Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Phinance S.A.

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 132/25

Twoja ocena w kategorii: Doradztwo finansowe

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Oferta
Obsługa
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Blue Sun pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Fryzjerzy

Bardzo polecam ten salon korzystam z niego już długi czas i zawsze jestem zadowolony.Pełna profeska,niezależnie która z Pań strzyże zawsze jest super.

Nazar Kebab pokaż na mapie 3.8

kategoria:
Fast food

Jakieś turki 2 razy większe ode mnie wstaly jak poprosiłem miarę Unii Europejskiej co do mięsa. Dziwnie patrzyli jak by bombę chcieli wysadzić. Musiałem dopłacić żeby choć trochę mięsa mieć.

Tele Centrum 2.0

kategoria:
Serwis i naprawa telefonów komórkowych

Swój telefon oddawalam w tym serwisie juz 3 razy do wymiany szybki (iphone5) ale dzisiaj sie poddalam. Zabrakło mi sił i determinacji do walki z obsługa. Za kazdym razem, obojętnie kto obsługuje (Pani blond, Pan chyba właściciel, Pan nowozatrudniony) słyszę ze świętym oburzeniem: "nie, no nie ma mowy, teraz tego nie zrobię, absolutnie, mam tyle roboty a jestem sam i cały czas stoję z przodu a z tylu mam od rana rozkręcony telefon". I obojętnie kiedy, o której i do kogo sie przyjdzie. Próbowałam umawiać sie telefonicznie na konkretny dzien, godzinę zeby nieco usprawnić i...tam słyszałam mniej wiecej to samo, ze jak przyjadę to dopiero powiedzą mi na kiedy będzie telefon bo cały czas ktoś przychodzi i dzwoni. Niedobre te klienty! Dodatkowo koszt wymiany szybki wzrósł w ciagu 2 m-cy o 100 zł. Ale tylko u nich... Moze trzeba zatrudnić kogoś do kwitniecia przy ladzie, odbioru telefonów i normalnego kontaktu z klientami. Dodam ze wymieniłam szybke na ul. Klonowej za 300 zł w ciagu 40 min bez proszenia i poczucia ze znowu przeszkadzam. Naprawdę warto poszukać innych serwisów. Ania (ta z dzieckiem)

Procar 6.0

kategoria:
Warsztaty, mechanika, elektryka

witam wszystkich robiłam w Firmie PROCAR konserwację podwozia swojego opelka , rewelacja, zdemontowali wszystkie elementy podwozia, wyczyścili korozję, widziałam auto przed i po konserwacji, super super gorąco polecam

Mini Szkoła Jazdy pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Od świetnej lokalizacji przez merytoryczne teoretyczne zajęcia po efektywną praktykę. Polecam gorąco, także instruktora Krzysztofa, któremu zawdzięczam zdanie egzaminu za pierwszym razem.