Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Lek. Piotr Malijewski - specjalista chorób wew., wizyty domowe

adres:
80-360 Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 19A
tel:
728-475-431

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

U Skrzypka 2.6

kategoria:
Jedzenie online

Wczoraj zamówiliśmy 2 pizze oraz 3 placki po cygańsku. Zamówienie przyjechało po 1,5godz. Pizza była ok natomiast placki?? Fatalne to mało powiedziane.. mięso W MIARĘ ok natomiast sam placek jak GUMA, surówki najgorsze jakie w życiu jadłam- sfermentowana marchewka, kwaśna surówka z kapusty pekińskiej itp. Praktycznie całe danie poszło do kosza... NIGDY WIĘCEJ TAM NICZEGO NIE ZAMÓWIĘ... strata pieniędzy.. NIE POLECAM

Zakład Tapicerski 6.0

kategoria:
Usługi tapicerskie

Renowacja dużej kanapy i 4 krzeseł. Meble wyniesione i wniesione z 1 piętra. Wszystko wygląda jak nowe. W 4 dni były u mnie z powrotem. Świetna robota.

Auto Best pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

polecam szkołę każdemu, kto oczekuje profesjonalnej obsługi, miłej atmosfery oraz wzorowego podejścia do kursantów. Dużym plusem jest także możliwość ćwiczenia na placu, który jest najlepszy jakościowo w Trójmieście. Elastyczność i profesjonalizm wykładowców, doświadczenie i profesjonalizm instruktorów jazdy oraz wzorowy tabor samochodowy dopełnia całości jako najlepszej dostępnej szkoły na trójmiejskim rynku. Kto skorzysta, na pewno się nie zawiedzie.

Bobby Burger 3.5

kategoria:
Burgery

jesli ktos dawno nie byl w maku, to moze skoczyc do BB, jest bardzo podbnie. bułka "brioche" to taśmówa z fabryki, taka jak w maku. rozmiar tez podobny. jedyne co jest inne to ceny: za dwie zwiędłe bułki i małą kole zaplacilem 51 ziko. grubo nawet jak na europejska stolice kultury :) burgery sa opisane tak, ze masz wrazenie ze to bogactwo skladnikow sie po prostu nie zmiesci w bulce - i chyba faktycznie sie nie miesc, ciezko cos w niej znalezc. prazona cebula z wielkiego wora z hurtowni, bułki z waty, sosy z makro. a wszystko zwiniete w super hipsterski papier pakowy. ZERO PUNKTOW.

Zooexpress 5.8

kategoria:
Sklepy zoologiczne

Duży wybór, przystępne ceny i przede wszystkim ekspresowa dostawa to tylko jedne z zalet tego sklepu :) polecam