Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

dr Jerzy Wegner

Gdańsk, al. Zwycięstwa 49

Twoja ocena w kategorii: Gastrolodzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Wyposażenie
Czas oczekiwania
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Lee's Chinese 1.8

kategoria:
Restauracje

Nikomu nie polecam. kilkakrotnie jadałem na ul. korzennej a także na ul. kartuskiej. Nigdy nie było rewelacji, ale jest jeszcze gorzej. W zeszłą środę jadłem na kartuskiej. Jedzenie podawane w coraz mniejszych porcjach, twardy ryż, resztki jedzenia pod stołami i okropny smród na sali, aż odechciewało się jeść. lees chinese zróbcie coś z tym!

Salon Excellentq pokaż na mapie 2.0

kategoria:
Fryzjerzy

Kilka lat temu pracowałam jako Fryzjerka więc wiem czego chcę i co mi się podoba zapisując się na wizytę do tego salonu uważałam iż fryzjerka będzie kreatywna i nie będzie bała się ostrych cięć ze względu na moje długie proste włosy wybrałam fryzurę''Emo'' z delikatnym przejściem w długościach.Włosy może dobrze ścięte ale trudno było to ocenić z powodu Złego wyczesania i odbicia na szczotkę,lubię bałagan i jak włosy są puszyste ale przy złym umyciu głowy i złym dobraniu odżywki w moim wypadku maski na tyle obciążyła moje włosy że po powrocie do domu musiałam myć głowę i czesać jeszcze raz- A Przecież to jest w cenie i jako klientka nie muszę nic wiedzieć na ten temat ale o wszystkim informowałam fryzjerkę! Idąc do tego fryzjera liczyłam że wyjdę zadowolona-wyszłam zawiedziona....

Interbis- dealer KIA 6.0

kategoria:
Salony samochodowe

Moje poszukiwania samochodu trwały blisko 2 miesiące. Szukałam auta kompaktowego, które będzie dobrze wyposażone, a jednocześnie nie zrujnuje mojego portfela. Po wizycie w salonach Skody, Seata, Renault, Hyundaia i Fiata zdecydowałam się wybrać do salonu Kia i wczoraj wyjechałam nowiutką czerwoną Rio. Jestem pod ogromnym wrażeniem jakości obsługi, jak i samej oferty. Na obecnym rynku trudno znaleźć samochody wyposażone tak dobrze jak Kia (i to w wersji podstawowej), za równie rozsądną cenę. Panowie z salonu byli niezwykle uprzejmi i pomocni. Okazali taż bardzo dużo cierpliwości, bo (jak to zazwyczaj kobieta) nie mogłam się zdecydować co do modelu i odwiedzałam salon kilka razy. Na wszystkie moje pytania uzyskałam rzeczowe i wyczerpujące odpowiedzi. Przy odbiorze auta pokazano mi każdy element wyposażenia i dokładnie wyjaśniono jego funkcję. Salon zaoferował również bardzo korzystną formę finansowania (wg moich obserwacji najlepszą na rynku). Na wybrany model czekałam raptem ok. tygodnia i otrzymałam go "gotowego do jazdy", bez konieczności odwiedzania urzędów. Chyba nie mogłabym chcieć więcej. I tylko życzyłabym sobie, żeby każdy zakup był dla mnie tak miłym doświadczeniem:)

Gradus 6.0

kategoria:
Klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo

Bardzo dobra firma.

Zuchy Maluchy 6.0

kategoria:
Opieka nad dziećmi

Nawet przez chwile nie miałam obaw dotyczących wysłania mojego rocznego dziecka do Zuchów Maluchów. Jest to kameralne miejsce, gdzie maluchy czują się bezpiecznie. Pani Agata jest przemiłą, ciepłą osobą i jestem pewna, że mój synek ma tam dobrą opiekę. Polecam :)