Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Amia

81-365 Gdynia, Stefana Batorego 23

tel. 58 350-02-00 fax 58 350-02-01

Twoja ocena w kategorii: Praca za granicą

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Skuteczność
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Motostrefa pokaż na mapie 1.5

kategoria:
Warsztaty, mechanika, elektryka

Trzy dni temu pojechałem do Motostrefy na wymianę opon.Pierwszą rzeczą którą zauważyłem to zmiana w biurze obsługi klienta.Facet jakis nie ogarnięty,sprawiał wrażenie że my jesteśmy dla niego,a nie On dla nas! Wymiana opon ślimaczyła się,kolejka rosła a Pan za biurkiem w żaden sposób nie reagował na tą sytuację.Koszt wymiany opon z letnich na zimowe 80 ZŁOTYCH! NIE JEST TO DOBRA CENA!Wzeszłym roku obsługa klienta była REWELACYJNA,KOMPETENTNA I FACHOWA.Komunikacja z Panem za biurka łagodziła wszystkie niedogodności wynikające z przyczyn niezależnych od warsztatu. Ceny w zeszłym roku były konkurencyjne 60-65 PLN,a obsługa zdecydowanie lepsza.Choć warsztat jest po drodze to w przyszłym roku będę próbował u konkurencji.

Loveat 5.8

kategoria:
Bary

Loveat otwarte od wczesnych godzin porannych, zawsze przed pracą można wskoczyć po kanapeczkę czy bułkę czy innego rodzaju bagietkę. W czasie pracy w przerwie szybko wyjść na lunch i zjeść sałatkę czy coś na ciepło. Polecam jak najbardziej, pyszne dopieszczone kanapeczki z różnego rodzaju pieczywa, czy bagietki, po której jestem najedzona przez pół dnia :)

Scena pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Obiekty koncertowe

W tamtym roku byliśmy na koncercie z którego kasa szła na fundację na dzieci i szczerze powiem, że warunki świetne, dobre nagłośnienie, ciekawe miejsce zarówno na imprezę jak i na koncert.

Baltic Fizjo pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Wizyty domowe

Świetny masażysta z bogatym doświadczeniem.

Sportimedica 1.0

kategoria:
Sprzęt medyczny

Nie polecam tego sklepu obsługa jest na poziomie zerowym kontakt ze sklepem i reklamacje na takim samym poziomie nie chce być chamski ale pora na zmianę pracownika albo utemperowanie mu nosa wysłanie na jakiś kurs psychologi handlu bo to co się tam dzieje to łamie wszystkie zasady współżycia społecznego...