Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Phinance S.A.

80-958 Gdańsk, Wały Piastowskie 1

Twoja ocena w kategorii: Doradztwo finansowe

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Oferta
Obsługa
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Auto-Gum Mechanika,Geometria kół pokaż na mapie 3.5

kategoria:
Wulkanizacja, regeneracja

Rozumiem zeby na 1 śrubie zarobnic 100 procent ceny czyli jakieś 5 zł ale pan chciał mi dziś wcisnąć nowe śruby w cenie 15zł za szt... gdzie śruba w sklepie z częściami po nawyzszej cenie kosztuje 6zl (....)

Welcome pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Szkoły językowe

Polecam serdecznie wszystkim.

Auto-Elektryka 6.0

kategoria:
Audio, alarmy i zabezpieczenia

Kilka dni temu zepsuł mi się samochód w centrum Gdyni. Wiadomo jak nikt nie wie o co chodzi to znaczy że w samochodzie padła elektryka. Zadzwoniłem Pan odebrał przyjął zgłoszenie i w niespełna pół godziny był już przy moim autku i je bardzo szybko zdiagnozował. Usunięcie usterki nie trwało długo i wszystko zostało wykonane w miejscu powstania usterki. Nie trzeba było przetransportowywać samochodu do warsztatu. Ogólnie miło, szybko i przyjemnie bez stresu oby każdy elektryk samochodowy był tak skuteczny jak Pan Artur. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam.

Rehabilitacja domowa J. Prokop pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Rehabilitacja

Bardzo fachowe podejście do klienta.Przede wszystkim krótki czas oczekiwania na pierwsze spotkanie , na którym Pani Asia proponuje dalszą rehabilitację.Jest osobą pełną empatii i widać, źe praca sprawia Jej przyjemność.Ceny nie są wygórowane.Uważam, źe do efektów jakie dzięki Niej osiągnęłam wręcz niskie.Ciągle się szkoli i inwestuje w sprzęt.Praca z Nią to sama przyjemność.

Pizzeria 6.0

kategoria:
Pizzerie

Korzystam z Pizzerii Omaggio od dobrego roku, polecam w/w lokal w 100%. Obsługa bardzo miła i życzliwa i do tego z fantastycznym poczuciem humoru co w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane. Jedzenie pyszne szczególnie wątróbka ( klasa sama w sobie), placek po cygańsku wyśmienity, no i pyszne makarony. Zapomniałbym o bograczu którym przez pół roku zajadałem się dzień w dzień. Jeżeli chcecie Państwo zjeść pyszny bogracz to tylko w Omaggio. Pozdrawiam załogę i do zobaczenia:)