Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

dr Alina Kierznikowicz

80-460 Gdańsk, Pilotów 21 (Zaspa)

tel. 58 785-85-55, 620-14-28

Twoja ocena w kategorii: Chirurdzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Wyposażenie
Czas oczekiwania
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek
Treść
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

Serwis Bezpieczeństwa Pracy 6.0

kategoria:
Szkolenia BHP

Wybraliśmy firmę z poza pierwszej dziesiątki ogłaszających się na łamach portalu trojmisto.pl (spodobała nam się nazwa) i to był strzał w dziesiątkę. Skorzystaliśmy z pełnej oferty szkoleniowej tzn.: bhp dla naszych pracowników oraz dodatkowo pierwsza pomoc i ppoż. dla kierowników. Szkolenia przeprowadzone rzetelnie i ciekawie (oprócz Pani od bhp był u nas strażak i ratownik medyczny, bardzo sympatyczne towarzystwo z pasją i dobrze znające się na swojej pracy). Jesteśmy już po bezpłatnym audycie bhp (to też duży plus dla nich) i rozmowach z właścicielem, w przyszłym tygodniu podpisujemy umowę o stałej współpracy z firmą SBP. Krótko podsumowując profesjonaliści za przystępna cenę.

Effectum pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Przeprowadzki

Fachowa i miła obsługa. Panowie przewieźli meble, wnieśli oraz pomogli sprawnie w złożeniu. Mogłam liczyć na pomoc w zniesieniu starych mebli oraz przewiezieniu ich do innego mieszkania. Bardzo przystępna cena, polecam!

OSK Jedynka pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kursy prawa jazdy

Od 5 lat zmagałem się z prawem jazdy, przed ostatnią POZYTYWNĄ próbą minęły prawie 2 lata, nigdy nie byłem mistrzem kierownicy, a mimo to zdałem bez problemu.Instruktor jest profesjonalistą, znającym realia egzaminu, podczas jazd dodatkowych przerobiłem z nim wszystkie zakamarki i "ciężkie" odcinki w Gdańsku które miałem na egzaminie. Podczas jazd instruktor był bardzo uprzejmy, nie krzyczał i wszystko odpowiednio tłumaczył tworząc przyjazną atmosferę. Jeżeli ktoś na poważnie myśli o zdaniu prawa jazdy, a wie że ma z tym problemy z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę jako moim zdaniem najlepszą w Gdańsku, dodam tylko że wcześniej przez kilka lat korzystałem z innych szkół i nie ma tutaj żadnego porównania.

Biuro Lecha Wałęsy pokaż na mapie

kategoria:
Partie i organizacje polityczne

Panie Prezydencie pisze do Pana bo mam pewien pomysl , ktory powinien Pana zainteresowac . Podobno 1℅ ludzi ma taki sam kapital co reszta ludzkosci moim skromnym zdaniem panstwa powinny skonfiskowac kapital powyrzej miljarda $ wzamian za obligacje a pieniadze pozyskane przeznaczyc na alternatywne zrudla energi Moze ograniczylo by to zapendy dyktatorom miliard $ to niezla blokada Wysoczanski I.

Cafe Kultura 5.8

kategoria:
Kawiarnie i herbaciarnie

Byłem dzisiaj z dziewczyną w Cafe Kultura i jestem oczarowany tym miejscem. Świetny wystrój i cudowny klimat. Piliśmy herbaty, których wybór jest bardzo duży i są one świetne jakościowo. Genialna kelnerka była wisienką na torcie. Wysoka Pani w czarnych prostych włosach (swoją drogą śliczna - nawet według mojej dziewczyny :D) była przepiła i widać było, że zna się na rzeczy. My na pewno wrócimy i POLECAMY SERDECZNIE to miejsce!!