Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

dr Jerzy Wegner

80-208 Gdańsk, al. Zwycięstwa 49

tel. 22 332-28-88

Twoja ocena w kategorii: Gastrolodzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Wyposażenie
Czas oczekiwania
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Zalotka K. Mech 5.8

kategoria:
Wizażyści, styliści

Polecam! Polecam! Polecam! Dołączam do przedmówczyń - Pani Karolina jest przesympatyczną osobą, bardzo pozytywną, ale co najważniejsze: zna się na rzeczy. Makijaż idealny w każdym calu i mogłabym rzec wyczarowany na twarzy, bo mimo, że dałam niewiele wskazówek, to w odbiciu zobaczyłam wspaniale dopasowany makijaż. Do tego bardzo trwały. Efekt: gorąco polecam i przy kolejnej okazji na pewno wrócę do 'ZALOTKI'.

Eureka Centrum Edukacji i Rozwoju pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Centra edukacyjne dla dzieci

Moja córka od 2 lat uczęszcza do Eureki na zajęcia pierw chodziłyśmy razem na Odkrywamy Razem Świat, dzięki temu Ola miała możliwość kontaktu z innymi maluchami. Potem jak Ola miała ponad 2 latka poszła na Samodzielniaka gdzie świetnie przygotowała się do roli przedszkolaka :) Dzięki temu nie miała żadnych problemów we wrześniu jak poszła do dużego przedszkola. Teraz zapisaliśmy się na zajęcia popołudniowe. Polecamy Ola i Mama :)

Luna 2.5

kategoria:
Pizzerie

Luna od lat cieszyła sie dobrą opinią. Niestety opinia juz nieaktualna. Dzisiejsza sałatka pozostawiła duzo do życzenia; kurczak przesolony, sos bez wyraźnego smaku, rzucona od niechcenia lodowa... Sorry Luno - wymieniam Cie na lepszy model :-(

PORD 6.0

kategoria:
Urzędy miejskie

Zdałam za pierwszym razem ! Super atmosfera , obsługa , egzaminator nie kazał czekać na siebie Pan Michał Wietrzyński życze kazdemu aby trafil na tak antystresową osobe jak Pan Michal pozdrawiam !!!

Motogab G. Doroz 2.7

kategoria:
Warsztaty, mechanika, elektryka

Jak ma się czas i siły to mozna oddać samochód Gabrysiowi... Normalka to że auto z pierdołą stoi tydzień i żeby w końcu to zrobił to trzeba byc upierdliwym i dzwonic ze 2 razy dziennie (najpierw się słyszy tekst oglądamy, potem rozebrany, następnie naprawiamy i na koniec składamy - jak 5 dni styknie jest ok :D). w sumie robote zrobi, za nieduze pieniądze, ale czy jest to warte tego stresu i wydzwaniania o samochód? moim zdaniem nie