Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

dr Jerzy Wegner

Gdańsk, al. Zwycięstwa 49

Twoja ocena w kategorii: Gastrolodzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Wyposażenie
Czas oczekiwania
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Orion Security Investments 5.8

kategoria:
Agencje detektywistyczne

Bardzo skuteczni, zaskakujaco profesjonalni. Porównuję ich z inną firmą o której wolę nie wspominać. Okazuje się, źe moźna działać na rzecz klienta skutecznie bez ściemy.

Delta OSK pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Kurs przebiegał szybko i sprawnie, nie żałuję wyboru szkoły jazdy :) W szczególności chciałabym podziękować Panu Tomkowi D. , który był bardzo cierpliwy, oraz doskonale i zrozumiale wszystko tłumaczył:) profesjonalne podejście do nauki, humoru również nie zabrakło!:) Jestem bardzo zadowolona i wszystkim polecam! :)

Netservice pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Pogotowie komputerowe

Jestem zachwycona obsługą tego serwisu. Uszkodzonego laptopa oddałam w poniedziałek, tego samego dnia o godzinie 15 otrzymałam tel. z wyceną. Wtorek 14:00 po wcześniejszym kontakcie laptop został przywieziony do mojego domu w pełni sprawny. Bardzo miły Pan serwisant pomógł mi go podłączyć do internetu i skonfigurował pocztę. Bardzo, bardzo polecam ludziom ceniącym profesjonalizm i to w nie wielkiej cenie.

Wedding Room pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Salony mody ślubnej

Polecam wszystkim przyszłym pannom młodym skorzystanie z usług Wedding Room. Ogromny wybór wspaniałych markowych sukienek w cenie, jakiej nie znajdziesz w Trójmieście. Panie Ola i Justyna bardzo zaangażowane, nie nachalne, poświęciły mi wiele uwagi, nie robiły problemu, gdy chciałam przymierzać kolejne i kolejne sukienki. Umiały doradzić jakie wybrać dodatki, podpowiedzieć co jest trendy w urządzaniu wesela. Bardzo kreatywne osoby, mające wspaniałe pomysły. Już podczas wizyty w Wedding Room czułam się jak księżniczka :) Dziękuje Pani Olu i Justyno za pomoc w wyborze mojej wymarzonej sukni...

Agencja Ochrony Wena pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Agencje ochrony

Korzystam z usług tej agencji już od 14 lat. Jestem jej klientem zarówno prywatnie, jak i służbowo. Prywatnie korzystam z monitoringu mojego domu, w ciągu trwania naszej współpracy wielokrotnie miałem okazję przekonać się o punktualności grupy interwencyjnej - podjazd w przypadku alarmu poniżej 5 minut. Wena ochrania również moją firmę. Przez te wszystkie lata nie miałem ani jednego włamania, a i ceny za usługę są przystępne. Pozdrawiam