Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

dr Alina Kierznikowicz

80-460 Gdańsk, Pilotów 21

tel. 58 785-85-55, 620-14-28

Twoja ocena w kategorii: Chirurdzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Wyposażenie
Czas oczekiwania
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Gabinet Psychoterapii B. Stawska pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Psycholodzy

Moim problemem zajęto się bardzo delikatnie i w profesjonalny sposób. Bardzo sobie cenię metody pracy tego psychoterapeuty. Mogę śmiało polecić dalej.

Nakatomi 6.0

kategoria:
Agencje marketingowo-reklamowe

Najwyższa jakość usług marketingowych, tłumaczenia zrobione perfekcyjnie, wprowadzenie produktu na rynki amerykańskie na najwyższym poziomie. Polecamy

Elka School pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Naprawdę świetny instruktor. Wszystko wytłumaczone w prosty i przejrzysty sposób, miła atmosfera podczas jazd czego efektem był egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem. Jeszcze raz gorąco polecam.

Le sourire 6.0

kategoria:
Makijaż permanentny

Dzień dobry Pani Alu. Chciałabym Pani serdecznie podziękować za piękny makijaż permanentny brwi oraz za pełen profesjonalizm i przede wszystkim za zrozumienie moich potrzeb. Do Pani Ali trafiłam po nieudanym makijażu zrobionym w innym gabinecie w Gdyni. Byłam załamana, nie wierzyłam w to, że jeszcze można “uratować” ten makijaż myślałam, że oszpeciłam się na bardzo długi czas, a Pani Ali udało się dzięki doświadczonej pewnej ręki. Jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia

Bistro Duet 1.9

kategoria:
Jedzenie online

To co przed chwilą dostaliśmy to jest szczyt bezczelności "kucharzy", o ile można nazwać ich kucharzem. Jedzenie od razu poszło do śmieci. Szkoda tylko, że nie można wstawiać zdjęć. Zamówiliśmy naleśniki ze szpinakiem i fetą, które były mega tłuste oraz SPALONE! Ludzie jak można coś takiego dać klientowi!? Drugą potrawą, którą zamówiliśmy był hamburger, który również był spalony oraz mokry, mięso odgrzewane chyba w mikrofali fuj!!!! Obleśne ! A byłam taka głodna... ale na widok tego odechciało mi się jeść! Rozumiem, że może się coś przypalić, ale jeszcze to podać!? Beznadzieja, nie polecam!!