Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Amia

81-365 Gdynia, Stefana Batorego 23

tel. 58 350-02-00 fax 58 350-02-01

Twoja ocena w kategorii: Praca za granicą

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Oferta
Jakość usług
Skuteczność
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Polecam innym
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Netservice pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Obsługa informatyczna firm

Współpracujemy z Firmą Netservice już ponad 5 lat, informatycy są dostępni praktycznie w każdym momencie. Zgłaszane usterki są naprawiane w ciągu kilku minut poprzez połączenie zdalne jeżeli nie można tego zrobić na odległość, informatyk jest tego samego dnia i usuwa problem. Szczerze polecam Firmę Netservice szczególnie za potężną wiedzę i podejście do każdego problemu.

KMJ Kaszubowscy pokaż na mapie 1.0

kategoria:
Autoryzowane serwisy samochodowe

Najgorszy serwis. Radze robić prywatnie nawet podczas gwarancji, bo tylko zniszczą bardziej samochód. Wyszło wszystko dopiero teraz, jak zaczął schodzić lakier z samochodu i odkryły się wszystkie ich szwindle (po wypadku w serwisie wymieniony cały tył na nowy, według papierów i wyceny, okazało się że są to stare części wyklepane, do tego źle polakierowane, stąd zszedł lakier, światła tylne przestają działać - pomimo zgłoszenia tego wymieniali ciągle żarówkę mówiąc że się przepaliła, chociaż wiadomo, że to elektryka po wypadku została źle naprawiona, klapa bagażnika źle się zamyka, na co usłyszeliśmy, że te nowe części muszą się wyrobić trochę). Naprawdę nie polecam, śmieją się w twarz nabierając naiwnych klientów.

Restauracja Mariaszek pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Restauracje

gorąco polecamy Mariaszka na wesle bylo cudonie obsługa kapitalna mega pomocnik w kazdym aspekcie,wystruj na bardzo wysokim poziomie a jedznie , a jedzenie to bajka .serdeczne pozdrowienia dla obsługi .

Cukiernia Bajadera 5.8

kategoria:
Cukiernie i piekarnie

Od lat robię zakupy w tej cukierni nigdy się nie zawiodłem.Pozdrawiam bardzo sympatyczne panie.

Pizzeria Stefano pokaż na mapie 5.3

kategoria:
Pizzerie

Miła ,sympatyczna obsługa. W lokalu po remoncie można wygodnie usiąść. Pizza smaczna , w przystępnej cenie. Szczerze polecam wszystkim mieszkańcom Sopotu. :)