Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Bergen Group Amia

81-365 Gdynia, Stefana Batorego 23

tel. 58 350-02-00 fax 58 350-02-01

Twoja ocena w kategorii: Praca za granicą

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Skuteczność
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Akademia Prawa Jazdy pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Co prawda nie przechodziłam tu całego kursu a zaledwie kilka lekcji po utracie prawka za punkty, ale te 5 godzin przejechanych z instruktorem Michałem Cieplińskim, sprawiło ze w ciągu kilku dni odzyskałam prawo jazdy ;-] Dodatkowo na prawdę przystepne ceny, i godziny jazdy.Polecam

La Mancha pokaż na mapie 4.2

kategoria:
Szkoły językowe

Uczęszczałem do szkoły La Mancha na zajęcia indywidualne i grupowe. Widzę plusy i minusy: PLUSY: - lektorka, z którą były zajęcia miała ogromną wiedzę (historia, kultura, slang, powiedzenia i przysłowia). Widać, że hiszpański to jej pasja. - zajęcia o różnych porach, szkoła dostosowuje się do klienta - małe kameralne grupy - bardzo dobrze prowadzona gramatyka (zasługa lektora) - cena w przypadku zajęć grupowych - korzystna. NIESTETY SĄ TEŻ MINUSY - moim zdaniem szkoła przykłada za mało uwagi do nauki mówienia. Jako dorosła osoba najbardziej mi zależy na mówieniu, a tego było zdecydowanie za mało. Przerabiając czasy można było zaproponować uczniom przygotowanie wypowiedzi, z użyciem czasu, konstrukcji gramatycznej, której się uczyliśmy,a tego nie było. W sumie przez cały rok było może z 5 okazji do dłuższej wypowiedzi. Tego bardzo mi zabrakło w La Mancha. Nie wiem czy wrócę do szkoły. Mam teraz lekcje przez Skype, gdzie lektor jest tylko dla mnie, non stop jest dialog i możliwość wypowiadania się. Jeśli ktoś przygotowuje się do egzaminu, matury polecam szkołę, bo gramatyka prowadzona jest bdb, jeśli ktoś chodzi dla siebie i chce nauczyć się mówić - warto to 2 razy przemyśleć.

O.S.K. PASAT 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Bardzo miło będę wspominać naukę w O.S.K. Pasat w Gdyni. Wszyscy pracujący w szkole byli zawsze bardzo pomocni i otwarci. Pan Jurek - najlepszy instruktor na świecie. Dziękuję za wiele cennych wskazówek! Pozdrowienia!!!

Lux Med Centrum Medyczne pokaż na mapie 2.8

kategoria:
Prywatne kliniki i spółdzielnie

Coraz dłuższe terminy, coraz niższa jakość. Szkoda :(

Hossa pokaż na mapie 4.8

kategoria:
Budownictwo mieszkaniowe

Ponad rok temu kupiliśmy z mężem mieszkanie od Hossy. Mieszkanie odbieraliśmy razem z inspektorem nadzoru budowlanego, którego polecili znajomi. Koszt takiej usługi wyniósł nas 280zł. Znalezione drobne usterki zostały szybko i bezproblemowo usunięte, a inspektor powiedział że taki standard deweloperski rzadko się zdarza. Na razie z mieszkaniem wszystko jest ok, zobaczymy jak będzie później.