Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Bergen Group Amia

81-365 Gdynia, Stefana Batorego 23

tel. 58 350-02-00 fax 58 350-02-01

Twoja ocena w kategorii: Praca za granicą

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Skuteczność
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Del Mar pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Restauracje

Klimat jaki panuje w restauracji jest bardzo ciepły i można tam naprawdę długo posiedzieć, tym bardziej teraz jak słoneczko coraz częściej świeci. Jedzenie pyszne - osobiście jadłam turbota i polecam - dobrze wysmażony, porcja duża, także można się najeść. Poza tym menu konkretne i już przygotowane pod letnich smakoszy ryby. Miła obsługa i ten widok zza okna... :) Serdecznie polecam :)

Blacharnia-Lakiernia ZDUNEK pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Usługi blacharsko-lakiernicze

Kilkakrotnie korzystałam z pomocy i za każdym razem obsługa jest profesjonalna, uprzejma i bardzo miła. Panie Michale dziękuję bardzo:-)

Elka School pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Elka School to profesjonalna szkoła nauki jazdy.Egzamin teoretyczny zdałam za pierwszym razem,praktyczny za drugim (na pierwszym mnie nerwy zjadły).Spełniło się moje wielkie marzenie o posiadaniu prawa jazdy.Chciałabym bardzo podziękować mojemu instruktorowi Panu Januszowi.S za zaangażowanie,profesjonalizm i atmosferę jaka panowała podczas nauki jazdy.Jazda z Panem Januszem to prawdziwa przyjemność.Nauczył mnie większej pewności siebie,skupienia,opanowania.Świetny instruktor,przyjazny,pełen pozytywnej energii.Panie Januszu bardzo dziękuje za wszystko,za słowa wsparcia,za bezcenne rady dotyczące jazdy,wyrozumiałość i za mile spędzone godziny jazdy.WIELKIE DZIĘKUJE!!!!!!Polecam tą szkołę

Car - Czajkowski pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Usługi blacharsko-lakiernicze

Jakość w połączeniu z szybkością. Obsługa fachowa. Pan Wojtek swoim zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do sprawy zyskał moją sympatię. Na pewno wrócę, gdy moje auto będzie potrzebowało pomocy.

Kwiaciarnia Bukiecik 3.5

kategoria:
Kwiaciarnie i pracownie florystyczne

Pani Basia z pewnością zna się na tym co robi, jest kreatywna i ma pomysł na to co zrobić z kwiatami. W dniu ślubu otrzymałam przepiękny bukiet dla mnie i świadkowej oraz butonierki. Jestem za nie bardzo wdzięczna. Z samego rana podjechałam jeszcze po kwiaty do włosów, nie było problemu. Otrzymałam wtedy od Pani Beaty inf, że w kościele, ławki przyozdobione będą dodatkowo różami, ponieważ szykuje go na "jutrzejsze" komunie. Generalnie nasze zamówienie dotyczyło margaretek. Wyobraźcie sobie co poczułam widząc na ołtarzu róże zamiast margaretek (zależało nam na efekcie łąki)!!.. Podkreślałam również że nie mam parcia na ozdabianie kościoła, ponieważ kościół sam w sobie jest zdobny. Przy zamówieniu podkreślałam, że nie chcę róży!! W dniu dzisiejszym poszłam złożyć reklamację.. Co usłyszałam?! Że powinnam być wdzięczna, że było więcej kwiatów niż w zamówieniu, że róże są droższe, że Pani Beata wsadziła w to bardzo dużo pracy, że jestem śmieszna żądając częściowego zwrotu kosztów.. Tyle, że wyszło na to, że zapłaciłam nie za swoje zamówienie.. Że było ono niezgodne z tym co chciałam i oczekiwałam..A paragon otrzymałam tylko przy zaliczce. Jestem bardzo rozczarowana...