Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

dr Jerzy Wegner

Gdańsk, al. Zwycięstwa 49

Twoja ocena w kategorii: Gastrolodzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Wyposażenie
Czas oczekiwania
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych pokaż na mapie 2.3

kategoria:
Sądy

mimo pozytywnych wibracji od Sędzin, niestety w świetle dzisiejszego prawa, ciężko rościć o swoje prawa , nie narażając siebie na koszty,(prawnik,nerwy,czas) związane z ewentualną przegraną , a w dodatku roszczenia jakich możemy się domagać, są absurdalne, za czym idzie, z przewagą dla bogatego pracodawcy. Moja sprawa dotyczyła, w skrócie " wymuszenia przez pracodawcę napisania zwolnienia z pracy za porozumieniem stron w momencie gdy zgłosiłem potrzebę pójścia do lekarza" (wiem zamuliłem,dlaczego to w ogóle napisałem!?.. dobrego człowieka łatwo w konia zrobić, a nie jest to istotą tematu.) niestety , chcę wyjeżdżać za granicę do pracy, miałem nadzieję na szybki przebieg wydarzeń , a tu po 5 miesiącach oczekiwania na sprawę , dopiero okazuje się ,że zaczął by się cyrk , w postaci wzywania świadków na kolejne terminy,kruczki ,które mogłyby wykluczyć moje dowody itd. itp. przy czym jak by ich dowody były silniejsze , mimo ,że przekłamane - mógłbym narazić się na koszty. Krótko mówiąc, szybko zrozumiałem ,że gów#o się należy uczciwemu obywatelowi i jak ktoś liczy na szybki proces w którym przedstawi jawne dowody, naruszeń pracodawcy ,przy czym szybko wygra - to się grubo myli !

Ankar-Vat pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Biura rachunkowe i księgowi

Bardzo polecam!! Fachowa i rzetelna obsługa. Pełne bezpieczeństwo. Można spać spokojnie i nie zawracać sobie głowy papierami.

MarMot Motocykle 5.0

kategoria:
Salony i sklepy motocyklowe

Sklep, obok warsztat. Co dla konsumenta istotne, to dobre ceny. Budynek może do najpiękniejszych nie należy i dość trudno trafić, ale warto. Sklep ma najważniejsze części, a pozostałe, tak jak większość są w stanie ściągnąć na następny dzień. Obsługa miła i profesjonalna. Warsztat prowadzi kompetentny mechanik, który zajmuje się również renowacją zabytkowych maszyn. Ceny dość niskie. Polecam.

Bar Bilard - Market 6.0

kategoria:
Puby

Polecam w 100% ! Obsluga sympatyczna i zawsze usmiechnieta, tylko otworzysz drzwi i odrazu czujesz ten klimat, ceny rewelacyjne! Polecam!!

Rydwan 5.2

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Szkoła godna polecenia, profesjonalne nauczanie , miła obsługa , nowy sprzęt polecam kat A w tym ośrodku:)