Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Lekarz Piotr Malijewski - specjalista chorób wewnętrznych, WIZYTY DOMOWE

adres:
80-360 Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 19 a pokaż na mapie
tel:
728-475-431
e-mail:
pmalij@poczta.onet.pl

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

Say&Play 5.5

kategoria:
Szkoły językowe

Moja córka wraca zawsze szczesliwa z angielskiego. Buzia jej sie nie zamyka. Jeździ na nocowiska i inne zajęcia, które są tylko po angielsku. No i Panie mówią tylko po angielsku i oceny są lepsze. W szkole mówi pani, ze sa znaczne postepy. Zostaniemy w sayandplay i nie mam innej opcji...:O juz od dwoch tygodni córa kiedy piersze zajęcia, bo szkola sie zaczęła, i zajęć nie może sie doczekac. Mam nadzieje ze teraz tez będzie w grupie z koleżankami, chyba sześć osób bylo.

Wymiana opon 6.0

kategoria:
Wulkanizacja, regeneracja

ok.warto!Korzystałem w ubiegłym roku rówież ok.

Przystań u Liliany 6.0

kategoria:
Szkolenia psów

Jeżeli nie macie gdzie zostawić Waszych pupili GORĄCO POLECAM to miejsce!! Przede wszystkim serdeczne, życzliwe i profesjonalne podejście do psiaków, Pani Liliana w razie potrzeby służy radą, psiak jest obserwowany, w razie potrzeby wnioski z obserwacji są omawiane z właścicielem. Przystań dba o swoich gości jak o domowników :) a dla samych psów RAJ, duże podwórko, ogromny teren do spacerów, cisza, spokój, każdy piesek ma swoje indywidualny "pokój", towarzystwo innych psów. REWELACJA :)

Mustang 6.0

kategoria:
Jazda konna

Atmosfera naprawdę przyjazna. Pani Karolina przesympatyczna, która daje wiele przydatnych rad. Bardzo dużo chwali, co motywuje jeszcze bardziej do poprawy swoich umiejętności. Przez wiele lat wyrobiłam sobie słabą opinie o środowisku jeździeckim. Jednak w tej stajni spotkałam się z kompletnie czymś przeciwnym i to mnie najbardziej urzekło. No i oczywiście konie przecudowne!

Restauracja Orzeł pokaż na mapie 2.6

kategoria:
Restauracje

NIESTETY ODRADZAMY. Razem z mężem postanowiliśmy zrobić rodzicom prezent z okazji rocznicy ślubu i wykupiliśmy na Grouponie 4-daniowa kolacje vip. To był błąd. Oferta zachęcała do skosztowania dań kuchni staropolskiej. Po telefonicznej rezerwacji rodzice stawili się na miejscu. Okazało się, że nie mogą zamówić ani reklamowanego na Grouponie dzika, ani jelenia, ani baraniny, ani ptactwa, ani praktycznie nic, ponieważ wszystko trzeba było zamówić z kilkudniowym wyprzedzeniem. O tym przez telefon nikt nie raczył powiadomić rodziców. Dostępna "od ręki" jest wołowina, ale akurat tego dnia jej nie było. Ostatecznie jedyny wybór to kurczak lub golonka. Dodam, że była to kolacja o rzekomej wartości 168 zł! Kpina. Jedzenie okazało się być odgrzewane (...) Do tego deser został narzucony z góry- nieprzyjemnie pachnący i czuć, że nieświeży sernik. Jedynym jasnym punktem kolacji była bardzo uprzejma pani, która obsługiwała rodziców oraz to, że porcje były duże. Cóż jednak z tego, jeśli nieświeże.