Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

dr Jerzy Wegner

Gdańsk, al. Zwycięstwa 49

Twoja ocena w kategorii: Gastrolodzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Wyposażenie
Czas oczekiwania
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Autoluxus 6.0

kategoria:
Taxi prywatne

Polecam - pełen profesjonalizm i zawsze na czas :)

Home Asset pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Bardzo dziękuję za pomoc Panu Piotrowi Struczyńskiemu! Jestem w pełni usatysfakcjonowana ze współpracy. Wysoka kultura osobista, profesjonalizm, komunikatywność, znajomość sytuacji na rynku, zaangażowanie i skuteczność. Pan Piotr znając nasze potrzeby pomógł wybrać mieszkanie, które spełnia nasze oczekiwania. Super doradca!:)

P.H.U. Dekor-Mix pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Inne sklepy

Fajowy sklep. Miła obsługa, fajny towar nawet dla faceta

Reno Car 6.0

kategoria:
Warsztaty, mechanika, elektryka

Zawsze naprawa odbywa się szybko i bez ściemniania co jest do zrobienia. Jak do tej pory po kilku naprawach tu wykonanych nigdy nie wracałem do nich z reklamacją. Tak trzymać! Ceny też bardzo konkurencyjne co w moim przypadku ma bardzo duże znaczenie.

Elcar pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Zwykło się mawiać, że do trzech razy sztuka i faktycznie, z mojego trzeciego instruktora okazała się być najlepsza sztuka ;) Z poprzednimi instruktorami (w tym jednym z innej szkoły) lekcje były jedynie przykrym obowiązkiem, ale wydawało mi się, że tak jest w porządku, bo przecież chodziłam na nie nie dla przyjemności, ale żeby się nauczyć jeździć. W zasadzie przez przypadek trafiłam na Marcina K. I tak się zaczęło :) Marcin, z anielską cierpliwością, tłumaczył wszystkie manewry i ogólne zasady ruchu. Lekcje były intensywne, ale upływały w wesołej atmosferze i całkiem bez stresu - co powodowało , że były dla mnie przyjemnością. W końcu udało mi się zdać egzamin (podejrzewam, że gdyby nie nieodpowiedni, poprzedni instruktorzy udałoby mi się to wcześniej) i chociaż jestem przeszczęśliwa, nie ukrywam, że będzie mi brakowało tych jazd. Mam też nadzieję, że uda mi się pamiętać o wszystkich uwagach, które przekazywał mi Marcin w mojej, przyszłej karierze kierowcy. Podsumowując, jeżeli chcecie się solidnie nauczyć jeździć, a przy tym nie tracić niepotrzebnie czasu i nerwów to radzę umówić się na zajęcia praktyczne z Marcinem.