Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Bergen Group Amia

81-365 Gdynia, Stefana Batorego 23

tel. 58 350-02-00 fax 58 350-02-01

Twoja ocena w kategorii: Praca za granicą

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Skuteczność
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Tawerna Klipper 5.7

kategoria:
Restauracje

Po dwóch latach przerwy zawitaliśmy ponownie i znowu tu wrócimy- smacznie , miła obsługa, czysta toaleta i ceny dosyć przystępne- my i trójka dzieci najedzeni do syta za nieco ponad 100 zł.ogromne porcje ryby w zestawach, bardzo dobre frytki, świetne drinki ( my akurat te bezalkoholowe :)).Mogliśmy spokojnie zjeść posiłek w ławach a dzieciaki bawiły sie pod naszym okiem tuz obok na plaży.Ruch olbrzymi a kelnerkę stać było nawet na uśmiech, co niestety nie zdarza sie czesto w gdańskich knajpkach.wrócimy do Was jeszcze:)

Burger Time 3.8

kategoria:
Jedzenie na telefon

to dlaczego do matemblewa doliczyli 5zł ?

ALLMA 6.0

kategoria:
Meble kuchenne

Szukaliśmy z zoną wykonawcy mebli kuchennych. W czarnym i bordowym połysku. Oglądaliśmy meble i rozczarowywała nas jakość. Już w sklepach lakier wyglądał jak pomarszczony i nie za bardzo wiedziano jak temu zaradzić. Traktowano to jak naturalny efekt. Do firmy trafiliśmy dzięki znajomym. Wg stolarza to rzeczywiście naturalny efekt ale tanich rozwiązań i można to wykonać inaczej. Po kilku miesiącach użytkowania drzwiczki wyglądają jak lustro. Bez zmarszczeń i rysek. Przyjemnie jest potwierdzić jakość wykonania. Serdecznie pozdrawiam Wiktor.

Antonio 6.0

kategoria:
Salony kosmetyczne

Wybrałam najwyższe oceny, gdyż zostałam obsłużona najlepiej, jak to jest możliwe. Agnieszka, jedna z pań kosmetyczek,jest pełna profesjonalizmu. Wszystkie zabiegi jakie oferuje są trafione w dziesiatkę i dają rewelacyjny efekt. Depilacja - super. Wizyta w tym gabinecie to nie tylko balsam dla ciała, ale również dla duszy. Agnieszka jest jak psycholog, wie kiedy i co powiedzieć. Umie słuchać. polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dj Marecki 6.0

kategoria:
Zespoły muzyczne i dj-e

Bardzo kontaktowy DJ. Wesele wszystkim się bardzo podobało. Potrafi wyczuć ludzi, klimat, sytuację, muzykę. Pan Marek jest kulturalnym człowiekiem, który oprócz muzyki ma do zaoferowania super atrakcje. Cieszymy się, że mu zaufaliśmy i nie zawiódł nas. Obiecaliśmy, że dodamy opinię bo tylko w ten sposób możemy się odwdzięczyć a jest za co.