Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Lekarz Piotr Malijewski - specjalista chorób wewnętrznych, WIZYTY DOMOWE

adres:
80-360 Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 19A
tel:
728-475-431

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

Anatomic pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy masażu

Szkoła Anatomic jest szkołą na najwyższym poziomie. Polecam

Jankar 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Polecam OSK "Jankar". Zapewniają e-lerning, który jest świetnym rozwiązaniem, dla osób, które nie mają czasu na dojeżdżanie na wykłady. Świetna atmosfera i wysoki poziom nauczania, szczególnie polecam instruktora Darka Leszczyńskiego. :)

Travel Group P. Czeczko pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Przewóz osób

Skorzystalam z wynajęcia mercedesa vito 8 osobowego z firmy. Nie mam zadnych zastrzezen, wszystko było na czas i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.Dobry kontakt,faktura i ogolnie firm godna dalszych polecen dla innych.

zooexpress 5.4

kategoria:
Sklepy zoologiczne

Fantastyczna obsluga, dostawa fenomenalnie ekspresowa. Ceny przystepne i co najwazniejsze-sama nie muszę wnosic zakupow do mieszkania.

Aleksandra Merchel 6.0

kategoria:
Wizażyści, styliści

Jury daje same szóstki. Ola ma tę rzadką cechę, że lubi swoją pracę i klientów. Zna się na modzie, jest rzetelna, słowna, punktualna, uważna, uporządkowana; słucha i rozumie - to wyjątkowa mieszanka, jako że fachowcy przeważanie niedomagają pod tym czym tamtym względem, a najczęściej pod wieloma. Ola łączy również profesjonalizm z urokiem osobistym, co powoduje, że bardzo dobrze się z nią pracuje. Z czystym sumieniem polecam jej usługi każdemu - i zabieganemu modowemu abnegatowi i wyrafinowanemu bywalcowi butików i pokazów, i tym pośrodku też.