Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Bergen Group Amia

81-365 Gdynia, Stefana Batorego 23

tel. 58 350-02-00 fax 58 350-02-01

Twoja ocena w kategorii: Praca za granicą

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Skuteczność
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Adeks 6.0

kategoria:
Warsztaty, mechanika, elektryka

Za każdym razem gdy umawiam się na termin i odstawiam auto o 8 rano, otrzymuję info tego samego dnia, że auto do odbioru. Tak trzymać!nnNie mam zastrzeżeń, ponadto Panowie wykazują własną inicjatywę. :)

KG AutoService pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Warsztaty, mechanika, elektryka

Standard obsługi jest w tym serwisie naprawdę bardzo wysoki dlatego też zasługuje ona na pozytywny komentarz. Do tego serwis ma naprawdę bardzo bogatą gamę usług.

Scena pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kluby, dyskoteki

Ostatnio zauważyłam, że coraz więcej osób was chwali. Wcześniej byliście ok, ale widzę, że się staracie i koncerty są znacznie ciekawsze! Ja w ciągu ostatniego miesiąca byłam u was aż trzy razy!

Gospoda Sopot 3.8

kategoria:
Restauracje

Jeszcze dwa miesiące temu kuchnia i dania były naprawdę świetne, w poniedziałek jakas porazka. Dania niezbyt cieple, ich doprawienie powodował chyba ktoś na kacu, klimat tam jakby ktoś się powiesił....sorry nie.

Semeko pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Budownictwo mieszkaniowe

Tak naprawdę opinia o Semeko broni się sama ilością sprzedanych mieszkań w samej Redzie. Kupowaliśmy mieszkanie w Aquasferze ponad dwa lata temu i większość mieszkań jeszcze przed zakończeniem budowy było już sprzedanych (!) co jest raczewj rzadkim przypadkiem w tych czasach. Zanim podjeliśmy decyzję zrobilłem porządny research wśród sporej ilości znajomych z Redy. Okazuje sie, że przytłaczająca większość jest mega zadowolona ze swojego wyboru. Przede wszytskim podkreślali, że wszystko jest na miejscu, sklepy, apteki.. blisko jest SKM, (trojmiasto), jest bardzo spokojnie i bezpiecznie, jest fajny park i jest też gdzie pobiegać czy na rowerze pojeździć. Ponadto zwacali mi uwagę, że wykonanie i wyposażenie mieszkań i klatek schodowych jest na ponadprzeciętnym poziomie, co potwierdzam. Oczywiście zdarzają się mankamenty, jak u każdego dewelopera, ale tak naprawdę znajomi z innych osiedli u innych deweloperów opowiadali mi więcej przekrętów czy wtop na swoich osiedlach. Generalnie uważam, że jast dużo lepiej niż u konkurencji. Negatywne opinie, które znalazłem, po szczegółowym przeanalizowaniu są w większości od jednego nawiedzonego gościa. Bardzo POLECAM. A wktótce bedzie Aquapark! :)