Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Phinance S.A.

80-958 Gdańsk, Wały Piastowskie 1

Twoja ocena w kategorii: Doradztwo finansowe

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Oferta
Obsługa
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Na Wzgórzu pokaż na mapie 4.2

kategoria:
Przychodnie, poradnie

Do jakości świadczonych usług medycznych nie mam zastrzezen, natomiast na całość usługi składa się również obsługa poza lekarska, a ta jest czasami skandaliczna. Panie z rejestracji zachowują się jakby pracowały tam za karę, a głównym problemem był pacjent. Kultura osobista poniżej krytyki!!

Elcar 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Polecam szkołę Elcar, a w szczególności instruktora jazdy p.Roberta, który mnie przygotowywał do egzaminu. Teoretyczny i praktyczny zdany bez problemów.

Bar Bara 6.0

kategoria:
Bary

Pysznie i domowo!

Na Wzgórzu 6.0

kategoria:
Sale okolicznościowe

02.08.2014 to nasz szczęśliwy dzień zaślubin i wymarzonego wesela. Cudowny lokal, pięknie położony na wzgórzu.Wspaniałe zaplecze z fantastyczną fontanną , nocą pięknie podświetloną. Ślicznie udekorowana sala, stoły, świece co sprawiło niezapomniany klimat naszego przyjęcia. Fachowa obsługa, miła i przewidująca zachcianki gości. A to co najważniejsze to jedzonko.Paluszki lizać. Brawo dla szefowej kuchni, która przygotowała nam jedzonko jak u mamy. Naszą opinię podzielają nasi wspaniali goście, którzy jeszcze przez kilka dni dzwonili i dziękowali za super imprezę. Na koniec dziękujemy bardzo, polecamy wszystkim, było zaje..... fajni!!

Versus pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Giełdy i komisy

Wymarzonego auta szukalem ponad pol roku, gdy dowiedzialem sie od znajemego o firmie Versus. Przedstawiono mi profesjonalna oferte i duza mozliwosc wyboru wersji samochodu ( co w przypadku kupna uzywanego auta bylo dla mnie szokiem ). Wszystkie formalnosci zostaly zalatwione w bardzo krotkim czasie i bez najmniejszych komplikacji. Samochod zgodny z kazdym punktem w umowie, czysty, zadbany z pelna dokumentacja. Polecam w 100 procentach i jestem przekonany, ze to nie ostatnia moja wizyta w Versusie.