Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Bergen Group Amia

81-365 Gdynia, Stefana Batorego 23

tel. 58 350-02-00 fax 58 350-02-01

Twoja ocena w kategorii: Praca za granicą

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Skuteczność
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Agnes pokaż na mapie 5.2

kategoria:
Salony mody ślubnej

Z całego serca polecam salon AGNES ze względu na profesjonalną i przemiłą obsługę klienta (Pani Sabina). Podczas zakupów w Agnes można poczuć się wyjątkowo. Salon czysty, schludny. Wszystko na czas. Życze udanych zakupów!

Rowery sprzedaż serwis pokaż na mapie 5.6

kategoria:
Sklepy i serwisy rowerowe

bardzo dobra jakość

Absolut Bus 6.0

kategoria:
Przewóz osób

Polecam Wszystkim. A dla pana kierowcy wielkie dzięki serwuje ekipa z Chwaszczyna za miły transport

Ristorante Tesoro pokaż na mapie 2.3

kategoria:
Restauracje

Włoska restauracja kojarzy się z dobrym jedzeniem i winem, miłą obsługą i domową atmosferą. Niestety nic z tych rzeczy nie znalazłam w tym miejscu. Na wejściu stoi tablica z informacją, żeby oczekiwać na wskazanie miejsca przez kelnera. No to czekaliśmy 3 minuty (w tym czasie minęło nas dwóch kelnerów), potem następne 4 i w końcu mąż podszedł do Pani, która bawiła się telefonem! i ... dalej nic. Chcieliśmy wyjść, ale mieliśmy rezerwację. W końcu się udało usiąść. No i się zaczęło. Menu dostaliśmy po 10 minutach (dodam, że było chwilę po 16 i zajętych było kilka stolików), Pani kelnerka podeszła do nas po kolejnych 15 minutach. Na napoje czekaliśmy kolejne 15 minut. Na niektórych stołach pojawiały się "startery/czekadełka" u nas niestety nie. Na szczęście jedzenie pojawiło się dość szybko. No cóż, jakość kompletnie nie adekwatna do ceny. Po prostu zwykłe. Ani razu kelnerka nie podeszła do nas, jak chcieliśmy coś zamówić trzeba było polować. Talerze, szklanki stały do końca, nikt nie sprzątał. Deser zjedliśmy w towarzystwie resztek na talerzach. Uważam, że to miejsce to przerost formy nad treścią. Obsługa koszmarna. Jedzenie średnie, atmosfera żadna. Nie polecam!

PG Finanse Leasing & Kredyt pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kredyty i pożyczki

Zacznę od tego że jeżeli w dzisiejszych czasach można kogoś nazwać profesjonalistą,to Pan Paweł Gawinecki na pewno nim jest (zaraz po mnie,bo ja Go znalazłem :) Najlepszą rekomendacją dla Pana Pawła jest to,że wcześniej skorzystaliśmy z Jego usług przy ubezpieczaniu mieszkania i samochodu.Chodzenie po bankach i słuchanie ludzi którzy nie zawsze wiedzą o czym mówią-męczy,a u Pana Pawła załatwiłem wszystko niemal bez wychodzenia z domu.Na pewno polecę usługi PG Finanse Leasing & Kredyt swoim znajomym. POZDRAWIAM !!!