Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Lek. Piotr Malijewski - specjalista chorób wew., wizyty domowe

adres:
80-360 Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 19A
tel:
728-475-431

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

Aredo 5.0

kategoria:
Meble kuchenne

Jestem bardzo zadowolona z usług Aredo, które poleciała mi koleżanka. Polecam Pana Jarka, który projektował moją kuchnie - wiele mądrych rzeczy podpowiedział. Montaż kilka dni po terminie, ale warto było poczekać! Kuchnia wyszła super

SpokoOko 6.0

kategoria:
Wideofilmowanie

W kwietniu br. Pan Wojtek nagrywał nasz ślub i wesele. Gotowy, zmontowany film i teledysk otrzymaliśmy już po 2 tygodniach, co jest rzadko spotykane wśród konkurencji w tej branży. Teledysk zrobiony z pomysłem - świetna pamiątka. Film, co ważne jego długość do ustalenia z Panem Wojtkiem, zmontowany w fajny oryginalny i ciekawy sposób - cała zabawa weselna przerywana fragmentami zabaw z oczepin. Oprócz samego filmu i teledysku, Pan Wojtek udostępnia cały "surowy" materiał ;). Polecam :).

Auto Dobrucki pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Usługi blacharsko-lakiernicze

Polecam te firmę, fachowa obsługa, ma pojęcie o temacie. Miałem stłuczkę i zderzak tylny nadawał się do wymiany, firma zrobiła to w ekspresowym tempie. Teraz samochód jest piękniejszy niż przed stłuczką :)

Centrum Sportowe u Jezuitów pokaż na mapie 5.5

kategoria:
Baseny

Bardzo przyzwoita pływalnia. Wygodne szatnie, możliwość odpoczynku w saunie. Miła i kompetentna obsługa dbająca o czystość obiektu. Miejsce w zupełności spełnia moje wymagania. Polecam:)

Auto-Lider pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Z pełnym przekonaniem polecam ośrodek Auto-Lider. Uczył mnie Pan Rafał Skorupa - bardzo miły i cierpliwy. Rzetelnie podchodzi do swoich obowiązków, zawsze punktualny. Jest bardzo profesjonalny, dokładny i pomocny. Na egzaminie nie było sytuacji, która by mnie zaskoczyła.Byłam przygotowana idealnie! Zero stresu! Dziękuję i polecam na 100%