Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Amia

81-365 Gdynia, Stefana Batorego 23

tel. 58 350-02-00 fax 58 350-02-01

Twoja ocena w kategorii: Praca za granicą

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Skuteczność
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Eko-Zioła pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Sklepy zielarsko-medyczne

Polecam,byłam dziś 1x i nie ostatni, świetny wybór bardzo sympatyczna p. Zielarka . Ogromny wybór ziół kosmetyków aż dostałam oczopląsu . Polecam innym, ha wrócę już niebawem :)

znajdzto.pl pokaż na mapie 1.0

kategoria:
Prasa

niestety firma o charakterze beznadziejnym, zapłaciłem za ogłoszenie, niestety prócz tego, że się nie ukazało, to jeszcze brak jakiejkolwiek reakcji na reklamację,

Salon krawiecki, J. Konaszewski 5.2

kategoria:
Pracownie krawieckie

Szyłem u Konaszewskiego garnitur ślubny razem z koszulą. Pani Magda, która pomagała nam na każdym etapie (wybór materiału, zdjęcie miary, poprawki) jest najlepsza! Pan Konaszewski, który pod nieobecność Pani Magdy prowadził przymiarkę, wpierał mi, że ewidentnie za luźny garnitur i spodnie są dobre, nie dał sobie również nic powiedzieć. Na szczęście miałem jeszcze potem przymiarkę z Panią Magdą! Ostatecznie garnitur wyszedł piękny! Najważniejsze to mieć swój plan, którego człowiek się będzie trzymał i Panią Magdę, która pomoże go zrealizować!

Studio Fryzur HB pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Fryzjerzy

Moja pierwsza wizyta w salonie i na pewno nie ostatnia, wroce z chęcią, miła atmosfera, pełen profesjonalizm, pani Honorata wykonała na moich włosach piękna koloryzację, widać ze panie fryzjerki sa na bieżąco z trendami i szkolą sie na bieżąco. Z salonu wyszłam zrelaksowana i uśmiechnięta. Polecam

Carusek pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Właśnie zdałam egzamin i mogę śmiało wszystkim polecić OSK Carusek! Teoria - prowadzona w sposób wręcz wciągający, nie było ani chwili nudy,chodziłam na nią z wielką przyjemnością! Z instruktorów jazdy gorąco polecam pana Marka T. - niesamowity człowiek, potrafi w jednej chwili zaprowadzić spokój i opanowanie, człowiek uczy się z nim jeździć jak za dotknięciem czarodziejskiej różczki! :D panią Karolinę oraz Piotra D. Wszyscy wierzyli we mnie bardziej niż ja sama w siebie! Ponadto mimo, że nie narzekają na brak kursantów przez cały kurs czułam się traktowana bardzo indywidualnie... Robienie kursu w takiej atmosferze to czysta przyjemność :) DZIĘKUJĘ!