Energa pokaż na mapie 1.0

kategoria:
Elektryka i automatyka

Od dwóch miesięcy walczyłam o wystawienie korekty do zawyżonej faktury. Po moich nieustannych telefonach z pytaniami co się dzieje z tematem, bo w ciągu 14 dni na rozpatrzenie reklamacji, o których mówią zapisy umowy kompleksowej nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, wywalczyłam korektę. Niestety szczęście trwało krótko, ponieważ następna faktura okazała się również zawyżona. Nikt z szanownych Panów, nie raczy pofatygować tyłka do klienta w celu poprawnego spisani licznika. Żenujące.

MK Bowling pokaż na mapie 3.4

kategoria:
Kręgielnie

Spoko miejsce, kręgle, bilard- wszystko ok. Obsługa dramat, obrażona, że ktoś jej głowe zawraca. Z kulturą też na bakier. Przydałaby się zmiana ekipy.