Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Bergen Group Amia

81-365 Gdynia, Stefana Batorego 23

tel. 58 350-02-00 fax 58 350-02-01

Twoja ocena w kategorii: Praca za granicą

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Skuteczność
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Czerwiński Marek 3.2

kategoria:
Usługi gazowo-instalacyjne

Nie ma cennika, godzina pracy i 200zł. Cytuje " bo musiałem pracować z latarka na głowie" nie wiem ile za 1h bez latarki. Nie polecam, strasznie narzekający i wybrzydzający "dziad"

Sklep rowerowy E. Mokosa 1.4

kategoria:
Sklepy i serwisy rowerowe

Oddałem do naprawy koło: luzy + dętka (uciekało powietrze). Po "naprawie" następnego dni powietrze zeszło zanim zdążyłem wsiąść na rower. Wróciłem następnego dnia z reklamacją i tu niemiłe zaskoczenie... jak się domyślam właściciel nie raczył w ogóle się tym zająć, podając na odczepne, że ma remont (jak przyjmował wcześniej koło też miał) i że takich klientów to on nie potrzebuje?!....ODRADZAM ....OMIJAJCIE Z DALEKA.

Jolex pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Wulkanizacja, regeneracja

Wczoraj, po raz już kolejny, trafiem do JOLEX'u na sezonową wymianę opon - tym razem w zupełnie nowym aucie. Jak zawsze byłem miło zaskoczony nie tylko fachową obsługą ale również atomosferą panującą w warsztacie. Opony w aucie wymieniał Szef wraz ze swoim współpracownikiem. Fachowa robota, profesjonalizm w każdym calu oraz potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa zarówno mnie jak i moim współpasażerom sprawiła, że wyjechałem z warsztatu jak zawsze baaaardzo zadowolony. I żeby nie było, że jestem podstawiony - w każdej chwili mogę okazać dowód wykonania usługi. Jak co roku pozostawiłem również letnie opony w przechowalni, darząc firmę JOLEX ogromnym zaufaniem. Bardzo dziękuję za pomoc. Naprawdę polecam!!!

Sklep Rybny Rybka 3.6

kategoria:
Sklepy rybne

Asortyment jest naprawdę dobry jednak obsluga jest dramatycza.jedna z Pan zachowuje sie jak za czasów komuny.Nigdy nie zostalam jeszcze tak potaktowana jako klient.Nie polecam tego sklepu.

Studio BiznesFoto pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Szkoły fotografowania

Poszłam na kurs- aby poszerzyć wiedze na temat swojego hobby. Po tych czterech dniach - nie dość, że odkryłam nowe możliwości swojego aparatu, to złapałam się na tym, ze po kursie w bardziej świadomy sposób robię zdjęcia swoim najbliższym. Jednym słowem bardzo polecam, bo kurs to nie tylko fajny prowadzący- który w bardzo profesjonalny sposób dzieli się swoją wiedzą, ale również bardzo sympatyczni ludzie oraz miło spędzony czas. Uwaga na skutki uboczne kursu - w inny sposób przyglądasz się zdjęciom i chcesz jeszcze tam wrócić po kolejną dawkę wiedzy :-)