Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Phinance S.A.

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 132/25

Twoja ocena w kategorii: Doradztwo finansowe

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Oferta
Obsługa
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Alloa pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Salony kosmetyczne

Szczerze polecam wszystkie zabiegi u p. Beaty a w szczególności masaże, jednak ostatnio zdecydowałam się na Karboksyterapię. Kilka zabiegów i zniknęły zmarszczki, „chomiki” i drugi podbródek – szczególnie na te ostatnie nie było sposobu. Teraz już mam :). Polecam!

Dj, prezenter, wodzirej 6.0

kategoria:
Zespoły muzyczne i dj-e

Serdecznie dziękujemy za wspaniałe dwa dni świetnej zabawy! Dzięki Tobie Dj Greliku nasi goście, niezalenie od wieku, czuli się swobodnie i bawili przy muzyce,ktora łączy pokolenia:) Twoja otwartość, zaangażowanie,profesjonalizm to cechy, które są Twoją wizytówką i sprawiają, że współpraca układa się wyśmienicie. Jesteśmy przekonani, że spotkamy się na jeszcze wielu imprezach i weselach! Serdecznie dziękujemy za całokształt! PS I wszystkie Ciocie wspominają ten Twój radiowy głos:)

Domino's pizza 4.0

kategoria:
Jedzenie na telefon

Zamówienie Ok. Jedynie co to można mieć zastrzeżenia przy zamianie składników. Usuwając jeden nie można zamienić go na drugi. Dopłata za kolejny składnik jest horrendialnie wysoka (z resztą jak cena za pizze). Zamówiłem pizze okolo 16. Dowóz szybki. Pizza ciepła. Niestety brakowało sosu. Zadzwoniłem z informacją ,iż brakuje 1 sos za który na pewno dużo zapłaciłem (zważywszy na ceny w tej pizzeri) Dyspozytor powiadomił mnie, że zaraz sos przywiozą. Jest godzina 20 sosu nie ma.

AS Szkoła jazdy pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

KRYSTIAN MATLAK zdecydowanie najlepszy instruktor w Ośrodku ! Podczas jazd była bardzo miła atmosfera, instruktor był bardzo cierpliwy,spokojny i opanowany ,nigdy nie podniósł na mnie głosu, potrafił wszystko doskonale wytłumaczyć jasno i przejrzyście:) Wyłapywał nawet najmniejsze błędy:) Dzięki temu nauka była bardzo przyjemna !!! Jeździłam jeszcze z innymi instruktorami jednak żaden z nich tak doskonale nie potrafił uspokoić ,zmotywować i sprawić ,że kursant czuł się bezpiecznie i komfortowo !! :) Dziś zdałam egzamin i jestem bardzo szczęśliwa i ciesze się ,że wybrałam tą szkołę :) Serdecznie pozdrawiam Pana instruktora Krystiana !!!!!

Świat Kuchni pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Meble kuchenne

Z cala pewnością mogę polecić firmę Świat Kuchni. Zamówiona kuchnia i szafy zrobione w terminie , wysoka jakość mebli i profesjonalna obsługa Pani Ewy. Ceny konkurencyjne. Kuchnia zamontowana 3 miesiące temu do tej pory żadnych zastrzeżeń.