Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Phinance S.A.

80-958 Gdańsk, Wały Piastowskie 1

Twoja ocena w kategorii: Doradztwo finansowe

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Oferta
Obsługa
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Burger Time 3.6

kategoria:
Jedzenie na telefon

jak na tyle nowo powstających burgerowni w 3mieście, to jest naprawdę źle. Bułka od burgera rozmięknięta i miałam wrażenie jakby ktoś parę razy rzucił burgerem o ziemię zanim zadzwonił domofonem. w środku za dużo dodatków, cebuli i twardych pomidorów (mamy lato! to nie jest wyczyn kupić pomidory które mają jakiś smak), sos niby do wyboru, ale jak dla mnie nie miał zupełnie smaku, a już na pewno nie taki jak wybrałam. Frytki też masakra, a to chyba powinno być najłatwiejsze. gumowe, mrożone fryty, zresztą już dawno zimne kiedy je dostałam. Oprócz tego zamówiłam sałatkę - całe zamówienie robione było przez portal, więc płaciłam z góry, dopiero po pół godzinie zadzwoniła Pani, że tej sałatki nie ma i może zaproponować sałatkę cezara w zamian. Dostałam grecką... dosyć zresztą ubogą. Ogólnie jestem bardzo rozczarowana, plus jak na lokal, który nazywa się burger time, wybór burgerów jest naprawdę słabiutki. Nie było to niejadalne, ale nie było dobre. i nieestetyczne.

Manekin pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Naleśnikarnie

Duży plus za smak jeszcze większy za jakość obsługi. Bardzo miłe wrażenie wywarł taras, który w tak upalny dzień okazuje się strzałem w dziesiątkę. Polecam każdemu, który za bardzo przystępną cenę chce zjeść syto i co najważniejsze smacznie. Na pewno powrócę z całą rodzinką.

CRS 6.0

kategoria:
Pogotowie komputerowe

Polecam. Usługa wykonana została szybko i profesjonalnie. Usługa dotyczyła reinstalacji oprogramowania na laptopie z zachowaniem wszystkich danych. Profesjonalne podejście - mało pytan, szybka reakcja i czas wykonania i co ważne - nic nie trzeba było reklamować a to rzadkość !!!

Trójmiejska Telewizja Kablowa 1.3

kategoria:
Telewizja kablowa

DZISIAJ ZGŁASZAM AWARIE A PANI TWARDO SWOJE I ROBI ZE MNIE GŁUPKA ZE CO JA WOGOLE OD NIEJ CHCE NO JA PRZEPRASZAM PLACE WIEC CHCIALABYM OGLODAC TELEWIZJE CZYSTY OBRAZ A NIE OBRAZ SIE ZACINA GŁOS ZANIKA ROZJEDZAJA SIE PIKSELE TRAGEDIA NIKOMU NIE POLECAM I SAMA ZACZNE SIE TEZ ROZGLADAC ZA INNA TELEWIZJA

La Buda 6.0

kategoria:
Food Truck

Obsluga mila, hamburgery pyszne i oryginalne, a ceny przystepne. Polecam!