Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

dr Jerzy Wegner

Gdańsk, al. Zwycięstwa 49

Twoja ocena w kategorii: Gastrolodzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Wyposażenie
Czas oczekiwania
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Security Service 6.0

kategoria:
Agencje ochrony

Chciałbym bardzo podziękować za pomoc. Ktoś otarł moje auto na parkingu na Pilotów. Oczywiście jak to u nas jest, nie zostawił do siebie żadnego kontaktu. Na szczęście spółdzielnia ma monitoring i udało się namierzyć sprawcę. Dzięki temu jestem kilka stów do przodu. Dzięki!

Carport Planet pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Domy drewniane i altany

Właśnie wykonali mi zadaszenie tarasu panelami z poliwęglanu litego Fastlock Uni. Szybko, niedrogo, profesjonaln ie. Bardzo mili ludzie. Zanim zamówiłem odwiedzałem wiele firm - bez poróewnania na korzyść Carportu :)

4 LO Gdynia pokaż na mapie 2.6

kategoria:
Szkoły średnie

Aktualnie chodzę do IV lo, we wrześniu zacznę 3 klasę. Nie polecam nikomu, zmarnowałam swoje "cudowne lata" w tej szkole.Liceum wyobrażałam sobie zupełnie inaczej. Jeżeli chodzi o poziom nauczania jest on zróżnicowany j.polski, historia oraz j.angielski jest na dość dobrym poziomie szczególnie polecam p.Marcinowską- j.pol oraz p.Szpotańska-j.ang, jeszcze p.Turyn od biologii jest bardzo miła i potrafi nauczyć, prowadzi ciekawie lekcje. Reszta nauczycieli albo ma dosłownie wylane na uczniów, albo po prostu nie potrafią uczyć! Matematyka masakra, nikt nic nie rozumie nauczyciel nie jest w stanie wytłumaczyć, z innych przedmiotów głównie przepisuje się do zeszytu to co jest w podręczniku. Szkoła z zewnątrz wygląda w miarę dobrze, niestety w środku jest okropna, podobno ją remontują zobaczymy.. Słabe wyposażenie, mało wyjść typu wycieczki(przez 2 lata miałam tylko jedna wycieczkę na 5 godz do jakiejś wiochy!!) wyjścia do kina, teatru b.mało jeżeli nie uczęszczasz do humana to nie licz na żadne wyjścia.Teraz największy ból tej szkoły p.dyrektor powinna dawno odejść na emeryturę, bardzo nie miła, nie zna przepisów, nawet nauczyciele się jej boją i ją krytykują!Bez niej może coś zmieni się

Instytut Urody Vivien pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Salony kosmetyczne

Salon vivine jest najlepszy na świecie!!! Pani Julitka zna się na swojej pracy jak nikt inny!;-) chodzę już do Niej już od ok 2 lat i jestem bardzo zadowolona! Pani Kasia (fryzjerka) jest cudowna, nikt nie umie sobie poradzić z włosami lepiej! Polecam serdecznie. Poza tym atmosfera jest zawsze przemiła i wszystkie Pani cudowne!

Czerwony Piec 5.7

kategoria:
Pizzerie

Fantastyczne miejsce z boskim jedzeniem. Miałam okazję zapoznać się dwiema pizzami oraz przystawką. Dłuuugo byłam pod wrażeniem tego jak z połączenia kilku prostych składników można stworzyć coś niebiańskiego :-) zdecydowanie polecam