Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Bergen Group Amia

81-365 Gdynia, Stefana Batorego 23

tel. 58 350-02-00 fax 58 350-02-01

Twoja ocena w kategorii: Praca za granicą

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Skuteczność
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Laboratorium ustawień systemowych pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Psycholodzy

przed 2 godzinną sesją : 2 dni przed podróżą zaczynałam brać leki przeciwlękowe, w dzień wyloty dodatkowa dawka no i jeszcze tuż przed wejściem do samolotu. No i jeszcze mały drink na lotnisku i w samolocie po 2 godzinnej sesji : żadnych tabletek przeciwlękowych, żadnego alkoholu, wsiadam, lecę i patrzę na chmury :) Polecam !

Senso pokaż na mapie 5.3

kategoria:
Restauracje

Fajne menu , nietuzinkowe potrawy we wkładkach tematycznych tanie i przepyszne, obsługa się nie spieszy , ale zdecydowanie warto poczekac na jedzenie które przygotowuje kuchnia. Polecam :-)

Premium Wood 3.0

kategoria:
Podłogi, posadzki, panele

Jakość obsługi ulega katastrofalnemu pogorszeniu po wpłaceniu zaliczki a obsługa zanika po dokonaniu pełnej wpłaty. W salonie jest miło i oferta dobra ale dostawy nieterminowe , kontakt z klientem niechętny żadnej pewności co do terminu dostawy. Udręka! standardy gorsze niż w PRL.

Pizzeria Stefano pokaż na mapie 4.7

kategoria:
Pizzerie

Bardzo sympatyczna obsluga!!! Pizza na cienkim ciescie rewelacja. Malo miejsca, co za tym idzie brak opcji na sztucce i talerze z prawdziwego zdarzenia, ale pizza na papierowym talerzyku nadrabia drobne minusy.Polecam!!!

Retro Atelier pokaż na mapie 5.2

kategoria:
Fryzjerzy

Chodze wiele lat do p. Wiesi... Tym razem trafilam do p. Przemka na poczatku nie bylam pewna zeby p. Przemek mnie obsługiwal ale naprawde bylam pod wielkim szokiem że strzyże bardzo dobrze . Na końcu zapytal czy krecimy lub prostujemy. Wiec odpowiedziałam że kręcimy . Jak bedzie p. Wiesia zajęta to usiąde do p. Przemka . POLECAM