Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Phinance S.A.

80-958 Gdańsk, Wały Piastowskie 1

Twoja ocena w kategorii: Doradztwo finansowe

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Oferta
Obsługa
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Zagroda Sp. z o.o pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Restauracje

Po prostu bardzo smacznie ,świeże jedzenie fajna kreatywna kuchnia staropolska,dodatki buraczki kapustka tradycyjne smaki .

Studio Urody Look pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Fryzjerzy

W końcu kolor dobrany wręcz idealnie. Korzystałam z usług Studia Look czterokrotnie i zawsze wychodziłam zadowolona. Polecam z czystym sumieniem :)

Pepe Pizza 2.2

kategoria:
Pizzerie

ceny jak za włoską, a jakość mierna... nie polecam. Ciasto słabe, składniki najtańsze! No i ta bazylia.. liść dzielony na czworo. Generalnie jestem bardziej zły po niż przed- jak byłem głodny. No cóż... straciłeś pieniądze nie trać zdrowia. Nigdy więcej

Reno-Art pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Warsztaty, mechanika, elektryka

Przywiozłem auto do warsztatu z rozebraną głowicą (poprzedni mechanik rozebrał głowicę jak się później okazało bez potrzeby a jego diagnozy i wróżby okazywały się być błędne) - Panowie z warsztatu "RenoArt" podjęli się złożenia i uruchomienia auta po poprzednim mechaniku. Efekt - auto chodzi bez zarzutów, cena za usługę (tak fachową) bardzo przystępna. Kontakt z mechanikami bardzo dobry, panowie bardzo uczciwi i kompetentni. Przed przystąpieniem do naprawy otrzymałem pełen kosztorys/wycenę usługi. Od początku do końca byłem informowany o kosztach...nic nie było zrobione bez mojej wiedzy i o wszystkim byłem informowany. Jestem Panom bardzo wdzięczny za uruchomienie auta i będę polecał warsztat wszystkim znajomym. Po przygodzie z poprzednim mechanikiem moje zaufanie do innych mechaników spadło do zera. Panom z "RenoArtu" udało się nie tylko uruchomić samochód, tym samym zadowolić klienta ale także pomogli odbudować stracone zaufanie.

Sellneo pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Oświetlenie

Bardzo miła obsługa, fachowo doradzą i pomogą w wyborze. Bardzo dobre ceny i wysokiej jakości sprzęt.