Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

dr Jerzy Wegner

Gdańsk, al. Zwycięstwa 49

tel. 22 332-28-88

Twoja ocena w kategorii: Gastrolodzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Wyposażenie
Czas oczekiwania
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Dr med. K. Marek - pediatra pokaż na mapie 4.8

kategoria:
Pediatrzy

lekarz o miłej aparycji i z podejściem do dzieci. zleca szereg badań zanim przystąpi do szprycowania chemią. ciepłe podejście do dzieci. znajomość wielu chorób i zapewne doświadczenie w pracy w szpitalu sprawia że nie myśli wąskotorowo i szuka przyczyny choroby a nie leczy objawy, komunikacja po wizycie dobra (sms)

Zakłady pogrzebowe 6.0

kategoria:
Zakłady pogrzebowe

bardzo dobra cena w porównaniu do innych firm rewelacyjne podejście do klienta powierzasz sprawę i czekasz na pogrzeb

Villa MADONNA 5.3

kategoria:
Salony mody ślubnej

Wchodząc do salonu zdecydowanie można poczuć klimat i magię ślubu. Ekspedientki miłe, bardzo pomocne w wyborze modelu pasującego i ewentualnych przeróbek. To co mi się spodobało to gdy po kilku, a nawet może kilkunastu modelach, gdy nic mi nie odpowiadało ekspedientka sama po namyśle poszła do strefy outletu po suknię w bardzo korzystnej cenie, która znajduje się w pomieszczeniu obok salonu. Nie musiała tego robić gdyż praktycznie zdecydowałabym się na coś innego i widać, że nie o utarg przede wszystkim jej chodzi. Sukni ostatecznie nie wzięłam ale zdecydowanie właśnie ten salon powinna każda Panna Młoda odwiedzić najlepiej na początku aby poczuć ten klimat i zdecydowanie zobaczyć dość szeroki asortyment. Polecam!

Inpro pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Budownictwo mieszkaniowe

Z przyjemnością wystawiamy pozytywną opinie deweloperowi Inpro u którego dokonaliśmy zakupu naszego wymarzonego mieszkania. Od samego początku byliśmy traktowani w sposób profesjonalny co niewątpliwie wpłynęło na podjęcie decyzji zakupu mieszkania właśnie u tego dewelopera. W szczególności chcielibyśmy podziękować Pani Magdalenie Reysowskiej, która przeprowadziła nas przez zawiły proces uzyskania kredytu hipotecznego oraz pomogła nam w wynegocjowaniu najkorzystniejszych dla nas warunków umowy kredytu. Dzięki niej już w niedługim czasie będziemy mogli cieszyć się ze swoich "czterech kątów".

Przychodnia Witomino 4.7

kategoria:
Przychodnie, poradnie

nareszcie coś się ruszyło - już jest rejestracja internetowa - koniec z oczekiwanie przed przychodnią w tłumie emerytów, którzy ustawiają się chyba codziennie ci sami. Fajna stronka www. Pozdrowienia dla Pielęgniarek z laboratorium :)