Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Phinance S.A.

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 132/25

Twoja ocena w kategorii: Doradztwo finansowe

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Oferta
Obsługa
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Primer pokaż na mapie 5.6

kategoria:
Zarządzanie i administracja nieruchomościami

Miła,fachowa obsługa. Gdy zalało mi łazienkę, problem został szybko rozwiązany. Szczerze polecam te admnistrację, bo mają bardzo dobry kontakt z mieszkańcami.

Surfburger pokaż na mapie 4.8

kategoria:
Bary

Bardzo dużo podróżuję po Polsce i zawsze kiedy tylko znajdę chwilę szamam lokalne burgery. Zjadłem ich w swoim życiu na prawdę sporo i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że SurfBurger jest jednym z najlepszych jakie zdarzyło mi się jeść. Jedynym dorównującym mu jest Warszawski Warburger jednak nie jestem w stanie jednoznacznie określić, który wygrywa tę zaciętą potyczkę.

Willa Isabel pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Pensjonaty, wille

Piękny hotel "na górce" wprowadza w iście "królewski" nastrój , piękny i czysty apartament z widokiem na panoramę Gdańska. Łazienki czyściutkie, miła obsługa, pyszne świeże jedzenie. Hotel z klimatem, cicha spokojna okolica położona dość blisko Starego Miasta. Możliwość spędzenia miłego wieczoru w saunie lub w hotelowej winiarni przy lampce winka. Ceny bardzo przystępne jak na tak dobry standard. Miejsce godne polecenia.

Fizjo - Premium pokaż na mapie 5.7

kategoria:
Rehabilitacja

Łokieć tenisisty- wcześniej tylko ostrzyknięcia przynosiły poprawę, jednak kilka sesji z P. Emilią przyniosły szybki efekt. Polecam

Verminex pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Dezynfekcja, deratyzacja

Polecam firmę VERMINEX, nie mogłam poradzić sobie z gryzoniami w moim domu, Panowie przyjechali i w przeciągu trzech dni wyłapali 11 szczurów z pionu kanalizacyjnego. POLECAM !!