Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Phinance S.A.

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 132/25

Twoja ocena w kategorii: Doradztwo finansowe

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Oferta
Obsługa
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Carter pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Autoryzowane serwisy samochodowe

Swietna obsluga i przystepne ceny za tak rewelacyjne jakość usług!

Wnętrzarnia pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Podłogi, posadzki, panele

Wszystko na "6" to podejrzane :) Ale jak ktoś tam zajrzy i porozmawia z Panią Martą to będzie wiedział dlaczego. Fachowość 100% + wyjątkowe materiały, które można dotknąć a nie obejrzeć w czasopismach. Ilość powalająca podobnie jak jakość. Ceny uzależnione od klasy i jakości materiału, ale "normalne" nie odjechane.

Trener Personalny M. Ratusznik pokaż na mapie 5.5

kategoria:
Osobisty trener fitness

Korzystam z bogatej wiedzy i umiejętności Mateusza od niespełna roku. Poprawę widzę zarówno w osiąganych rezultatach jak i sylwetce. Oferowane usługi przez Matiego polecam wszystkim, którzy chcą w miłym towarzystwie zainwestować w swoje samopoczucie i zdrowie.

Naprawa pralek 6.0

kategoria:
Naprawa i serwis AGD

Wczoraj, Pan w sposób rzetelny i profesjonalny naprawił mi pralkę. Na uszkodzoną część otrzymałam gwarancję. Ponadto, był grzeczny i sympatyczny. Polecam Fachowca

GDprawko pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Zapisując się na kurs byłam pełna obaw. Wybrałam tryb przyśpieszony-weekendowy. Już w czasie pierwszych zajęć prowadzonych przez Pana Krzysia mój niepokój został rozwiany. Teoria byłam prowadzona na luzie, ale bogata w informacje, często z użyciem filmów i obrazków z życia codziennego, co ułatwiało zapamiętywanie. Jazdy miałam z NAJLEPSZYM instruktorem Panem Łukaszem. Bardzo cierpliwa, opanowana i wesoła (co uważam za ważne, bo z 'komentatorem' nauka nie byłaby przyjemna lecz stresująca) osoba . Dokłada wszelkich starań by przygotować dobrze do egzaminu jaki i jazdy już po nim :) ogromnym plusem jest fakt, że rozmawiał o teorii w czasie jazdy. Nie wymaga by za pierwszym razem zadanie wyszło, a rozumie jak nawet za 10-tym nie uda się go wykonać . Podobało mi się to, że mogłam umawiać się po 2 godziny, kilka razy w tygodniu, a nie jak w innych szkołach, gdzie kursanci jeżdzą godzine tygodniowo... Egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem zdany. Właściciel jak i Pan Łukasz zawsze służą pomocą i radą. Gdybym miała dziś wybrać szkołę, wybrałabym GdPrawko! Dziękuję!!!