Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Lekarz Piotr Malijewski - specjalista chorób wewnętrznych, WIZYTY DOMOWE

adres:
80-360 Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 19A
tel:
728-475-431

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

Urząd Miasta Gdyni pokaż na mapie 1.0

kategoria:
Urzędy miejskie

To co się dzieje w UM w Gdyni woła o pomstę, UM jako tako jest ok ale wydział Spraw Społecznych to jedna wielka masakra. Pani Naczelnik Steppa, jest bardzo nie miła, pozwala sobie na prywatę, załatwienie tam dodatku czy innych spraw mija się z cudem, pracownice bardzo nie uprzejme, alimenty nie wypłacane terminowo z Funduszu, tak samo jest również z dodatkiem do świadczeń pielęgnacyjnych, tej Pani się wydaje, że daje pieniądze z własnej kieszeni, z wielką łaską podchodzi do klientów, jest cyniczna i wredna. Czas najwyższy zmienić Naczelnika bo jeśli takiej przeszkadza menopauza w pracy to nie jest to wydajny pracownik. Co to za polityka, że my nie mamy alimentów co miesiąc, tylko jak nie dwa dni to tydzień spóźnienia a wyrokiem Sądu ojcowie naszych dzieci w razie spóźnienia są zobowiązani do zapłaty odsetek karnych ale UM już nie. Próbowałam się, porozumieć w tej kwestii z Panem Prezydentem Stasiakiem ale oczywiście ten Pan nie miał nawet czasu na rozmowę ze mną bo i po co? Niestety to nie Prezydent jest dla nas tylko my dla niego, dostać się na rozmowę do kogoś takiego to wręcz nie możliwe. Czas najwyższy zmienić Prezydentów bo dla Stasiaka i Szczurka biedni ludzie to gówno!

Pierogarnia Chińska 5.5

kategoria:
Restauracje

W Gdyni było już wszystko, ale nie chińskie pierożki. Teraz już są i w bardzo dobrym wydaniu. Menu jest takie jak trzeba - ani zbyt skromne, ani zbyt obszerne - widać, że skupiają się na daniach, które dobrze im wychodzą. Oczywiście najważniejsze są pierożki - gotowane na parze, o wspaniale cienkim cieście i w wielu wariantach do wyboru, z różnymi mięsami i warzywami. Jest też kilka zup i dań z makaronem lub ryżem - próbowałem wołowiny po Syczuańsku i była bardzo smaczna, ale najczęściej i tak biorę pierożki. Stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry - chyba żadne danie nie kosztuje ponad 20 zł, a każdym można się najeść. Jedyne co oceniłem poniżej 5ki to wystrój - zaliczam do niego sztućce, które są niestety plastikowe. Pierożki podawane są w bardzo fajnych drewnianych naczyniach (w których były gotowane), ale wszystko inne w plastiku i oczywiście psuje to trochę efekt. Jak się dorobią normalnej porcelany i metalowych sztućców, a także poprawią wystrój, to będzie to już bardziej podobne do restauracji niż do baru, ale i tak warto do nich wpaść bo wszystko jest po prostu bardzo smaczne. :) Polecam!

Masaż hawajski Lomi Lomi 6.0

kategoria:
Masażyści

Polecam, korzystałam kilkakrotnie, indywidualne podejście do klienta. Niesamowity relaks oraz ukojenie. Uczta dla ciała i ducha.

Resto Design 5.8

kategoria:
Salony meblowe

Zakup najbardziej udany z ostatnich jakich dokonałem do mojego nowego domu, sofa oraz stół i krzesła świetnie się prezentują. Bardzo dobra jakość za przystępną cenę.

Jazz Cafe pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Puby

To jest kultowe miejsce, działają chyba od 10 lat jest zawsze spokojnie i czy jest sie tam codziennie czy raz na pół roku zawsze wchodzi się jak do domu. poza tym tyle znajomości, tyle przyjaźni mam właśnie z Jazz Cafe