Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Lek. Piotr Malijewski - specjalista chorób wew., wizyty domowe

adres:
80-360 Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 19A
tel:
728-475-431

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

Cored 5.7

kategoria:
Salony optyczne

robiłam dla dziecka okulary z dość grubymi szkłami i wyszły pięknie i cienko. Do tego naprawa 2 par okularów (w sieciówkach nie naprawisz). Wybór opraw duży, zgodny z modnym trendem. Ceny przystępne jak dla mnie.

Novahouse pokaż na mapie 5.6

kategoria:
Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Chciałabym podziękować Pani Agnieszce Kasper z Agencji Nieruchomości Novahouse za ekspresową i profesjonalną sprzedaż mieszkania mojej mamy . Od podpisania umowy pośrednictwa minęły zaledwie 2 dni i mieszkanie zostało sprzedane .To z pewnością zasługa Pani Agnieszki i jej rozeznania na rynku nieruchomości , zaangażowania w naszą sprzedaż oraz dyspozycyjność , Nowoczesne podejscie do klienta , miła , sympatyczna i profesjinalna obsługa Pani Agnieszki Kasper dały pełny komfort współpracy zarówno nam sprzedajacym jak i kupujacym nieruchomość . Novahouse to na prawdę ekspresowa sprzedaż mieszkań . Polecam ! Pani Agnieszko dziękuję w imieniu mojej mamy i swoim . Beata Dębowska

Centrum Psychotechniki pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Psycholodzy

W końcu natrafiliśmy na fajnego normalnego psychologa, który rozumie dziecko i nas! Jeśli szukacie pomocy warto do mgr Joanny Rosielewskiej!

Gacka Julita - adwokat pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kancelarie adwokackie i radcowskie

Z usług Kancelarii Pani Julity Marzec skorzystałam podczas walki, którą podjęłam z firmą ubezpieczeniową o uzyskanie odszkodowania i nie zawiodłam się. Pomoc, którą otrzymałam okazała się nieoceniona. Pani Julita Marzec jest niezwykle kompetentną, profesjonalną i konkretną osobą. Rady, które otrzymałam świadczyły o ogromnym doświadczeniu, które posiada Pani Mecenas. Serdecznie polecam!!!

Sun City 6.0

kategoria:
Solaria

Polecam goraco. Mila obsluga, super klimat!