Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Lek. Piotr Malijewski - specjalista chorób wew., wizyty domowe

adres:
80-360 Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 19A
tel:
728-475-431

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

AA Herkules Podesty Ruchome pokaż na mapie 5.4

kategoria:
Wypożyczalnie

Wynająłem od nich maszyny i nareszcie jakas konkretna firma w Gdańsku. Polecam!

Akademia Prawa Jazdy pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Serdecznie wszystkim polecam Akademie Prawa Jazdy !!! Zdałam po długiej przerwie tylko dzięki Michałowi Cieplińskiemu, który przygotował mnie perfekcyjnie do egzaminu ! Korygował od samego początku każde nabyte wcześniej już przeze mnie błędy ! I dawał cenne wskazówki przydatne w przyszłości ;) Cały kurs minął b. szybko w przyjemnej atmosferze ;) jeżeli chcecie zdać to tylko z Michałem, którego pozdrawiam! Życze samych sukcesów i zdolnych kursantów !!

Pacars pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Usługi blacharsko-lakiernicze

Witam polecam firmę Pacars, naprawa mojego auta przebiegła sprawnie i bez zastrzeżeń, na czas naprawy dostałem auto zastępcze oby więcej warsztatów tak funkcjonowało

Szkoła Tańca Smile 6.0

kategoria:
Kursy tańca

Musimy przyznać, że z Mężem kompletnie nie umieliśmy tańczyć, ale po kursie w Szkole Tańca Smile, nasz pierwszy taniec wyszedł fenomenalnie. Wszyscy goście byli pod wrażeniem. Pani Trener jest bardzo wymagająca, ale dzięki temu mieliśmy poczucie, że wszystko jest świetnie dopracowane:)

Bodyguard 6.0

kategoria:
Strzelnice

Brałam udział w wieczorze panieńskim zorganizowanym na strzelnicy. Szkolenie pod okiem Pana Piotra oznacza dobrą zabawę i dużo śmiechu :) Nawet jeśli ktoś nie trzymał nigdy broni w ręku i to jego pierwsze strzelanie, to po wyjściu ze strzelnicy na pewno będzie chciał tam wrócić ponownie.