Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

Phinance S.A.

80-958 Gdańsk, Wały Piastowskie 1

Twoja ocena w kategorii: Doradztwo finansowe

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Oferta
Obsługa
Jakość usług
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

KG AutoService pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Warsztaty, mechanika, elektryka

Wymiana rozrządu +parę drobnych rzeczy które doszły przy okazji zostały zrobione wzorowo i za 50% ceny proponowanej mi przez znany serwis Audi z Przymorza . Nie ma głupich żeby aż tak przepłacać za kawę

Allora pokaż na mapie 4.8

kategoria:
Restauracje

W końcu w tym miejscu pojawiała się sensowana restauracja. Przemiły wlaściciel, który nie bardzo mówi po polsku, ale bardzo się stara:) Pyszne jedzenie i wino. Polecam wpaść i samemu spróbować - mało jest w Gdańsku, a szczególnie we Wrzeszczu miejsc, w których można dobrze zjeść nie płacąc majatku, będąc do tego dobrze obsłużonym.

Doggy Dog 6.0

kategoria:
Szkolenia psów

uczestniczyłam z psem w warsztatach cyklicznych z posłuszeństwa, bardzo gorąco polecam Doggy Dog i szkoleniowców z tej placówki, to nie tylko Psi psycholodzy, ale i ludzcy, czułam sie bardzo zaopiekowana zwłaszcza w sytuacjach zwątpienia. Doggy Dog to miejsce dla każdego psiarza!

Obelix pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Teoria w trzy dni, w miłej atmosferze bez przynudzania a jazdy z panem Tomkiem i Romanem czysta przyjemność zwieńczona zdanym egzaminem za pierwszym razem. Nikt was tak dobrze nie przygotuje do egazminu na prawo jazdy!

Optima 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Dzisiaj zdałem Prawo jazdy za pierwszym razem. Jestem zadowolony z ogólnego szkolenia w ośrodku O.S.K Optima. Polecam każdemu kto jeszcze nie ma prawa jazdy. Teoria 71-74 punkty , Jazda zero błędów Czas: egzaminu 33 minuty. Pozdrawiam