Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Phinance S.A.

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 132/25

Twoja ocena w kategorii: Doradztwo finansowe

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Oferta
Obsługa
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Expert pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Rewelacyjni ludzie !!! Szkoda ze tak szybko zlecial kurs z Iwona jeździ się najlepiej! Super kobietka! Wszystko profesjonalnie wytłumaczone, a przy okazji można się wygadac i pośmiać. Eh tęsknię.. OCZYWIŚCIE TEORIA+PRAKTYKA ZA PIERWSZYM RAZEM !!

Auto Serwis PERFEKT pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Usługi blacharsko-lakiernicze

Skorzystałam z usługi blacharsko-lakierniczej na początku listopada. Całość przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Miła obsługa i wysoka jakość naprawy. Wykonanie usługi zgodnie z wyceną, bez niemiłych ,,niespodzianek" przy rozliczeniu. Cena, która nie zabija :-) Polecam w 100%

Oskar pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Bardzo dobre nauczanie :) polecam instruktora Pana Marcina

Odyseja- gabinet psychologiczny pokaż na mapie 5.4

kategoria:
Psycholodzy

PROFESJONALNE podejście do pacjenta. Warunki kameralne dostosowane do oczekiwań klienta z powaznym problemem psychicznym . Wyszedłem zadowolony i wzmocniony. Czekam na następną wizytę . Polecam !

M. Toczyska, pediatra 5.7

kategoria:
Pediatrzy

Prawdziwy lekarz z powołania. Pani Doktor ma świetny kontakt z dziećmi, cierpliwość i wewnętrzny spokój. Każdy mały pacjent traktowany jest z uwagą, szacunkiem i poświęcana mu jest odpowiednia ilość czasu. Świetny kontakt z rodzicem - w trakcie badania wszystko tłumaczy, wyjaśnia ustalenia rozpoznania choroby, w sposób zrozumiały przedstawia zalecenia i sposób leczenia dziecka. Jeśli są wątpliowości zleca dodatkowe badania diagnostyczne lub kieruje do odpowiednich lekarzy specjalistów. W razie potrzeby Pani Doktor jest w kontakcie telefonicznym lub e-mailowym. Jestem mamą trójki dzieci i jestem bardzo zadowolona z opieki Pani Doktor. Szczególnie cenię Panią Doktor Toczyską za jej profesjonalne, ale i empatyczne podejście do mojego niepełnosprawnego dziecka z autyzmem. Polecam - to wspaniały pediatra.