Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Lek. Piotr Malijewski - specjalista chorób wew., wizyty domowe

adres:
80-360 Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 19A
tel:
728-475-431

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

Nokta Kebab 1.7

kategoria:
Fast food

Nie wiem jak jest normalnie, a przy dniu dzisiejszym box to garść surówki i odrobina niedopieczonego miesa... ale naprawdę odrobina... nawet za te 7 zł, to drożyzna! Promocja to chyba zachęcenie, a nie cięcie ilości jedzenia! O jakości nie wspomnę. Burcząca blond obsługująca Pani, która ze wszystkiego robiła problem. Porażka! Omijać z daleka... ja na pewno tak zrobię.

Hilary pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Salony optyczne

Jestem klientką od ponad 10 lat, nigdy się nie zawiodłam. Miła i profesjonalna obsługa, bogaty wybór oprawek, a przy tym konkurencyjne ceny.

Restauracja Ritz pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Restauracje

Byłam z moją mamą (89 lat) oraz sąsiadką biedną emerytką. Wszystkie trzy byłyśmy oczarowane zarówno obsługą jak i potrawami. Na koniec pani Basia osobiście złożyła życzenia urodzinowe mojej mamie, podała płaszcz i otworzyła drzwi. To ją ujęło za serce. Dla mnie osobiście pani Basia jest ciepłą , bezpośrednią i szalenie miłą osobą. Cała obsługa na medal. Nic dodać nic ująć. Jeszcze raz dziękuję za wspaniały obiad na którym byłam 16.04.2016

ST-motor 6.0

kategoria:
Wulkanizacja, regeneracja

Warsztat, który z pewnością mogę polecić. Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Dużo wskazówek, rad. podejście indywidualne w doborze gum.

Intermedica 1.0

kategoria:
Przychodnie, poradnie

Byłam zarejestrowana do lekarza. 2 tyg przed wizytą dowiedziałam się, że nie wizyta się nie odbędzie, bo lekarz już nie pracuje. Była jedna(!) próba kontaktu ze mną. Ponieważ nie mogłam odebrać odnotowano, że "nie odbiera" i nie podjęto kolejnej próby. Na pytanie dlaczego nie starano się skontaktować ze mną ponownie dostałam odpowiedź, że w pierwszej kolejności są informowane osoby, które mają zaplanowaną wizytę na dany dzień i dzień później. Czyli gdyby nie moja wizyta w przychodni dowiedziałabym się o braku lekarza najwcześniej dzień przed.