Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Amia

81-365 Gdynia, Stefana Batorego 23

tel. 58 350-02-00 fax 58 350-02-01

Twoja ocena w kategorii: Praca za granicą

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Skuteczność
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

AS Szkoła jazdy pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Przyjemne, dobrze prowadzone lekcje. Mili instruktorzy. Świetne przygotowanie do egzaminu. Zdecydowanie poleciłbym znajomym :)

Diagnoson Centrum USG pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Radiolodzy, USG

Super, Bardzo dobra obsługa. Króciutko czekałam na termin. Pani w rejestracji miła i kompetentna. Potrafiła udzielić wszelkich informacji na temat przygotowania do badania. To czego nie wiedziała, to nie kombinowała, tylko powiedziała,a że się dowie od lekarza i oddzwoniła z resztą informacji. Doktor wykonujący badanie USG polecił kolejnego specjalistę, który powinien sprawę pociągnąć dalej. Jestem BARDZO zadowolona. Serdecznie POLECAM !!!

Dom Hunter pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Pani Sylwia Wróblewska pomogła wynająć nasze mieszkanie. Znalazła najemców na jakich nam zależało szybko, doradziła, wyjaśniła, mediowała, załatwiła wszystko fachowo i bezproblemowo. Powyżej oczekiwań. Polecamy współpracę z biurem, a szczególnie z Panią Sylwi z pełnym przekonaniem.

Jedz Zdrowiej J. Skóra 5.8

kategoria:
Dietetycy, leczenie otyłości

Miła i profesjonalna dietetyczka. Jadłospis dobrała mi pod moje Hashi i mimo, że byłam nastawiona na większy rygor to jedzenie było smaczne, a waga regularnie spadała. Z ręką na sercu mogę polecić

Legal Salutaris pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kancelarie adwokackie i radcowskie

Bardzo dobra kancelaria. Nie miałem wcześniej żadnych problemów natury prawnej, niestety życie rodzinne się pokomplikowało i musiałem szukać pomocy. Dzięki pomocy kancelarii udało się poukładać wszystkie sprawy. Udało się zakończyć sprawę w Sądzie tak że mam częsty i stały kontakt z moimi córeczkami a to było dla mnie najważniejsze. Pełen profesjonalizm, dziękuję i polecam!!