Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Phinance S.A.

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 132/25

Twoja ocena w kategorii: Doradztwo finansowe

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Oferta
Obsługa
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Ring-Service pokaż na mapie 1.0

kategoria:
Warsztaty, mechanika, elektryka

Szkoda słów - omijajcie tych pseudo-mechaników! Po naprawie alternatora oddano mi auto, które pojechało ok. 10 minut i stanęło (silnik był bliski przegrzania, poszła woda w chłodnicy, nie działał wiatrak). Mechanik stwierdził, "że ja próbuje go naciągnąć na naprawę, bo usterka nie ma związku z jego pracą tylko jest typowym zbiegiem okoliczności" i "że klienci robią to nagminnie, bo chcą coś ugrać”. Nie chciałem nikogo oszukać, na moje oko zbieg okoliczności trochę jednak za duży, bo usterka miała związek z elektrycznością. Mimo chamskiej postawy zarówno pana w kasie jak i mechanika, odstawiłem do nich znowu auto z żądaniem naprawy (wydałem na naprawę 1000 zł). Auto stało pół dnia, kierownik nie odbierał telefonów, pojawił się po ok. 4 godzinach i … delikatnie mówiąc miał mój problem gdzieś. Po kolejnych godzinach w upale dowiedziałem się, że machanik …nie wie co jest. Miałem wszystkiego dość i pojechałem z przegrzewającym się silnikiem do innego, najbliższego elektryka i wiecie co, okazało się, że … W SERWISIE NIE PODŁĄCZONO JEDNEGO KABLA!! Jakaś kpina!

Kebabistan 1.7

kategoria:
Fast food

Wysokie ceny w porównaniu do jakości potraw, obsługa klienta na poziomie -1. ( Potrawa niezgodna z zamówieniem, Pani przyjmująca zamówienie miała ton głosu i wyraz twarzy jakbym jej coś zrobiła, Pan wydający kebaby niemiły,po zwróceniu uwagi że zamawiałam kebaba z innymi sosami pachnął ręką i sobie poszedł !!! Po prostu skandal.... brak słów

enviklim pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo

chłopcy uwinęli się sprawnie s instalacją klimatyzacji w biurze, zostawili po sobie porządek i ład, wszystko wyjaśnili i byli bardzo mili :)

Mandaryn pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Restauracje

Bardzo fajna restauracja z pysznym jedzeniem. Obsługa bardzo miła, duże porcje i przyzwoite ceny. Wraz z chłopakiem jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty. Na koniec Pani poczestowala Nas ciasteczkiem z wróżba. To miejsce potrzebuje reklamy! Gdyby nie fakt, ze akurat przechodzilismy obok, pewnie nie wiedzielibysmy o istnieniu tak fajnego miejsca, uff coś to byłaby za strata;)

Stacja No7 BURGER pokaż na mapie 3.2

kategoria:
Burgery

Burgery jak burgery nie wyróżniają się niczym z tymi kupionymi z budki na dworcu. Ceny wysokie. Nie przekonali mnie żebym wrócił.