Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

dr Alina Kierznikowicz

80-460 Gdańsk, Pilotów 21

tel. 58 785-85-55, 620-14-28

Twoja ocena w kategorii: Chirurdzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Wyposażenie
Czas oczekiwania
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Studio Rolletic pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Modelowanie sylwetki

Szczerze polecam Rolletic u Magdy ! Świetna prowadząca,która dba o to byśmy masowały sumiennie wszystkie partie ciała :) Pomieszczenie bardzo czyściutkie i przyjemne .Drenaż-bo to się tak fachowo nazywa, odbywa się w przesympatycznej atmosferze :) A co najważniejsze : minus11kg i prawie zero cellulitu [ wszystko dzięki rolleticowi i diecie-zaproponowanej przez Magdę!!!!!!!!!! :) Szczerze polecam, warto!

Zielona ściana 6.0

kategoria:
Kwiaciarnie i pracownie florystyczne

Z usług kwiaciarni korzystam od dawna, często kupuje mojej kochanej kwiaty - zawsze mogę polegać na florystach. Piękne bukiety wprost z pinteresta to dla nich nieproblem. Ostatnio przygotowali bukiety na nasze wesele i tu po raz kolejny zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni. Kwiaciarnia ma wspaniałe podejście i doskonałe poczucie gustu. Dziękujemy Wam bardzo i polecamy: na co dzień i od święta !

ODD View 6.0

kategoria:
Fotografowanie

Zdjęcia są wykonane z dokładnością i starannością o każdy szczegół. zarówno my jak i nasi goście są zachwyceni zdjęciami więc absolutnie polecamy

Gabinet Zdrowia Stóp 5.8

kategoria:
Podolodzy

p. Beata pracuje szybko, dokładnie , nie muszę potem w domu siedziec i poprawiać po wizycie , wiem za co płacę

Centrum Sercowo-Naczyniowe 5.2

kategoria:
Prywatne kliniki i spółdzielnie

Tata dostał skierowanie na CITO do GCSN na operację wszczepiania bypassów. Termin szybki, sama operacja przebiegła bez powikłań i zakończyła się sukcesem. Jedzenie bardzo dobre, komfortowe sale. Co do samej obsługi miałabym kilka uwag, ale najbardziej zniesmaczył mnie fakt, że po wypisie gdy pojawiły się powikłania (opuchnięte nogi, trudno gojąca się rana na nodze, itd.) choć szpital sam prosił o przyjazd to gdy tata pojawił się na miejscu okazało się, że nikt nie ma dla niego czasu. Mało poważne podejście zwłaszcza, gdy pacjent nie jest miejscowy, a w tej sytuacji musi jechać do innego szpitala, a jak wiadomo, długotrwałe podróże nie są wskazane osobom po tak poważnych operacjach...