Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

dr Jerzy Wegner

Gdańsk, al. Zwycięstwa 49

Twoja ocena w kategorii: Gastrolodzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Wyposażenie
Czas oczekiwania
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Perfect Smile pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Stomatolodzy

fachowa obsluga, przystepne ceny, bardzo sympatycznie, bezbolesnie, efekt przekroczyl moje oczekiwania.

Shanghai 2.0

kategoria:
Restauracje

Wiele razy przechodziłem obok tego miejsca i jakiś czas temu odważyłem się udać się tam. Restauracja przywitała mnie zapachem starej frytury i dziwną muzyką stylizowaną na tradycyjną muzykę chińską. Po dostaniu menu (w którym jest ok. 100 pozycji!) wybrałem jak dla mnie standardowe dania - kurczak po syczuańsku z ryżem (gotowanym na parze) oraz pierożki pekińskie. O ile pierożki były w miarę dobre, to danie z "kurczakiem" mnie przeraziło. Ryż może kiedyś został ugotowany na parze, ja dostałem wersję wzmocnioną falami mikrofalowymi. Co do kurczaka, dostałem talerz, na którym oprócz całej masy sosu i garści warzyw dało się dostrzec coś, co przypominało kawałki kurczaka, jednak po włożeniu do ust zauważyłem, że to bardziej przypomina gumę/żelki. Pierwszy raz w życiu miałem w ustach tak bardzo przerobione mięso - najprawdopodobniej ocet albo inne kwasy zawarte w sosie rozłożyły wszystkie białka w mięsie. Oczywiście pani kelnerka stwierdziła, że "inni klienci chwalą sobie to jedzenie"...

Makijaż Permanentny pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Makijaż permanentny

Cudowna osoba i wspaniały specjalista. Dzięki.

Star Texan pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Restauracje

Byłem w tej restauracji w ciągu ostatnich 5 lat, a jakość wciąż ten sam, jeśli szukasz na prawdziwe amerykańskie jedzenie w Trójmieście powinien odwiedzić to miejsce. Duży wybór w menu, pyszne przystawki, świetne makarony, soczyste steki i hamburgery i dobre owoce morza.To miejsce jest ładne miał duże stoły dla grup i rodzin. Gorąco polecam.

Antakya Kebab & Shisha Pub 5.2

kategoria:
Fast food

Tu zjecie jeden z najlepszych kebabów. Jadam go dość często, przeważnie durum, czasem na talerzu. W wersji na talerzu dają bardzo dużo mięsa, należycie przyprawionego, mam wrażenie, że przyprawy pochodzą z Turcji, a nie polskiego hipermarketu. Porcja bardzo duża i tania Można kupić prawdziwą bakławę, popalić sziszę i pooglądać mecz. Warunki raczej spartańskie, ale całość rekompensuje pyszny smak, szybka i miła obsługa. Polecam wszystkim.