Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Bergen Group Amia

81-365 Gdynia, Stefana Batorego 23

tel. 58 350-02-00 fax 58 350-02-01

Twoja ocena w kategorii: Praca za granicą

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Skuteczność
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Poradnia Medycyny Rodzinnej pokaż na mapie 2.2

kategoria:
Przychodnie, poradnie

masakra - chcą mieć kontrakt z nfz i więcej kasy ok - ale takim podejsciem do klienta, ktory rowniez jest w lux medzie pochwał nie zyska ta placowka! raczej lux med odradzam!

Twój Dom 1.6

kategoria:
Okna i parapety

jak w temacie - i to przesądziło o zaniżeniu ogólnej oceny

Bocian Morski 2.8

kategoria:
Restauracje

Razem z kolegami spontanicznie usiedliśmy do stolika przy "Bocianie Morskim" i każdy dosiadający (nie wszyscy przyszli o tym samym czasie) był atakowany przez obsługę i przyciskany do zamówienia czegoś. Umówiliśmy się tam, by pograć wspólnie na przenośnych konsolach, tymczasem obsługa miała do tego jakieś uwagi. Dostaliśmy nawet "nową grę" w postaci łamigłówki z pręta od kelnera, którego dobre intencje podałbym w wątpliwość - zwłaszcza, że z ubikacji usłyszałem jego uwagi na nasz temat ("chcieli, k…a, parasol przesuwać"). Każdy z nas zamówił coś do picia (głównie herbatę za 10 zł), więc nie było tak, że zajmowaliśmy stolik bez powodu. Oprócz nas i tak nie było tam nikogo. Generalnie wrażenia nieciekawe. Zostaliśmy potraktowani jak gorsza kategoria klientów.

Glorioza pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kwiaciarnie i pracownie florystyczne

Witam Pani Elu :) bardzoooo dziękujemy za tak piękna oprawę florystyczna naszej uroczystości ślubnej. Wszystko wykonane z wielką starannością, widać że Pani Ela wkłada we wszystko całe swoje serce. Dopracowanie i pełen profesjonalizm a wszelkie szczegóły wykonane na wysokim poziomie:) wiązanka ślubna UROCZA coś wyjątkowego :)!!!!!!!!!!!!! Pani Ela do końca zawsze umie doradzić i pomóc gdy tych obowiązków przed ślubem jest masa :) przesympatyczna osoba i bardzo wyrozumiała :)Zdecydowanie Polecamy Panią Elę i GLORIOZĘ !!!!!! Bardzoooooooo Dziękujemy Pani Elu że była Pani z nami w tym Szczególnym Dniu :)

Gabinet Chiropraktyki i Rehabilitacji 5.5

kategoria:
Rehabilitacja

Polecam każdemu, kto ma bóle kręgosłupa. Od pół roku cierpiałem na rwę kulszową, bezskutecznie leczoną farmakologicznie. Już po pierwszej wizycie nie czułem promieniowania bólu do stopy, a po kilku wizytach ból całkowicie ustał. Pana Tyke poleciła mi koleżanka z pracy, której wyleczył migreny. Także i ja polecam Pana Tyke - świetny fizjoterapeuta i chiropraktyk.