Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Lekarz Piotr Malijewski - specjalista chorób wewnętrznych, WIZYTY DOMOWE

adres:
80-360 Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 19 a pokaż na mapie
tel:
728-475-431
e-mail:
pmalij@poczta.onet.pl

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

Akademia Prawa Jazdy pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Akademię polecili mi znajomi. I naprawdę nie żałuję tej decyzji. Zdałam i teorię i praktykę za pierwszym razem. Jestem bardzo zadowolona z obsługi i wysokiego poziomu nauczania. Trafiłam na genialnego instruktora Pana Michała Prażmo, który cierpliwie pomógł mi poskromić auto. Serdecznie polecam wszystkim!

Sex Shop Pleasure pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Sexshopy

Jestem pod wielkim wrażeniem ładnym i estetycznym wyglądem sklepu, jak i profesjonalnej i przede wszystkim miłej obsłudze! Naprawdę z czystym sumieniem polecam ten sklep.

siwowski 1.0

kategoria:
Serwis komputerów

Bardzo długi czas oczekiwania najpierw na diagnozę potem na naprawę. Panowie tam pracujący nie raczą skontaktować się z klientem (co z resztą zostało obiecane), to ja musiałam dzwonić kilkukrotnie żeby przypomnieć, że mój sprzęt u nich jest i mieli się nim zająć. Naprawa trwała bardzo długo, panowie zainkasowali gigantyczną kwotę, komputer został naprawiony, a po kilku dniach znów nadawał się do naprawy. Podsumowując: kontakt z klientem zerowy (ze strony serwisu), odwalony kawał fuszerki, kolosalne ceny w stosunku do wykonywanych usług. Nie polecam!

6 LO Gdynia pokaż na mapie 3.0

kategoria:
Szkoły średnie

Zdecydowanie odradzam wybór szóstki. Sama wybrałam tę szkołę kierując się wyłącznie rankingiem, ponieważ miałam świetne wyniki z egzaminu gimnazjalnego i byłam bardzo ambitna, więc bardzo chciałam iść do renomowanej szkoły. Niestety w wysoki poziom tej szkoły wierzyłam tylko jeszze przez pierwszy tydzień zajęć. Po pierwsze całe 3 lata spędziłam niemal wyłącznie nad książkami a zajęcia lekcyjne to był zmarnowany czas - lekcje prowadzone albo w formie nudnego wykładu albo haotycznie, tak że większość uczniów i tak nic z tych zajęć nie wyniosła. Fizyka - nauczyciel który tłumacząc coś sam się w końcu w swoim wywodzie gubił, chemiczka wolała zamiast nauczać zajmować się wszytkim innym, polonistka, która interpretowała wiersze czytając jakieś swoje poradniki (nie licz na to że dowiesz się czegoś "spoza programu"), anglistka, która przez cały rok zdążyła zrealizować dwa działy (na ok. 10) itd. I tak do matury 80% klasy uczyło się z pomocą korepetytorów... pamiętam jak na rozpozęciu roku szkolnego w 1 kl dyrektorka mówiła w jakiej to renomowanej szkole mamy zaszczyt się uczyć a wszyscy stali tak dumnie... w 2 kl natomiast kilka osób wręcz wybuchło śmiechem znów słysząc te same bzdury...

Centrum Stomatologiczne pokaż na mapie 1.2

kategoria:
Stomatolodzy

Slabe kompetencje,definitywnie widac iz najwazniejsze dla tych stomatologow jest ilosc zrobionych zabkow,nie jakosc. Bolesne dawkowanie znieczulenia. Slaba informacja i opieka nad pacjentem.Brak jakichkolwiek odpowiedzialnosci za spieprzona usluge. Nie polecam nawet wrogowi!