Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Phinance S.A.

80-958 Gdańsk, Wały Piastowskie 1

Twoja ocena w kategorii: Doradztwo finansowe

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Oferta
Obsługa
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Telepizzeria Tino pokaż na mapie 4.7

kategoria:
Pizzerie

zmieniam zdanie pizza bardzo dobra juz kilka razy zamawialem i za kazdym razem wysoki standard

Bonello 2.7

kategoria:
Pizzerie

Fakt że o 21:30 składam zamówienie nie znaczy chyba abym otrzymał odgrzewane frytki na starym oleju, twarde jak kamień nuggetsy i jakąś z d.... sałatkę .! Aż odechciało się jeść ! Jeśli nie macie czasu po 21 to poponuje zamykać o 18 ! i serwować świeże dania! Jakość potraw o 21 powinna być taka sam jak o 15 !

Instytut Urody pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Salony kosmetyczne

Gorąco polecam Instytut Urody i zabiegi Pani Karoliny. To cudowna osoba, pełna ciepła, życzliwości oraz profesjonalizmu. Pani Karolina posiada ogromna wiedzę i proponowane zabiegi do mojej cery sprawiły, że jej stan radykalnie się poprawił. Nareszcie znalazłam Kogoś komu bez najmniejszych oporów powierzam wygląd mojej skóry, kto sam dobiera zabiegi, z których zawsze jestem mega zadowolona i które przede wszystkim są skuteczne. Gorąco polecam profesjonalizm Pani Karoliny oraz cudowny klimat salonu.

Bohemia Beer Cafe pokaż na mapie 5.3

kategoria:
Restauracje

Byłam niedawno ze znajomymi i muszę powiedzieć, że już od wejścia mi się spodobało. Gustowny wystrój i miła obsługa. Potrawy bardzo dobre. Pierwszy raz w życiu odważyłam się zjeść tatar i stwierdzam, że był przepyszny! Fakt, że na jedzenie trzeba trochę poczekać, więc nie radzę iść na super głodzie ;-) Ale to zrozumiałe, jeśli ktoś przygotowuje danie od potraw, a nie po prostu wrzuca gotowe do mikrofali. Jedyny chyba problem stanowią łazienki. Lokal jest całkiem duży i dwie łazienki to zdecydowanie za mało. Bardzo długo musiałam czekać, żeby się dostać do którejś dostać, gdyż niestety obie były okupowane.

Agencja Ochrony Wena pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Agencje ochrony

Korzystam z usług tej agencji już od 14 lat. Jestem jej klientem zarówno prywatnie, jak i służbowo. Prywatnie korzystam z monitoringu mojego domu, w ciągu trwania naszej współpracy wielokrotnie miałem okazję przekonać się o punktualności grupy interwencyjnej - podjazd w przypadku alarmu poniżej 5 minut. Wena ochrania również moją firmę. Przez te wszystkie lata nie miałem ani jednego włamania, a i ceny za usługę są przystępne. Pozdrawiam