Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

dr Jerzy Wegner

Gdańsk, al. Zwycięstwa 49

tel. 22 332-28-88

Twoja ocena w kategorii: Gastrolodzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Wyposażenie
Czas oczekiwania
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Serwis Apple 6.0

kategoria:
Serwis komputerów

Miałem zalanego maca, odpalał się, ale z białym ekranem. Mimo soboty panowie oddzwonili i rezygnując z prywatnych zajęć (w soboty mają zamknięte) ogarnęli temat. W ciągu kilku godzin miałem działającego maca. Tanio nie było, ale rozumiem to ze względu na pracę w dzień wolny od pracy i ekspresową usługę. Zdecydowanie polecam.

Instytut Endolashes 6.0

kategoria:
Salony kosmetyczne

W salonie panuje super atmosfera, pracują tam przesympatyczne Panie które zawsze chętnie pomogą i doradzą, profesjonalna obsługa.Bardzo chętnie wracam na zabiegi do tego salonu. Wychodząc stamtąd jestem zrelaksowana i pełna energii.

Pepper House pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Pan Alan Balla sam zgłosił się do mnie z chęcią sprzedaży mojego mieszkania i zaprezentował dużą aktywność w poszukiwaniu potencjalnych nabywców. Pan Alan wykazał się sprawnym działaniem, fachowością i wysoką kulturą osobistą. Podobało mi się to, że agent czuwa nad całością transakcji, jest obecny u notariusza, przy przekazaniu kluczy i samego mieszkania. Pan Alan jest osobą kompetentną, energiczną i zdecydowanie pasującą do swego zawodu.

KARMAN 6.0

kategoria:
Pensjonaty, wille

Byliśmy w karmanie po raz drugi. To wspaniałe miejsce, miła rodzinna atmosfera, bardzo dobre obiady chyba najlepsze i najzdrowsze w okolicy, naprawdę godne polecenia miejsce. Przytulne a zarazem przestronne domki, doskonała obsługa.

Versus pokaż na mapie 2.0

kategoria:
Giełdy i komisy

sprzedają auta powypadkowe, radzę dobrze sprawdzić auto przed kupnem. Mieli mi ściągnąć auto z Niemiec oczywiście bezwypadkowe serwisowane, po sprawdzeniu w autoryzowanym serwisie okazało się że auto jest po licznych naprawach lakierniczo- blacharskich, mając ekspertyzę z serwisu Panowie dalej upierali się że auto jest w super stanie. Jak przyszło co do zwrotu zadatku nie było kontaktu z komisem. Przez telefon i meile byłam tylko zbywana i traktowana bardzo nie poważnie. Na szczęście udało się odzyskać pieniądze.