Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Phinance S.A.

80-958 Gdańsk, Wały Piastowskie 1

Twoja ocena w kategorii: Doradztwo finansowe

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Oferta
Obsługa
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Zakłady pogrzebowe 6.0

kategoria:
Zakłady pogrzebowe

Jestem bardzo zadowolona z obsługi, która była kompleksowa, dyskretna, dopasowana maksymalnie do moich potrzeb. Pani Iza wykazuje bardzo indywidualne podejście do klienta, uwzględniając wszystkie życzenia i maksymalnie ułatwiając ten niełatwy moment w życiu. Ceny bardzo przystępne. Z czystym sumieniem wszytskim polecam.

dr med. S. Sawicki pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Ginekolodzy

u lepszego ginekologa nigdy wcześniej nie byłam!

Restauracja u Jakuba 2.5

kategoria:
Restauracje

Byliśmy tam dzisiaj w 9 osób w lokalu ludzi pełno. Ok zrozumiałe promocja i takie tam. Na złożenie zamówienia czekałem 45 minut na psiłek kolejne 60 minut i się nie doczekałem, to był mój urodzinowy obiad. Nie tylko my sami wyszliśmy zrestauracji były inne osoby. Ludzie jak ktoś nie potrafi ogarnąć dnia promocji to niech tego po prostu nie oranizuje. Dla przykładu pojechaliśmy do restauracji w Straszynie, od zamówienia do podania pierwszego dania, drugie dostaliśmy po 10 minutach!!! Nie polecam tej restauracji, dzisiaj klient to nasz Pan oni to po prostu zlewali dzisiaj. Może na złość właścicielowi nie wiem. Jestem zdegustowany i wściekły bo napsuli mi dzisiaj krwi.

Automechanika 1.3

kategoria:
Warsztaty, mechanika, elektryka

oddałem auto raz, i po tygodniu zabrałem nie zrobione , Panowie wyjęli częsci i autko postawili pod płot , za tą "usługę" policzyli 600 zł ! nie polecam i NIGDY WIĘCEJ

The Towers Restaurant 5.8

kategoria:
Restauracje

Wszystko smacznie , na ciepło , w odpowiednim czasie i ładnie podane . Obsługa zna się na rzeczy , Pan bardzo sympatyczny !! Wystrój czarno-biały bardzo nowoczesny , restauracja mała ale czysta !! Menu krótkie ale konkretne; ) Ogółem polecam !! Pozdrawiam Pana Radka :)