Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Amia

81-365 Gdynia, Stefana Batorego 23

tel. 58 350-02-00 fax 58 350-02-01

Twoja ocena w kategorii: Praca za granicą

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Skuteczność
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Psychotest 6.0

kategoria:
Medycyna pracy

Sprawnie szybko oraz w super atmosferze gorąco polecam Pani zna siw na rzeczy

Spec-Bud pokaż na mapie 5.3

kategoria:
Usługi remontowe i budowlane

Firma Spec-bud przeprowadziła dla nas generalny remont mieszkania, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni. Na plus - stały kontakt, terminowość, otwartość na nasze pomysły ale też gotowość do doradzenia swoich sugestii, mieszkanie po remoncie wygląda bardzo ładnie. Drobna usterka która wyszła kilka dni po odbiorze naprawiona przez nich już następnego dnia. Cena dość wysoka i jeszcze trochę wzrosła w czasie trwania remontu, ale generalnie jakość wykonania to wynagrodziła. Ekipa bardzo sympatyczna, spotkania przebiegaly w milej atmosferze. Można śmiało polecić i na pewno jeszcze kiedyś chętnie sami skorzystamy.

As Taxi pokaż na mapie 4.0

kategoria:
Taxi

ale mam kilka zastrzeżeń, po pierwsze - płatność kartą to problem, po którym trzeba oglądać minę niezadowolonego kierowcy, po drugie zamawiam taxi w taki upał i oczekuję że klima jest włączona, a nie okna pootwierane i przeciąg, po którym człowieka może szlag trafić - jak będę chciała jechać w przeciągach to se pójdę na autobus.....i jeszcze jedno z czym bardzo często się spotykam to problem z dodzwonieniem się na centralę (3czerwiec i czas po którym się dodzwoniłam to 40min)

So Salsa pokaż na mapie 4.0

kategoria:
Kursy tańca

Póki nie zainstalujecie klimatyzacji w pomieszczeniach, nie zawracajcie ludziom głowy!

Tip Top Trans pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Transport bagażowy

Rzeczywiście Tip Top - szybkie dogadanie się i szybka realizacja (tego samego dnia). Bardzo dobry kontakt telefoniczny - po przeanalizowaniu mojego zgłoszenia właściciel oddzwonił do mnie z niższą cenowo niż pierwotnie ofertą, a potem jeszcze dzwonił z informacją, że już jedzie i za ile minut będzie u mnie. Profesjonalizm, życzliwość i dbanie o klienta to cechy właściciela tej firmy. Gorąco polecam usługi przewozowe tej firmy