Dodawanie opinii

  1. Krok 1: Wyszukaj obiekt
  2. Krok 2: Wybierz kategorię
  3. Krok 3: Dodaj opinię

Twoja opinia o obiekcie

dr Alina Kierznikowicz

80-460 Gdańsk, Pilotów 21

tel. 58 785-85-55, 620-14-28

Twoja ocena w kategorii: Chirurdzy

ocena: 1 - bardzo słaba, 6 - bardzo dobra
Obsługa
Jakość usług
Wyposażenie
Czas oczekiwania
Przystępność cen
Ocena ogólna
Nagłówek *
Treść *
znaków pozostało: 1200
Autor *
Rok urodzenia *
pod opinią wiek będzie prezentowany w następujących przedziałach:
(do 18 lat, 19-30 lat, 31-40 lat, pow. 40 lat)
Płeć *
Regulamin *
E-mail *
adres nie zostanie wyświetlony przy opinii (tylko dla Trojmiasto.pl)

O usłudze

Termin skorzystania z usługi *
(dowolny format)
Polecam innym *
Uwaga!

Aby uniknąć nieprawdziwych ocen i nadużyć, na podany adres wyślemy e-mail z prośbą o potwierdzenie opinii. Zgodnie z regulaminem Twoja opinia może zostać przekazana do wiadomości właściciela obiektu/firmy, a następnie wyświetlona na naszych stronach. Nie zajmie to dłużej niż 7 dni.

Najświeższe opinie

FinansowyPiotr.pl pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Doradztwo finansowe

Pan Piotr jest osobą dzięki której wszystkie sprawy związane z kredytem nie były tak trudne , bardzo pomógł i krok po kroku tłumaczył każdy etap , wszystko przebiego bardzo sprawnie ,i do tej pory nie wiem jak udało się Panu Piotrowi tak szybko wszystkie sprawy z kredytem załatwić .Dzięki niemu dostałam kredyt na dom , gdzie było to prawie niemożliwe , dodam ze kredyt na bardzo dobrych warunkach . Pan Piotr po za ogromną wiedzą i profesjonalizmem jest tez bardzo fajnym czlowiekiem ,zawsze umsiechniety , otwarty, komunikatywny .Do nikogo innego po doradztwo finansowe i pomoc w kredycie juz bym nie poszła .Pan Piotr jest najlepszy , polecam z całego serca .

Glorioza E. Dussa pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kwiaciarnie i pracownie florystyczne

Poprosilam Pania Ele o pomoc w oprawie slubu plenerowego. Od odpowiedzi na mojego pierwszego maila z zapytaniem Pani Ela wywarla na mnie ogromnie pozytywne wrazenie swoim profesjonalnym podejsciem. Na kazde zapytaniem odpowiedziala w mgnieniu oka. Zorganizowala nam namiot w srodku sezonu 2 tygodnie przed impreza. Kompozycje kwiatowe byly takie jakich sobie zazyczylam. Miejsce do naszego slubu w plenerze powstalo jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki. Nic nie bylo problemem. Uslugi Pani Eli sa na poziomie ekskluzywnego party plannera. Niestety takie uslugi w Polsce to wciaz rzadkosc. Dziekujemy z calego serca.

Lightbox pokaż na mapie 3.4

kategoria:
Catering dietetyczny

Z lightboxa korzystałem przez 5 dni, posiłki były wystarczająco dobrze skomponowane ale smakowo nie było rewelacji, bardzo przeciętnie. Co więcej, miałem wrażenie że przy pakiecie 2500kcal jaki wybrałem, kaloryczność posiłków była niska, a "dobijano" do 2500kcal dodając wieloziarniste, słodkie batoniki. Zupy były fenomenalne podczas gdy z daniami głównymi bywało bardzo różnie. Niektóre połączenia smakowe były dla mnie nie do zniesienia, np. podwieczorek w postaci koktajlu jogurtowego z ananasem i kokosem. To jednak sprawa indywidualna. Bardzo miłe podejście do klienta zasługuje na plus.

DobryKantor.pl pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Kantory

Korzystam regularnie i jestem bardzo zadowolony z kursów walut - lepszych nie znalazłem. A poza tym, rewelacyjny czas przelewu zwrotnego - 5 minut. Szok! :)

Dekoracja okien B.B. pokaż na mapie 6.0

kategoria:
Firany, zasłony, dekoracja okien

Szczerze polecam firmę pani Bożeny. Można zdać się na jej pomysły i podpowiedzi w 100%. Pełen profesjonalizm i elegancja, jeśli ktoś oczekuje wysokiej klasy obsługi i rewelacyjnego efektu końcowego powinien udać się właśnie do niej. Ogromny wybór materiałów i możliwości połączenia, za które wszędzie trzeba zapłacić mniej lub więcej w zależności od dokonanego wyboru. Dziękuję i pozdrawiam.