Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Scena Klub Muzyczny

adres:
81-729 Sopot, al. Franciszka Mamuszki 2 (Na plaży w Sopocie) pokaż na mapie
tel:
601-208-435
e-mail:
biuro@scenaklub.pl
www:

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

Odee pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Projektowanie stron www

Firma gadana polecenia! Wysoki standard usług w przystępnych cenach Choć czas realizacji budził pewne obawy to efekt końcowy jest super! Strona jest nowoczesna i zaprojektowana zgodnie z aktualnymi trendami. Wykonanie projektu odbyło się zgodnie z naszymi sugestiami, wskazówkami, ale również z pomocą kreatywnych pracowników firmy, którzy są bardzo sympatyczni, otwarci a we wszystkich pytaniach natury merytorycznej bądź technicznej, można liczyć na ich kompetentną wiedze i pomoc. Należy docenić to prace grafika, ale szczególne uznania dla programistów! Brawo Chłopaki! Docenić należy też duże wsparcie nawet po zakończeniu projektu. Polecam serdecznie.

Pizzeria Simba 2.3

kategoria:
Pizzerie

CIASTO wyglądało fatalnie. Bez smaku , nie polecam - tragedia jednym słowem

Resto Design pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Salony meblowe

Polecam - fotel wykonany bardzo dokładnie, z bardzo dobrych materiałów, bardzo wygodny z relaksem. Prezent dla męża. Przesyłka zapakowana perfekcyjnie, dotarła w stanie idealnym Panowie od transportu bardzo mili. Realizacja w krótszym czasie niż deklarowany przez sprzedawce. Jestem bardzo zadowolona,a mąż chyba jeszcze bardziej

Ewa Zapędowska 6.0

kategoria:
Osobisty trener fitness

Ewę znalazłem w Internecie poszukując trenerki / trenera. Ostatecznie po analizie opinii zdecydowałem się na trenerkę. I to był strzał w dziesiątkę. Pracujemy razem od 6 miesięcy. Pełen profesjonalizm, motywacja, porządny wycisk (Ewie po prostu trudno odmówić, poza tym wychwyci każdą próbę uniku i szeroko rozumianej leserki :). Jednocześnie na bieżąco koryguje ćwiczenia które ze względów czysto anatomicznych ewidentnie ,,nie leżą". Bardzo wyczulona na ryzyko kontuzji i prawidłową postawę. I to wszystko w wyjątkowo sympatycznej atmosferze... . Efekt: 3 dziurki w pasku mniej, plecy proste, biceps rośnie, rama coraz szersza - moja kobieta jest zachwycona:) Ewa jest trenerką bardzo rzetelną, wymagającą, a do tego wesołą, polecam!

Carter pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Salony samochodowe

A ja kupiłem RAV4 Hybryd u Pani Darii która jest przemiłą osobą i od razu przygotowała fajną ofertę i załatwiła auto na czas. Ogólnie odnośnie sprzedaży oceniam na 5 co do serwisu to nie mam jeszcze zdania.