Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Phinance S.A.

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 132/25

Twoja ocena w kategorii: Doradztwo finansowe

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Oferta
Obsługa
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Kaskada Smaku 6.0

kategoria:
Restauracje

Mieszkam w Pruszczu Gdańskim od dawien dawna i nie pamiętam restauracji w której tak dobrze zjadłem. Jedzenie świeże, smaczne, zawsze estetycznie przygotowane i podane. Sam klimat w środku Kaskady Smaku idealny na to aby przyjść z przyjaciółmi na dobry posiłek, lampkę dobrego wina, lub pokal zimnego piwka. Na pewno będę częstym gościem u WAS. Ze swojej strony gorąco i z czystym sumieniem polecam.

Szkoła Rodzenia Majka pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Szkoły rodzenia

Z czystym sumieniem, w imieniu moim i męża mogę powiedzieć, że "Majka" jest naprawdę godna polecenia!:-) Treściwie, merytorycznie, cierpliwie, zaskakująco, w przecudnej atmosferze, prowadzona przez prawdziwą pasjonatkę, która ma serce na dłoni i fach w ręku. Świadomie przeszliśmy całą ciąże, a teraz cieszymy się wspólnie radosnym macierzyństwem.

Rondo Bis 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Poziom nauczania bardzo wysoki. Bardzo miła i sympatyczna obsługa w biurze. Wspaniała atmosfera zarówno na zajęciach teoretycznych jak i praktycznych. Polecam jako instruktora pana Marcina Stiefela. Naprawdę warto wybrać Rondobis. Serdecznie POLECAM!!!

Piotr Manasterski-fotograf pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Fotografowanie

Świetny fotograf z reporterską żyłką. Z klasą, kulturalny, dyskretny, a zarazem dający poczucie pewności, że obsługa tak ważnej uroczystości jaką jest ślub znajduje się w rękach profesjonalisty. Efekt jego pracy okazał się być doskonały.

Pueblo pokaż na mapie 4.0

kategoria:
Restauracje

Bardzo lubie klimat Pueblo, smak potraw dotychczas był bez zarzutu nie mniej ostatnia sałatka z krewetkami, wołała o pomstę do nieba!!! Krewetki chyba gotowane i bez smaku!! rozposzkę zamienił mix sałat... w dodatku została podana bez zadnego sosu... a porcja była mniejsza o połowę! nie wiem co się stało, ale zmiencie to ! - Margarita truskawkowa uratowała koncowe wrażenie ....