Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Amia

81-365 Gdynia, Stefana Batorego 23

tel. 58 350-02-00 fax 58 350-02-01

Twoja ocena w kategorii: Praca za granicą

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Skuteczność
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Maxx Pizza 2.8

kategoria:
Jedzenie na telefon

taj jak jedzenie jest smaczne tak ludzie których zatrudniają strasznie nie ogarnięci, dałam im 2 szanse kolejny raz problemy z zamówieniem

Active Life pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Osobisty trener fitness

Do Marka trafiłem szukając po necie i po opiniach, które okazały się być wiarygodne. Marek, wraz z ekipą: Ewa, Michał, Norbert, to FACHOWCY znający się na rzeczy, a do tego szczerze zaangażowani i dbający o każdy szczegół podczas treningu i pomiędzy nimi. Treningi zawsze są dostosowane do moich możliwości i celów jakie stawiamy; do tego poradnictwo w kwestii diety oraz podpowiedzi jakie badania zrobić i na co zwrócić uwagę przy regeneracji. Cała ekipa Active Life to świetni ludzie dla których to nie jest tylko praca, ale po prostu życie. Są sympatyczni, uśmiechnięci ale też motywujący, wymagający i wspierający... wychodzisz z treningu na czworakach, ale micha jest uśmiechnięta - z nimi tak to działa. Nogi bolą? To znaczy, że dzień wcześniej była dobrze zrobiona robota :) Dzięki nim i z nimi zrzuciłem zbędny balast, przebiegłem kilka biegów 10KM, zaliczyłem Runmageddon, a w październiku biegniemy razem półmaraton... (zwracam uwagę na słowa: razem i z nimi :)) Szczerze polecam każdemu kto potrzebuje motywacji i wsparcia; każdemu kto potrzebuje planu treningowego; każdemu kto szuka prawdziwych trenerów. pawelsz

Meblolux 1.0

kategoria:
Zabudowy, meble na wymiar

W zeszłym roku, została zamówiona kuchnia, 4 miesiące nie szło się skontaktować z właścicielem unika kontaktu. Na dodatek jedna szafka, która została wzięta do naprawy w lipcu 2016 roku do tej pory nie trafiła z powrotem i na dodatek znowu jest brak kontaktu a jeśli już się uda to znowu sam szef "firmy" kłamie!!!!!!!!!!!! Odradzam! Czym kolwiek by przekonywali nie zgadzać się!

Antonio pokaż na mapie 5.7

kategoria:
Salony kosmetyczne

depilacja perfekcyjna.szybko zgrabnie i na temat bez wyginania sie w dziwnych pozach.polecam

Akademia Prawa Jazdy pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Bardzo polecam Akademię Prawa Jazdy! :) Pracuje tam zespół miłych, sympatycznych i zgranych ludzi, którzy tworzą bardzo przyjazną atmosferę. Na instruktora polecam Leszka Chudego gdyż jest on profesjonalistą w każdym calu. Mi pomógł nie tylko nauczyć się prowadzić samochód ale także stać się lepszym człowiekiem.