Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

dr Alina Kierznikowicz

80-460 Gdańsk, Pilotów 21 (Zaspa)

tel. 58 785-85-55, 620-14-28

Twoja ocena w kategorii: Chirurdzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Wyposażenie
Czas oczekiwania
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

instalacje gazowe LPG pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Instalacje gazowe

uczciwe i profesionalne podejście do klienta znalazłen ich winternecie przedzwoniłem a że mieszkam w angli to umuwiłem się nakonkretny dzień nasprawdzenie auta iewentualny montaż .jak prrzyjechałem na miejscu wszystko wiobjaśniono ,a pszyokazji diagnozy wyszło że auto ma poważne niedomagania na benzynie pan marek zaproponował mi to pszy okazji doprowadzić do pożądku chodziło o tak zwane białe plamy wkomputerze benzynowym jest to BMW6 z silnikiem 8 cylindrowym jak powiedział tak zrobił no i oczywiście zamontował instalacjię BRC takjak uzgodniłem wcześniej.zależało mi aby ałto chdziło nienagannie bo będzie nim jezdziła żona no i tak jak mi obiecano auto śmiga bez zażutów ,ażona jeżdzi bardzo dużzangli do polski ispowrotem odpoczątko montarzu to już 60 tysięcy kilometrów panie marku dzię kujemy oto nam chodziło poprostu profesjonaliz z czystym sumieniem POLECAM TEN ZAKŁAD

Travel Group P. Czeczko pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Wynajem busów i autokarów

Mila i rzetelna obsluga firmy.Polecam

TenisZone pokaż na mapie 5.0

kategoria:
Nauka tenisa

Bardzo fajne ciekawe zajecia, profesjonalni trenerzy, wspaniala odskocznia od codziennych obowiazkow. Zaluje, ze nie moge uczeszczac czesciej niz raz w tygodniu.

Bar Przystań pokaż na mapie 3.3

kategoria:
Restauracje

Często wpadaliśmy tam z mężem, bo bardzo mu śledziki w oleju smakują. Zamawiał też żupę rybną, która za każdym razem byłą inna.Ja nkie jestem fanką tej kuchni, ale dałąm się namówić na obiadek. Zamówiląm sandacza, który był obrzydliwy. Nie wiem, czy potraktowanie go ziołami miało zabić jego nieświeżość. NIe udało się. Mąż zamówił "świeże szprotki wprost z naszego Bałtyku". Morze owszem, widać z baru, ale te szprotki dawno go nie widziały. Były nie zjadliwe.!!! No i zupa rybna znowu zaskoczyła innym smakiem. Czegoś nie rozumiem. Przychodzi wielu klientów. Jak można tak ich lekceważyć. Nie polacam.

Aquastacja pokaż na mapie 3.8

kategoria:
Baseny

Na dzień dobry zostałam poinformowana że jeśli nie posiadam czepka MUSZĘ go sobie KUPIĆ(nie ma możliwości wypożyczenia) 30 PLN(czepek) X 2 osoby = 60 pln do tego wejście 35 pln to już daje sumę 95 zł (!) za 40 minut na pływalni bo dziecko do sauny nie wejdzie OK i co ma robić przez kolejne 50 minut? Sorry ale 95 zł za 40 min basenu to trochę przesada. Zarobił inny obiekt. Więcej nie wrócę w to miejsce.