Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

dr Alina Kierznikowicz

Gdynia, Montwiłła Mireckiego 11

tel. 58 661-53-40

Twoja ocena w kategorii: Chirurdzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Wyposażenie
Czas oczekiwania
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Lee's Chinese 6.0

kategoria:
Restauracje

Też jestem klientem stałym od wielu lat na początku po chwilowym zamknięciu myślałem że to koniec tej restauracyjki chińskiej ,jednak po jakimś czasie otwarte, menu malutkie mały wybór smak średnie.Wróciłem z wakacji a tu moja ulubiona knajpka otwarta i moje ulubione dania z gorącego półmiska Super .

Wizażystka A. Kardzis pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Wizażyści, styliści

Takiego makijazu to ja w zyciu nie mialam zrobionego !!! nie dosc ze zostal mi zrobiony o 7 rano to wytrzymal caly dzien i cala noc i jeszcze smialo moglam miec go na drugi dzien poprawin :)prefekcja i jeszcze raz prefekcja :) i jestem szczesliwa bo poznalazlam fajna kobietke i znalazlam swoja wlasna makijazystke, ktora swietnie dobiera makijaze :) pozdrawiam :)

Północ Nieruchomości 6.0

kategoria:
Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Wysoko oceniam rzeczowosć oferty, łatwy i szybki kontakt, terminowość spotkań, pomoc w wątpliwościach prawnych. Cały czas miałem pewność, że Agencja w należyty sposób dba także o moje interesy - jako nabywcy nieruchomości. Kontaktowałem się z Panem Pawłem Rusakiem. Polecam.

Pozytywka pokaż na mapie 5.4

kategoria:
Żłobki

Mieliśmy wiele obiekcji przed oddaniem naszej córki do żłobka, bo lepsza niania lub babcia. Jednak gdy znaleźliśmy Pozytywkę- zmieniliśmy zdanie. Jesteśmy pewni,że córka nigdzie indziej nie miałaby tylu atrakcji i co więcej tak dużej możliwości rozwoju. Panie opiekunki są miłe, rzetelne i odpowiedzialne. Atmosfera przyjazna, dużo zabawek, muzyki i uśmiechu.

Say&Play 5.5

kategoria:
Szkoły językowe

Moja córka wraca zawsze szczesliwa z angielskiego. Buzia jej sie nie zamyka. Jeździ na nocowiska i inne zajęcia, które są tylko po angielsku. No i Panie mówią tylko po angielsku i oceny są lepsze. W szkole mówi pani, ze sa znaczne postepy. Zostaniemy w sayandplay i nie mam innej opcji...:O juz od dwoch tygodni córa kiedy piersze zajęcia, bo szkola sie zaczęła, i zajęć nie może sie doczekac. Mam nadzieje ze teraz tez będzie w grupie z koleżankami, chyba sześć osób bylo.