Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

dr Alina Kierznikowicz

80-460 Gdańsk, Pilotów 21

tel. 58 785-85-55, 620-14-28

Twoja ocena w kategorii: Chirurdzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Wyposażenie
Czas oczekiwania
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Jankar 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Z prawem jazdy na motocykl męczyłam się już od roku, kolega polecił mi pójść do Jankaru do pana Karola. I nie żałuję! To instruktor z powołania, w 5 godzin zdołał mnie nauczyć tego czego inny instruktor nie potrafił przez ponad 25 godzin. Pan Karol jest przesympatyczny i służący radą. :)) Zdałam za "pierwszym" razem po ponad roku przerwy. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą zdawać i jeździć jednośladami.

Kancelaria adwokacka pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kancelarie adwokackie i radcowskie

Powierzyłem Pani Mecenas sprawę odzyskania moich pieniędzy, które wpłaciłem w ramach zaliczki (robota nie wykonana, pieniędzy nie było widać). Powierzenie Pani Katarzynie pełnomocnictwa wystarczyło, aby odzyskać pieniądze w tempie ekspresowym :). Jestem bardzo wdzięczny ponieważ zaoszczędziło mi to wielu kłopotów. Chciałem serdecznie podziękować Pani Mecenas i bardzo polecam wszystkim potrzebującym pomocy prawnej.

Delta OSK pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Gorąco polecam naukę jazdy OSK DELTA Gdańsk. Zaledwie kilka godzin doświadczyłam z instruktorem Tomkiem D. i egzamin pozytywny. Atmosfera niesamowita, podejście profesjonalne. Myślę, że każdemu z kursantów zależy na tym, aby zdać dlatego też zachęcam do wyboru tej szkoły!! Osobiście doświadczyłam wiele egzaminów. Trzymam kciuki za was! Pan Tomek D. znając mnie zaledwie kilka minut wiedział w jaki sposób do mnie dotrzeć. Pozdrawiam!!

Pekao 5.8

kategoria:
Banki

Jestem dlugoletniem klentem tego Banku. Zawsze spotkalam sie z mila i profesjonalna obsluga. W trzecim kwartale 2013 roku bylam obsluzona informacyjnie przez bardzo mila Pania ( szkoda,ze nie pamietam imienia)-do ktorej mialabym pytanie : w jaki sposob moge zalozyc nowe konto, na ktore chce przelac emeryture po mezu z Kanady, gdzie obecnie przebywam. Planuje powrot do Polski pod koniec roku 2015. Serdecznie pozdrawiam

Bar Przystań pokaż na mapie 2.6

kategoria:
Restauracje

Pierwsza i ostatnia wizyta, wstyd było nam że przyprowadziliśmy tam znajomych. Stoliki brudne oraz toaleta tak brudna jak na dworcu albo i gorzej. Kalmary zimne i niesmczne ( po zjedzeniu zatrucie ) flądra mała oraz również niesmaczna. Nie polecam.