Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Phinance S.A.

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 132/25

Twoja ocena w kategorii: Doradztwo finansowe

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Oferta
Obsługa
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Wojtek - Salon fryzj 6.0

kategoria:
Fryzjerzy

Jestem klientką od wielu lat i Pan Wojtek zawsze wie co nowego zrobić mi na głowie ...jest prawdziwym profesjonalistą BARDZO POLECAM !!!

Gimnazjum nr 28 ZKPiG Nr 21 pokaż na mapie 1.0

kategoria:
Gimnazja

W szkole jest jeden wielki syf, wszędzie pełno kurzu, śmieci, nikt nie pilnuje porządku, niektórzy nauczyciele wyśmiewają się z uczniów co jest nie dopuszczalne, wyłudzają pieniądze na każdą bzdurę, pieniądze kradną, biorą zawyżoną kwotę a fundusze, które zostały z balu 3-gimnazjalistów przeznaczyli na sprzęt nagłaśniający dla szkoły; rodzice dowiedzieli się o tym dopiero po fakcie dokonanym a uczniowie nie skorzystają ze sprzętu bo już opuścili mury tej szkoły (całe szczęście), w tej szkole nie ma żadnej organizacji ani ogarniętej osoby, uczniowie dowiadują się o wszystkim na ostatnią chwilę a potem jeszcze dostają ochrzan,że nie wiedzieli, bo jak twierdzą nauczyciele wszyscy poinformowani byli. Nikomu nie polecam tej szkoły. Bardzo się cieszę,że już nigdy do niej nie wrócę.

Godding pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Sale okolicznościowe

Godding to bardzo ładne miejsce, znajdujące się w przepięknym i klimatycznym miejscu na terenie trójmiejskiego parku krajobrazowego na wysokości Sopotu. Mieliśmy przyjemność zorganizowania tam naszego ślubu i nie zawiedliśmy się nawet w pół procencie, wręcz przeciwnie, wspaniały zespół, wspaniała Pani manager Aleksandra, wspaniała obsługa i przepyszne jedzenie (uszanowania dla kucharza), które do tej pory wspominają goście. Wszyscy bardzo mili, przyjazna atmosfera, bardzo dobry kontakt z Panią Aleksandrą, która niezwłocznie odpisywała na każdego maila i rozwiewała wszelkie wątpliwości. Pani Aleksandro jeszcze raz serdecznie dziękujemy i na pewno wrócimy do Was w przyszłości :)). Polecamy z mężem Godding z całą odpowiedzialnością i przyjemnością ;))!

Przedszkole nr 13 pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Przedszkola

Przedszkole z najlepszą ofertą edukacyjną w okolicy, własny ogród i plac zabaw wewnątrz jak pogoda nie dopisuje. Polecam

Diagnostyka komputerowa i klimatyzacja samochodowa pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Klimatyzacja

Pełen profesjonalizm . Pan Wiesław bezbłędnie poradził sobie z usterką klimatyzacji . Wcześniej byłem w dwóch warsztatach i nikt nie umiał mi pomóc. Klima działa bez zarzutu. Gorąco polecam.