Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Bergen Group Amia

81-365 Gdynia, Stefana Batorego 23

tel. 58 350-02-00 fax 58 350-02-01

Twoja ocena w kategorii: Praca za granicą

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Skuteczność
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Albert pokaż na mapie 1.8

kategoria:
Opony - sprzedaż

Zakupiłem opony za ponad 2 tysiące klasy premium. Okazało się, że występuje bicie. Wyczuwane drgania na fotelu. Auto było kupione nowe w salonie. Przebieg 5 tys. kilometrów. Po kilku rozmowach telefonicznych z działem reklamacji uzyskałem informację, że na moim terenie (Podkarpacie) nikt nie zna się na wyważaniu opon. Została mi zaproponowane rozwiązanie, żebym na każdym kole zmienił położenie opony względem felgi o 90 stopni. I tak z każdym kołem, aż przestanie bić. Po kolejny serwis w moim mieście potwierdził prawidłowe założenie opon i wyważenie stwierdzając wadę opon. Po kolejnym telefonie do Opony Albert Pan z działu reklamacji stwierdził, że Ci się też nie znają. Zostałem poinformowany, że jeżeli przyślę im opony w celu reklamacji to automatycznie mi je odeślą na mój koszt, po prostu ich nie przyjmą bo według nich są w porządku. Po rozmowie z importerem został mi wskazany sklep do, którego mam odesłać opony i uwaga... reklamacja została uznana, dwie opony posiadały wady fabryczne. Jestem stratny na kosztach przesyłki do sklepu i z powrotem do mnie gdyż, sklep do którego wysłałem nie był stroną i nie mógł pokryć tych kosztów. Odradzam całkowicie Opony Albert. Zwykli oszuści!

Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA pokaż na mapie 2.8

kategoria:
Przychodnie, poradnie

dr stwierdziła ze człowiek 80 lat jest umysłowo wyłączony, dała skierowanie na gastroskopie, po przedstawieniu badania z tego samego szpitala, stwierdziła, że badanie jest bezwartościowe i lepiej zrobić je prywatnie, oraz stwierdzono brak karty i wpisów z 1szej wizyty, założona była nowa karta. Kabaret. Kto nas leczy???

Lingeria 5.8

kategoria:
Bielizna

Jestem klientką sklepu już od dawna. Ich profesjonalne podejscie sprawia, że przymierzanie biustonoszy przestało być traumą. ;) Duży wybór oraz cena adekwatna do jakości ;) W szczegolnosci polecam P. Dagnę.

Fizjomed B. Dygudaj 5.8

kategoria:
Rehabilitacja

Od około 5 lat regularnie korzystam z usług Pana Bartka i jestem bardzo zadowolony. Od około 3 lat dochodzę do pełni sił i sprawności po wypadku samochodowym. Pęknięciu uległ jeden z kręgów piersiowych, a dzięki natychmiastowej pomocy Pana Bartka mogę śmiało powiedzieć ze czyje się jak by tego wypadku wogole nie było. Bardzo serdecznie polecam i zachęcam do korzystania z usług ponieważ dostępność cenowa oraz czasowa jest bardzo dobra.

L-ka pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Dziś zdałam egzamin praktyczny! Kurs robiłam w innej szkole. Po wielu nieudanych próbach i sugestii egzaminatora postanowiłam zmienić szkołę i instruktora. Trafiłam do L-ki z własnego wyboru, znajomi już dawno mają prawko, więc nie są w temacie i nie miałam kogo się poradzić. Pani w biurze była bardzo uprzejma, zainteresowała się moją sprawą, na moje życzenie wybrała wymagającego instruktora, a okazał się nim sam szef:) Bardzo dziękuję za: nauczenie na nowo rękawa i ruszania na wzniesieniu- na placu było elegancko, krytyczne uwagi na temat techniki jazdy- kierownica, sprzęgło itp., komentowanie trasy- jakie znaki mijamy, rodzaje skrzyżowań itp., bo się osłuchałam i wbiło się w głowę, jazdę w miejscach, gdzie są egzaminy- dzisiaj uratowało mi to życie:), wreszcie celne uwagi na temat parkowania i w ogóle wszelkie wtrącenia, komentarze i czepianie się (oczywiście w przyjaznej atmosferze). Te dodatkowe godziny w L-ce dały mi więcej niż poprzednio wyjeżdżone (a byłam już bliska zwątpienia i rezygnacji). Z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę tym, którzy są na początku zmagań o prawo jazdy. Natomiast mojemu instruktorowi jeszcze raz dzięki i do zobaczenia na trasie!