Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Oceniany obiekt

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

adres:
80-266 Gdańsk, al. Grunwaldzka 238A pokaż na mapie
tel:
Gdańsk: 58 522-75-00
e-mail:
rekrut@wsb.gda.pl
www:

Wybierz kategorię w której chcesz dodawać swoją ocenę

Najświeższe opinie

INTERVAPO 1.0

kategoria:
Salony samochodowe

Po raz trzeci byłem w w/w serwisie w celu przegladu 2 letniego samochodu zakupionego w tym salonie.Wnioski są smutne a nawet tragiczne.Na pierwszym przeglądzie gdzie umówione było spotkanie na konkretną godzinę pan z serwisu mówi że auto bedzie gotowe za ok 2 godz. i co i nic siedziałem i czekałem ok 4 godz. Myślałem że jest to jednorazowe nieporozumienie niestety nie ,w tym samym roku przyjeżdżam na wymianę opon (zimowe/letnie) na konkretną godzinę i proszę sobie wyobrazić że operacja ta trwała 2,5 godz. No i na koniec podejście trzecie przegląd 2 letni samochodu i czas określony przez pana z serwisu na usługę ok 2 godz. samochód do odbioru gdzie czekałem na niego w salonie po 4 godz. Personel zupełnie nieprofesjonalny, nie dbający o klienta i beztroski. Byłem jak przezroczysty, pan chodził non stop po salonie ale nic jestem niewidoczny żeby udzielić mi jakiejkolwiek informacji. Dopiero po mojej interwencji po 3 godz. serwis łaskawie coś mówi że to i owo , że auto się robi.

Malibu 5.2

kategoria:
Kluby nocne

Dyskrecja gwarantowana dla kazdego Pana -wyszlismy zadowoleni wytanczeni wykapani rozgrzani Kobietami i kominkiem

DJ NoName 6.0

kategoria:
Zespoły muzyczne i dj-e

Rewelacyjny, fantastyczny, fenomenalny, bezkonkurencyjny, wyśmienity, wyjątkowy!!! To tylko niewielka część słów jakimi można określić DJ NoName . Zagrał na naszym weselu i na pewno był to strzał w 10. Wybór idealny jeżeli impreza ma być udana a frekwencja na parkiecie wysoka, polecam gorąco!! Perfekcyjnie przygotowany, dba o każdy szczegół. Jak impreza to tylko z Nim :) !

CarGuard 6.0

kategoria:
Myjnie ręczne i ekologiczne

Przyjechalem autem klasy premium, jestem bardzo mile zaskoczony :) miła obsługa, fachowe podejście do klienta. Jedyny minus to za mocna kawa.

JP Auto - Serwis pokaż na mapie 1.0

kategoria:
Stacje kontroli pojazdów, diagnostyka

Dołączam sie do negatywnych komentarzy na temat tego warsztatu. Jeden z najgorszych punktów diagnostycznych w gdańsku. Za sprawdzenie zawieszenia biorą 70 zł i nie biorą za to żadnej odpowiedzialności. Źle zdiagnozowali, części zostały wymienione a problem dalej wystepuje z brakiem jakiejkolwiek poprawy. Jest sporo lepszych metod na marnotrawienie pieniędzy. Nie polecam!