Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Lekarz Piotr Malijewski - specjalista chorób wewnętrznych, WIZYTY DOMOWE

adres:
80-360 Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 19A
tel:
728-475-431

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

Pinky Studio pokaż na mapie 5.3

kategoria:
Studio paznokcia

Pazurki wykonane idealnie, bardzo trwałe. Mimo iż minęły już trzy tygodnie nadal wyglądają bardzo dobrze. Polecam z czystym sumieniem:-)

Auto Pomoc 6.0

kategoria:
Warsztaty, mechanika, elektryka

Do Pełki trafiłam z przypadku - przez PZU Pomoc. Polecam warsztat szczerze - przemiła obsługa, rzetelni Pracownicy, sumienni Mechanicy. A Pan Robert to wzór obsługi klienta! :)

Dragon Pizza 6.0

kategoria:
Pizzerie

Pizza spoko,najlepsza na Oruni lecz kucharz ma chyba ADHD bo strasznie krzyczy.

Browar Lubrow 5.7

kategoria:
Restauracje

Odwiedziłem kolejny lokal w trójmieście, gdzie podają swoje własne piwa. Naprawdę jest dobrze. Polecam. Karmelickie jak dla mnie wymiata.

ALFA 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Wybrałam tą szkołę po opiniach innych na tym portalu, i jestem kolejną osobą zachwyconą poziomem nauczania teoretycznego (Pan DAREK - geniusz, w sposób jasny i dokładny przekazał wiedzę książkową i praktyczną w zaledwie 3 dni!) oraz praktycznego - zaraz przejdę do chwalenia Instruktora ;) Pan MICHAŁ - do teraz nie pojmuje jak Pan daje radę zapamiętywać wszystkich kursantów - nawet tych, z którymi nie miał Pan okazji jeździć - dziękuję za wiarę w nas jeżdżących i uśmiech ;) a także za Instruktora MARCINA - wybitnie cierpliwego, pozytywnie nastawionego i bardzo dobrego Instruktora, który wiedział jak mnie podejść, bym dawała z siebie więcej za każdy razem;) Za powtarzanie przejazdu miejsc trudnych, muzykę - nie tylko tą z radia ;P i oczywiście za wiarę we mnie - DZIĘKUJĘ! Dziękuję szkole OSK ALFA za przygotowanie mnie do egzaminu, który zdałam za pierwszym razem :D