Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Amia

81-365 Gdynia, Stefana Batorego 23

tel. 58 350-02-00 fax 58 350-02-01

Twoja ocena w kategorii: Praca za granicą

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Skuteczność
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

CLS Walder 3.0

kategoria:
Warsztaty, mechanika, elektryka

Oddając samochód do naprawy (niewielkie pęknięcie na zderzaku) otrzymałam informację, że naprawa potrwa około tygodnia, co nie stanowiło dla mnie problemu. Dni mijały. Po dwóch tygodniach zadzwoniłam i dowiedziałam się, że Pan, który przyjmował moje zgłoszenie poszedł na urlop i w zasadzie to nikt nie jest mi w stanie teraz powiedzieć kiedy będę mogła odebrać samochód. Czy to jest jakiś żart?!

GBS Partners Sp. z o.o. pokaż na mapie 5.6

kategoria:
Doradztwo personalne i rekrutacja

Profesjonalne podejście do kandydata, równocześnie pełne życzliwości. Informacje zwrotne na bieżąco. Pytania, rozmowy, testy dotyczyły konkretnych umiejętności, wykształcenia, kompetencji.

Psycholog J. Kożuch 5.8

kategoria:
Psycholodzy

Podczas terapii okazalo sie, że problemy nie byly tam, gdzie chcielismy je widziec, byly zupelnie gdzie indziej. Nie bylo latwo. prawda jest trudna , jestesmy juz bardziej dojrzałą para,

Adwokat P. Bartecki pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kancelarie adwokackie i radcowskie

Jest bardzo rzetelny i terminowy. wiem, że to mam małe znaczenia, ale także wspierał mnie psychicznie.

Axel Taxi 1.0

kategoria:
Taxi

Dnia 21.08 wybierałam się na ważna imprezę. Miałam ze sobą dużo rzeczy, więc postanowiłam skorzystać z usług Axela. Ze względu na to, że była sb, postanowilam zamówić sobie tą taksówkę wcześniej. I tak o godz 14 zostało przyjęte moje zgłoszenie, że na 15.45 taksówką ma być pod blokiem. Czekałam dobre 10 min kiedy zaczęłam robić się nerwowa że moge nie zdążyć. Zadzwoniłam i informuje że pan który miał być o 15.45 jeszcze nie dojechał.... pani z dyspozytorki głosem jakby nic się nie stało informuje mnie, iż wpadło im duże wesele i wszyscy taksówkarze pojechali na tamto zgłoszenie... po min ciszy w słuchawce z mojej strony (byłam zszokowana tą sytuacją), pani powiedziała, że może mi kogoś z innej korporacji przysłać.... Pan który przyjechał jak się okazało miał jechać na tamto wesele ale axel podał niższą cenę w ostatniej chwili, wybierając fuche za nic mając swoich klientów. I to podobno nie pierwsza taka sytuacja. Bogu dziękować że na lotnisko się nie spieszyłam...