Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Bergen Group Amia

81-365 Gdynia, Stefana Batorego 23

tel. 58 350-02-00 fax 58 350-02-01

Twoja ocena w kategorii: Praca za granicą

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Skuteczność
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Polmed 1.3

kategoria:
Prywatne kliniki i spółdzielnie

Po raz kolejny, po nieudanej 6 dniowej próbie dostania się do lekarza, wracam z dyżuru nocnego, na którym lekarzem pierwszego kontaktu jest opryskliwy i niezainteresowany pacjentem dr Stasiuk. Po przeprowadzonym 1 minutowym wywiadzie, pełnym ignorancji i braku szacunku do pacjenta, Pan doktor dowiaduje się o moim przebiegu leczenia, który jak to określił jest moją samowolką i stwierdza że skoro dotąd sama stosuję antybiotyk ( oczywiście wynika to z braku możliwości dostania się do lekarza podczas 6 dniowych prób nawiązania kontaktu) to mogę kontynuować leczenie sama. W związku z tym nie słucha moich próśb o zdiagnozowanie przyczyny pogorszenia stanu zdrowia, który wygląda niepokojąco i zaleca mi leczenie się samej . Okazana "pomoc" nie ma nic wspólnego z przyrzeczeniem lekarskim, które składał ów lekarz kończąc studia medyczne. Z przykrością stwierdzam, że to nie pierwsza taka sytuacja. Około pół roku temu na dyżurze nocnym inny lekarz źle zdiagnozował moje objawy chorobowe jako ostra kamica żółciowa, po czym nie wypisał mi skierowania na usg, które uznał za niezbędne i odesłał mnie do internisty. Rano próbowałam dostać się do internisty, który wyrzucił mnie z gabinetu!

Machelski Sewis pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Ogrzewanie i techniki grzewcze

DZISIAJ 26.01.2015 ROK..PRZYJECHAŁ DO MNIE SERWISANT DO JUNKERSA.. NA PRZEGLĄD I CZYSZCZENIE.. SZWAJCARSKA PRECYZJA I DOKŁADNOŚC.. PAN NIEZWYKLE MIŁY , UPRZEJMY, PROFESJONALNY .. DO TEJ PORY JESTEM POD WRAŻENIEM. POLECAM WSZYSTKIM W TRÓJMIESĆIE , W CAŁEJ POLSCE...

Elka School pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Zdaje sobie sprawe, ze Janusz nie mial ze mna latwo, ale dokonal niemozliwego i w krotkim czasie przygotowal mnie do egzaminu panstwowego. W aucie panowala przyjemna atmosfera, a w razie jakichkolwiek watpliwosci, zawsze moglem liczyc na pelen profesjonalizm i cierpliowsc:) Juz za pare dni moje prawko bedzie gotowe do odbioru, a ja nie moge sie doczekac;) Serdecznie Pozdrawiam Janusza Piotrowskiego, mam nadzieje, ze to przeczyta;p

Obelix pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Szczerze polecam OSK Obelix, egzamin teoretyczny i praktyczny zdałam za pierwszym razem! Instruktorzy podchodzą do kursantów bardzo indywidualnie, tłumaczą cierpliwie i przystępnie, rysują trudniejsze manewry, żeby łatwiej było je można sobie przyswoić. Dobrze znają trasy egzaminacyjne i zwracają uwagi na "pułapki". Moja trasa w 100% pokryła się z tą, którą pokonywałam wiele razy podczas kursu. Co również ważne, bardzo łatwo można umówić się na dogodne dla kursanta godziny. Szczególnie chciałabym polecić Mariusza i Maćka, z którymi jeździłam najwięcej i dzięki którym poczułam się pewniej za kierownicą. Jazdy odbywały się zawsze w przyjaznej atmosferze. Instruktorzy uczą myśleć i prowadzić odpowiedzialnie, nie ma mowy o jeździe na pamięć. Potrafią też motywować i wesprzeć, gdy ma się gorszy dzień. Tak więc gorąco polecam :)

Centrum Promocji Zdrowia DietMed pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Dietetycy, leczenie otyłości

To jest mój pierwszy kontakt z dietetykiem i od razu doskonały. Spotykam się z P. Magdą i serdecznie polecam. Co mnie przekonuje? Bardzo ludzkie podejście, fantastyczna atmosfera, ogromna wiedza i chęć pomocy, dopasowanie się do "smaków", otwartość, masa podpowiedzi, wsparcia i pomocy. Dla mnie zmiana sposobu odżywiania to jest głównie projekt zdrowotny. Już po 2 miesiącach bardzo poprawiły mi się wyniki (cholesterol, cukier), spadek wagi jest też fantastyczny- w spokojnym, ale systematycznym i zdrowym tempie. Po 4 miesiącach jest mnie widocznie mniej, w dodatku zdrowszej. Szczerze polecam za względu na osiągane wyniki, na profesjonalizm, ogromnie pozytywny kontakt i przystępne ceny (otrzymujemy bardzo duży pakiet: dokładna, różnorodna, dopasowana do smaków dieta, wytyczne, porady, lista zakupów, pomiary masy ciała oraz dokładne wyniki jego składu z profesjonalnym komentarzem). Serdecznie polecam DietMed.