Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

dr Jerzy Wegner

Gdańsk, al. Zwycięstwa 49

tel. 22 332-28-88

Twoja ocena w kategorii: Gastrolodzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Wyposażenie
Czas oczekiwania
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Calypso Fitness pokaż na mapie 4.3

kategoria:
Siłownie i fitness kluby

Już na wejściu witają nas bardzo miłe panie na recepcji, a dalej jest tylko lepiej. Bardzo fajna ekipa instruktorów, posiadająca rzetelna wiedzę, gotowi są pomóc i odpowiedzieć na każde pytanie. Przede wszystki pozdrawiam p. Mateusza, świetny trener, przygotowany do pracy, potrafi zmotywować i dowalić mocnym planem treningowym ;) Generalnie bardzo miła atmosfera również wśród samych klubowiczów. Na minus na pewno klimatyzacja - bardzo często nie działa prawidłowo, co czuć zwłaszcza latem na ciasnej salce do zajęć, ale i w godzinach wieczornych w szatniach. Przy temacie szatni - prysznice też mają swoje humory, nie można regulować ani temperatury, ani ciśnienia. W rezultacie często można albo zamarznąc albo woda ledwo leci bardzo słabym strumieniem. Sam sprzęt na siłowni w porządku, dużo maszyn, zwłaszcza cardio. Nakład i sztangi już swoje przeszły.

hp video foto studio pokaż na mapie 5.7

kategoria:
Fotografowanie

Wraz z mężem zdecydowanie polecamy usługi Państwa Podlaskich. Zamówiliśmy u nich wykonanie zdjęć weselnych oraz filmu weselnego. Z każdego otrzymanego materiału byliśmy bardzo zadowoleni. Film trwa 1 h i 30 min. Na początku wydawało mi się, że będzie za krótki, szybko się jednak okazało, że jest idealny, gdyż ogląda się go jednym tchem bez zmęczenia materiału. Nie ma potrzeby przeskakiwania scen, bo materiał składa się z najistotniejszych elementów. Dziękuję Państwu Podlaskim za pełen profesjonalizm, pomoc oraz rozładowywanie stresu w tym wyjątkowym dla nas dniu. Dziękujemy za cenne rady oraz podsuwanie pomysłów na elementy filmu- gdyż sami na pewno nie mielibyśmy do tego głowy :)

Elka School pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Polecam wszystkim chcącym rozpocząć kurs na prawo jazdy kat. C. Egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdany za pierwszym razem. Tak samo KWPC. Na pewno o czymś to świadczy. Profesjonalni instruktorzy.

Bazylia 5.2

kategoria:
Restauracje

W czasie urlopu korzystaliśmy z posiłków w Bazyli, do której trafiliśmy przez przypadek. Rewelacyjne dania, po których widać, że kucharz nie jest z przypadku. Smacznie, dużo i jakościowo. Ceny dość wysokie ale naprawdę warto. Sam lokal wymaga opieki konserwatora. Polecam

Serwis AGD pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Naprawa i serwis AGD

Pan zna się na swoim fachu i nie skąpi swojej wiedzy. W dzisiejszych czasach miło napotkać tak serdecznego specjalistę.