Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

dr Alina Kierznikowicz

Gdynia, Montwiłła Mireckiego 11

tel. 58 661-53-40

Twoja ocena w kategorii: Chirurdzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Wyposażenie
Czas oczekiwania
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

CONTACT SERVICE pokaż na mapie 5.0

kategoria:
Systemy telekomunikacyjne

Telefony naprawiam u nich już od 4 lat.Tym razem poszedłem z Sony Acro S który miał uszkodzone USB. Zaniosłem w poniedziałek rano,w środę po południu odebrałem. Działa bez zarzutu.Za usługę zaplacilem 130zł. Uważam ze trochę dużo bo samo usb na alegro kosztuje 15zł plus koszt przesyłki 10 zł.Wydaje mi się ze 105 zł za robociznę to dużo. Usprawiedliwieniem niech będzie ze telefon jest wodooporny i trudno podobno go się rozkłada tak usłyszałem od nich servisie.

Qbart 2.8

kategoria:
Wywóz nieczystości i śmieci

Przywóz worka i pobranie opłaty - rewelacja - załatwione w godzinę. Odbiór worka to już zupełnie inny temat. Kilka telefonów, prośby i groźby nie pomagają. Dziś kierowca nie może, jutro już będzie, dziś zaspał, wczoraj nie mógł znaleźć. Trzy tygodnie wydzwaniania. Masakra.

MÙLK Checz kaszubska 4.0

kategoria:
Restauracje za miastem

Zupa szczawiowa słaba smakowo, ziemniaki niestety niedobre wręcz niejadalne chyba pastewne, nalewki super, wrażenie ogólne ok ale mogłoby byc lepiej

Szkoła 4 Koła pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Z całą pewnością poleciłabym tę szkołę każdemu, kto chce nauczyć się jeździć, nie tylko zdać prawo jazdy. Świetny kontakt z instruktorem, tłumaczy wszystko spokojnie i zrozumiale. Jest gotowy odpowiedzieć na wszystkie pytania. Lekcje są miłe i kameralne. Godziny jazd dogodne.

Restauracja Chińska Yang Guang pokaż na mapie 2.3

kategoria:
Restauracje

Byłem tam w sobotę w grupie 5 osób. Już sam początek zapowiadał problemy, bo pani kelnerka nas całkowicie zignorowala i dopiero po naszej prośbie podała nam menu. Całe dwie sztuki na 5 osób. Po złożeniu zamówienia czekaliśmy około 40 minut na jedzenie. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby jedzenie było warte czekania. Niestety, były to najgorsze potrawy, jakie kiedykolwiek jadłem w restauracji. Mój kurczak w curry był gumowaty i na pewno nie był przyrządzane na świeżo. W dodatku ryż był posklejany, zimny i niesmaczny. Samo wydawanie dań wyglądało następująco: najpierw dostaliśmy ryż. Po pięciu minutach, gdy ryż zdążył już wystygl, dwie osoby dostały danie główne. Po kolejnych pięciu minutach poszczescilo się dwóm kolejnym osobom i dostały swoje dania. Niestety, na tym był koniec szczęścia, bo ostatnia osoba juz się na swoje danie nie doczekała i musiała się zadowolić ryżem. Przy płaceniu pani kelnerka znowu zaczęła marudzić, że chcemy płacić osobno. I potem jeszcze raz, gdy zamiast gotówką dwie osoby chciały zapłacić kartą. Podsumowując, szczerze odradzam to miejsce. Zarówno jedzenie jak i obsługa są siebie warci. W Gdańsku są inne o wiele lepsze miejsca.