Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

dr Jerzy Wegner

Gdańsk, al. Zwycięstwa 49

Twoja ocena w kategorii: Gastrolodzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Wyposażenie
Czas oczekiwania
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Wróżka Kasella pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Wróżka

Pisze w imieniu swoim i mojej siostry blizniaczki. Obje odwiedzilysmy Kaselle i bylo to bardzo wspaniale spotkanie z osoba ciepla, rozumiejaca i wskazujaca droge do rozwiazania problemow i unikniecia klopotow. Obje z siostra poprosilysmy o zabieg oczyszczajacy i chyba zadzialal, bo znikl jakis niepokoj i zachamowanie przed dzialaniem. Mozemy teraz realizowac swoje cele.

Mewa 1.0

kategoria:
Stomatolodzy

Trafiłam do poradni z wyrzynająca i boląca ósemka ,czekaliśmy długo na przyjęcie ,pani stażystka stwierdziła ,ze nic nie da się zrobić a w w ogóle powinno każdego stac na prywatne usunięci za 500 zł kiedy powiedziałam ,ze czekam na NFz na ten zabieg ,bo mnie bardzo zdziwiło podejście patrząc na wiek młodej osoby z takimi sugestiami wydano tylko receptę na antybiotyk i to wszystko . Okazało się ,ze ząb można było zatruć ,co tez zrobił inny lekarza w inne poradni ,uprzedzając o bólu i jak się nasili trzeba wyjąc lekarstwo . Pojechaliśmy nad ranem do tej poradni bo ból okazał się nie do zniesienia .PORADNIA działa całodobowo SOBOTA NIEDZIALE czekalismy o 5.30 nikt nie otworzył ,dzwonek dział -więc widocznie personel sobie spi i ma w nosie pacjentów cierpiących ,którzy zgłaszają się na pogotowie z strasznym bólem ,raz ,ze nie pomoga - po co leczyć ósemkę niech pacjent się meczy ,2 nie otwierając drzwi .Próbowałam w ciągu dnia wyjaśnić czy poradnia faktycznie działa całodobowo ,pani w recepcji stwierdziła ,ze mogę to zgłaszać gdzie chcę ,bo pewnie dzwonek nie dział ,co jest nie prawdą ,bo działał .Mam nadzieję ,ze dyrekcja się tym zajmie ,a personel będzie kiedyś w podobnej sytuacji!

AS Myjnia pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Myjnie ręczne i ekologiczne

Jako klient flotowy (czyszczą mi ok.30 aut miesięcznie) jestem bardzo zadowolony. Jakościowo ok. Terminy zawsze dotrzymywane (jak trzeba zostają po godzinach). Ceny MEGA przystępne. Polecam konkretnym klientom a myjni polecam zrezygnować z "Klientów" Grooponowych i zająć się takimi co płacą a nie płaczą. PoLeCaM !

Fanaberia pokaż na mapie 3.7

kategoria:
Naleśnikarnie

Lokal jest co prawda bardzo ładny i obsługa wydaje się ok, ale jakość tych dań jest beznadziejna. Zamówiony naleśnik praktycznie nie miał sera. Musiałem się doszukiwać jego cieńkiej warstwy. Wyszliśmy kompletnie nienajedzeni.

Jes pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Serwis komputerów

Współpracujemy z serwisem JES od bardzo dawna. Z czystym sumieniem możemy go polecić jako serwis fachowy i rzetelny. Profesjonalna i zawsze pomocna obsługa. Jeżeli chcesz tanio i szybko oraz bezstresowo naprawić laptopa lub tableta - to jest to doskonałe miejsce.