Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

dr Alina Kierznikowicz

80-460 Gdańsk, Pilotów 21

tel. 58 785-85-55, 620-14-28

Twoja ocena w kategorii: Chirurdzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Wyposażenie
Czas oczekiwania
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Diagnostyka Sp. z o.o. 5.8

kategoria:
Laboratoria medyczne

chociaż robiłam tylko morfologię a za całość wyszło mi zaledwie 13 robiłam morfologię wiele razy z NFZ, często spotykałam się z sytuacjami kiedy po kuciu zostawały mi siniaki, kiedy pielęgniarki były nieuprzejme i niedelikatne. tutejsza pani w obsłudze bardzo miła, a kuć widać że umie, bo ani krew się nie lała, ani siniak nie został. za kwotę 13 złotych bardziej mi się opłaca iść do nich i zrobić badania, niż czekać 2 godziny w kolejce u lekarza z NFZ. wyniki jeszcze tego samego dnia, więc myślę że warto.

Makijaż Permanentny Ola pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Makijaż permanentny

Pani Ola to prawdziwa profesjonalistka - trzeba co prawda czekać, ale zdecydowanie warto! Zarówno ze względu na przystępne ceny, jak i na jakość usługi. Teraz mam piękne brewki i kreseczki :) a może kiedyś skuszę się na usta ;)

Artlife pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Okuliści

Polecam każdemu i już poleciłem kilku znajomym osobom, robiłem zabieg w 2014 i jest cały czas super. Miałem duże minusy OL -4,5; OP -9,5 a jest 0 0. Badanie i zabieg w jeden dzień, drugiego dnia tylko wizyta kontrolna i radość z możliwości innego spojrzenia na Świat.

Nord Optyk M. Białk 6.0

kategoria:
Salony optyczne

Razem z córką i mężem korzystamy od 2 lat z fachowej pomocy Nord Optyk. Jakość usług rewelacyjna. Super "oko" jeżeli chodzi o dobór kształtu oprawek do osoby. Dociekliwość w dopasowaniu szkieł do wady wzroku. Ogólnie sama przyjemność a jak się wygląda w super dobranych okularach :):):):):) Ceny przystępne. Polecam

Salon La Visage 6.0

kategoria:
Studio paznokcia

Chodzę do pani Bożenki od dwóch lat. Moje paznokcie nigdy nie były tak piękne i zarazem naturalne. Zawsze decyduje się na hybrydy, które trzymają się na mojej płytce bardzo długo. Nigdy nie miałam problemów ze skorkami, ponieważ pani Bozenka to profesjonalistka. Pani od złośliwego komentarza pilnik pomylił się chyba z brzeszczotem...