Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Bergen Group Amia

81-365 Gdynia, Stefana Batorego 23

tel. 58 350-02-00 fax 58 350-02-01

Twoja ocena w kategorii: Praca za granicą

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Skuteczność
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Dworek Mitro pokaż na mapie 2.0

kategoria:
Restauracje

W październiku 2014 zrobiłam urodziny w tym miejscu, zrobiłam wcześniej rezerwację. Gdy przyszłam wraz z moimi gośćmi przeżyłam wielkie rozczarowanie! Kelnerki - śpiące królewne! Nic nie wiedziała o rezerwacji, patrzą się na mnie jak na kosmitę! Zapytałam, który stolik jest Nasz, kelnerka w okularach odpowiedziała z wielką łaską,że mogę sobie wybrać! Wszystkie stoliki przypominają ławy szkolne, zwykła decha. Usiadłam do stolika pod oknem... Myślałam,że jak rezerwuję stolik to będzie na nim świeczka, serwetki, kwiatek, a tam NIC!!!! NIC! zero świeczek!zero serwetek! zero kwiatków! zero muzyki! wszystko była słychać! Nasze rozmowy, hałasy z kuchni, rozmowy kelnerek! Zamówiłam m.in. piwo Lech, kelnerka w okularach przynosi ciepłe piwo! Mogła poinformować przed zamówieniem,że Lech jest jedyny ciepły! Kolejną łaskę zrobiła przynosząc zimne piwo! Następnie zamówiłam dwa razy rum z colą, za pierwszym razem było czuć rum, za drugim tylko cola! Gdybym chciała pić samą colę, zamówiłabym! A nie płacę za drinka 15 zł i czuję tylko colę!

Home Asset pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Mieliśmy przyjemność współpracować z p. Katarzyną Wiśniewską przy sprzedaży dużego mieszkania. Dziękujemy przede wszystkim za ogromne zaangażowanie - wcześniej współpracowaliśmy z kilkoma innymi biurami, których jedynym celem było pozoskanie oferty i dalej nic. Z pomocą pani Kasi szybko udło nam się sprzedac mieszkanie, przez cały czas czuwała nad przebiegiem transakcji, mieliśmy stały kontakt i szybki przepływ informacji. Pani Katarzyna Wiśniewska to nie tylko profesjonalny i przede wszystkim skuteczny pośrednik, ale również miła i ciepła osoba. Zdecydowanie polecam !!!

Dworek Gościnny Gdańsk pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Sale okolicznościowe

dziękujemy Pani Alicji w raz z obsługą za profesjonalizm i przemiłą atmosferę naszego wesela jaką stworzyła nam Pani Alicja. Polecamy Dworek Gościnny a nie będziecie żałować.

Restauracja pod Cielakiem 5.3

kategoria:
Restauracje

W dniu dzisiejszym po raz kolejny odwiedziłam restaurację. Muszę przyznać, że jedzenie jest tak smaczne, że trudno wręcz to opisać. Najważniejsze jest dla mnie, że dania odbiera się wszystkimi zmysłami. Nawet pierogi są tak rewelacyjnie podane, ze najpierw zachwycasz się ich wyglądem. Pięknie podane z sosem i warzywami. Następnie do spróbowania zachęca zapach, a smak jest dopełnieniem rozkoszy kulinarnej. Serdecznie polecam pierogi z cielęciną.

Tuttu pokaż na mapie 5.2

kategoria:
Sklepy turystyczne i sportowe

Obsługa miła, fachowa, rzetelna. Polecam szczerze