Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

dr Jerzy Wegner

80-208 Gdańsk, al. Zwycięstwa 49

tel. 22 332-28-88

Twoja ocena w kategorii: Gastrolodzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Wyposażenie
Czas oczekiwania
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Basen przy Gimnazjum nr 3 pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Baseny

Mój ulubiony basen. Obsluga przesympatyczna i życzliwa. Ceny b.przystępne.

Delta OSK pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Egzamin zakończony pozytywnie :) Teoria zdana na 74/74 punkty. a praktyka zdana bezbłędnie. Odbyłem kurs weekendowy i mogę śmiało polecić go każdemu. Teoria trwała tylko 3 dni a zostały omówione wszystkie potrzebne zagadnienia. Jazdy z p. Markiem to sama przyjemność, zostałem bardzo profesjonalnie przygotowany do jazdy w praktyce. Jeszcze raz polecam i zapraszam każdego kto chce nauczyć się i zdać za pierwszym razem w profesjonalnej kadrze instruktorów. Pozdrawiam całą kadrę Delty i życzę wszystkim zdania za pierwszym razem!

Peperino pokaż na mapie 2.8

kategoria:
Restauracje

W restauracji byliśmy na niedzielnym rodzinnym obiedzie. Mega porażka. Dawno nie kosztowalem tak slabej kuchni. Najgorszy hamburger jakiego w życiu jadłem z frytkami wolajacymi o pomstę do nieba. Klopsiki dla dzieci z zimnymi, chyba starymi ziemniakami. Piersi z kurczaka w sosie bez wyrazu. Jedyny plus to warzywa gotowane, ale to chyba trochę za mało. Ja tam z całą pewnością już nie wrócę. Szkoda że nie wzięliśmy pizzy, może nie byłoby tak wielkiego rozczarowania.

Auto Orunia 6.0

kategoria:
Warsztaty, mechanika, elektryka

Ford gasł na zakrętach. Już wcześniej zgłaszałem usterkę przy okazji odwiedzin w okolicznych warsztatach. Niestety nikt nie dopatrzył się prawdziwej przyczyny tego problemu. Panowie z AO bardzo szybko zdiagnozowali problem i go wyeliminowali. Polecam!

Insektpol pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Dezynfekcja, deratyzacja

Na codzień nie pisze opini, ale myśle ze firma INSEKTPOL sobie na nią zasłużyła. Przede wszytkim skuteczność, pełna znajomość tematu i mocna strona insektpolu to sprzęt ktorym operują. Temat ozonowania przez Insektpol załatwiony został profesjonalnie. Polecam firmę INSEKTPOL jako godna zaufania i przygotowaną do działania.