Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

dr Jerzy Wegner

Gdańsk, al. Zwycięstwa 49

Twoja ocena w kategorii: Gastrolodzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Wyposażenie
Czas oczekiwania
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Pomorski Rehabilitant M. Rosadziński pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Rehabilitacja

Pan Marcin Rosadziński jest w 100% skutecznym rehabilitantem. Zależy mu na wyleczeniu każdego pacjenta, dlatego dostosowuje i różnicuje indywidualnie zabiegi rehabilitacyjne, wspomagając je masażem i terapią manualną. Jego zespół, tj. pani Monika, która wykonuje zabiegi oraz pan Artur masażysta, swoim wyjątkowym zaangażowaniem pomagają w uzyskaniu pozytywnego efektu leczenia. Polecam skuteczną rehabilitację!

Studio Lipińska pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Wizażyści, styliści

Wizyta u Doroty to niezapomniane przeżycie, które pozostawi mam nadzieję trwałe ślady. Super przygoda, zaskakujące i ciekawe odkrycia odnośnie kolorów i mnie samej oraz mojej urody:) I co chyba najważniejsze - po wyjściu od Doroty nie dość, że wyglądałam super i makijaż trzymał sie bez zarzutu do końca dnia, to co najważniejsze czułam się niesamowicie piękna i myślę, że to jest jedna z najcenniejszych rzeczy, którą Dorota portafi bezbłędnie - wzbudzić piękno i zadowolenie. Dodatkowo świetne zdjęcia i dobór makijażu - znajomi nie mogli się nachwalić:) POLECAM!

Pizza Luna 6.0

kategoria:
Pizzerie

Niezawodna jakość od lat, bardzo klimatyczne miejsce, można uciąć miłą pogawędką z właścicielami, a pizza robiona przy konsumencie gwarantuje wysoka jakość tworzonej pizzy :) Jadam tam często, z przyjemnością wracam :)

Piaskownica pokaż na mapie 1.7

kategoria:
Restauracje

Gburowaty, niesympatyczny właściciel. "Wystrój" stanowi coraz większa ilość zdezelowanych, brudnych gratów. Piwa brak ( "czekamy na dostawę"), piwo butelkowe grubo po terminie przydatności do spożycia ( koszt tego rarytasu 9zł). Frytek nie dostaniemy, bo jest pora obiadowa i nie ma warunków do wydania porcji frytek ( to słowa "przeuroczego" szefa ), soku owocowego z lodówki też brak. Odnoszę wrażenie, że od jakiegoś czasu klienci są przez właściciela traktowani jak zło konieczne, jak natrętne muchy. Proponuję zmienić profesję i przestać się męczyć lub schować się gdzieś głęboko między wszechobecnymi rupieciami i nie straszyć ludzi. Radzę omijać to miejsce z daleka.

Polidruk M. Ziomek-Buczek pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Wizytówki i pieczątki

Zamówiłem koszulkę z nadrukiem typu DTG. Co prawda czekałem dosyć długo - akurat padła maszyna (złośliwość rzeczy martwych), po otrzymaniu koszulki jakość jest taka, że aż miło popatrzeć! ZDECYDOWANIE WARTO BYŁO CZEKAĆ! Obsługa na najwyższym poziomie!!!! Jest baaardzoooooo zadowolony! P O L E C A M !!!!!!!!