Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

dr Alina Kierznikowicz

80-460 Gdańsk, Pilotów 21

tel. 58 785-85-55, 620-14-28

Twoja ocena w kategorii: Chirurdzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Wyposażenie
Czas oczekiwania
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Kopp pokaż na mapie 5.4

kategoria:
Podłogi, posadzki, panele

W firmie Kopp zakupiłem podłogi do mojego mieszkania. Udało mi się zakupić deski w cenie promocyjnej, która okazała się świetną ofertą za towar o najwyższej jakości. Przed wyborem podłogi dla siebie sporo szukałem i odwiedziłem kilka salonów w Trójmieście. Panowie z obsługi salonu Kopp byli najbardziej rzeczowymi doradcami i faktycznie odniosłem wrażenie, że chcą dla mnie jak najlepiej, w momencie kiedy odradzili mi zakup droższej podłogi z ich oferty, na którą się wstępnie zdecydowałem. Wytłumaczyli mi, że nie spełniłaby ona moich wszystkich oczekiwań, dlatego zaproponowali produkt w korzystniejszej cenie, który lepiej się u mnie sprawdzi. Po wyborze podłogi ustaliliśmy szczegóły dotyczące montażu desek i tu kolejny plus należy się montażyście firmy Kopp - dawno nie spotkałem się z tak uprzejmym i spokojnym człowiekiem :) Montaż odbył się z delikatnym opóźnieniem jednak, wszystkie prace wykonane zostały ze szczególnym naciskiem na możliwie najmniej uciążliwy dla mnie i mojego świeżo wykończonego mieszkania sposób. Po montażu pozostał porządek i piękna bambusowa podłoga, która jest w wizytówką mojego salonu :) Zdecydowanie polecam firmę Kopp :)

Da Grasso 4.2

kategoria:
Pizzerie

mocne strony to obsługa i klimat Słabe to ceny i jakość Z dowozem tez ściemniają (czasem) Za np. 32 cm cappriciose 26 zł to duzo. Dopłata za rukolę ... 5 zł Tym bardziej ze szynka konserwowa. Jeżeli pojawi sie nowa pizzeria w okolicy to nie bedą mieli problemu z Da Grasso

Notariusz M. Domaradzki pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Kancelarie notarialne

Pan Mateusz jest rzeczowy, obeznany z tematem i przyjazny. Ceny są bardzo konkurencyjne, a lokalizacja dogodna. Zdecydowanie polecam:)

Rondo bis 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Właśnie ukończyłem kurs w którym uczył mnie jeździć Pan Marcin Stiefel. Bardzo dziękuje za miło spędzone godziny w aucie :)

Villabb 6.0

kategoria:
Pensjonaty, wille

polecam wszystkim którzy chcą wypocząć po męczącym dniu pracy,internet super,łóżko wygodne,czyściutko,cena bardzo fajna