Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Phinance S.A.

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 132/25

Twoja ocena w kategorii: Doradztwo finansowe

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Oferta
Obsługa
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Copernicus - Szpital pokaż na mapie 5.6

kategoria:
Szpitale

polecam całym sercem. nie wiem skąd się biorą negatywne opinie na temat oddziału położniczego. tydzień temu urodziłam w wojewódzkim przez cc. opieka podczas porodu na szóstkę, lekarz profesjonalista na maxa, do tego człowiek: podtrzymywał na duchu, uspokajał, dawał mi znaki, że wszystko jest w porządku. cc szybko , sprawnie, cięcia prawie nie widać. opieka po porodzie w pełni profesjonalna. pomijając humory niektórych pań, ogólnie bardzo dobra. co chwilkę ktoś był, sprawdzał, pocieszał, rozmawiał. dziecko odrazu zostało przyniesione do łóżka. ordynator i zastępca panowie pełna klasa. lekarze z powołania a nie z braku laku zostanę lekarzem. czyściutko, sale małe, przyjazne. salowe biegają wręcz. połozne 24 na dobe są przy pacjentach. noworodki wybadane w każdą mozliwą stronę. jestem na maxa zadowolona. jest to szpital z prawdziwego zdażenia jeśli chodzi o oddział położniczy. izba przyjęć natomiast do wymiany, psuje cały obraz tego co dzieje się za izbą....polecam z całego serca porody w wojewódzkim, bo wiesz i czujesz , że jesteś w bardzo dobrych rękach.

Alicja 6.0

kategoria:
Salony kosmetyczne

Salon odwiedzam od ponad 20 lat. NIC DODAĆ NIC UJĄĆ - PO PROSTU POLECAM, POLECAM, POLECAM. Fachowość, miła atmosfera, dyskrecja, ogromne zaangażowanie, kultura osobista i przyjemne ciepło emanujące od Pani Alicji. Czuję się tam bezpiecznie, przytulnie i zawsze na dodatek wychodzę wypoczęta. DZIĘKUJĘ no i znowu POLECAM. Lydka

Bunkier pokaż na mapie 4.0

kategoria:
Kluby, dyskoteki

Nie wiem, po co Bunkier bierze udział w akcji jedzenie za pół ceny. Serwując takie burgery raczej odstrasza się klientów. Nie wiem skąd ta wołowina i chyba wole nie wiedzieć, nie warta tych 10 zł. Poza tym lokal i obsługa ok ale chyba wciąż za słabo wykorzystuje klimat miejsca, nie mogąc się zdecydować, czy idzie w dresiarzy, czy w hipsterów albo innych lubiących np militaria czy miłośników gdańska po prostu. więcej jakiejś promocji tematycznej. bo z dresiarzami nie pociągniecie! Za parę miesięcy otwierają muzeum II wojny, warto coś zrobić w tym kierunku

Kuzniczki pokaż na mapie 4.8

kategoria:
Medycyna estetyczna

Polecam gabinet, jestetm zadowolona

Remonty dla każdego 5.0

kategoria:
Usługi remontowe i budowlane

Jestem zadowlony z usług tej firmy remontowej, pełen profesjonalizm, miła obsługa, przystępne ceny, rabaty.Remont poszedł sprawnie. Poziom usług na bardzo wysokim poziomie.