Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

dr Jerzy Wegner

Gdańsk, al. Zwycięstwa 49

Twoja ocena w kategorii: Gastrolodzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Wyposażenie
Czas oczekiwania
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Sopocki Ośrodek Specjalistyczny 6.0

kategoria:
Psycholodzy

Tu trafiliśmy na dobrego terapeutę i człowieka. Jesteśmy gejami i tworzymy parę od kilku lat. Kłopoty, z którymi się borykaliśmy zaprowadziły nas do dwóch terapeutów, z których jeden chciał nas leczyć z homoseksualizmu! A Pani Aneta jako pierwsza potraktowała nas jak normalną parę! Proste pytania – trudne odpowiedzi :) zmuszały do myślenia i potem działania, trzy spotkania i „dalej radźcie sobie sami, bo potraficie” i rzeczywiście potrafimy. Pół roku po ostatniej wizycie a my pełni mocy :) Pani Aneto – dziękujemy.

Studio Urody Look pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Fryzjerzy

W końcu kolor dobrany wręcz idealnie. Korzystałam z usług Studia Look czterokrotnie i zawsze wychodziłam zadowolona. Polecam z czystym sumieniem :)

Przyjaciel pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Weterynarze

Jak w nagłówku - zdecydowanie polecam: Panie zdecydowanie kompetentne - posiadają dużą wiedzę oraz innowacyjne podejście do problemu, wykazują olbrzymią troskę nad powierzoną pacjentką i nie można przy tym pominąć sympatycznego podejścia do klienta, zarówno czworonożnego jak i jego większego przyjaciela. Z Gucią regularnie odwiedzamy i złego słowa powiedzieć nie możemy.

Reno-Art pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Warsztaty, mechanika, elektryka

Przywiozłem auto do warsztatu z rozebraną głowicą (poprzedni mechanik rozebrał głowicę jak się później okazało bez potrzeby a jego diagnozy i wróżby okazywały się być błędne) - Panowie z warsztatu "RenoArt" podjęli się złożenia i uruchomienia auta po poprzednim mechaniku. Efekt - auto chodzi bez zarzutów, cena za usługę (tak fachową) bardzo przystępna. Kontakt z mechanikami bardzo dobry, panowie bardzo uczciwi i kompetentni. Przed przystąpieniem do naprawy otrzymałem pełen kosztorys/wycenę usługi. Od początku do końca byłem informowany o kosztach...nic nie było zrobione bez mojej wiedzy i o wszystkim byłem informowany. Jestem Panom bardzo wdzięczny za uruchomienie auta i będę polecał warsztat wszystkim znajomym. Po przygodzie z poprzednim mechanikiem moje zaufanie do innych mechaników spadło do zera. Panom z "RenoArtu" udało się nie tylko uruchomić samochód, tym samym zadowolić klienta ale także pomogli odbudować stracone zaufanie.

Premium Gym 1.5

kategoria:
Siłownie i fitness kluby

Siłownia otwarta w czerwcu. Mija pół roku- w szatni męskiej dostępny jest 1 (?!!!) sprawny prysznic. Brak suszarek. Mimo kuszenia klientów światem saun- SAUN NIE BYŁO I NIE MA! Ani obsługa ani właściciele nie są w stanie odpowiedzieć na pytania o zmiany. Przyciąganie klientów gruponami i umowami rocznymi przy cenie 79 zł za miesiąc powodują, że klientów wciąż przybywa- jest tłok, sprzętów mało a w szatni ścisk (przy 1 prysznicu!!!). ŻAŁOSNE!!!