Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

dr Alina Kierznikowicz

80-460 Gdańsk, Pilotów 21 (Zaspa)

tel. 58 785-85-55, 620-14-28

Twoja ocena w kategorii: Chirurdzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Wyposażenie
Czas oczekiwania
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Mera Hotel & Spa pokaż na mapie 3.3

kategoria:
Hotele

jedzenie okropne, ceny wysokie. Jak można źle podać dla dziecka lody? A tu udało sie to :( córka dostała loda w obgryzionym wafelku bez posypki, zupełnie co innego w karcie opisane było. Na monciaku za te pieniądze super deser można kupić!

Expert pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Egzaminy zdałam za pierwszym razem !!! :) Jeździłam z P.Iwoną, którą bardzo polecam. Rewelacyjna atmosfera. Obsługa dostosowana jest do potrzeb każdego indywidualnie. Polecam !!! :)

Metrohouse S.A. pokaż na mapie 1.0

kategoria:
Agencje nieruchomości i pośrednictwo

trzymajcie sie z daleka od tej firmy jakakolwiek współpraca z tym biurem to katastrofa ,dałem sie namówić na sprzedaz przez te biuro ,żeby się wyróżnić zamieścili fałszywe dane dotyczące mieszkania ;po wypowiedzeniu umowy pomimo wielokrotnych telefonów i monitów nie chcieli wycofać ogłoszenia ze stron internetowych dopiero zagrożenie sądem i pismo od adwokata pomogło ,ale kasa na adwokata wydana

Zwierzyniec 3.2

kategoria:
Weterynarze

Niestety, odkąd właściciele zaczęli zatrudniać stażystów/praktykantki czy też innych młodych lekarzy i to oni często przyjmują "pacjentów", jakość świadczonych tu usług znacznie spadła i podejście do zwierzaka też jest inne. Wiadomo, że jak nie pracuje się na swoją markę to się tak nie stara, bo to nie moja firma. Pamiętam jak Pani Iza leczyła mojego psa i było to bardzo profesjonalne podejście do sprawy, ale jak człowiek się już dorobi to często odpuszcza starania i chyba tak jest w tym przypadku. Panią Izę trudno zastać, więc zmieniłam lecznicę.

Serwis AGD PHU pokaż na mapie 1.8

kategoria:
Naprawa i serwis AGD

Zareklamowałam/łem po raz trzeci odkurzacz firm Zelmer. Pani potraktowała mnie jak gów.... Swoją robotę wykonała ( robotę bo tak się zachowywała ,, jak za karę'')Nie wiem czy śmiać się czy płakać... Wnioski do wyciągnięcia pozostawiam dla samej obsługi oraz przedstawicieli ,których ta Pani reprezentuje