Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

dr Alina Kierznikowicz

Gdynia, Montwiłła Mireckiego 11

tel. 58 661-53-40, 661-50-55

Twoja ocena w kategorii: Chirurdzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Wyposażenie
Czas oczekiwania
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Salon Fryzjerski Styl pokaż na mapie 5.8

kategoria:
Fryzjerzy

Bardzo polecam salon a w szczególność p. Bożenie fryzjeremz pasja i z dużym doświadczeniem . Moje włosy po strzyżeniu i koloryzacji wyglądają fantastycznie . Polecam

Argonaut 6.0

kategoria:
Nauka pływania

Chodziłam jesień zimę i wiosnę na aqua arerobik i teraz znów mam zamiar chodzić. Bardzo mi się te zajęcia podobały. Ćwiczyliśmy w rytm muzyki z makaronami lub innymi przyrządami. Ten rodzaj ruchu jest dobry, bo człowiek nie czuje zmęczenia, a spala kalorie, no i jest ciekawie, nie ma monotonii.

Gdański Teatr Szekspirowski pokaż na mapie 2.6

kategoria:
Teatry

Ten teatr nadaje się bardziej na przedstawienia Monty Pythona niż Szekspira. Z balkonów widać 30% sceny. Byliśmy ze znajomymi w tym teatrze podczas festiwalu Szekspirowskiego i nie mogliśmy uwierzyć w to co tam zastaliśmy. Architekt chyba nie przewidział, że na balkonie będą siedzieć widzowie.

Sklep kajakowy 6.0

kategoria:
Kajaki

Jestem pod wrażeniem obsługi. Bardzo mili właściciele sklepu, a szczególnie Pani Ewa.Bardzo duża wiedza na temat sprzedawanych towarów. Sami czynnie uprawiają kajakarstwo i umią świetnie doradzić przy zakupie. Nie naciągają klijenta na koszty. Udowadniają, że towar drogi wcale nie musi być lepszy od tańszego. W październiku kupiłem kajak oraz cały osprzęt potrzebny do pływania bezpośrednio w sklepie a nie przez internet i naprawdę jestem pod wrażeniem profesjonalnej obsługi. Już dawno w żadnym sklepie nie byłem tak obsłużony. Naprawdę polecam sklep SYSTEM-K.

Fluocars pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Przewóz osób

Zamówiłem auto w sobotę miła pani poinformowała mnie że auto będzie maksymalnie do 15 min przyjechało po 10 min, auto było komfortowe kierowca był miły ale najbardziej jestem zadowolony z przystępnej ceny :) Naprawdę polecam FLUOTAXI