Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Phinance S.A.

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 132/25

Twoja ocena w kategorii: Doradztwo finansowe

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Oferta
Obsługa
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Monte Vino 2.7

kategoria:
Restauracje

Zdecydowanie nie polecam ośmiornicy. Dramatyczna, gumowata klucha. Lokal został mi polecony, ale tak to już jest, że jak mamy super lokalizację to nie idzie to w parze z jakością jedzenia i rozsądną ceną. Macka ośmiornicy za 69zł to zdecydowanie przesada. Porcja była nie za duża. Do tego warzywa przypalone. Nie bardzo rozumiem jak kucharz może wydać danie z przypaloną cebulą i czosnkiem? (tak wiem, mogłem reklamować, ale nie miałem czasu marnować kolejnych 30 minut). To przecież szkolny błąd. Drugie danie także nie powaliło. Zrobione jakby od niechcenia. Bardzo bogaty wybór win, ale co z tego ? Karta win na kieliszki bardzo szeroka i poza sezonem wszystkie świeże ? Nie sądzę... Dodatkowo nie jestem fanem win w cenie 20zł za kieliszek. Jak dla mnie miejsce, do którego nigdy już nie zajdę (jak do połowy innych "restauracji" w samym sercu Sopotu. Dla mnie priorytetem jest jedzenie, ale tam gdzie cieżko zarobić na czynsz (bo wysoki) nie idzie to zawsze w parze z jakością. Pani Kelnerka nauczona pusto pytac "czy smakowało?", ale już nie potrafi zareagować, gdy ma wyraźny feedback, że danie było OKROPNE. 10% rabatu nie załatwia sprawy, bo tu nie o kasę chodzi. Niestety nie polecam.

Piwnice Dworu Kuźniczki pokaż na mapie 2.5

kategoria:
Restauracje

Witam Serdecznie. Mieliśmy dziś okazje zawitać w ich restauracji. Niestety obsługa była niekompetentna pomimo notesu nie potrafiła prawidłowo spisać zamówienia i skutkiem tego było oczekiwanie na schabowego przez 55 minut. Szczerze odechciało mi się jeść. Kelnerka nawet nie przeprosiła za swój błąd. Spędziliśmy tam 1.5 h co nie było warte ponad 130 zł. To pierwsza i ostatnia wizyta w tym miejscu.

Travel Group pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Wynajem busów i autokarów

Dziekujac firmie za przemila obsluge i swietna organizacje dla naszej grupy z przyjemnoscia zostawiamy slad rekomendacji dla innych.

SP Nr 70 ZKPiG Nr 26 pokaż na mapie 2.6

kategoria:
Szkoły podstawowe

Szkoła skupia się tylko na dzieciach, trenujących szermierkę. Pozostałej grupie placówka absolutnie nie oferuje żadnych zajęć pozalekcyjnych! Brak kółek zainteresowań, informacje na stronie szkoły np. o kółku teatralnym, redagowaniu gazetki czy Klubie Ośmiu Wspaniałych lub Dobrego Matematyka nijak mają się do rzeczywistości- te zajęcia po prostu nie istnieją! Świetlica to jedynie „przechowalnia”, od czasu do czasu odbywają się tam zajęcia- niestety najczęściej w godzinach, gdy dzieci mają jeszcze lekcje. Ciągłe oglądanie tych samych, starych filmów to norma. Zero kreatywności, a jedyna rozrywka to wyjście na boisko- niezależnie od pogody, nawet gdy dzieci protestują lub są po chorobie. Po godzinie 16 szkoła jest pusta, nic się tam nie dzieje oprócz oczywiście treningów szermierczych. Wysokie składki na komitet. W rezultacie dzieci otrzymują marne nagrody, nie motywujące do dalszego udziału w konkursach. Obiady pozostawiają wiele do życzenia, nie trzeba być Magdą Gessler aby wiedzieć, że w piątki można podać coś innego niż rybę z ośćmi- są pierogi, risotta, makarony, ale to w tej szkole nie istnieje. Wg słów pana Mielewczyka w tej szkole chce się uczyć pół Gdańska-

BanGlob - Catering pokaż na mapie 5.0

kategoria:
Catering

Serdecznie polecam wszystkim firmę Banglob jako catering, na wczorajszym balu bawiliśmy się z mężem znakomicie :) była to nasza kolejna impreza z tą firmą i po raz kolejny bawiliśmy się do białego rana przy najlepszej muzyce. Elegancki wystrój, smaczne oraz świeże jedzonko, a co najważniejsze obsługa na najwyższym poziomie! W szczególności pozdrawiamy Panią kierownik Wiolettę i dziękujemy za przyjemną atmosferę i kompetentną otganizację :)