Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Amia

81-365 Gdynia, Stefana Batorego 23

tel. 58 350-02-00 fax 58 350-02-01

Twoja ocena w kategorii: Praca za granicą

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Skuteczność
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Radosne Maluchy 6.0

kategoria:
Przedszkola

Rewelacyjne przedszkole, mają własny ogród i plac zabaw, ale moje dziecko najbardziej cieszy balet i karate - córka chodzi na oba zajęcia i bardzo je lubi :-)

Kosmetyki, A. Pikura 1.0

kategoria:
Salony kosmetyczne

Rownież miałam nieprzyjemność skorzystać z usług i groponu. Jawne nabieranie klientów. Nie dajcie sie oszukać. Pani na recepcji robi łaske, ze w ogole otwiera buzie. Nieprzyjemna wręcz odstraszająca. Bardzo mały gabinet brak intymności co chwile Ktoś wchodził. Jakość usługi pozostawia wiele do życzenia spodziewałam duZo wiecej po takim gabinecie. Zabiegi zostały wykonane w połowie. Nie jestem specjalista ale wiem ze np mikrodembtazje trwa min 30 min a nie 10. Całkowity czas day spa 1,5 godz z czego 3 zabiegi nawet nie zostały wykonane.

Sim-Med pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy ratownictwa

Świetne szkolenie z zakresu zasad udzielania pierwszej pomocy, od pierwszego telefonu w tej sprawie do zakończenia szkolenia, super kontakt, dogodne terminy pod klienta. Szkolenie odbyło się w siedzibie firmy więc zero problemu organizacyjnego z naszej strony. Szkolenie przeprowadzone przez pana Szymona Borodziuka w mojej ocenie, fachowca nie tylko pierwszej pomocy ale też pierwszej klasy, rzeczowo, treściwie i maksymalnie dużo wiedzy o dość krótkim czasie. Sposób przekazania wiedzy z przyjemnością jej przyswajania to duży atut. Miło się będzie wspominało taki kurs. Polecam bardzo gorąco 100% satysfakcji. Pozdrawiam serdecznie.

Szafarnia 10 pokaż na mapie 4.8

kategoria:
Restauracje

Restauracja urządzona nowocześnie,wygodna, bardzo dobrze zlokalizowana, z widokami. Dania poprawne, bez zachwytu.Rozczarowanie przy deserach, Fondad czekoladowy suchy a karmelizowana gruszka i śliwki węgierki, miałam wrażenie że zleżałe.

Clinica Dermatologica M. Malek pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Medycyna estetyczna

Polecam serdecznie pod kątem zabiegów estetycznych. Będąc pod opieką Pani Marty - czujesz się pewnie i wiesz, że stoi z igłą doktor z doświadczeniem. Polecam serdecznie.