Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

dr Alina Kierznikowicz

80-460 Gdańsk, Pilotów 21

tel. 58 785-85-55, 620-14-28

Twoja ocena w kategorii: Chirurdzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Wyposażenie
Czas oczekiwania
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Meritum 5.8

kategoria:
Serwis komputerów

Oddałem mojego laptopa toshiba(8-latek), który miał problem z chłodzeniem. Po 24h odebrałem go z działającym wentylatorem i z usuniętymi trojanami. Na usługę jest gwarancja na piśmie. Koszt usługi 80zł. Mogę naprawdę polecić. Pozdrawiam

Dj Marcin M 6.0

kategoria:
Zespoły muzyczne i dj-e

Chcemy serdecznie podziękować za fantastyczną zabawę:) i profesjonalnie zorganizowaną imprezę weselną :) wszyscy goście byli zachwyceni sposobem prowadzenia naszego przyjęcia weselnego, jeszcze nigdy nie spotkali się z tak dobrze i ciekawie prowadzoną zabawą:). Gorąco polecamy DJ Marcina!!! pozdrawiamy serdecznie:) było super, wielkie dzięki:)

Art GSM pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Serwis i naprawa telefonów komórkowych

Gorąco polecam usługi tego serwisu. Wymiana wyświetlacza w telefonie wykonana na poczekaniu, tymczasem dla innych "fachowców" to zadanie było niewykonalne.

Maff 6.0

kategoria:
Tapicerki samochodowe

Kiedy trafiłem do MAFFa zrozumiałem że wszystko jest możliwe . Byłem przekonany że oddaje samochód w dobre ręce i że ich praca będzie wykonana wzorowo , ale to kiedy ujrzałem ich finalną robotę przeszło moje wszelkie oczekiwania ,oni porostu robią cuda z tapicerką .Nie spodziewałem się również że cały team jest tak wszechstronnie utalentowany, począwszy od znalezienia i zamontowania całego sprzętu HI-FI, po nawet usunięcie rdzy z podłogi i jej zabezpieczeniu ,kierownice również chłopaki znalezli oraz wymienili tak by pasowała do wnętrza i typu samochodu Podsumowując ........ MAFFiozi ;-) WYMIATAJĄ !!!

Super Mama pokaż na mapie 2.3

kategoria:
Szkoły rodzenia

Szkola nie podejmuje tematow prawnych, ignoruje zwiazki nie bedace w malzenstwem, brak wiedzy prowadzacej na temat uznania ojcostwa, rejestracji w przychodni itp. uczestniczylam w zajeciach na pogorzu w gdyni w lipcu 2015, szczerze nie polecam tej szkoly a niska cena niech was nie przyciagnie bo pozalujecie jak my