Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

dr Jerzy Wegner

Gdańsk, al. Zwycięstwa 49

Twoja ocena w kategorii: Gastrolodzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Wyposażenie
Czas oczekiwania
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Elka School pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Nie ma co się rozpisywać. Kategoria C nigdzie indziej, tylko w Elce. Pełen profesjonalizm, doskonała kadra nauczająca.

Tropical-Massage 3.7

kategoria:
Salony masażu

Na masazu w tym salonie byłam poraz pierwszy. Poza tym, ze trudno trafić i brak oznaczeń wrażenie po wejściu do salonu zadowala swoim odmiennym wystrojem rodem z wakacji! Pani za lada przemiła, masażystki rowniez... Poza brakiem bielizny jednorazowej bez zastrzeżeń. Rozpoczyna sie masaz- Pani potrafi masować niemniej masaz zdecydowanie odbiega od formy relaksu... Jej ruchy dłoni były tak szybkie jakby bała sie, ze nie zmieści sie w czasie, no i moze cos w tym jest - salon proponuje dodatkowy masaz twarzy za jedyne 10 zł i całkiem logiczne byłoby, ze masaz skoro płatny doliczany jest do czasu podstawowego, okazuje sie jednak, ze nie! Jest robiony kosztem masazu podstawowego! Niestety pośpiech masażystki nie sprzyja relaksowania sie bardziej sprzyja irytacji....

Food Outlet 2.0

kategoria:
Jedzenie na telefon

Nie potrafię zrozumieć jak można tak źle traktować ludzi. Biznes budowany na wyzysku powinien być karany! Pomysł dobry, ale szkoda, że zabrali się za niego ludzie, u których jak kupujemy to przyczyniamy się do poniżania pracowników.

Elka School pokaż na mapie 5.2

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Jestem bardzo zadowolona z usług Elki School i z całą pewnością mogę polecić ją wszystkim. Profesjonalnie przeprowadzone wykłady (chodziłam na kurs weekendowy) i mile spędzone godziny za kółkiem. Nie zachwalam jej tak dlatego, że zdałam za pierwszym razem (życzę tego każdemu), ale dlatego że nie boję się wsiąść za kierownicą :). Jazdy miałam z Panem Januszem Sową, dokupiłam sobie także dodatkowe godziny z Panią Marią Pułas (świetna, konkretna i cierpliwa babka). Dziękuję wszystkim za miłą i przyjazną atmosferę.

Sklep Zielono Mi pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Zdrowa żywność

Bardzo miła obsługa, fachowe porady no i super produkty. Panowie naprawdę znają się na rzeczy. Najlepsze na świecie mleko sojowe w proszku (pycha do kawy!). Znalazłam tam produkty o istnieniu których nie miałam pojęcia, a teraz z powodzeniem zastępują chemiczne świństwa.