Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Bergen Group Amia

81-365 Gdynia, Stefana Batorego 23

tel. 58 350-02-00 fax 58 350-02-01

Twoja ocena w kategorii: Praca za granicą

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Skuteczność
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Jankar 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Jankar nie nauczy was jak zdać egzamin na prawo jazdy. Nauczy was jak jeździć a test na prawko będzie pestką. Bardzo dziękuje Jankarowi, szczególnie panu Darkowi za przygotowanie do bycia kierowcą.

Kom Box pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Serwis i naprawa telefonów komórkowych

Żaden inny serwis nie chciał się podjąć takiej naprawy, a w tym serwisie nie dość, że się podjeli, to jeszcze naprawa była błyskawiczna. Opłata też znacznie niższa niż "wymyślali" w innych serwisach.

Pub Chili 3.8

kategoria:
Puby

Dobre piwo z owocami, dobry klimat, tylko obsługa to jakaś porażka. Barmani są aroganccy, nieprofesjonalni; wydaje się, że robią łaskę, że w ogóle obsługują. Szczególnie jeden z nich, który zawsze ma coś olśniewającego do powiedzenia i rzuca tekstami typu: będziecie tak po jednym zamawiać? Mam dostać całe zamówienie na raz. Obsługa rozsiada się przy stoliku, pije w czasie pracy. Koleżanka ostatnio dostała butelką. Gdyby obsługa się zmieniła, byłoby naprawdę super.

Pinata 6.0

kategoria:
Food Truck

Pyszne jedzenie w super cenach, zamawiamy już nie pierwszy raz z dowozem do biura, wszyscy sa zachwyceni!

Galoopka pokaż na mapie 1.8

kategoria:
Jazda konna

ladny osrodek ( Hipodrom) z stajniami dostosowanymi do terazniejszych wymogow, co do szkolki to niski poziom pedagogiczny poziom nauczania, brak entuzjazmu i kompetencji w wytlumaczeniu wystepujacych brakow u jezdzca. Szczegolnie dla doroslych jezdzow powyzej najbardziej poczatkujacych. Pomimo ze wlascicielka szkolki to byla czolowa zawodniczka w tym sporcie. Kadra instruktorska w opise w ladnej formie graficznej z ogromna iloscia instruktorskich i naukowych dyplomow lecz przypuszczalnie tylko na papierze. balagan w administracji, zarzadzaniu jazdami, platnosc gotowka bez pokwitowania, niesympatyczna w rozmowie, obyciu i komunikacji telefonicznej mloda dziewczyna w sekretarjacie szkolki.Konie do jazdy dla doroslych czesto kontuzjowane tak ze nie mozna miec zaufania o stabilnosci w nuce jazdy w tej szkolce. Z wlasnego doswiaczenia nie rekomenduje tej szkolki dla osob z ambicjami jezdzieckimi i ciagloscia w szkoleniu.